Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Hallyu Wave - Page 32 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 7:06 pm

מאריסה התעלמה מתחינותיו של ג'אקיונג לגלידה. "איך בדיוק נלך למועדון? רובכם כאן קטינים. רק שיאנג, אלירן ואני יכולים ללכת למועדון"

{{בדקתי את זה, השאר מתחת ל21. אנחנו בקוריאה.}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 7:10 pm

"אמרתי כשתיהיה גדול יותר. התכוונתי בכמה שנים, לא בכמה דקות," צחק.

{{מחסום כתיבה בלאט%#$&^
אבל ברצינות אי אפשר להחליט לאן הולכים אם אפחד לא פה כדי להגיב XD}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 7:53 pm

[[אלוהים הם כאלה חבורה של בלוקים. לא קורה כאן כלווווםםםםםםםםם ;_;]]

"עקרונית, אפשר ללכת למסיבת רחוב. אף אחד לא ממש בוקד בן כמה אתה בכאלה...." דונגשו מלמל, מושך בכתפיו. "אבל כשחושבים על זה- זה גם הולך להתנקם בנו מחר עם נעשה את זה".
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 8:14 pm

"אין כזה דבר פרסום רע," אמר צ'ין-הא בחיוך קצת אחר.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 8:43 pm

"יש כזה דבר למות מעייפות באימון מחר. אתם גם ככה לא הייתם הכי נהדרים היום, האסופ יהרוג אתכם אם לא תהיו במצב הכי טוב שלכם מחר" מאריסה בחנה את הציפורניים שלה בשיעמום. "שלא תבינו אותי לא נכון- אתם הקבוצה שלי. אבל אני מכירה אתכם יום אחד ואני לא מחבבת אתכם באמת." היא נאנחה. "אתה לא מסוגלים להחליט על כלום, ברור שאתם לא יכולים לרקוד ביחד בחדר אחד." עכשיו השאלה אמיתית היא למה דחפו כל כך הרבה אנשים שונים לקבוצה אחת

{{לא. אני לא יודעת למה עשיתי את זה.
אם אי פעם יתנו לי הלקים קבוצה אמיתית אני מבטיחה לכם שאבחר את האנשים ביתר-קפידה.
הם יהיו נטו קוריאנים.}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 8:56 pm

"אם את לא רוצה לבוא את יכולה לחזור לדירה." אמר צ'ין-הא בטון מגונן.
"ולמען האמת, אני לא חושב שמישהו מחבב אותך עם הגישה הזאת שלך."

{ עכשיו תורה של מאמא צ'ין-הא לשלוף ציפורניים! D:< }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:00 pm

ג'אקיונג הביט במאריסה בהלם מהול בעצב. הוא דווקא אהב אותה- בהתחשב בעובדה ששניהם היו נבחריו של מין-סא. "נונה... את באמת לא אוהבת אותנו?" הוא הרים אליה מבט כאשר דמעות עומדות בעיניו.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:15 pm

"זמן השינה שלך לא עבר כבר ממזמן, ילד?" היא שאלה את צ'ין-הא בעוקצנות, לא מבינה למה האסופ הסכים לשים כאלו אנשים חצופים בקבוצה. הם לא יודעים שצריך להתנהג יפה למבוגרים מהם? אבל המחשבה הזו לא נשארה בראשה הרבה זמן כשהיא ראתה את ג'אקיונג ושחררה צווחה קטנה, מחבקת אותו מיד. "אותך אני אוהבת, חומד" היא לטפה את ראשו. "אני לא אוהבת אותם"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:26 pm

ג'אקיונג חייך למשמע דבריה של מאריסה. "גם אני אוהב אותך, נונה~ ואל תדאגי, אני בטוח שאת תאהבי גם אותם בקרוב."
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:34 pm

"וגם אם לא, לא חיסרון גדול בשביל אף אחד" מלמלה יון, "את יודעת, אף אחד פה לא באמת מכיר אחד את השני, ובואי נגיד שאנחנו לא חבורה של דובוני אכפת לי, אבל לפחות אנחנו מנסים. בכמה דקות שהיית איתנו לא עשית כלום חוץ מלהעליב אותנו, ולהגיד שאת טובה יותר. וואלה יופי, אבל את הולכת להיות תקועה איתנו עכשיו, אז אולי כדאי שתתחילי להתנהג כמו בנאדם ולא סתם כלבה מתנשאת".

{לא יודעת, יון במחזור או משהו. *הולכת למות מכאבים בצד*}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:36 pm

'למי את קוראת ילד סבתא?!' ענה לה בראשו. הוא לא רצה לעורר מריבה מול כולם, לכן ריסן את עצמו.
"אני לא ילד, אני מסוגל לדאוג לעצמי, יותר טוב ממה שאת כנראה מסוגלת," אמר, והעביר עליה מבט בוחן, לא מבין למה האסופ הכניס כאלה כלבות לקבוצה.
הוא פשוט רצה לחטוף את ג'אקיונג מהטלפיים שלה.

{{ גאד אור את כזאת כלבה 333> }}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 9:51 pm

{{לכחדשיגכלחשגידלכח זה בתיאור אופי שלה! אני נשארת עם הדמות! ;_;
אם תקראו פרופילים כגלךדחכשדךלחכש }}

"אני יותר טובה מכם" מאריסה השיבה בקצרה. "כמה זמן אתם מתאמנים? ועדיין אתם לא מסוגלים ללמוד ריקוד ביום?" היא לא צפתה לתשובה. "אני הופעתי עם אמנים אחרים יותר פעמים משתוכלו לחשוב עליהם, הייתי ביותר תצוגות אופנה משאתם ראיתם בחייכם, ואם תשאלו על מאריסה האן בפריז מעטים האנשים שלא ידעו במי מדובר." היא אמרה הנשימה אחת. "אז כן, אני יותר טובה מכם." היא זרקה לצ'ין-הא מבט כועס. "לא היית מסתדר יום אחד בתור זמר בלי הקבוצה שלך."

{{אני יודעת שצ'ין-הא היה מסתדר בסדר גמור אבל קחי בחשבון שמאריסה לא יודעת כלום על העבר שלו. ._.
והיא נורא לא אוהבת כשמזלזלים בה/קוראים לה כלבה ): והיא לגמרי בטוחה שהיא טובה מכולם. ם: }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:06 pm

[יאללה מכות יאללה]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:09 pm

{{-שיעול- כן, זה הזמן לצאת על מאריסה.
היא גם ככה כאן רק כדי להיות מושא אהבתו של אלירן ושיהיה לי מצחיק. אתם מוזמנים לשנוא אותה~}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:10 pm

ג'אקיונג העביר את מבטו מצ'ין-הא למאריסה כשדמעות עולות בעיניו. "היונג, נונה, בבקשה תפסיקו לריב..." הוא תהה האם כך מרגישים אותם ילדים להורים גרושים אשר רואים אותם מתווכחים. נאם זה אומר שהם יריבו בקרוב על מי יקבל עליו משמורת? ואז במי יברח? מצד אחד הוא אהב את שניהם, אבל מצד שני... טוב, אם הוא יצטרך להחליט הוא פשוט יבחר במי שיקנה לו גלידה.

שיאנג נאנח. הוא לא רצה לצאת מלכתחילה, אבל לא רצה לאכזב את חבריו. ועכשיו הוא ממש התחרט על זה. "למה שלא נתפצל? ככה נהיה יכולים לחשוב בראש ריק ולא לריב."
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:11 pm

{{ אני יודעת XDD }}

"אולי יש לך יותר ניסיון. אבל בשורה התחתונה את כלבה. אני מעדיף להיות גרוע במה שאני עושה מאשר להיות מצליח ודוחה כמוך."
צ'ין-הא מעולם לא אהב אנשים סנובים כאלה שחושבים שהם יותר טובים מכולם. הוא גם אף פעם לא פחד להגיד להם את מה שהוא חושב.
"את משתמשת בדברים האלה שעשית כדי להרגיש טוב עם עצמך, כי אני מניח שאין לך הרבה חברים שהם איתך בזכות מי שאת." אמר בקור.
"למרות האישיות המלבבת שלך," הוסיף בעוקצנות.

{{ גירל פייט@#%$#^ }}
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:17 pm

"אתה מציע להתפצל?" יון צחקה, "ומי בדיוק ירצה ללכת איתה? את יודעת, להיות מוכשר בריקוד או בשירה או בווטאבר זה לא הכל בחיים, לא שאת אי פעם תביני את זה, כי חסר לך כאלה בדחיפות. זה וחברים."

{יון וצ'ין-הא הם אחלה צוות}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:21 pm

{{.....גירל פייט אומר שמאריסה יכולה לקרוא לו ילדה?D: }}

"היית מת להיות מצליח ודוחה כמוני" מאריסה משכה בכתפיה. לא הייתה לה בעיה להודות שיש לה בעיה של גישה, כי יש לה. היא מתנשאת ויש לה את כל הזכויות להיות מתנשאת. "ואני לא משתמשת בדברים בשביל להרגיש טוב עם עצמי, אני מרגישה טוב עם עצמי אז אני יכולה לעשות כאלו דברים. בשביל להופיע על במה, בשביל ללכת על מסלול, צריך להרגיש בטוח בעצמך. אז אני בטוחה בעצמי." היא לא הגיבה על ההערה על החברים. ברור לה שמרבית החברים שלה היו חברים שלה רק בגלל הכסף והפרסום, אבל היו לה גם כאלו שהיו חברים שלה מילדות. אבל זה לא משהו שצ'ין-הא צריך לדעת. אבל יון הייתה הגבול האחרון שלה. "החיים שלי יותר טובים משך, מבטיחה לך את זה." היא הסתכלה עליה בשיעמום. "ומה עם כל הדיבורים האלו על חברים, אני לא רואה אתכם עם משהו יותר טוב לעשות בערב חופשי מאשר לצאת בקבוצה. אם היו לכם כל כך הרבה חברים כמו שאתם טוענים הייתם יוצאים איתם."

{{WHEEEEE~}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:26 pm

[[ואוו היא גורמת אפילו למין סאה להיראות כמו גוש ורוד ומתוק של נצנצים וטוב לב ;_;

אני ווי אני לא באמתתתתתת רוצה להפריע לריב אז תמשיכו]]
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:27 pm

{{כפרעלייך יון333> }}

"זהו זה! זה הקש האחרון!" צעק צ'ין-הא. הוא לא היה יכול לסבול את הגישה שלה.
"את עברת את הגבול! הייתי מעדיף למות מאשר להיות כמוך, את דוחה! ואת חושבת שאין לי חברים?! אני עזבתי את הכל מאחור, והקרבתי הכל כדי להיות כאן, ואני באמת רוצה את זה! את נמצאת כאן בשביל מה? כדי להתנשא עלינו? אם את כל כך טובה ומוכשרת, לכי תצליחי בעצמך." אמר, מחליש את קולו במשפט האחרון.
הוא בהה בה בעיינים פעורות לרווחה, עדיין מתנשם בכבדות. הוא מעולם לא התפרץ ככה. מעולם. במיוחד לא מול אנשים. בקצב הזה לג'אקיונג תהיה צלקת נפשית.

{{ טוויסט עלילתי, הו יאעה (H) דרמה קווין D:

אבל כפרות תנסו לצמצם בהודעות כדי שלא יהיה לי הרבה להשלים ;; אני יוצאת קצת עכשיו וזה ולא בא לי לפספס את האקשן (H)
חוזרת בחצות אחד כזה :ם }}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 10:34 pm

{{אלוהים אין לי מילים לתאר את רמת השיעשוע שלי(אבל יש ליא נימציות איפשהו כשדךגחכךלח). XD
אבל אני ממש גרועה במריבות כאלו אז, אה, -קשה לה למצוא קומבק מתאימים- לולז
הדבר הכי טוב שיש לי כרגע זה שמאריסה תצעק עליו שהוא זונה ותלך משם......

ו, אמ, גם אני לא אהיה כאן בערב ואיןלי משוג מתי אני חוזרת (אולי בכלל מחר) אז. אה. כן :'D
בכלאופן אגיב אח"כ עם מאריסה עוד חושבת על תגובה טובה ): }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 11:37 pm

{אנשים- אתם רעים!;;}

אלירן שילב את ידיו והביט על הריב, משועשע לחלוטין, הוא אהב לראות ולהשתתף בריבים כאלו כאחד שחברו הטוב ביותר ממוצא איטלקי אפשר להבין שלו לא היה משעמם בחיים.
אך הוא שנא כשבנות יפות רבות, זה גורם לקמטים.
"יא חבורת תינוקות!" צעק בקולי קולות, הוא החליט שעם אף אחד לא יעצור את הריב הזה- הוא יעשה את זה.
"תפסיקו עם זה עכשיו! מה אתם לוזרים שמתלוננים מכל דבר קטן תלמדו קצת דרך ארץ! אתם מעירים את כל השכונה" הוא דחף את צ'ין הא אחורנית ודחף מאט את מאריסה לצד השני.
"כפרות שום דבר בחיים לא הולך לפי איך שרוצים, לא חייבים להיות חברים אבל עם אתם רבים תעשו את זה פחות פומבי. אתם פאקינג הולכים להיות בלהקה אחת ולשיר לשירים ביחד ,לרקוד לצד אחד השני, לחייך חיוכים מזויפים כלפיי הקהל. אל תחשבו שפפארצי לא ירדפו אחריכם כל דקה, והדיביוט לא כזה רחוק אז תשלטו על עצמכם!" אלירן החל לצעוק אליהם עם קולו החזק והמאיים, הוא ידע שהנאום שלו לא כזה מרשים ומאיים אך קולו,מבטו ותנועות ידיו החדות עושות כל עבודה שהם לא עשו, הוא מעולם לא היה חזק להטיף.

לנה נעמדה שם ושתקה, 'אוי לא שוב, אין לי כוח' חשבה לעצמה. לנה הכירה את מאריסה והיא ידעה עד כמה שהיא טובה אחרי הכל היא עברה איתה לא מאט ריבים הכוללים שריטות ומשיכות בשער, אך מעולם לא חשבה שגם עכשיו היא תגרום להם לשנוא אותה.
"טוב, בוא נתפצל" הציעה לאחר שתחושת האיום מהנאום של אלירן התפוגגה.
השאלה היא לאן באמת? לקחת את ג'אקיונג למסיבת רחוב צפופה עם מליוני אנשים זה מסוכן מידיי.

{כן חזרתי...ואני פייל כן כן פייל...אני לא יודעת להתעצבן בעצמי;=;" אז סורי כשאני ילמד לקלל ולדבר עוקצני- אני יודיע לכם~}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeFri Apr 22, 2011 11:43 pm

{{כיגםחגנבחגלכנהוכפגחגיכםאחכםגםנגיכםג שירררררררררררררר <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3

ולא אין לי מה להגיב סתם הייתי חייבת להספים י שיר חזרה~}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeSat Apr 23, 2011 2:30 am

דונגשו נאנח. מאיפה הריב הזה נחת עליהם...? היא עיצבנה אותו, המאריסה הזאת, זה היה ברור. אבל גם האחרים עצבנו אותו על שנכנסו לכזה דבר מולה. הוא דחף את ידיו לכיסי המכנס שלו ופנה משם. מניח שבכל הדרמה והריכווז במאריסה וצ'ין הא והצעקות, אף אחד לא ישים לב אם הוא ילך.
זה לא שהוא רצה לברוח או משהו דרמטי כזה, סתם איזו שעה לנקות את הראש מכל הדרמה המיותרת הזאת.
זה חשוב....לא?
הוא פנה משם עוד לפני שהריב הסתיים, את הצעקות של אלירן שמע מרחוק, מזהה את הקול והמבטא מרחוק (איף אפשר היה שלא). הוא עצר לשנייה כדי להסתובב ולהביט אחורה אל הקבוצה. ואז תהה לאן לפנות עכשיו.

[כי אומג. הוא כזה לא הבנאדם להשתתף בויכוח, הרבה יותר מתאים לו לברוח מאחד. מצידי שמישהו ילך אחריו אם זה נורא דחוף]
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 32 I_icon_minitimeSat Apr 23, 2011 3:56 am

למרות שמאריסה ממש עלתה לה על העצבים, ולא רק לה, היא הייתה עייפה מידי בשביל להתחיל לשלוף ציפורניים. "אלירן צודק". היא אמרה לבסוף. "בואו נתפצל וזהו. אולי עדיף שחלק מאיתנו פשוט יחזור הביתה". נמאס לה מזה. היא חשבה שמי שבחר אותם ללהקה הזאת פשוט לקח את כל המוזרים, המעורבים והדיוות ופשוט שם אותם בלהקה אחת. היא ממש רצתה פשוט לחזור הביתה ולנוח, כי במילא מחר יש אימונים כרגיל והיא צריכה לנוח, אבל היא חיכתה שהאחרים "יאשרו" את זה ושאולי עוד מישהו או מישהי יצטרפו אליה.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 32 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next