Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Junjou Romantica

Go down 
4 posters
מחברהודעה
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:10 am

Junjou Romantica JunjouRomantica1

ז'אנרים: קומדיה, דרמה, יאוי(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)
שנה: 2008
מספר פרקים: 24 בסכ"ה- 12 בכל עונה (2 עונות)

עלילה: (כוללת ספויילרים לפרק הראשון. get along.)
מסופר על 3 זוגות מאוד שונים בו זמנית: הזוג הראשון והחשוב ביותר הוא תלמיד שמתחיל ללמוד באוניברסיטה וסופר מצליח שמאוהב באח של התלמיד. הסופר כותב תחת שמו המקורי ספרים רציניים _וזוכה על כך בפרסים) ותחת שם בדוי ספרים נוספים- רומנים בין שני גברים שמשקפים את הפנטזיות שלו.
האח הגדול מחליט להתחתן עם אישה ועובר למקום רחוק מהאוניברסיטה בה מיסאקי (האח הצעיר) לומד ולכן מיסאקי עובר לגור עם אקיהיקו (הסופר) ובמהלך שהותו בבית של הסופר הוא מבין שיש לו עסק עם סוטה חולה נפש (את ה"חולה נפש" אני הוספתי, נורא נחמד לי להתייחס ככה לאנשים), ומכאן תגלו לבד;)

שני הזוגות האחרים הם משניים וחשובים הרבה פחות אז אני לא אספר עליהם כאן, אלא תראו את הסדרה ותגלו לבד^__^ בין הזוגות יש קשרים קלושים בלבד, למעשה אפשר להתייחס אליהם כ3 זוגות נפרדים ללא שום נקודת חיבור (למרות שיש).

אני מאוד אהבתי את האנימה הזאת (אהמראיתיאותה3פעמיםאהמ), כי הציור נחמד, העלילה זורמת ו...
יאוייייייייי!!!~~33333333333>>
מה צריך עוד באנימה?XDD
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:13 am

קראתי את מרבית המנגה למרות הציור המזוויע XD
אני ממממממממממממממש אוהבת אותה. זה פחות או יותר.... המון יאוי עם קצת עלילה.

וסרסלי מיסאקי כזה קוש XD

...עד לאיפה בכלל האנימה מגיעה?
יש שם את הדודנים/בני דודים/קרובי משפחה/וואטאבר המשוגעים של אקי? DDD:
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeWed Feb 09, 2011 12:32 am

בעונה השניה יש את אח שלו ועוד איזה בת דודה ולא זוכרת אם יש עודXDD
ובאנימה לא רק שהציור ממש טוב, גם יש המון עלילה:O
*תזכורת לעצמי- לקרוא את המנגה>.< "
חזרה למעלה Go down
Robinamori
Vegetable
Robinamori

מספר הודעות : 26

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeThu Feb 10, 2011 2:54 pm

לא אוהבת את זה ):
אונס לא עושה לי את זה.
חזרה למעלה Go down
Narukyuu
Vegetable
Narukyuu

מספר הודעות : 49

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 1:29 pm

המנגה מבחינת ציור פשוט מזעזעת. את האנימה לא אהבתי מהסיבה הפשוטה ש, טוב, זו אנימת יאוי. אנימות יאוי הן מזעזעות מעצם היותן כאלה.

העלילה חמודה, אבל אם הכל לא כל כך ורוד וחמוד, היה אשכרה אפשר לתת לעלילה קצת נפח, אולי היה טוב יותר.
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeThu Feb 17, 2011 8:22 pm

דווקא אני מאוד אוהבת אנימות יאוי, ואם היו נותנים לעלילה עוד נפח היא הייתה פחות יאוי~
טובנו, כל אחד בדעתו יחיהXD
חזרה למעלה Go down
Narukyuu
Vegetable
Narukyuu

מספר הודעות : 49

Junjou Romantica Empty
הודעהנושא: Re: Junjou Romantica   Junjou Romantica I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 2:56 am

hadarsan כתב:
דווקא אני מאוד אוהבת אנימות יאוי, ואם היו נותנים לעלילה עוד נפח היא הייתה פחות יאוי~
טובנו, כל אחד בדעתו יחיהXD
זהו, שזה לא היאוי שאני לא אוהבת, זה פשוט שכל אנימת יאוי שאי פעם ראיתי חוץ מאי נו קוסאבי היו גרועות ממש, במנגות אני יכולה לקרוא כמעט כל סוג של מנגת יאוי עלילה או לא. (:
חזרה למעלה Go down

Junjou Romantica
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1