Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Miyavi Ishihara

Go down 
4 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 6:32 pm

Miyavi Ishihara 1198708553_MiyaviDork
[סורי, הייתי חייבת. XD די נו, זו תמונה כל כך אפית~]

זה כל כך מתסכל, כבר כתבתי חצי מהסקירה ואז החשמל קפץ והמחשב נכבה והכל נמחק אז עכשיו צריכה לעשות הכל שוב. ;_;
זה יהיה פחות חופר ממקודם כי אין לי כוח. אז. כן. ;_;

נולד ב14/09/1981. התחיל בלהקה Dué le Quartz בשנת 1999, ולאחר שהם התפרקו ב2002 הוא החליט לפתוח בקריירת סולו שמחזיקה מעמד עד היום. ♥
הוא זמר רוק יפני מוכשר ברמות שלא יתוארו, הוא כותב לעצמו את השירים והוא גיטריסט מדהייייייייייים.
יש לו מועדון מעריצים רשמי [כלומר, ממש רשמי, הם מקבלים חדשות ודברים מגניבים כאלה בדואר ;_; כל כך רציתי לעשות כרטיס חברה אבל זה נורא יקר ונורא לא נחוץ (טוב, תלוי למי) ופשוט לא יכולתי לעשות את זה. ;; אני גם לא בטוחה אם זה עובד בישראל~] בשם CWIF שזה קיצור של Co-Miyavi Worldwide International Family
;_;
פעם הוא היה סופר מטורף, כלומר, ברמות שאני עדיין לא סגורה האם הוא היה על סמים או לאXD הוא היה עושה מלאמלאמלא שטויות בהופעות ואונס את האנשים שהוא מופיע איתם D: [ובגלל זה, אגב (וגם בגלל שהם קצת נראים דומה), הוא הגרסא היפנית, המבוגרת, המוכשרת יותר והסטרייטית(!) של היצ'ול. XD וזה עם כל אהבתי להיצ'ול~] [... רואה, אור? אני -באמת- יכולה להכניס את היצ'ול לכל סקירה! אפילו בסקירה על זמר יפני שלא קשור אליו בכלל! XD]
אבל בשנה וחצי האחרונות הוא קצת... התמתן. ומסיבה טובה-
במרץ 2010 מיאבי התחתן לזמרת פופ יפנית [שכבר לא ממש זמרת, אבל ניחא] בשם מלודי. [Melody. וכן, הנקודה זה בכוונהXD] ולהם יש שתי בנות מקסימות~
Lovelie Miyavi Ishihara- לאבלי מיאבי אישיהארה
Miyavi Ishihara Lovelie_gaga
הבת הבכורה [שאני חושדת שהיא לא מתוכננת P:] שלהם, נולדה ב29/07/2009.

Jewelie Aoi Ishihara- ג'וולי אאוי אישיהארה (אל תקחו אותי במילה, מעולם לא הבנתי איך מבטאים את השם שלהXD)
Miyavi Ishihara L_eab3be89688b4849a53fe252a7ddd048
הבת הקטנה שגם היא לא הייתה מתוכננת אם אני זוכרת נכון XP נולדה ב21/10/2010~ אני לא ידעתי בכלל שמלודי בהריון ואז יום אחד, בום! אני מתעוררת ב6 בבוקר (צבא וזה), נכנסת לטוויטר, ופתאום מיאבי הזה מודיע שיש לו עוד בת. פפפפפפפפט. :0

בכל מקרה~ גע~
כן, מיאבי הוא יצור טיפש וחמוד ואנחנו אוהבים אותו כי הוא מוכשר מאוד מאוד מאוד. ♥
אחר כך אחפש גם את הסרט שלו, OreSama [אורה=אני, סאמה= כינוי גוף שניתן לאנשים סופר חשובים. כלומר, ברמה של מלך או אלוהים. אוי מיאבי. ♥], ביוטיוב עם תרגום, ואם אמצא אשים פה~ כי זה סרט כלכך מטומטם אבל אני מתה עליו אזאז כן. XD
בכל מקרה~ קליפים!
לא מסודרים לפי סדר כרונולוגי כי אין לי כוח לסדר. D:

Shindemo Boogie Woogie

POP Is Dead

Torture

Selfish Love

רק שימו לב לגאוניות של הגיטרה בהתחלה *_* אני כל כך אוהבת את איך שהוא מנגן דאמט ;_; הוא מתופף על הגיטרה! אומייגאד זה כל כך מושלם;;

Senor Senora Senorita

אחד השירים היותר מקסימים שלו ♥ אני חושבת שבראייה לאחור זה השיר שהכי התחברתי אליו כשרק הכרתי את מיאבי [בפעם השנייה. את הפעם הראשונה אני לא מחשיבה כי זה היה בעיקר שירים מ2003 שבתקופה ההיא לא התחברתי אליהם. כמובן שעכשיו אני כן אבל בכל מקרה~], וזה פשוט שיר מדהים 333333333>
אני חושבת שזה גם אחד השירים הכי מוכרים שלו, אם לא הכי מוכר0.0; בכל מקרה זה השיר שעליו תמיד חופרים במסיבות ג'יירוק בארץ, אז. אמ. כן.

What A Wonderful World

Freedom Fighters

Itoshii Hito

Kabuki Danshi- Kavki Boiz

אחד השירים שיותר אהבתי שלו~ כאילו באופן כללי האלבום הזה [JPN PRIDE, שבטעות קניתי את הגרסא הקוריאנית שלו (כאילו שהופצה בקוריאה, לא בקוריאנית) AZN PRIDE אבל הוא מושלם בכל מקרה ♥] הוא האלבום האהוב עלי שלו בערך~ כאילו או זה או MYV*POPS אני עדיין לא בטוחה. ;_;

Kimi Ni Negai Wo

Ashita Genki Ni Naare

Neo Visualizm

זה היה, במשך הרבה מאוד זמן, השיר האהוב עלי. ואני עדיין מאוהבת בו עד עמקי נשמתי♥ [גם אם הוא לא *ה*אהוב עלי כרגע]

Dear My Friend

זה, כמעט בלי שום ספק, השיר האהוב עלי של מיאבי. הוא כל כך מקסים ומתוק, ויש לו מילים כל כך יפות ומרגשות... ♥ אין לי כוח למצוא תרגום אז אם זה מעניין אותכם חפשו לבד, אני ממליצה (: פעם חרשתי על השיר הזה כל כך הרבה שידעתי אותו בע"פ [ביפנית, כן? לא זוכרת את התרגום בע"פ, רק שורות ומילים שאני אשכרה מבינהXD], עכשיו קצת פחות אבל עדיין. אוף זה שיר כל כך מדהים ♥

What's My Name?

Hi No Hikari Sae Todokanai Kono Basho De

וסתם דברים חמודים ומגניבים שהייתי חייבת לשים~

Jingle Bell- לייב

Ashita Tenki Ni Naare- לייב

ולא זה לא אותו שיר ששמתי למעלה~ למרות שיש להם שם דומה XD
אני כל כךךךך אוהבת את השיר הזה, זה לא יאומן ♥ על הסרטון הזה ~כן~ יש תרגום אז תקראו את זה, זה כלכך 3333333333333333333>
וזה גם לייב ממש מגניב~ אני ממש נכשלת אז לקח לי מלאאא זמן להבין מה הולך שם- זה שני לייבים, אחד מצולם ואחד לייב אמיתי [כאילו המצולם מוקרן על מסך מאחוריו] והוא בעצם שר ומנגן בסנכרון עם עצמו. זה עצווווווווווווווווווום! 333333>

מי שטוב לו ושמח- לייב

... זה בדיוק מה שזה נשמע. הגרסא היפנית של השיר מי שטוב לו ושמח כף ימחא XD
הוא כזה יצור מסומם גאד~ מתה על ההופעה הזאת! XD

Hit the road Jack- לייב

מאיזושהיא תוכנית רדיו או ווטאבר~~

Hime- לייב

שוב, מאיזושהיא תוכנית רדיו~ סתם שיר שאני ממש אוהבת ואני אוהבת את הלייב הזה ♥

טוב, עד כאן לייבים. עכשיו דברים הרבה יותר רנדומאלים:

מיאבי התארח ברדיו של גאקט [לא בטוחה אם זה הרדיו שלו או שהוא סתם היה שם, אבל זה לא מה שעקרוני].
טוב בואו אני אתחיל מזה שאני מאוהבת בשניהם וביחד הם כאלה ♥♥♥ הם כל כך חמודים ביחד *_* אזאז, כן, ממש התלהבתי מזה~~
[הוא מחבק אותווווווווווו33333333333333333333333333333>]
אגב, סורי, אין לי תרגום. אם אתם משועממים מספיק בשביל לבהות בדברים בלי להבין אותם [או אם אתם מבינים יפנית], תהנו. אם לא, תראו רק עד הקטע שמיאבי נכנס כי אחרי זה זה סתם רנדומאלי~~

ועכשיו, הדבר שלו הכי חיכיתם [יותר נכון הדבר שעליו יש לי הכי הרבה מה לחפור]-
*תופים*
ORESAMA
הסרט ה[שני הכי]דפוק ביקום.
אני ראיתי את הסרט הזה פעם ראשונה בלי כתוביות, כי לא מצאתי, אבל הצלחתי להבין את העלילה גם בלי להבין מה הם באמת אומרים. ואז כשראיתי שוב ~עם~ כתוביות, הבנתי אפילו פחות. 0.0;
אבל בכל מקרה. זה מה שהולך, בערך, בסרט-
מיאבי חוזר בזמן [WTF?] לתקופה שבה הוא היה ילד, ו... אה, פוגש את עצמו? והעצמו הזה, הילד הקטן, ממש אוהב לשחק כדורגל. והם משחקים כדורגל ביחד. 0.0; ואז הוא מקים עם עוד איזה יצור אחד להקה, וזה נורא ♥ והם עושים פאנסרביס והם לגמרי קאפל אעהה~ ואז הוא חוזר בחזרה לזמן שלו.
[זה רק תקציר עלוב במיוחד, אני לא באמת זוכרת את כל הפרטים שהיו בסרטXD]
בכל מקרה~ הנה החלק הראשון מתורגם, פשוט חפשו בצד [או בצ'אנל של זאת שהעלתה את זה], יש שם את שאר החלקים. זה נורא מטומטם אבל נורא כיפי~ אני ממליצה. D:

וכמה פרטים רנדומאלים ששכחתי לכתוב קודם:
* מיאבי הקים חברת הפקות [? נראה לי משהו כזה] בשם J-Glam, שהוא המנכ"ל שלה~
* מתישהו מיאבי, גאקט ועוד איזה שניים שאני תמיד שוכחת מי הם [... אחד מהלהקה X-Japan ועוד אחד שאותו אני באמת לא זוכרת] הקימו להקה בשם S.K.I.N אשר הופיעה פעם אחת בלוס אנג'לס באיזשהוא כנס, ומאז... לא קיימת יותר? אין לי מושג, אני פשוט ממש התלהבתי כשגיליתי על קיומה של הלהקה הזאת ונורא התאכזבתי מזה שהם לא באמת קיימים ;_; אין להם באמת שירי סטודיו ומצאתי רק הופעות באיכות די עלובה~ אבל זה בכל מקרה היה די מקסים♥ חפשו אותם אם בא לכם, לי כבר אין כוח לחפש. אולי בהזדמנות אחרת. ;_;

טוב, נראה לי שזהו. אולי אזכר בעוד דברים בהמשך~
בכל מקרה, תהנו ♥
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Re: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:41 pm

SuperUkeChan כתב:
[... רואה, אור? אני -באמת- יכולה להכניס את היצ'ול לכל סקירה! אפילו בסקירה על זמר יפני שלא קשור אליו בכלל! XD]
מכות לעטררררררררר~~
סתם. אני עדיין אוהבת אותך, גם אם את קצת סתומה~

בכלמקרה,
מיב! ♥♥♥♥♥
קצת עצוב לי שלא השתמשת בתמונה שלו עם החתול. זה פשוט כזה חמוד!
...אבל גם התמונה שהשתמשת בה סופר-חמודה ♥

...אני לא ידעתי על המועדון מעריצים שלו ס___ס נשמע כזה מאגניב~~~~

ואני פשוט אוהבת איך לאבלי קיבלה את השם המאגניב(מיאבי), בזמן שג'ולי... קוראים לה כחול ם:
אני תוהה איך הולכת בחירת השמות שם. יש לי הרגשה שמיאבי בוחר את כל השם אבל מלודי בטח השתתפה בבחירת השמות....... ._.

לא שמת את הקליפים של ג'יבון קאקומיי וסובאראשיקי קאנא קונו סקאי, ואני ממממממש אוהבת אותם. ;; אבל ניחא

....אני אראה את הסרט שלו בהזדמנות. XD
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Re: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:46 pm

אני לא סתומה. ;;

אני יודעת, האמת שמההתחלה רציתי לשים את התמונה הזאת כי היא פשוט כלכך *מיאבי* שרציתי למות. בסוף החלטתי שהתמונה עם החתול תחכה XD

ולול ידעתי על המועדון מעריצים שלו מהמייספייס שלו כשעוד הייתי עוקבת אחריו. עכשיו אני עוקבת רק אחרי הטוויטר~
נמ~

ו... כחול זה שם מגניב. נראהלי. 0.0;
עזבי את זה, לאבלי בפני עצמו זה כבר שם יותר טוב מג'וולי;; קיצר קיפחו אותה ממש רק כי היא נולדה יותר מאוחרXD
ואין לי מושג מי בוחר את השמות אבל זה כנראה מיאבי כי אם אני הייתי מלודי לא הייתי נותנת לו לקרוא לבנות שלי ככה XDDDDDDDDDDDD

הייתה לי הרגשה ששכחתי קליפים 0.0; אבל שמתי רק מה שהיה לי בפלייליסט ולא בדקתי בוויקיפדיה אז גומן~ ;; את מוזמנת לשים בעצמך ט'וו XD

ותראי את הסרט שלו, הוא -ממש- מטומטם. ברמות של אטאק און דה פין אפ בויז, ואפילו יותר.
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Re: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeFri Feb 04, 2011 8:53 pm

האמת שאני לא כלכך אוהבת את המוזיקה שלו
אבל רק מעצם העובדה שהוא מיאבי
מגיעה לו השתחוות והצדעה~
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Re: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 2:16 am

SuperUkeChan כתב:

ותראי את הסרט שלו, הוא -ממש- מטומטם. ברמות של אטאק און דה פין אפ בויז, ואפילו יותר.

אף סרט לא יותר מטומטם מהסרט הזה!(ומשעשע יותר אבל כן...בעיקר מטומטם~).

הוו מיאבי3> רציתי לפתוח אליו סיקור...אבל כן...יש אליו יותר מידיי מידע שאני לא יודעת אליו וזה הרבההה לקרוא בויקי~
לול תמונה ענקית! וה"מי שטוב לו ושמח כף ימחא" היה תקופה שזה היה הצלצול הודעה של האסמס של חברה שלהXD"
*אבל שלי יותר מגניב! שלי זה שיר של איזה גרמני גיי שר באורווזיון אחד<:*
ח"ח על הסיקור המועדון מעריצים נשמע קצת...פסיכי?(כמה כסף זה כבר?) כאיילו אדיר אבל פסיכיXD"
הבנות שלו כאלה טאאיגיא3>
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Miyavi Ishihara Empty
הודעהנושא: Re: Miyavi Ishihara   Miyavi Ishihara I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:21 am

LOL צודקת בקשר לאטאקאוןדהפיןאפבויז~ האמת שאני הולכת לעשות גם עליו סקירה עודמעט [או היום או מחר, תלוי כמה כוח יהיה לי עכשיוXD] אזאז כן. 0.0;

נייה~ סורי אם גנבתי לך אני פשוט מאוהבת ביצור הזה כבר מכיתה י' אזאז הייתי חייבת♥
ואמ לא יודעת כמה כסף זה, זה לא היה המון פשוט זה לשלם את זה כל שנה וזה מהזה בזבוז. ;_;
והבנות שלו מושלמות. ;_; אני מאוהבת בהן המוןXD בעיקר בלאבלי אוח גאד היא כזאת ילדה יפנית קטנה ומושלמת. [האמת שהיא עוד יותר מושלמת כי היא חצי יפנית רבע קוריאנית ורבע אמריקאית. ;;]
חזרה למעלה Go down

Miyavi Ishihara
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1