Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Cassern Sins

Go down 
3 posters
מחברהודעה
Narukyuu
Vegetable
Narukyuu

מספר הודעות : 49

Cassern Sins Empty
הודעהנושא: Cassern Sins   Cassern Sins I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 2:06 pm

Cassern Sins Vsmedios-casshern-sins-main

ג'אנרים: דרמה, אקשן, מד"ב.
מס' פרקים: 24
שנת יציאה: 2008
עלילה:
קאשארן סינס היא סדרת רימייק ל Shinzo Ningen Casshan אנימה מ1973.
האנימה מתרחשת בעתיד הרחוק, בעולם פוסט אפוקאליפטי בו הרובוטים שולטים ובני האדם כבר כמעט נכחדו, מתתעורר יצור בחליפה לבנה, קאשארן שמו, ללא כל זיכרון מעברו ומהעולם הסובב אותו, ונכנס ישר לעולם בו כמעט כל יצור חי שונא אותו ומאשים אותו ב"הרס" שבא אל העולם בגלל שהרג את לונה, מקור החיים, השמש שנקראה ירח.

לא הצלחתי למצוא מקום שמסקר את זה בלי לתת יותר מידי ספויילרים, אז סיקרתי בעצמי ממה שהבנתי ממספר הפרקים הראשונים. ועכשיו -
דעתי האישית:
מ9 הפרקים שראיתי אני כבר יכולה להבטיח שסדרה כל כך מדהימה אסור לפספס, אתם אוליי עלולים למצוא את סגנון הציור המיושן [מאוד מיושן] קצת מעצבן, אני ע עכשיו מנסה להבין מי נתן להם כאלו אפים מטרידים, אבל סך הכל הציור מאוד יפה, והגראפיקה מוסיפה המון.
הסיפור מאוד מקורי, יש הזדהות רבה עם כמעט כל דמות שפוגשים, והמאבק של קאשארן הופך לאט לאט גם למאבק של הצופה. אנימה מאוד חזקה.
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

Cassern Sins Empty
הודעהנושא: Re: Cassern Sins   Cassern Sins I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 7:03 pm

קאשרן הו קאשרן.
ראיתי את ה8 פרקים הראשונים ופרשתי- א. לא היה לי כוח לחכות לכתוביות (ראיתי כשהתחילו לצאת כתוביות בעברית) ו-ב. פשוט איבדתי את העלילה לגמרי._.
העלילה קצת מתוסבכת ובאיזשהו שלב הייתה לי תחושה שהיא לא מתקדמת בכלל, למרות שלמעשה היא התקדמה המון, ואיפושהו פשוט איבדתי אותה לגמרי והפסקתי>.< " נראלי שכדאי פשוט לראות אותה בנגלה אחת ולא לעשות הרבה הפסקות באמצע (אין מה לעשות, זה מה שקורה כשאין זמן) כי ככה באמת שמאבדים כל עניין בה...
למרות שהקונספט ממש טוב!
אז אולי נחזור לראות... כשיהיה לי זמן~

ובקשר לאנימציה... דווקא לא מאוד מיושנת... הצביעה קצת מוזרה (וממש אהבתי אותה) אבל הציור ממש טוב ואין ספק שזה אחד מהדברים שאני הכי זוכרת מהסדרה... ציורי נוף מדהימים ובכללי אנימציה ממש טובה (לדעתי).
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Cassern Sins Empty
הודעהנושא: Re: Cassern Sins   Cassern Sins I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 5:08 am

קאשרן3>
גאד כמה אני אוהבת את הסדרה הזאת!, היא גרמה לי לבכות!;;"
האנימציה פשוט מדהימה! ובכללי העלילה והדמיות והכול3>
חיככגחאיגקאיחגקעג ❤
חזרה למעלה Go down

Cassern Sins
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1