Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Attack On The Pin-Up Boys

Go down 
5 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Attack On The Pin-Up Boys Empty
הודעהנושא: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 6:48 pm

Attack On The Pin-Up Boys Pin-Up+Boys9
Attack On The Pin Up Boys
[רציתי לתרגם את שם הסרט לעברית, אבל כיוון שאני נכשלת ואין לי שמץ של מושג איך לתרגם "pin up" למילה אחת שהיא לא משפט שלם שכולל "נער סקסי שכולם רוצים", תאלצו לזרום עם השם באנגלית. >_>;]

סרט בכיכובם של [11 מתוך 13] להקת הבנים הקוריאנית סופר ג'וניור.
יצא ב- 26/06/2007 לאקרנים, כחודשיים לאחר תאונת הדרכים שארבעה מחברי הלהקה [ליטוק, שינדונג, אונהיוק וקיוהיון] עברו. שינדונג ואונהיוק כמעט לא נפגעו, לכן שניהם מופיעים בסרט, ליטוק נפגע די קשה אבל הוא היה יחסית בסדר אבל בכל מקרה לא השתתף בסרט באופן מלא (רק בקליפ סיום), וקיוהיון, שפחות או יותר כמעט מת בתאונה הזאת [לא נכנס לזה עכשיו, זה לא עקרוני לסרט >_>;] לא השתתף בו בכלל.
[אגב, הסרט יצא לפני שהוקמה הסאב גרופ סופר ג'וניור M לכן אני מרשה לעצמי להתעלם לחלוטין מחסרונם של ז'ו מי והנרי XD]
תודו, תודו שזה די גאוני מצידם לעשות סרט שהם כל הקאסט שלו [+נספחים כמו מורים וזה]. זה כל כך עצום. ♥️

בכל מקרה, עלילה [מצטערת, אין הרבה ממנה. תזרמו, זה סרט מצחיק בטירוף. XD]:

הכל התחיל ב14/02 (יום האהבה), כאשר לי סונגמין, ה"ילד היפה" האולטימטיבי, זה שכל הבנות בתיכון רוצות והוא פשוט נוטף סקסיות לא משנה מה הוא יעשה, הותקף על ידי בן אדם סופר משועמם, אשר זרק עליו... שקית של חרא. [0.0;, אני יודעת]
בדיוק חודש לאחר מכן, ב14/03 (white day, אם אני זוכרת נכון~), הייתה תקיפה נוספת- הפעם על האן גנג, שבא לקוריאה במסגרת חילופי תלמידים והוא ספורטאי מצטיין ושחקן כדורסל ש"כל הבנות רוצות להיות איתו, וכל הבנים רוצים להיות הוא".
אבל אנשים התחילו לשים לב רק בתקיפה השלישית, שהייתה ב14/4, על יאסונג, תלמיד-זמר רוק [שאגב, שר שם את השיר Are You Ready (סתם קליפ רנדומאלי, תקשיבו לשיר אבל) שהוא במקור של הלהקה TRAX המדהימה♥️].
לאחר התקיפה שלו, אנשים התחילו לשים לב לדפוס חוזר של המתקיף, ובכל הבלוגים של הנערים והנערות בסיאול התחילו לדבר על המקרים, וניסו לשער מי יהיה הבן אדם הבא שיותקף.
קים קיבום עלה על הגל והתחיל לשער השערות בבלוג שלו, בנסיון למשוך אנשים לבלוג. [זה די עבד לו, נכנסו אליו כמה אלפי אנשיםP:]
הוא העלה את ההשעה שהתקיפה הבאה תהיה בתיכון נול-פאראן, שהוא "במקרה" התיכון שבו קיבום לומד, ו"במקרה" התיכון שבו רוב הסרט מתרחש.
בהנחה שהתקיפה הבאה, שאמורה להתרחש ב14/05, באמת תהיה בתיכון שלהם, יש שלושה תלמידים שזה ברור שאחד מהם יהיה המטרה:
צ'וי שיוון- נשיא מועצת התלמידים של בית הספר, בעל מנת משכל גבוהה בהרבה משל תלמיד ממוצע, וכוחות על אנושיים [שעוזרים לו להתעלל בסגן הנשיא שלו, קים רייווק, שהוא במקרה האוקא המתוק שלו והם קאפל כל כך מושלם אעהאעהאה ♥️].
קים היצ'ול- ראש מועדון הריקודים [... אין לי מושג איך לתרגם את זה. זה הרבה פחות פייל ממה שזה נשמע]. סטייליסט שכל המורים חושבים שהוא "פרחח" אבל כל התלמידים [והתלמידות, בעיקר] אוהבים אותו. כלומר, כולם חוץ מלי דונגהא [שהוא, אגב, החבר הכי טוב של קיבום וכן, אור, אני מסכימה איתך שבסרט הזה קיהא כן קיים! אבל רק בסרט!!!!!!!] ושינדונג, שני חבריו לקבוצת הריקוד, שחושבים שהוא מתנשא ואידיוט שלא יודע לרקוד [שזה, אה, הגדרה די מדוייקת שלו. גם בחיים האמיתיים. XD]
קאנגין- ראש נבחרת הג'ודו של בית הספר, אשר היה אלוף העיר [נראהלי. לא זוכרת ._."] בשנתו הראשונה בבית הספר, אבל כרגע הוא הידרדר המון והוא לא ניצח באף תחרות מאז. XD אבל הוא סופר חזק~ ויחד איתו יש את אונהיוק ואת הפנדה [שהוא, אגב, בערך הדמות הכי חמודה בסרט XD בעיקרון כל הסרט ריווק היה בחליפה אבל בקליפ סיום זה היה ליטוק וליטוק הוא זה שנותנים לו את הקרדיט על התפקיד O_ם].
בכל מקרה, רוב הסרט מתרחש בנסיון לגלות מי יהיה המותקף הבא מבין השלושה, בעוד שקיבום (ודונגהא, בנפרד) מנסה לגלות מי התוקף.
אפילו המורים [הסופר מטרידים] מתחילים להתערב על מי מבין השלושה שציינתי למעלה יותקף.
קאנגין והיצ'ול [שהם, אגב, קאפל ממש רנדומאלי אבל ממש חמוד~] מתחילים מלחמה של ממש ומנסים לעשות הכל בשביל לגרום לתוקף "לבחור" בהם, כיוון שהם חושבים על זה ש, טוב, מי שיזרקו עליו שקית חרא זה התלמיד הכי מקובל בבית הספר, ומן הסתם אם יתקפו אותם הם יהפכו להרבה יותר מקובלים. קאנגין רוצה את זה בשביל להביא עוד חברים לקבוצת הג'ודו, והיצ'ול רוצה את זה פשוט כי, נו, זה היצ'ול והוא רוצה להתפרסם. הוא רוצה להיות רקדן מפורסם אבל הוא לא כזה יודע לרקוד אזאז כן~ XP
שיוון, מצידו, לא מראה סימנים לזה שהוא רוצה שיזרקו עליו חרא או שהוא בכלל שם על כל העניין, אבל בסופו של דבר גם הוא די רוצה את זה.
את הסוף אני לא אגלה לכם, כי אני אישית *בכלל* לא חשבתי שהתוקף זה מי שהוא, והייתי בשוק, אז אני אשאיר לכם את ההפתעה~
בכל מקרה, הקליפ סיום של הסרט, Wonder Boy [שהוא אגב שיר סופר מתוק♥️]:

חלק ראשון של הסרט ביוטיוב:

אגב, שתי עובדות רנדומאליות:
* בערך של קי משייני כתוב שהוא השתתף בקליפ שלהם, וונדר בוי. אבל אני מעולם לא הצלחתי למצוא אותו שם, אז... בהצלחה לכם.
* בסרט גם יש תפקיד [חצי אורח חצי ראשי?] של יורי מגירלס' ג'נריישן [לפני שהן עשו דביוט], בתור בלרינה שאחר כך מצטרפת לקבוצת הריקוד של היצ'ול. היא סופר כוסית שם^_^

עכשיו תמונות, סתם כי בא לי~
דמויות לפי סדר הופעה, ואז סתם תמונות רנדומאליות וחמודותXD

סונגמין:
Attack On The Pin-Up Boys 2268747300_9819949bf2
... כן, הוא מנצנץ. בכל הסצנות שלו. WTF. אגב עוד פרט רנדומאלי- בשלב מסויים בסרט, הם מציינים שהוא יוצא עם בואה. WTF.

האן גנג:
Attack On The Pin-Up Boys Hangeng1
תמונה גרועה, אני יודעת. פשוט אין תמונות נורמאליות שלו מהסרט כי הוא משתתף שם בדיוק לשלוש דקות >_>;

יאסונג:
Attack On The Pin-Up Boys Images?q=tbn:ANd9GcRiCW6T-v7QO9ikBPcN3ZoCmWVRKFxcRcJp3HkKpku-62S1cP2s&t=1
אומייגאד הוא כל כך כוסית ככה, אני מתה. ;____________; הוא צריך להתלבש ככה יותר. ;;

קיבום:
Attack On The Pin-Up Boys Kibum4
פשוט אין גבול לאהבה שלי אליו בסרט הזה ;_; אני חושבת שהוא הכי חתיך ככה. ועם המשקפיים האלה, גאד! *_______* בגלל הסרט הזה התאהבתי בו לחלוטין. די התעלמתי ממנו עד שראיתי אותו, כי הכרתי את הלהקה בדיוק כשהוא עזב אז... כן. אבל הוא כל כך חתיך פה דאמט. ;;

דונגהא:
Attack On The Pin-Up Boys Attack+on+the+pin+up+Boys+-+DongHae
גם הוא סופר חתיך פה *_* אין הם כולם פשוט כאלה כוסיות בסרט הזה ;_; אני מתה על השיער שלו ככה~ געע~

שיוון:
Attack On The Pin-Up Boys 1186052814073
בכל פעם שאני רואה את הסצנה הראשונה בסרט שהוא מופיע בה, הלב שלי מתחיל לדפוק ואני מפסיקה לנשום. באמת. ;; הוא פשוט כזה... אהההההה *_* וגם לו יש משקפיים בסרט בעיקרון געע~ אני פשוט אוהבת בחורים עם משקפיים, דאמט. XD

ריווק:
Attack On The Pin-Up Boys Images?q=tbn:ANd9GcRW2IkpNck3bZ1Wuw1SGbp1LacYnylEqbG5iZiIpOc1eXTSO0QJ&t=1
הוא נראה זוועה, אני יודעת. אבל הדמות שלו כל כךךךךךךךך מצחיקה, אין לכם מושג! הוא אפילו זכה ב,אה, פרס? של הדמות הכי מצחיקה בסרט. הוא סיפר שהוא פשוט לא ידע איך לשחק את הדמות הזאת כי הוא כל כך שונה ממנו, אז הוא הקצין הכל ואז הוא הפך לכלכך מצחיק~~
ובתלבושת פנדה-
Attack On The Pin-Up Boys 2w4b602

היצ'ול:
Attack On The Pin-Up Boys N23808069777_1146241_4759
מי נסיך של אמא?! *_*
ועוד אחת פשוט כי הוא כוסית. ;;
Attack On The Pin-Up Boys Heechul026mf9or3

שינדונג:
Attack On The Pin-Up Boys Pinupb132
לולז אוקי זו לא תמונה מהסרט עצמו אבל זה מהפוטוקארדס שמגיעות עם הדיוידי [... יש לי אותם D: כי כאילו, יש לי את הדיוידיXD] ואני פשוט מתה עליו בתמונה הזאת כי הוא כזה חמודXD

קאנגין:
Attack On The Pin-Up Boys Wb%20-%20kangin2
מאוד מאיים, הא? D:

אונהיוק:
Attack On The Pin-Up Boys Eunhyuk122
הוא כזה מתוק והיפראקטיבי~~

תמונה מהקליפ של וונדר בוי, ליטוק בתור הפנדה:
Attack On The Pin-Up Boys Attack_on_the_pin_up_boys_suju_s_mini_drama__12092009215815

ועכשיו סתם תמונות~

שיוון, ריווק, ושאר מועצת התלמידים~
Attack On The Pin-Up Boys Attack_on_pin_up_boys_(8)

שלושת התלמידים המקובלים, במשרד המנהל. [הוא אומר להם לשמור על עצמם ולא לצאת בשעות מאוחרותXD אומשו~]
Attack On The Pin-Up Boys Attack_pinup_boys_b

קיהא~ [זה.המקום.היחיד.שבו.אני.אתלהב.מקיהא.!!!]
Attack On The Pin-Up Boys Attack_pinup_boys_a

ריווק עם ילדה רנדומאלית~ הוא כזה מתוק גאדXD
Attack On The Pin-Up Boys Photo37077

תמונה אפית של הקבוצת ריקוד~
Attack On The Pin-Up Boys Photo37063

ורק שתראו שקיהא זה רק במשך הסרט, ואונהא זה האהבה הנצחית!
Attack On The Pin-Up Boys Donghaeeunhyuk24

קאנגין VS היצ'ול~ [זה ממש מצחיק, כי המנהל (היצור הזקן מאחוריהם) אמר להם כזה "Are you guys gay or what?" לול. לגמרי. ♥️]
Attack On The Pin-Up Boys F763518vw7

טוב זהו לבינתיים, לא מוצאת עוד תמונות טובות מהסרט~~

עכשיו, דעתי האישית:
אני מתה על הסרט, ולא רק בגלל שזה סופר ג'וניור ובגלל שאני הבאייס הכי גדולה של היצ'ול ושיוון. זה סרט ממש מטומטם ומצחיק, אני לא יכולה שלא להישפך מצחוק גם כשאני רואה אותו בפעם המליון.
האמת, אני אוהבת אותו כל כך עד שהזמנתי את הדיוידי שלו מאיביי, עלה לי איזה 200-250 ש"ח [לא זוכרת כבר כמה], אבל זה היה שווה כל שקל [של ההורים שלי]. ♥️ המארז של הדיוידי בא עם:
הדיוידי של הסרט, דיווידי של תוספות [שאין להן תרגום אז די התייאשתי מהן באמצעXD חוצמזה שחוץ מהקליפ של וונדר בוי ותמונות רנדומאליות זה רק סרטונים מהפרומוטשיון של הסרט וזה פשוט... הם יושבים וחופרים בקוריאנית, אז, כן. XD], פוסטר חתום [לא חתימות אמיתיות ט'וו] מושלם של הסרט שמיסגרתי ותליתי בחדר *_* [זה אותו פוסטר ששמתי בהתחלה~ *_*], תמונות של 12 מתוך 13 החברים של סופר ג'וניור [אלה שהשתתפו בסרט- זה כולל את ליטוק למרות שהוא לא באמת השתתף. קיצר חסר שם רק קיוהיון~ ;;], הפסקול של הסרט [שכולל את וונדר בוי, אר יו רדי, ועוד כל מני שירים סופר רנדומאלים שאני די מתעלמת מהם כי הם -נורא- רנדומאלים והם בכלל לא של סופר ג'וניורXD], ופוטוקארד סופר סקסי של דונגהא~ ! [כאילו זה רנדומאלי, אני במקרה קיבלתי את של דונגהא~]
קיצר, כן. עד לרמה הזאת אני מאוהבת בסרט הזה.
האמת? זה סרט מעולה גם אם לא אוהבים סופר ג'וניור. עובדה, כשחברים שלי התנחלו אצלי והיו חצי שיכורים [לול אני לא שתיתי הרבה באותו לילה אז לא הייתי שיכורה בכלל~] ניצלתי את העובדה שהם חצי שיכורים והראיתי להם את הסרט הזה. הם ממש צחקו, למרות שאני חושבת שזה היה יותר מהטמטום של סופר ג'וניור מאשר מההומור של הסרט, אבל בכל מקרה. הם די נהנו, אני חושבת. [ולו רק בגלל העובדה שהם היו, כזה, חצי שיכוריםXD]

טוב, חפרתי הרבה יותר ממה שתכננתי [סתם, לא. תכננתי לחפור הרבה] אזאז אני אעצור את זה פה~
מקווה שנהניתם ושתראו את הסרט, כי הוא באמת ממש ממש ממש מתוק~ [ונו~רא גיי! יש שם את הקאפלס הכי WTF בעולםXD קיהא, שיווק, קאנגצ'ול O_ם ואישית הייתי מכניסה לשם גם שינהיוק אבל זה לא באמת. XD]
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:00 pm

קיהא!
זה כל מה שיש לי להגיד לך. זהו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 7:06 pm

תיזהרי ממני. B|
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:56 pm

בין הסרטים הכי משעשעים שראיתי!
אבל בין בכי מטומטמיםXD
ח"ח על הסיקורים ( התמונות!!! איך לא התחרפנת;_; )

האמ...ההתנקשות בבחורים הנאים?0-0"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:05 pm

כן, מטומטם, כן. אני אוהבת סרטים מטומטמיםXDDDD

למה שאני אתחרפן? :0

ואני לא חושבת שזה בדיוק בחורים נאים. כאילו כן זה הגיוני ברמת הרעיון אבל זה לא בדיוק התרגום~ לפי מורפיקס, פין אפ זה "דוגמנית כרזות בעלת מראה סקסי; כרזה או תמונת קיר של דמות המעוררת משיכה מינית", אז, אה כן. 0.0;
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:07 pm

בוא פשוט...לא נתרגם את זה?XD
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:10 pm

יאפ XP

אגב, יום אחד אני עוד אכתוב פאנפיק על הסרט הזה. יום אחד. ;_;
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:43 pm

SuperUkeChan כתב:
יאפ XP

אגב, יום אחד אני עוד אכתוב פאנפיק על הסרט הזה. יום אחד. ;_;

חאעיגגאטאגקטאגתא פאנפיקים3>
(כל עוד זה מעביר ת'זמן- אני אוהבת את זהXP )

ואני יום אחד...יכתוב סיקור על סדרה קוריאני שאני ממש אוהבת!;; (שעד עכשיו לא ראיתי ת'סוף כי אני יודעת שהוא עצוב...;; )
בהצלחה לךXP
חזרה למעלה Go down
Kumagoro
Vegetable

מספר הודעות : 6

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 3:51 am

תאמת אני קצת רצינית שנרשמתי לפורום רק כדי לעשות

אענגרעוןקריאן54ואט489564T
#$%&$^Y%$V%YEV^CFXC$^Hב46יאל'ק
א356746בה63בכ6חלקב

333333333333333333333333333333333333333>

על הסרט הזה. ;;
כי פשוט... שיואו.
וזהו. XP

וכאילו, כולם שם ממש שיואו. וזה אחד הסרטים הממש משעשעים שראיתי.
והאמת שחוץ מכמה שירים שלהם (אני לא מכירה את כל השירים >_> יש יותר מדי XD והתמכרתי לבערך 5-9 שזה מספיק טוב לי~)
זה מה שגרם לי ממש לאהוב את סוג'ו 3>

אני ככ אוהבת שאנשים חמודים מגזימים עם דמויות וקונספטים מטומטמים *_*
ובא לי לראות את זה שוב T_T נראלי כבר אין לי את זה במחשב ת'ו ;.;

~~~
אה והתמונה של שינדונג ששמת נורא לולז |כן|
חזרה למעלה Go down
Narukyuu
Vegetable
Narukyuu

מספר הודעות : 49

הודעהנושא: Re: Attack On The Pin-Up Boys   Attack On The Pin-Up Boys I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 11:19 pm

הסרט הזה הוא כזה לולז.

פנדה. D::
חזרה למעלה Go down

Attack On The Pin-Up Boys
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1