Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

שרשור היכרות! ^^

Go down 
+13
Miss snarcca.
hotmess906
デンデンぴょん
Kumagoro
raz_love_asia
Lillyanne
Robinamori
Kyokoush
Narukyuu
hadarsan
Apocalypse
PASKO40056
SuperUkeChan
17 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 9:53 pm

כי צריך אחד כזה בכל פורום חדש P:

אז נתחיל עם שאלון D:

שם:
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת?
להקה אהובה:
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]:
ספר אהוב:
איך הגעת לפורום הזה?

*השאלון מנוסח בנקבה, אבל מכוון לשני המינים(: אני פשוט יוצאת מנקודת ההנחה שיהיו פה יותר בנות מבניםXD
**אלה סתם שאלות שחשבתי עליהן בשנייה, אם בא לכן לחפור על משהו מעבר- Be my guest~

נערך לאחרונה על-ידי SuperUkeChan בתאריך Tue Jan 18, 2011 3:51 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeMon Jan 17, 2011 9:57 pm

עונה לעצמי XP

שם:
עטר~
מקום מגורים:
ת"א~ אבל משרתת בירושלים, וזה בסיס סגור [11/3] אז אני מניחה שגם אפשר להחשיב את זה~;;
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת?
אה, זו שאלה טובה. בעיקרון, מבחינת תרבות עתיקה ודברים כאלה- יפן. אבל מבחינת תרבות פופ וכל הדברים הנלווים- לגמרי קוריאה *_*
להקה אהובה:
טוב זו חפירה ממש ממש ממש -ממש- ארוכה שאין לי כוח אליה. אז אני אסכם את זה בשתי מילים- סופר ג'וניור ♥
אה... טוב... אמ.. אין לי מושג 0.0;
יש המון;_;
דוקטור הו+טורצ'ווד, הכי גאים שיש, אחים ואחיות, האוס... ♥ והרשימה עוד ממשיכה וממשיכה וממשיכה... גלי!
ספר אהוב:
הארי פוטר, המשחק של אנדר, שיר של אש ושל קרח.
איך הגעת לפורום הזה?
.... הקמתי אותו XP
אבל האמת שאני חושבת על להקים אותו כבר מלא זמן, כי ממש צריכה מקום לחפור עליו על קוריאנים ויפנים עם אנשים אחרים שיבינו על מה אני מדברת ;_;
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSun Jan 23, 2011 7:41 pm

שם: שיר
מקום מגורים: ראשלצ'
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? אני מניחה קוריאה, את יפן אני מכירה יותר טוב אבל קוריאה תמיד הקסימה אותי יותר3>
להקה אהובה: נימ....SJ\ בינג באנג~
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: האוס3>!!! *לא רואה כ"כ הרבה סדרות* שנות ה70...גרייק...זהו?XD
ספר אהוב: ספרי הרלן3> (במיוחד הבטיחי לי).
איך הגעת לפורום הזה? Apocalypse(כפרה אליה~)
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSun Jan 23, 2011 8:49 pm

שם: אור
מקום מגורים: נתניהכזהבערך
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? ....-אחראית על הוספותם של מרבית המדינות כאן- אה.
להקה אהובה: לכו תמותו, טוב? מניחה שביגבאנג, אפיק היי, Huār Yuèduì, פארנהייט, MIC... ועוד כמה... ._.
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: דוקטור הו OF COURSE. אבל גם טורצ'ווד, על טבעי, דם אמיתי, האירוע, בניחוש חוקר, האוס, האנטומיה של גריי, מרפאה פרטית, גלי............. AND THEN SOME MORE
ספר אהוב: סדרת דברי ימי האופל, סדרת פרסי ג'קסון, ההמשך של סדרת פרסי ג'קסון, הפירמידה האדומה[והסדרה שלה, אם יש לה], נרניהDD:... אני מקווה שאתם רואים דפוס מסויים בתשובות שלי....
איך הגעת לפורום הזה? הכרחתי את עטר לפתוח אותו ם:
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeTue Jan 25, 2011 1:06 pm

שם: הדרD:
מקום מגורים: חור בין נתניה-לרעננהXDD
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? בתקופות~ בהתחלה יפן ועכשיו בעיקר ד"ק3>
להקה אהובה: כלכך הרבה*~* גמכן בתקופות, אבל באופן עקרוני- יואונהא, ביסט, שייני, ביגבאנג, 2ני1(33333>>), יואי ועוד המון*~*
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: אנימה- אלפן ליד(הו השלמות הסדיסטית!); סדרה- personal taste (לי מינהוP: )
ספר אהוב: אם הייתי זוכרת את כל הספרים שאי פעם קראתי סימן שהיה לי זיכרון טוב. הזיכרון שלי ממש לא טובXDD
איך הגעת לפורום הזה? דרך שיר^__^
חזרה למעלה Go down
Narukyuu
Vegetable
Narukyuu

מספר הודעות : 49

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 1:42 pm

הלוווו~~~ 🐱

שם: דניאל, דנדע, משו.
מקום מגורים: חור בוואדי ערה שנקרא קציר.
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? יפןןןןן 333333333333>
להקה אהובה: OneokRock
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: אם כולל אנימה אז... פאק, אין, יש יותר מידי סדרות. >:
ספר אהוב: אממ, לאדעת, גם אין ;; וזה דווקא בגלל שבזמן האחרון לא יוצא לי לקרוא כמעט בכלל עם הצבא וזה. >:
איך הגעת לפורום הזה? עטר הכריחה אותי באיומים >: סתםסתם, באתי מרצוני. (והיא הכריחה אותי להגיד את זה)
חזרה למעלה Go down
Kyokoush
Vegetable
Kyokoush

מספר הודעות : 26

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 2:00 am

שם: צליל
מקום מגורים: נתניהכזה
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? קוריאה. ♥
להקה אהובה: ביגבאנג וסופרג'וניור.
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: ...... אין. מה שיש זה טוב ם:;
ספר אהוב: סדרת פרסי ג'קסון, רודף העפיפונים ובטחישעודאבלאנילאזוכרת.
איך הגעת לפורום הזה? Apocalypse.
חזרה למעלה Go down
Robinamori
Vegetable
Robinamori

מספר הודעות : 26

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:17 pm

שם: חנ או חן
מקום מגורים: ראשון לציון
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? כרגע קוריאה
להקה אהובה:
קוריאנים: 2NE1, SNSD, SHINee. ואני הכי אוהבת את IU, אבל היא סולנית.
יפנים: High and Mighty Color, Ikimonogakari, וגם abingdon boys' school טובים
קוריאנית: Dream High
אנימה: Gurren Lagann, Baccano!, Kuragehime
ספר אהוב: "בשורות טובות"\טרי פראצ'ט וניל גיימן
איך הגעת לפורום הזה? ג'ואנה שיתפה אותו בפייסבוק.
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

מספר הודעות : 9

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:30 am

שם:ליליאן
מקום מגורים:רעננה
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? קוריאה [יפן רק אם זה בגלל דראמות 3>]
להקה אהובה:שייני, אינפיניט, TVXQ, טיןטופ, 2ני1, כל אלא בעיקר, אבל לגמריי את כל הישנים ואת כל החדשים.
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: prince of tennis, you're beautiful, coffee prince
ספר אהוב: the hunger games trilogy.
איך הגעת לפורום הזה? שיר וסתו ניסו להסביר לי מה זה סיקור. הן שלחו קישור לפה.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 10:39 pm

שם: רז
מקום מגורים: חור כזה קרוב לכפר סבא
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? קוריאה *-* ותאילנד =]
להקה אהובה:BIGBANG *-* ויש סיפור רקע מאחורי זה :-)
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]:אמממ..
קוריאנית- you're beautiful, dream high [רק אם גו הא מי וסונג סאם דונג יהיו ביחד]
בכללי- יש יותר מידי :-\
ספר אהוב: יש כל כך הרבה -.-
איך הגעת לפורום הזה? מישהי שלחה לי אותו אחרי שהיא עשתה סיקור על להקה תאילנדית [סורי שאני לא זוכרת\יודעת מי]
חזרה למעלה Go down
Kumagoro
Vegetable

מספר הודעות : 6

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:36 pm

האלו~~

שם: יוקו ניו~
מקום מגורים: כדור הארץ~

באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? יפן ^^' וסין קצת~
אה ואני חולה על הונגקונג (לא קשור מאוד XD אבל היי הייתי שם ומגניב שם רצח. כמו שאתה מצפה ממקום שהיה חלק מסין ואז אנגלים השתלטו עליו 33>) אבל המ~ אני אוהבת בעקר תרבות ופחות תרבות פופ *כאפות*
....למרות ש... *לוחשת* ליפנים יש פורנו, ופלאפונים כאלו מנצנצים וחמודים, וכאלו פלאשים של סופגניות ועוגות,
וציפורניים מממממש מגניבות והלו קיטי וקייההה *כחכוח*

להקה אהובה: אל תהרגו אותי ;; אין לי שמץ XDD אבלאבל אני אוהבת פופ קוריאנית *הרבה* יותר מפופ ממקומות אחרים בזמן האחרון.
הוא כזה קופצני~ וגיי~ ושמח~~ וקצבי~~~ ועושה את זה בצורה כיפית ויפה ולא סלאטית כמו אמריקאים או מושפעת מאמריקאים כמו יפנים. P:
למרות שיש פופ יפני חביב~
והאמפי שלי בהחלט לא חף מפופ אמריקאי. אבל היי אני שומעת הכל T_T כל עוד זה טוב כאילו~ אזאז אין לי להקה אהובה~~

סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: נראה לי שמייטי בוש. >_>; אבל אין לי טלוויזיה אז בזמן האחרון לא ראיתי הרבה דברים... ממש שרלוונטי לפורום הזה, EHB של סוג'ו~ אוה! ו!! קומדיה מתוקה יפנית בשם My Boss My Hero שהיא הדבר הכי מתוק ביקום והייתי עושה את השחקן הראשי שבה לנצח.

ספר אהוב: אני בקושי קוראת *בוחנת את המניקור שלה* אבל אני אוהבת לכתוב ולא פוסלת דברים בלי לפחות לנסות לקרוא את רובם קודם. אלא אם זה 54277246 עמודים על ערפד מנצנץ שהוא סלאש של אנטיגונה וש"י עגנון כתב את זה וכולם מתים בסוף חוץ מהארי פוטר. ואז לא.

איך הגעת לפורום הזה? עטרוש צ'אן~
חזרה למעלה Go down
デンデンぴょん
Vegetable
デンデンぴょん

מספר הודעות : 1

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeThu Mar 17, 2011 12:22 am

שם:עדן
מקום מגורים: חור חמוד יחסית
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת?: יפן (כי הם המציאו את הLOLITA ואת POUPEEGIRL ואת השוג'ו מנגה) ודרום קוריאה כי יש שם אנשים יפים יפים
להקה אהובה:BIGBANG *__* וגם 2NE1 SNSD ו IU
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]:DREAM HIGH PLAYFUL KISS המשרת של מאי צ'אן DEKA WANKO KIMI NI TODOKE
ספר אהוב:המנגה של LOVELY COMPLEX אליס בארץ הפלאות,אליס מבעד למראה (XD) גלנקיל, ופו הדוב
איך הגעת לפורום הזה? יש את הילדה החמודה הזאת במסנג'ר שלי טסוקי מיראי,שאני לא וזכרת איך קוראים לה כי אני ממש ממש טיפשה וממש ממש מצטערת,שהכריחה אותי להירשם D: סתם XD לא הכריחה,המליצה D:.
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: סתם כי משעמם לי ולא בא לי ללכת לשיעור 3: -ככ תירוץ כדי לעשות את השאלון הזה-   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeThu Mar 24, 2011 12:35 pm

שם:סטואי. מה אני אעשה. סתו ארצי שם פלצני כזה. אה. אופס >:

מקום מגורים: ראשל"צ ביצ'ס

באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? הממ. קוריאה ויפן. אני חושבת ששתיהן מעניינות אותי באותי מידה O:

להקה אהובה: אממ.. שאלה מכשילה ;-; לא פייר אני מתה על כולם 3> אבל אני חושבת שממש בעיקר, שייני וסוג'ו. אבל אני באמת מתפנגרלת על כולם XD

סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: אממ... לא ראיתי הרבה אנימות אבל בינתיים האהובה עליי זה דת' נוט (עם כל הכבוד לג'ונג'ו רומנטיקה). כן. אני רואה יאוי פתטי. שקט >: ו.. אמ זאת סדרה אמיתית אז כנראה שגונג (משהו ששיר הראתה לי ועוד לא סיימתי לראות O:) ואם זה לא אסייתי XD אז כנראה גריק או... אמ... לאדעת ממזמן לא ראיתי טלוויזיה ^^"

ספר אהוב: הממ... אני ממש חננת הארי פוטר *_* אבל אני אוהבת גם את עולם ללא קץ של קן פולט. ובתכלס אני לא קוראת הרבה. עד שאני מוצאת ספר שמעניין אותי אני גומרת אותו בשנייה ואז לא קוראת ספר מלאמלאמלאמלא זמן XD

איך הגעת לפורום הזה? שיר חפרה לי. DUH. סתםשירמתהעלייך3> :P
חזרה למעלה Go down
Miss snarcca.
Vegetable
Miss snarcca.

מספר הודעות : 22

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeWed May 11, 2011 10:29 pm

שם:שנרקוקית (או שני,תתפרעו!)
מקום מגורים:טבריה
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? יפן-מנגות ובערך אנימות.
קוראיה-כל השאר ואנשים חתיכים.
להקה אהובה:SHINee,Miss a,SUJU,B1A4,U-kiss ומתחילה קשות לחבב את סיקרט.
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]:וואו שנים לא ראיתי משהו שעקבתי אחריו....אני די רואה את הדרמה וואן ליטר אוף טירס אבל זה לא כזה אהוב.
ספר אהוב:כן...
הרלן קובן-הכל (מיירון בוליטר 3>)
אנה מקסטד-הכל.
ג'יי.קיי רולינג-הכל (הארי פוטר ונלווה לזה).
רעלה של וורדים,קיו קוי וו האג'יממשטה,אבסולוט בויפרנד,שירת הסירנות,דוגס ובלהבלהבלהבלהב *רשימה של מנגות שוג'ו סמאט*....
איך הגעת לפורום הזה?אור ^^
חזרה למעלה Go down
Aneduune
Vegetable

מספר הודעות : 2

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: סופסוף נרשמתי XD   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSat May 14, 2011 12:43 am

התגעגעתי לפורומים. ;_;
שם: ג'ואנה
מקום מגורים: מרכז
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? יפןןןןןן ♥
להקה אהובה: The GazettE
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: נארוטו, לנצח נצחים. D<
ספר אהוב: הארי פוטר, כרגע במרתון ספרים של הרוקי מורקאמי
איך הגעת לפורום הזה? עטר D:
חזרה למעלה Go down
DeeDii
Vegetable
DeeDii

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeSun May 22, 2011 7:33 pm

שם: עדי D:
מקום מגורים: נהריה , כן , רחוק מכל שאר העולם ;-;
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? קוריאה ויפן *_*
להקה אהובה:SHINee ו The Gazzete
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: ואוו לא ראיתי אנימות שניםםםם O: נגיד שוגו צ'ארה,D gray man פול מטאל אלקימיסט ו וולפס ראיין ^^"
ספר אהוב: לא קוראת כ"כ ><"
איך הגעת לפורום הזה?שני שלחה לי ^^"
חזרה למעלה Go down
Tick Tack
Vegetable

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeFri Mar 23, 2012 2:40 am

שם: הדס.
מקום מגורים: חיפה.
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? קוריאה, יפן וסין.
להקה אהובה: יותר מידי. כגון: סופר ג'וניור, ביגבאנג, שייני, יו-קיס, ביסט, ארשי ועוד.
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: לא רואה הרבה טלויזיה ולא יוצא לי לראות סדרות אסיתיות בכלל.
ספר אהוב: סדרת הספרים של פרסי ג'קרסון.
איך הגעת לפורום הזה? חיפשתי מידע על סופר ג'וניור והתגלה בפניי פורום.

חזרה למעלה Go down
chen
Vegetable

שרשור היכרות! ^^ Empty
הודעהנושא: Re: שרשור היכרות! ^^   שרשור היכרות! ^^ I_icon_minitimeTue Oct 15, 2013 9:01 pm

שם:חן
מקום מגורים:בית שמש
באיזו מדינה אסייתית את הכי מתעניינת? בארורררררררר קוריאה!!!!!
להקה אהובה:ss501!!!! ולא משנה מה!!!! והלוואי אמן יחזרו להיות ביחד ויבואו להופיע בארץ!!!!
סדרה אהובה [זה כולל אנימה]: הרבה! האמממ...גשם של אהבה, גן סודי, אמונה, תחנה הבאה אושר (טייוואני..אבל מהמםםםםם)
ספר אהוב:לא ממש מתחברת לספרים...
איך הגעת לפורום הזה? חיפשתי כי נמאס להיות מעריצה בודדה בשטח...שיהיה באמת עם מי לחפור...;)

אשמח להרגיש כאן בבית בקטע הזה....אגב, עד כמה הפורום פעיל??
חזרה למעלה Go down

שרשור היכרות! ^^
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1