Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next
מחברהודעה
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

Hallyu Wave - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 9:23 pm

יון סקרה את הכל עם הבעת פנים משועממת. "אוקי, שמישהו יעצור את פצצת האנרגיה לפני שהוא יחטוף דום לב או משהו. ולא, בלי אלכוהול. אני ממש לא רוצה לסחוב את התחת המסכן שלכם היום בחזרה לדירה. וגם בלי קריוקי, אני אשיר מספיק בזמן הקרוב בלי לעשות את זה גם בזמן הפנוי שלי תודה רבה".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 11:03 pm

{{עטר, מכות. אנשיםש רוצים להיות איידולים לא שותים לפני שהם חוקיים וכשלוכךלחכגלחלוןשדכתמישדכ תראי את הוטבלאדקאנגהו (כוסאומו מה הסיכויים שאצליח לזכור את השם שלו בלי ה"הוטבלאד" לפני ;_;) של קו-אד ואיזה בלאגן עשו לו ורצו להעיף אותו מהקבוצה ו-חיכשדחלכישדגכ הוא סה"כ שתה בגיל 19. ;;

ולגמרי הרסת את הקטע של ה"אנשים להציג אתע צמכם הם צריכים לדעת מה הגילאים שלכם" XD אבל נסלח לך כי זה יומולדת שלך וכאלו}}

מונצ'ול נאנח. "אולי פשוט נחכה למנהל קודם? ואז נחליט מה נעשה היום." הוא הציע. "אבל זה יהיה בלי אלכוהול, ג'אקיונג." הוא הסתכל בכעס על הצעיר.

{{וסתם כי ישלי צורך, היום ראיתי את הגרסה הנמוכה והארית(AS IN הגזע הארי) יותר של מונצ'ול והתפאנגרלתי עליו אבל לא הספקתי לצלם. XD והוא היה חתיך אעש}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:11 am

{{ לול סורי. אבל אבל אבל. ווק וקיבום היו -הרבה- יותר צעירים מ21 בדביוט של סוג'ו והם הודו בטלוויזיה שהם שותים המון ולא עשו להם כלום 0.0; כאילו ווק הודה בפומבי בסופר ג'וניור שואו שהוא השתיין מספר 2 בלהקה. (ואחרי שקיו הצטרף הוא הפך למספר 3 אבל נעזוב את זהXD) אבל ממ טוב סופר ג'וניור זה עולם אחר, 3 המאקנהס שלה (חוץ מהנרי) הם בין ארבעת השתיינים הכי גדולים בלהקה אז... XD))

ג'אקיונג עיקם את אפו. "אם אתם חושבים שאנשים בגילי לא שותים..." הוא מלמל, אבל לא הוסיף. הוא ידע שלהתווכח לא יעזור- זה היה החיסרון בלהיות מאקנה. מצד שני, היו כל כך הרבה יתרונות אחרים, שלא היה טעם להתלונן אפילו.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 12:15 am

יון גלגלה את עיניה, "טוב, בואו נעשה משהו מועיל ונסיים את הסבב הכרויות הזה שבקושי התחלנו, אני מניחה שכדאי שנכיר אחד את השני אם אנחנו רוצים לבלות את הזמן הקרוב ביחד בלי להרוג אף אחד. אז שם, גיל, וכל דבר אחר שבא לכם להוסיף, לא באמת אכפת לי".
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 7:59 pm

"אולי נעזוב את הרעיון הזה? ניסינו כבר וזה לא הצלי-" לנה באה לסיים את המשפט, אך צלצול הדלת קטע אותה.
לנה השתתקה, ליבה קפץ כששמעה את צלצול הדלת ובמוחה נראה רק דבר אחד "פ..פיצה?".

{[יאללה אנשים...רעבים פהXP]}
חזרה למעלה Go down
Kumagoro
Vegetable

מספר הודעות : 6

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 8:25 pm

[אוקיי ההודעה הראשונה שלי בפורום ;; מקווה שאני מגיבה נכון~~
נמנמ~ אני תיכף אציג את עצמי O: בעקרון עטר הציעה לי להצטרף למ"ת, אז קראתי את כל מה שכתבתם עד עכשיו (ואני משועשעת קשות XD בעקר מהצ'יבי היצ'ול של עטר) אני דיי נובית ולא ממש טובה במושגים וכו', אז חשבתי שאני יכולה להצטרף בתור מעריץ אובססיבי כשהמשחק יגיע לנקודה שזה יהיה מתאים~ כאילו, אני אקרא עד שתגיעו ללהקה שיש לה מעריצים אובססיביים ואז אהיה קטן וסטוקר וכנראה קנדי כי בא לי דמות קנדי *הנהון רציני* בינתיים תמשיכו D: כמעט היה לי דחף להצטרף בתור השליח פיצה אבל.. כזה... לא. XDD ומזלטוב לעטר 3>]

[עכשיו אני אפסיק להפריע~~]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 9:21 pm

{{ הודעה חשובה בנוגע לרולפליי
נשלחו אלי כמה וכמה פרופילים ואומייגוד נחשו מה? די.. אה... נגמר לנו המקום במשחק. XD אז אני מנסה לחשוב ווטפ אני עושה כרגע, כנראה נחלק את הקבוצה לבנים-בנות בדירות נפרדות כי לא חשבתי שיהיו הרבה אנשים אז ישלנו רק 6 מיטות בדירה הזו ו... סליח ;_;
אני באמת מנסה למצוא דרך לצאת מהבלאגן הזה, ואל תדאגו! לא אסרב לשום פרופיל שנשלח כי אני מעריכה כל אדם ואדם שכתב פרופיל ♥♥♥
בכלאופן, רק רציתי להגיד שהמון תודה על ההשתתפות, אני שמחה שאנשים אוהבים את המשחק ^___^

וקומאגורו, אני.. אה... לא יודעת כמה זמן ייקח לנו להגיע למצב של מעריצים וזה XDXD אבל מניחה שברגע שיוצאיו הודעה רישמית על להקה תוכלי להיות פאנגירל/פאנבוי פאנטי/ת אומשהו. 3:

....אגב תגובה ממונצ'ול תגיע כשאני אסיים לאשר פרופילים -מתה-}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:02 pm

{{דאבל פוסט JUST BECAUSE}}

מונצ'ול נעמד ממקומו מהר והלך לכיוון הדלת, הייתה לו הרגשה שאף אחד מהחצופים הצעריים לא יעשה זאת במקומו, והוא קצת הופתע לראות את המנהל שלהם בפתח הדלת. "האסופ-שי, לא אמרת שתגיע עוד... שעה?"

המנהל משך בכתפיו ונכנס לדירה, "אז אמרתי." הוא נעצר אחרי כמה צעדים והסתכל אחורה. "דונגשו-שי, תיכנס." הוא אמר, קצת בכעס.

{{WHY YES, המנהל בצבע שחור. 3:
ומזל טוב למנהל, הוא קיבל שם! ג'ון האסופ!}}

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Mon Feb 21, 2011 11:16 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Feb 21, 2011 10:16 pm

"אה....יא. יא. סליחה." הוא אמר אחרי רגע, מתנער מהמצב הדמוי-חלום-בהקיץ שהיה שרוי בו. הוא מיהר פנימה, כמעט כאילו כוח בלתי נראה עמד מאחוריו ודחף אותו אל תוך הדירה. מוזר. תמיד כשדמיין את עצמו נכנס ללהקה- הוא חשב שיכנס לפגוש את האחרים בחיוך ניצחון רחב וגישה חברית ומתבלטת. ועכשיו הוא מצא את עצמו לא רק שמאחר (מצד שני היי, איחור אופנתי) ונכנס עם המנהל. אלא גם פחות או יותר נזרק פנימה.
טוב. לא נורא. זה מה יש, הוא חשב לעצמו בשעה שחייך וקד לפני האנשים בדירה. רק אחר כך מתפנה כדי לסרוק את הדמויות שעמדו לפניו.
....חבורה מוזרה. הוא היה חייב לציין.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 12:45 am

' עוד בחור? ' חשבה לעצמה לנה, לא שהיה לה בעיה עם זה, הרי הוא לא נראה בחור רע- אלא בדיוק ההפך.
למרות זאת לנה לא התאפקה והחלה לבחון אותו עם עיניה מכל הכיוונים...והיה מה לבחון, הוא לא נראה כמו הבחור הקוריאני הטיפוסי ( למרות שאף אחד בלהקה הזאת לא נראה כמו בחור קוריאני טיפוסי...) אלא אחר - אמריקאי שכזה, מה ששימח אותה מאוד.
" שלום" חייכה וקדה לעברו.
לנה הרימה את ראשה וממולה עומד המנהל- היא נבהלה ומיד קדה גם לעברו, האמתי שהיא אפילו לא שמה לב אליו, דונגשו גנב את כל צומת הלב שלה ולעומתו המנהל כן נראה כמו הקוריאני הטיפוסי...

{[כמה? בסופו של דבר אנחנו כן נעבור את ה15?;; ]}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 2:10 am

מונצ'ול מיהר לקוד אף הוא, גם בפני דונגשו וגם בפני המנהל. כשהוא התיישר שוב הוא בחן את דונגשו לכמה שניות לפני שהעביר את מבטו אל האסופ. "האסופ-שי, אני חייב לשאול-"

"יא, יא! זה לא הזמן לשאלות." האסופ קטע את מונצ'ול והמשיך להסתכל על שאר חברי הקבוצה. "אני מקווה שכולכם כבר הספקתם להכיר אחד את השני?"

{{מידע כללי על המנהל: ג'ון האסופ, אתם צריכים לקרוא לו האסופ-שי כי אתם לא רוצים לעוף מהלהקה. הוא סרקסטי ברמות מטורפות, בן 28, נשוי ודי חתיך סתם כי גם להם(כמו ל4מינוט) מגיע. הוא חסר סבלנות רוב הזמן ובאופן כללי יש הרגשה שהוא שונא את כל העולם למרות שהוא די אוהב את כל חברי הקבוצה הזו. אני אחשוב על רקע מחר XD}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 2:23 am

...לא ממש. דונגשו חשב לעצמו, מרים יד אחת כדי לגרד את השער האדמוני שעל עורפו, מציץ מתחת לכובע גרב שחור. טוב, הוא הניח שעוד יהיה לו זמן להכיר את כל האחרים. בינתיים, עם המנהל לצידו... ובכן, הוא לא רצה להסתכן אפילו במבט כועס אחד- אם יפלוט מילה לא במקום- ולכן פשוט העדיף לעת עתה לשתוק. בלי ששם לב אפילו, הוא התרחק בצעדים שקטים ואיטיים מהמנהל שבכניסה, זאת כדי להיעמד לא רחוק משם לצד האחרים שהיו הכי קרובים לדלת, היד שלא הייתה על עורפו מתופפת חרישית על ידית המזוודה שלו.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 8:43 pm

ג'אקיונג קפץ ממקומו ורץ אל מול המנהל, קד קידה עמוקה. "האסופ-נים~~~~~~" הוא קרא לפני שהסתובב אל דונגשו, רץ אליו ומחבק אותו. "היייייייייייי~"

{{-אור משתלטת לעטר על הדמות-
לטובתי אני עם עטר בפלאפון והפורום לא עובד לה ם: }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Feb 22, 2011 9:14 pm

"וואה-!" הגבר הצעיר מעד מעט אחורה, הוא לא היה מוכן למישהו שיקפוץ עליו... מישהו, כן? הוא הניח את ידיו בתנועה כמעט מוכנית על מותניו של השני כדי לייצב אותו ולמנוע ממנו ליפול. מבלי ששם לב אפילו- בצעד שהיה לא מחושב ואפילו מטומטם אצבעותיו נמתחו מעט למעלה.
...כן, מישהו.
"לאט לאט..." הוא מלמל אחרי שהתייצב, מחייך מעט. "שלום גם לך".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:12 am

ג'אקיונג ויתר על להציג את עצמו והסתובב חזרה למנהל. "האסופ-שי! הזמנו פיצה!!~" הוא הכריז, מנסה לתפוס את תשומת ליבו.

האסופ התעלם מג'אקיונג, בוחן כמה שניות את הקבוצה לפני שסוף סוף העביר את מבטו לצעיר. "יא! יש לכם בכלל כסף לפיצה?"

{{אני? מנהלת שיחה עם עצמי? מה פתאום.
אפילו איןלי מושג מה מונצ'ול יגיד על זה ;_; ...הוא לא רצה פיצה! תשרדו!}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:19 am

"האמת...האסופ-שי" מלמלה, "חשבנו שאתה תשלם..." היא חייכה באילוץ ומיד מחקה את חיוכה כאשר האסופ החל לקבץ את גבותיו.
"אבל זה בסדר!" חייכה "אני ישלם!" היא שלפה את הארנק המנצנץ שלה מהתיק בעודה בוכה מבפנים.
' ביי ביי דמי כיס...' חשבה לעצמה והתבכיינה בשקט.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:33 am

האסופ משך בכתפיו, "ככה חשבתי."

מונצ'ול נאנח. "אני אשלם, לנה." הוא הושיט יד לאחד הכיסים שלו והוציא משם ארנק, מיד מוציא כמה שטרות ושם על השולחן. הוא החזיר את הארנק לכיסו וזרק להאסופ מבט כועס.

{{אוי האסופ אתה כזה קוש ;_; -צריכה לכתוב לו פרופיל- -תעשה את זה מחר-}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 12:56 am

לנה הופתעה למדיי כשמונצ'ול הציע לשלם במקומה, היא לא חשבה שהוא "מסוגל" לדבר כזה.
אחרי הכול זה היה בלתי אפשרי להכיר אותו כשג'אקיונג רקד לצלילי SHY BOY וגרם לפרצופו האדום והחמוץ של מונצ'ול רוב הזמן...למרות שאלו רק כמה שעות...היא כבר חושדת שקורה בניהם משהו...אולי הם נפגשו בעבר? ועם כן...אולי אז היה משהו? ועם לא...אז למה מונצ'ול היה כ"כ אדום?!

"אמ...תודה" חייכה והשתתקה, "אה...אני יחזיר לך!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 10:23 pm

{{-אור ממלאת הוראות שסומסו לה בשיעור מתמטיקה-}}

ג'אקיונג חיבק את מונצ'ול לפי שלשני הייתה הזדמנות להגיב. "תודה היונגנים!" הוא נישק את הלחי שלו במהירות לפני שהלך לצידה של לנה.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Feb 23, 2011 11:19 pm

"אני גם יכולה לשלם" יון הנהנה והוציאה עוד כסף מכיסה, "זה לא פייר שתצטרך לשלם על הכל. ונעים להכיר אתכם, האסופ-שי ודונגשו"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 12:17 am

{{כולם כבר מכירים את האסופ~ סליח אם זה לא היה ברור ם:}}

מונצ'ול הסמיק, בפעם המליון לאותו היום, וברגע שג'אקיונג עזב אותו הוא מיהר להניד את ראשו לשלילה. "זה בסדר, יון. את לא צריכה לשלם."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 4:09 am

"אולי פשוט נתחלק בכסף?" היא הציעה, אולי אמא שלה לא הייתה המודל לחיקוי המושלם, אבל היא כן לימדה את ביתה שכסף זה חשוב ולבזבז אותו אך ורק על דברים חשובים...כמו בגדים למשל.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeThu Feb 24, 2011 11:13 pm

{{עטר מסמסת לי באמצע הלילה >:}}

ג'אקיונג מיהר לחפש בכיסים שלו, חיוכו נופל מעט עם כל כיס שעובר. "אה... אין עלי כסף. רק ממתקים." הוא הוציא חופן של סוכריות צבעוניות מהכיס שלו וחייך בתמימות לשאר הקבוצה לפני שהכניס אחת מהן לפיו.

מונצ'ול נאנח. "זה בסדר, אני אשלם על החלק שלך." הוא הציע, עושה שום צעד כדי לקחת את הכסף שלו, מחליט שהם ממילא הוכלים לגור יחד אז הם בטח יחזירו לו באחד הימים.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 3:33 am

הצלצול הגואל(צלצול הדלת) נשמע, לנה רצה לדלת והביטה דרך החריץ הקטן האמצע הדלת ואכן זהו השליח פיצה, היא פתחה את הדלת במהירות, רצה למונצ'ול לקחה את הכסף שלו בעדינות וגם את חלקה של ייון.
הביאה לו מהארנק שלה כמו שנותר לשלם וחטפה את הפיצה מידיו בעודה שמה אותה בעדינות על השולחן.

(גאד זה מת0-0" )
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 7:33 pm

{{עטר התחילה לסמס את הנוסחים בהם אני צריכה להגיב! -משועבדת-}}

ג'אקיונג קפץ מרוב אושר. "פיצה~~~*" הוא רץ, לוקח את המגש מידיה של לנה.

{{*נא לרוא בטון של איטליה בהטאליה כשהוא אומר פסטה~}}

{{ועכשי בלי קשר לעטר: אני יודעת, הרולפליי די מת ._. גם האנשים ששלחו לי פרופילים וביקשתי מהם לתקן לא החזירו יל מתוקן.. ולהוסיף על כך אלו שנרשמו בקושי מגיבים T____T}}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Next