Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 21 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:27 pm

{{בהתחשב בכך שמתוך 13 יש 3 מיין ווקאלס שגם הם בקושי שרים..מ מתוך 9 אני מניחה שזה גם הגיוני...

ואין לי באמת מה, או כוח, להגיב עם קיונג. תתמודדו.

אה, ואנו לגמרי יוצאת מנקודת הנחה שכשתהיה להם סאבגרופ בסין (ותהיה להם סאבגרופ בסין!), שיאנג יקבל הרבה יותר שורות לול}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:31 pm

{{לא היה לי ספק בזה, בגלל זה ה"בינתיים" בתחילת התפקיד שלו והעובדהש הוא לא יודע קוריאנית. 3>

ומתוך 13 ה3 בקושי שרים כי יש ממש הרבה אחרים שהם טובים שם~ (קאנגין, דונגהא, סונגמין~ ופריטי מאצ' כולם -מוכה-) שלא לדבר על העובדה שהם נהנים לתת לשיוון לשיר את ההתחלה של כל שיר חלכדגשחכלדיש

רגע, אז את בעד 3 או 4? XD;

ו-ו-ו-ו---- תגיבי איזה משהו פלאפי וגיי. לאיודע. ): תצדיקי את שמם של צ'ולקיונג בתור הקאפלינג הראשון בקבוצה!
אין עכשיו האסופ שיפריד אותם}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:32 pm

"כן, בואו נלך" דונגשו אישר. קם על רגליו אחרי שקרא למלצר כדי לשלם את החשבון. "בטח כל האחרים חזרו לפארק...כבר מאוחר והכל".
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:35 pm

"בא לי קרפ". אמרה פתאום הא אים. היא חיטטה בכיסים שלה, נזכרת ששכחה את הארנק באוטו של האסופ. היא חייכה חיוך גדול ומתחנף וציחקקה מעט. "אופא.." היא פנתה למונצ'ול, "יש לך כסף להלוות לי"? הם נעצרו בכניסה לפארק, ליד דוכן הקרפים.
{{ אז אני יהיה סאב ווקאל. לא ממש אכפת לי}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:49 pm

{{ברור שכולם טובים, לרגע לא פיקפקתי! רק שהויתי בשוק כשגיליתי שסונג ליד ווקאל כי כמעט לא ראיתי שהוא שר 0.0; בהתחלה לפחות. אחכ שמים לב. ולולולול זה ככ נכו לגבי שיוון! וזה בדכ שיוון-היצ'ול-גנג(לפני שהוא עזב) שזה כזה כןגלגנעגןגיכעכםלרנגוכםרחגםגחגמכםגךןגםככיןכ -עטר מתה-}}

ג'אקיונג צמצם את עיניו קלות, עצבני משום מה. "להיונגנים אין כסף עליו~" הוא שיקר, לא בטוח בעצמו למה. הוא נצמד למונצ'ול, מחבק אותו בצורה... מגוננת, סוג של. "חוץ מזה, לא כדאי לך לאכול את זה, זה משמין והאסופ יהרוג אותך~~~~~~~ נונה-נים." הוא הוסיף.

{{אופסיק שוב שכחתי לשים צבע XD}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:52 pm

{{....אני בספק שבקוריאה יש דוכני קרפים ראנדומליים O___ם אני בטוחה שיש להם מאנדו וקימבאפ.... וטוקבוקי~
לא בטוחה בנוגע לקרפ
אבל נזרום}}

מונצ'ול בהה בג'אקיונג בפליאה. עד לפני רגע לא הפריעה לו העובדה שלמונצ'ול היה כסף, או שהאסופ יהרוג אותם... אבל הוא רק משך בכתפיו והסכים עם מה שג'אקיונג אמר- הוא לא רצה לגרום לו הליראות רע מול הא-אים. "מצטער"

{{מוסיפה לך צבע, עטר XD}}
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:58 pm

"אוף.." מילמלה הא אים, חושבת שוב על הקבוצה שלה לשעבר. "איפה הן כשצריך אותן"..מילמלה בעצב, מקווה שהאחרים יהיו דומים להן. "טוב, אז בואו נלך לאיפה שהייתם מקודם עם כולם". חייכה הא אים וסימנה להם להוביל.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:04 pm

מונצ'ול התחיל ללכת לכיוון המקום בו ראה לאחרונה את חברי הקבוצה, מושך את ג'אקיונג אחריו ומסתכל כדי לראות שהא-אים עוקבת אחריהם גם כן. תוך דקות ספורות הם מצאו את שיאנג, יון ואלירן. "היי," הוא אמר כשהם כבר היו קרובים אליהם יותר, "איפה השאר?"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:08 pm

הא אים הוציאה את שאר התמונות מהכיס שלה, מבררת מי זה מי. הם לא נראו חברותיים במיוחד. הם נראו סגורים. 'אולי עם הבת יהיו לי נושאים משותפים' חשבה לעצמה. "היי, אני או הא אים" היא חייכה ונופפה בידה. היא לא הייתה בטוחה אם היא צריכה לקוד קידה או לא, אבל בכל מקרה זה לא ממש שינה לה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:28 pm

לא עבר הרבה זמן עד שהם הגיעו חזרה לפארק. כל האחרים כבר היו שם וגם....מישהי חדשה. "עוד אחת?" דונגשו שאל לפני שיכל לעצור את עצמו, "מאיפה היא באה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:30 pm

"האסופ" מונצ'ול ענה מהר. הייתה לו הרגשה שאם זה ימשיך ככה זו תהיה המקבילה שלהם לסיפור החסידה.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:39 pm

הא אים שמעה את מה שדונג שו אמר ולקחה את זה נורא קשה, למרות שלא הראתה את זה. היא נשמה נשימה עמוקה ולבשה חיוך גדול על הפנים. "שלום, אני או הא אים" היא הציגה את עצמה לפני שלושת האחרונים שהצטרפו. הפעם היא אפילו לא טרחה לנופף בידה ובטח שלא לקוד קידה. התחיל כבר להימאס עליה היום הזה. היא קיוותה שאולי באימונים המצב ישתפר.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:41 pm

[ואוווו לגמרי חסידה. האסופ מביא חברי להקה לאוויר העולם]

"....אה" דוגשו מלמל, נאנח מעט. "בסוף אנחנו נהיה חמישים איש בלהקה עוד לפני שנפרוץ..... נו טוב. נעים להכיר אותך, הא אים" במשיכת כתף הוא החליק חזרה לישיבה על הקרקע. במילא לא היה ברור אם הם נשארים פה או לא.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 9:46 pm

"אז.." פתחה הא אים, "מה עושים עכשיו"? שאלה הא אים בתקווה שלא יתפצלו שוב לקבוצות ושהיא לפחות תוכל להכיר את כולם כמו שצריך.היא התיישבה על בדשא, די רחוק משאר החברים שישבו. היא ממש לא הייתה רגילה להיות במצב הזה, היא הייתה רגילה שבכל מקום שאליו היא הולכת אנשים מתחברים אליה מהר והיא תמיד מרכז העניינים.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:02 pm

מונצ'ול התיישב ליד דונגשו, מושך את ג'אקיונג שיישב לידו מצידו השני. "עכשיו? אה..." מונצ'ול חשב על זה לכמה שניות. "אפשר פשוט לא לעשות כלום? רק המחשבה על מחר גורמת לי להיות עייף." הוא נאנח. "אז איפה הייתם?" הוא שאל את דונגשו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:08 pm

ג'אקיונג הניח את ראשו על כתפו של מונצ'ול, עוצם את עיניו ומקשיו לדיבורים סביבו כאילו היו זמזום דבורים. רגלו עדיין זזה, אך זה היה הסומן היחיד שהראה שהוא לא נרדם.

שיאנג חייך אל החדשה באדיבות. הוא רצה להראות.לה שהיא לא לבד, שיש מישהו אחד לפחות שהיא יכולה לסמוך עליו. אך לא היה לו כוח לנסות לחשוב על הניסוח הנכון בקוריאנית והעדיף לא לעשות מעצמו צחוק בינתיים.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:11 pm

"אה....אכלנו" הוא אמר, מושך בכתפיו. "כלומר, הם אכלו, אני בעיקר בהיתי בהם והסקתי כמה מסקנות....מה אתם עשיתם, חוץ מלהביא לנו עוד חברה?"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:13 pm

את הא אים זה כבר לא עניין ולמרות שאחד שם היה נראה נחמד, היא העדיפה פשוט לעצום עיניים, לשכב על הדשא ולדמיין מה החברות שלה מהלהקה הקודמת עושות עכשיו ומה היה קורה אם היא הייתה איתן. ואז היא התחילה לחשוב על חברי הקבוצה שלה. הם ממש נראו כמו קיבוץ גלויות. היא שמה לב שהנחמד נראה סיני ושיש כמה שנראים קצת אמריקאים ועוד אחד שנראה ממוצא לא ברור, אולי מהמזרח התיכון. וככה היא המשיכה להפליג במחשבות, לא שמה לב בכלל למה שכל האחרים אומרים או עושים.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:14 pm

יון נאנחה והלכה להתיישב ליד דונגשו, "אל תדאגי, דונגשו סתם דושבג רוב הזמן, אל תשימי לב למה שהוא אומר" היא פנתה להא אים וצחקה, "אני יון, דרך אגב" היא הוסיפה ופנתה אל השאר, "אתם יודעים, אתם יכולים להציג את עצמכם, זה לא יהרוג אותכם..." היא גלגלה עיניים.

{ולול לא באמת אכפת לי, אני לא ממש מבינה בזה XD}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:15 pm

ג'אקיונג פקח את עיניו וחייך אל דונגשו חיוך עצום. "אכלנו גלידה~~~~" הוא אמר, וכמעט מיד הביט מסביבו בחשש לוודא שהאסופ לא נמצא שם ושמע אותו בדרך כלשהיא.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:17 pm

הא אים פתאום חזרה לעולם האמיתי. היא שמעה בת שפנתה אליה וחזרה לתנוחת ישיבה. היא חייכה לכיוון זאת שפנתה אליה. 'אולי הם לא כל כך נוראים אחרי הכל' חשבה לעצמה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:18 pm

מונצ'ול כיסה את פיו של ג'אקיונג במהירות. "יא!" היה לו ברור שה'ישנים' לא יגידו כלום להאסופ, אבל הוא לא ידע בנוגע לחדשים. אלירן הזה היה האהוב על האסופ מסיבה כזו או אחרת. אבל הוא העדיף להציל את עצמו; "ג'אקיונג אכל גלידה, אני ניסיתי לא להקיא בתהליך"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:19 pm

אחרי חשיבה מאומצת שיאנג נזכר בניסוח הנכון. "שלום, אני שיאנג. נעים מאוד להכיר אותך."

ג'אקיונג עיקם את אפו. "אפילו לא הסכמת לטעום!"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:21 pm

הא אים ציחקקה לעצמה. "מה אתם כל כך לחוצים? אף אחד לא יספר להאסופ". היא סוף סוף החליטה שאולי כדי להתחיל להשתלב בשיחה אם היא רוצה להתחבר לאנשים ולהתחיל להרגיש בנוח עם כל העניין. היא בחנה מקרוב יותר את כולם, בעיקר את הבנים, מנסה לראות אם יש מישהו שיכול להיות על תקן החבר שלה כי הרי היא לא מסוגלת לדמיין את עצמה בלי אחד. ואז היא שמה לב לזה שהנחמד, שכנראה קוראים לו שיאנג לפי מה שהוא אמר, סוף סוף דיבר. "אתה לא קוריאני, נכון" היא חייכה אליו, מזהה שהוא מתקשה לדבר קוריאנית.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 21 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 10:23 pm

"אמרתי לך, אני לא אוהב מתוק" הוא ניגב את היד שלו על הראש של ג'אקיונג. "ואתה אוכל רק מתוק" הוא העדיף לא להגיב להערתה של הא-אים, לא רוצה להראות שהיה לו בכלל חשד בנוגע לזה שהם יגידו
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 21 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next