Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 29 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 4:33 pm

{{סביר להניח, אבל הוא עדיין חושב שהוא טיפש O: לול זה לא קשה להבין את זה~ פפ מונצ'ול}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 4:37 pm

{....הבנות היחידות שהוא מכיר הן לנה ויון, אני לא חושבת שאי פעם אחת מהן פרצה בבכי ורצתה חיבוק. XD
וג'אקיונג יותר מידי מאושר מחייו כדי לבכות ולרצות חיבוק אז בכלל איןלו איך לדעת XD;;}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 4:50 pm

{{ועדיין~ זה ידע בסיסי D< אבל זה בסדר שיאנג הרבה יותר נכשל ממונצ'ול מבחינה חברתיתXD הוא פשוט נחמד מדיי בשביל להראות את זה}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 4:54 pm

{{לכי תקראי את הפרופיל שלו שוב, הוא נונסוציאלי ברמות והיה מחוסר חברים. הבחורה היחידה איתו היה לו אינטראקציה זו אמא שלו. הוא בתול ): }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 4:56 pm

{{האינטראקציה היחידה שהייתה לשיאנג עם בת הייתה החברה שהייתה לו כשהוא היה בן 11 ומתה כשהוא היה בן 12. XD את באמת רוצה להיכנס לזה?}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:04 pm

[בונא! תפסיקו לריב יא ספאמריות!]

דונגשו בדיוק הציץ אל תוך חדר כשקיבל את האסאמאס ממנוצ'ול ונאנח בהקלה. הוא קצת שמח שאחרים מצאו אותה. "טוב, בואי" הוא אמר, פונה אל יון שחיפשה איתו. "מצאו אותה, וכולם חוזרים לדירה עכשוי. ככה שאני מניח שלפחות את זה עברנו, לא?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:11 pm

{{ אמאשלך ספאמרית! >:}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:17 pm

[;___________________________________;

.....ההודעה הכי ספאם שאי פעם כתבתי. על אחריותך לגמרי );]
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:21 pm

{{ D<
זה בסדר, זה הפורום שלי. מותר לי. B-|
-לגמרי בורחת מהפורום לפני שאור תבוא ותרביץ לי-
מהר, תחביאו אותי!!! T_T}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:25 pm

{{לפני רגע הספמתיא יתך, אם אגיד משהו נגד זה אני אהיה צבועה XD
בואו נניח בצורה היפוטתית שהם הגיעו לדירה כבר? ם:
ו, אה, עטר~ נגיד שיש לג'א ומאריסה הפסקה XD
איןלי כוח להגיב עם אף אחד מהם אז תשרדו}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:29 pm

ג'אקיונג היה רטוב מרוב זיעה ומתנשם בכבדות. אחרי כמה שעות של אימונים מפרכים הם קיבלו הפסקה ארוכה מספיק בשביל שיוכל לשבת ולבהות בתקרה בעייפות. "נונה~" הוא אמר למאריסה בחיוך. "ראיתי שאת ממש קרובה למין-סא סונבאנים~" הוא פלט צחקוק ילדותי. "את יכולה לספר לי עליו קצת?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 6:59 pm

"רק אם תפסיק לקרוא לי נונה" היא אמרה, צוחקת קצת כששמעה את הצחקוק שלו. הוא באמת היה ילד קטן. "מין-סא סונבאנים נחמד רוב הזמן," היא משכה בכתפיה, "כנראה היינו יותר גרועים ממה שחשבתי אם הוא התעצבן עלינו ככה..." היא נאנחה, אבל מיד חזרה לאופטימיות שלה. "אבל הוא באמת נחמד. ודואג! בדרך כלל באימונים הוא מדבר עם כולם, ולפני הופעות הוא בודק שכולם מרגישים טוב ולא לחוצים מידי, והוא תמיד מנסה להרגיע אותנו במידה וכן..." היא מלמלה, נזכרת בכמה וכמה הופעות שלהם בהם הרקדנים האחרים נלחצו קצת כשהם גילו מול איזה קהל גדול הם צריכים להופיע. "והוא באמת משקיע בהופעות שלו, ובשירה. הוא גם שר בחזרות, כדי להיות בטוח שהוא יכול לשיר את כל השיר, או לפחות את רובו, עם הריקוד. הוא ממש משקיע." היא חייכה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 7:03 pm

ג'אקיונג בהה בה בעיניים נוצצות. "תמיד חלמתי להופיע עם מין-סא סונבאנים..." הוא מלמל, נאנח. "הוא כל כך מדהים! הלוואי שאצליח להיות דומה לו אפילו קצת כשאהיה גדול..."

{{שקרגס. הוא תמיד חלם להיות היצ'ולXD אבל הוא קטן מדי בשביל שאני לא ארגיש רע לגרום לו להתנשק עם זכרים בהופעות 0.0;}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 8:45 pm

{{ "תמיד חלמתי" מין-סא עשה דביוט לפני 3 שנים XD }}

"צעד אחד כל פעם," היא צחקקה, "קודם תופי איתו, אחר כך תופיע לבד." היא חייכה, ומיד תקנה את עצמה. "זאת אומרת, איתנו"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 9:08 pm

{{לפני 3 שנים הוא היה בן 12, זה מספיק נחשבXD}}

ג'אקיונג הנהן, מחייך חיוך מרוצה. "אני רק מקווה שאי פעם אצליח להגיע לרמה שלו..." הוא מלמל בשקט.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 9:19 pm

{{חמישית מהחיים שלו זה לא תמיד!}}

"אנחנו בטוחה שתצליח" בשלב כלשהו, אולי. היא חייכה אליו, מסדרת את השיער שלו שנפרע קצת בזמן הריקוד. "למה אתה צובע את השיער שלך?" היא שאלה, למרות שהיא יודעת שאין לה שום זכות לשאול בהתחשב בכך שהיא צובעת את השיער שלה גם.

{{עטר שלא ישאל אותה גם כי היא תכחיש בכל ליבה XD
ואוף אתכם אני באמת חייבת להגיב עם מונצ'ול בשביל שזה יתקדם ;; קחו יוזמה}}

מונצ'ול שחרר אנחת רווחה ברגע שהם נכנסו לדירה שלהם, ישר הולך ומתיישב על הספה. הוא ידע שהוא מסריח, כמו כל השאר, אבל אפילו את הכוח להתקלח לא היה לו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 9:51 pm

ג'אקיונג גלגל את עיניו. "אם כבר, למה את צובעת אותו?" הוא הרים גבה, משועשע.

שיאנג, משגיח על הא-אים כל הדרך חזרה לדירה, התיישב ליד מונצ'ול. "שאכין לכם אוכל?" הוא זרק לאוויר. כולם נראו לו רעבים למדיי, והוא הניח שהוא היחיד שיהיה מסוגל לבשל אפילו כשהוא עייף. וגם, נראה היה שהוא היחיד שבאמת אוהב לבשל.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 9:57 pm

מאריסה משכה בכתפיה. "אני לא." זה לא כאילו ג'אקיונג יכל לראות את השורשים שלה כדי להגיד שהיא כן; והיא גם אף פעם לא נתנה לשורשים לצמוח מספיק כדי שיוכלו לראות- היא צובעת אותם פעם בשבוע.

"אין לי כוח לאכול אפילו." מונצ'ול מלמל, שוקל למות על הספה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeMon Apr 18, 2011 10:05 pm

ג'אקיונג גלגל את עיניו אבל לא טרח להגיב. "אני פשוט חושב שזה משעמם להישאר עם אותו צבע, או אותה תסרוקת, יותר מכמה חודשים." הוא אמר. "למען האמת, אני חושב לצבוע אותו שוב בסוף השבוע~ חשבתי על כחול. מה את חושבת? כחול זה באופנה עכשיו."

{{השמפןגכדשמןפםכדגפמדשגכ. כחול באמת באופנה עכשיו. מותו, טין טופ! מותו, דלמיישן! T_T}}

שיאנג צחק, לוקח את דבריו של מונצ'ול כאישור ללכת להכין אוכל. הוא קם והלך למטבח, תוהה מה להכין הפעם.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 5:21 am

"איזה גוון של כחול?" היא שאלה, מתחילה לדמיין את ג'אקיונג עם גוונים שונים של כחול בשיער. "כמו של סונג ג'יאון?"

{{סתם כי שכחת את סיקרט.

ומוצ'ול מת על ההספה איןלי מה להגיב איתו כגדךלכשף}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 5:23 am

{{האא, כן, גם היא. כוסית. ;;}}

ג'אקיונג הניד בראשו. "כחול ספיר~ כמו הצבע של סופר ג'וניור, את יודעת."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 5:30 am

מאריסה צחקקה, משועשעת מההנחה שלו שהיא יודעת איזה צבע יש לסופרג'וניור. למזלה היא הכירה את הצבע הזה בגלל תצוגות האופנה הרבות; "הוא לא כהה מידי בשבילך?" היא שאלה, היה לה קשה לדמיין אותו עם צבע כהה בשיער שיתנגש עם האישיות האופטימית והבהירה שלו
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 6:24 am

ג'אקיונג הניד בראשו, מחייך. "חשבתי לעשות עליו גם גוונים בתכלת או בסגול~ ככה שזה לא יראה מדכא מדיי, אבל מצד שני גם לא צבעוני כל כך שזה יהיה יותר מדי מוזר. מה דעתך?"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeTue Apr 19, 2011 11:52 pm

יון נאנחה, "יואו, אתם משעממים. בואו נעשה משהו לפני שהאסופ שי יבוא ויגרור אותנו לעוד חזרות עם איזה מניאק אחר".

{למה אתם כולכם מתיםםםםםם}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 29 I_icon_minitimeWed Apr 20, 2011 12:02 am

{{-שראג- אני ברוגז עם עטר ): }}

"את מוזמנת לעשות מה שאת רוצה, יון. אם אני אצטרך לזוז מהדירה אני עלול למות" מונצ'ול אמר ממקומו על הספה, מתחפר בה יותר. "שיאנג מכין אוכל" הוא אמר כתירוץ ל'למה אנחנו לא צריכים לצאת בכלל'.

"אני לא יודעת" היא ענתה. "אני לא מכירה אותך מספיק כדי לדעת אם זה מתאים לך... אתה מתכוון גם להסתפר כשתצבע את השיער? אתה לא יכול לשנות צבע בלי להסתפר."

{{עטר אם הם ימשיכו לדבר על צבעי-שיער אני אבכה כי לא מרשים לי לצבוע את השיער וזה לא הוגן ;_;}}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 29 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 34 ... 40  Next