Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות Empty
הודעהנושא: על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות   על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות I_icon_minitimeSat May 05, 2012 6:58 pm

כי תרגמתי את זה THE OTHER DAY והגעתי למסקנה ש, וואלה, למה שלא אפרסם כאן? ם:
גרסא מקורית, באנגלית, כאן. גם נכתבה על ידי.
חיפפתי בתרגום לקראת הסוף (כי לא היה לי כוח באמת לול)

--

± על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות ; אקסו: סאהון/האן ; G
ה"פ!AU (או לפחות משהו בסגנון) ג'ונגין הוא קוסם טוב יותר מאשר שדכן ; נכתב לאחר צפייה בסרט הראשון של ה"פ. אני מתחרטת על כלום ; במקור 840 מילים אין לי מושג כמה כאן

סאהון דוחף עוד רגלי למוות בטוח כשג'ונגין משחרר אנחה בקול רם. "מה קורה?" הוא שואל, קול מלא דאגה ועם זאת הוא פוקד על הפרש שלו לזוז מD-4 לC-5.

"הא?" סאהון ממלמל בחוסר עניין, ממצמץ כמה פעמים כדי לצאת מההלם שלו. "כלום." הוא אומר, מקמט את מצחו כשהוא שם לב למצב של הלוח. "מתי הפסדתי את כל הרגליים שלי?"

"בדיוק הרגע. על מה אתה חושב?" הוא דוחף את הלוח הצידה וסאהון נותן לראשו לצנוח על השולחן, רוטן בשקט. "לא שמעתי את זה," הוא מודיע לו.

סאהון זורק לו מבט חודר, אבל זה מאבד את האפקט שלו עם הפנים שלו מעוכות על השולחן. "למה אני לא יכול פשוט להשתמש בקסם ושהוא יופיע לידי?" הוא ממלמל שוב אבל הפעם ג'ונגין שומע אותו.

"מה, כמו אציו?" ג'ונגין צוחק בקול וסאהון זורק לו מבט נוקב נוסף, לא נראה משועשע כלל. "אתה רציני?"

סאהון מתיישב זקוף. "אל תצחק עלי!" הוא מעקם את אפו, מרביץ לשני קלות.

"תנסה את זה, נראה אותך." הוא מעיף ממנו את הידיים המכות של סאהון.

סאהון נרתע. "אתה יודע שזה לא יעבוד, הוא בן אדם ולא סתם חפץ-"

"-זה אמור לעבוד אם יש לך תמונה ברורה בראש, ואני בטוח שיש לך." ג'ונגין מחייך בזחיחות.

סאהון מביט את פניו, מובך. "לא." הפנים שלו נצבעות באדום מהר יותר ממה שג'ונגין חשב שאפשרי.

"קדימה, סאהון. תגיד את זה אחרי. 'אציו-לו-האן'." ג'ונגין לא יכול להסתיר את העובדה שהוא משועשע כשסאהון טומן את פניו בידיו.

"אני שונא אותך." סאהון איכשהו מצליח לסנן מבין האצבעות שלו, רם מספיק כדי שג'ונגין ישמע.

ג'ונגין צוחק שוב. "תשנא אותי פחות אם אגרום להאן להגיע לכאן?"

"אתה יכול?" סאהון נשמע מלא תקווה, מציץ בין האצבעות שלו ומנסה להעלים את הסומק שלו.

"תראה את זה," ג'ונגין אומר לפני שהוא מתחיל למלמל כמה מילים, ותוך זמן קצר יש קובייה הונגרית שבאה לכיוונם.

"אתה לא-"

"-ברור שכן." ג'ונגין מחייך כשהוא רואה את האן רודף אחרי הקובייה שלו, מנסה לשמור על השקט. ג'ונגין תופס את הקובייה ומנופף אותה באוויר כדי שהאן יראה אותה. "האני-היונג~" הוא קורא כשהמבוגר מתקרב אליהם.

"הייתי צריך לדעת שזה אתה," האן גיחך. "רצית משהו?"

"למה שלא תשב איתנו?" הוא מחווה לסאהון, ששוב נמצא עם הראש על השולחן, ואז אל עצמו. "נמאס לנו לשחק שח-מט."

האן נאנח ומתיישב ליד סאהון, רק עכשיו שם לב אליו. "אתה בסדר, סאהון-אה?"

סאהון ממלמל משהו כתשובה והאן זורק מבט מבולבל לג'ונגין. "הוא הפסיד במשחק ועכשיו צריך לעשות את שיעורי הבית שלי במשך שבוע," ג'ונגין משך בכתפיו, יודע שאין סיכוי שסאהון ינסה להכחיש את זה עכשיו.

האן מנער את ראשו על השניים, מניח את ידו על הגב של סאהון ומלטף את האזור בצורה מרגיעה. "זיטאו שכנע את פאן לקחת אותו לקניות מאוחר יותר; רוצה לבוא איתי להסתובב? נסיעה חינם," האן מכוון את השאלה שלו לג'ונגין וסאהון נעשה נוקשה.

"נה," ג'ונגין מנופף בידו. "יש לי אימון קווידיץ' בעוד כמה דקות. אולי פעם הבאה." הוא מחייך ומתחיל לחפש משהו בתיק שלו. "תיקח את סאהון, הוא ישתעמם בלעדי גם ככה."

סאהון מתיישר בבת אחת, מסתכל בין האן לג'ונגין. "לקחת לאן?" הוא ממלמל בעייפות.

"להסתובב, איתי." האן מחייך את החיוך הרגיל שלו והלב של סאהון מפספס פעימה.

"אני- אה. בטח." הוא מגרד את עורפו, מסתכל על השולחן.

"נהדר," ג'ונגין נעמד, זורק להאן את הקובייה ההונגרית שלו. "תהנו~" הוא מחייך בטיפשות לפני שנעלם במהירות, משתמש בקסם הטלפורציה החדש שלמד (ולא טרח ללמד את סאהון).

"שוויצר," סאהון לועג, כמעט שוכח שהאן נמצא לידו עד שהמבוגר מתחיל לצחוק. "מה?" הוא שואל, מבולבל.

"הוא בלגן את הקובייה שלי, וכשסידרתי אותה..." הוא צוחק שוב, מראה לסאהון את הצד הלבן המסודר.

סאהון לא יכול למנוע מההפתעה להופיע על פניו; עיניו פקוחות לרווחה, הגבות בקו השיער ופה פתוח. סאהון לא יכול להסיט את מבטו והמילים סאהון מחבב אותך מסתכלות עליו חזרה.

"זה נכון?" האן מזיז את הקובייה, שובר את ההלם את הצעיר.

סאהון מסמיק ושוקל לברוח, אבל בסוף פשוט מהנהן בביישנות.

האן מכווץ את שפתיו ונשאר שקט כמה רגעים, הם סאהון מתפלל שהרצפה תפתח ותבלע אותו, לפני שהוא נעמד ומנשק את מצחו של הצעיר. "אני אפגוש אותך באולם הכניסה בעוד שעה. אל תאחר לדייט שלנו, טוב?" הוא קורץ והולך מהמקום.

סאהון מסתכל שוב על השולחן, מנסה להכריח את פניו לחזור לצבעם הבהיר המקורי בזמן שהוא מעכל את כל מה שקרה. מתי שהוא סוף סוף נעמד ממקומו, זה עם ההבנה שלא יפריע לו לעשות את שיעורי הבית של ג'ונגין גם במשך חודש.

----

אני בכלל לא משפפת סאהאןןןןןן
אבל הספינהההההה

______________hun
______________hunhan
______________hunhanhun
______________hunhanhunhan
______________hunhanhunhanhun
______________hunhanhunhanhunhan
______________hunhanhunhanhun
______________hunhanhunhan
______________hunhanhun
______________hunhan
______________hun
______________han
_hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhan
__hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhun
____hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhan
______hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhun
_________hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhun
__________hunhanhunhanhunhanhunhanhunhanhunhan

THE SHIP HAS SAILED
SOBS FOREVER
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות Empty
הודעהנושא: Re: על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות   על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות I_icon_minitimeSun May 06, 2012 11:23 pm

כפרע אלייך זה חמוד רצח 3>
חזרה למעלה Go down

על שחמט, קסמים וקוביות הונגריות
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1