Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 7 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:14 am

"yaaaay, candys~~~~~~~~" ג'אקיונג קפץ מאושר ופנה אל הדלת.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:19 am

מונצ'ול בהה בשניים לכמה שניות לפני שחזר אל חדרו. הוא זרק את החולצה על מיטתו והתחיל לחפש דברים בתיק שלו, מוציא טי-שירט ירוקה ומכנסי ג'ינס כהים, יחד עם פריטים אחרים שהיה זקוק להם. הוא אסף את כולם בצורה מסודרת ועמד ללכת להתקלח כשלפתע ראה את דונגשו זז בזווית העין שלו. "יא, דונגשו. תתעורר!" הוא צעק לו, "אתה לא רוצה לאחר היום." הוא סיים ויצא מהחדר, מקווה מאוד שיהיו לו מים חמים.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:29 am

"ממממ... יא" הוא מלמל, עדיין מתוך שינה, טומן את הראש עמוק יותר בכרית. הוא היה מסוג האנשים שלא יתעוררו גם אם משאית תעבור להם בחדר. טוב...הוא הניח שאם משאית באמת הייתה עוברת בחדר הוא היה מתעורר, אבל הנקודה הייתה ברורה. בסופו של דבר הוא התייבש במיטה, ממצמץ כשהביט אנה ואנה ומשפשף את עיניו. למרות שהתיישב- למען האמת, הוא עדיין לא היה ער. וגם לא ממש ישן. מנומנם- וכנראה עוד דקה יחזור לשכב.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:35 am

{אמג אני כל כך מצטערת, לא היה לי מחשב איזה שבוע, ולא שלחו לי הודעות באימייל שהמשיכו את הנושא אז בכלל לא שמתי לבבב ;_; אבל יון קצת אוטיסטית אנשים אז זה בסדר איכשהו}

יון התבוננה בכל הסערה התרחשה מולה בדממה, יושבת על הספה. היא תמיד התעוררה מוקדם, ולכן שעת ההקשקמה לא היוותה עבורה בעיה. מה שכן היווה עבורה בעיה היה הרעש הלא נפסק ששותפיה לדירה התעקשו ליצור, אפילו בשעה כל כך מוקדמת בבוקר. כששמעה שהקטן- היא לא בדיוק זכרה את השמות, היא אף פעם לא הייתה טובה בזה- יוצא לקנות קפה וסוכריות היא יכלה רק להאנח ולאמר, "הו, כן, זה רעיון טוב, תנו לפצצת האנרגיה הזו סוכר וקאפין, נפלא".
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:38 am

ג'אקיונג צחקק. "מה רע בזה~?"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:39 am

"טוב, נתחיל בזה שעור התוף שלי די יסבול מכל העניין", היא נעצה בו מבט חודר.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:43 am

ג'אקיונג צחק ומשך בכתפיו. "זה כיף, תנסי גם~"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:03 am

"יא!? לא הלכת לקנות כבר" לנה ממהרת את ג'א, היא מרגישה כאיילו הראש שלה מתפוצץ.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:06 am

יון הרימה גבה לעבר לנה, "למה את מעודדת אותו?". היא נאנחה וקמה מהספה, "טוב, אני משערת שאני אלך להעיר את דונג שו, לא שאני מבינה איך הוא בכלל ישן ברעש הזה...". היא הלכה לעבר החדר, נכנסה, ובתנועה חדה לקחה את השמיכה מעל השני והעיפה אותה, "היי, היפיפיה הנרדמת, זמן לקום".
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:10 am

"כן נונה, אני הולך~" ג'אקיונג קד קלות בפני לנה ויצא מהדירה בדילוגים. הוא אמנם לא היה טיפוס של בוקר, אבל האפשרות לקנות ממתקים תמיד גרמה לו להיות ערני.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:20 am

{{אנשימים, אל תבינו אותי לא נכון... אבל בגלל שאנחנו חסרים בליליאן נא להתעלם מג'ינקי?T___T;; כיכיכי אינלי מושג מה לעשות איתו אז נניח באופן היפוטתי שהוא שם ומתארגן וכאלו עד שליליאן תגיב ;__;}}

מונצ'ול יצא מחדר המקלחת, יותר ערני(ולבוש) ממה שהוא היה מקודם. למזלו היו מים חמים, אבל עכשיו כשהוא היה ער הוא היה רעב, כיוון שבניגוד לשאר הוא לא אכל אתמול פיצה. הוא יצא לסלון ולא היה מופתע לראות שם את לנה, מניח שג'אקיונג הלך כבר לקנות את מה שהיא בקשה ממנו.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:29 am

לנה הרימה את מבטה ורואה את מונצ'ול- שיצא מהמקלחת.
"נשארו מים חמים?" שאלה, חשבה שאולי לפתח שיחה יסיח את דעה מלספור את הדקות שג'א יחזור.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:38 am

מונצ'ול הנהן, מתיישב על הספה. "הם לא רותחים, אבל הם מספיק חמים בשביל להתקלח..."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:42 am

"...את לעניין את" הוא מלמל כשהתיישב במיטתו שוב, עדיין חצי ישן והרים יד כדי להעבירה בשערו הפרוע. הוא ניער את ראשו, נאנח מעט, מפהק ומתמתח לפני שקם על רגליו. "מה השעה?"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 1:53 am

"טוב, -מישהו- חייב להזיז פה את העניינים" יון גלגלה את עיניה, "והאמת, שאין לי מושג" היא הפנתה את ראשה לעבר הסלון וצעקה, "היי, לנה, מה השעה?"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:15 am

לנה הביטה לצדדים וקלטה שאין שעון בשום מקום- ושבהחלט צריך לקנות אחד.
היא הרימה את כתפיה באי ידיעה "לא יודעת...כתוב לך בפלא לא?"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:40 am

יון הרימה גבה ויצאה אל הסלון בחזרה, "את יודעת, לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו טלפונים ניידים".

{לא באמת, הטלפון שלה סתם עצבן אותה והיא זרקה אותו, אבל שששש, היא אוהבת לגרום לאנשים להרגיש מסכנים בשבילה P: }
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:50 am

{{ג'אקיונג כבר אמר קודם שהשעה שבע :0 ו- אומייגאדדדד מקלדת נורמאלית~~~ געע~~~~~~~~~~~~~~~~ סוף סוף האינטרנט חזר במחשב שלי, ועכשיו אני יכולה לראות את הפורום בתצוגה של מסך ועם אשכרה מקלדת~~~לא שאני לא מאוהבת בפלאפון שלי על זה שהוא בכלל נתן לי להגיב בפורום, ואני לגמרי אשרוד ככה שבועיים עכשיו, אבלאבל עדיין. ייאי~ ♥}}

ג'אקיונג חזר מהר מכפי שמישהו מהם ציפה. הוא התנשם מעט, מה שגרם לאחרים לתהות האם הוא רץ את כל הדרך לסופר ובחזרה. "יש לי סוכריות~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~" הוא קפץ באושר, זורק עטיפות של טופי על הנוכחים בחדר בעודו אוחז בסוכריית ספירלה צבעונית ענקית בידו האחת ובשנייה החזיק שקית עם קפה וחלב, אותה דחף לידה של לנה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 2:58 am

{{וההנחה היא שאם הוא הספיק ללכת לקנות דברים+מונצ'ול הספיק להתקלח, עבר כמה זמן ם:;; בערך 7 וחצי? רבע לשמונה AT MOST}}

מונצ'ול בהה בחשש בג'אקיונג. מקודם כשלנה נתנה לו כסף לקנות ממתקים הוא לא חשב על זה יותר מידי, כנראה כי הוא עוד לא קם באמת, אבל עכשיו כשהוא ראה את התוצאות מולו הוא הרגיש מבועת.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:00 am

ג'אקיונג חייך במתיקות, כל זכר לעייפות שחש קודם כלא היה. "טוב, אז מי מוכן להתחיל להתאמן?! אה? אה? איזה כיף~ סוף סוף להתחיל לעבוד~~~~~~"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:06 am

יון נאנחה שוב, "אני לא רוצה להגיד את זה, אבל... אמרתי לכם שזה רעיון גרוע לתת לו סוכר", היא התיישבה שוב על הספה, "מתי המנהל אמר שהוא יגיע?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 3:19 am

"הוא לא אמר שהוא יגיע, הוא אמר להיות מוכנים עד תישע." מונצ'ול אמר ממקומו על הספה, נשען אחורה. "אני גם ככה לא סומך על הזמנים שלו. תישע אצלו יכול להיות גם שמונה וגם אחד עשרה." הוא נאנח. "אני בספק שהוא בכלל יגיע."

{{סתםסתם, הוא יגיע כשכולם יהיו מאורגנים וייקח אותם לאורחת בוקר ;_; אבל הם לא יודעים אתזה}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 5:57 pm

לנה פתחה את השקית- כולה מאושרת, מיד פתחה את הקופסה ושמה את אבקת הקפה בכוס יחד עם המים הרותחים והחלב.
"תודה לאל" היא שותה לה הנחת- מכניסה את החלב למקרר הריק ואז את הקפה לאחד הארונות.
עכשיו כשהקפה שלה אצלה- היא מאושרת וערה.
היא סיימה ושטפה את הכוס, מוציאה מהתיק שלה מכנסיי ג'ינס כהות ומאט קרועות, חולצה לבנה פשוטה-עם כתב בכסף מנצנץ ונכנסת להתקלח.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 7:54 pm

דונג שו הצליח, סוף סוף, לגרום לעצמו לצאת מהחדר ולהגיע לסלון. הוא עמד שם במכנסי טרנינג וגופייה לבנה, שערו פרוע, והביט על האחרים בהבעה עדיין מוכת שינה. "אתם באמת עושים הרבה רעש...."
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 7 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 8:25 pm

יון גלגלה את עיניה ועזבה את הסלון לחדרה על מנת להתלבש. כשיצאה לבשה גופיה אדומה ומכנסי טרנינג שחורים, ונראתה כאילו פשוט זרקה על עצמה את שני פריטי הלבוש הכי קרובים שהיא יכלה למצוא. היא התציישבה על הספה ושילבה את ידיה, צופה בשאר האנשים בחדר.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 7 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next