Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
מחברהודעה
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

Hallyu Wave - Page 35 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeMon Apr 25, 2011 4:42 pm

יון הביטה סביבה. מהצד היא כבר יכלה לשמוע את ג'אקיונג צורח על משהו, אבל היא החליטה להתעלם ולתת לצ'ין הא לטפל בו, נראה שהיה לו כישרון לזה. "אז" היא פנתה לדונגשו, "איזה סוג מוזיקה אתה אוהב?"

{אומג במקום אקטינג יכולת פשוט לקרוא לזה ביטצ' פייט ולגמור עם הסיפור P:}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeMon Apr 25, 2011 11:14 pm

"ג'אקיונג. בפעם האחרונה, אין לזה מקום בדירה," נאנח בייאוש. "אני מבטיח שנקנה משהו יותר שווה אחר כך," הוסיף, ומשך אותו לחיבוק מנחם.
"בוא נסתובב בינתיים, טוב?"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeMon Apr 25, 2011 11:38 pm

לנה פתחה את עיניה לרווחה והביטה בשיאנג, בית יתומים? היא אף פעם לא הכירה אדם שעבר דברים כאלו אך ורק שמעה.
היא לא ידעה מה להגיב, עבר שכזה בדרך כלל אינו דבר חיובי.
"אמ..." לנה חשבה מה לומר, היא הביטה בקפה שלה ושיחקה עם הכפית.
"הלוואי ויכולתי לעזור לך לזכור אותו, אבל סביר להניח שאני לא מכירה אותו" היא חייכה באילוץ, "נחמד לדעת שאתה זוכר דברים כאלו...היה לך טוב שם? בבית יתומים?" לנה שאלה בהיסוס, מקווה שלא עברה את הגבול.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 12:12 am

"היפ הופ, ראפ...שטויות כאלה, את יודעת. מוזיקה אמריקאית בעיקר אני מניח, למרות שיש כמה טובים גם כאן" הוא אמר, מסיט את מבטו אל החנות ולאחר מכן חזרה אל יון. "מה את אומרת- בורחים לפני שהם ישימו לב?"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 12:38 am

יון צחקה, "יאללה". היא לקחה את ידו של השני ומשכה אותו מהר לעבר היציאה, שלא ישימו לב, "למרות שאני קצת מרחמת על צ'ין-הא, עכשיו הוא צריך לעשות בייביסיטינג לג'אקיונג".
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 12:55 am

ג'אקיונג הביט בצ'ין-הא בעיניים דומעות. "אבל... אבל..." הוא נאנח, מחליט לוותר. "תקנה לי גלידה במקום?"

שיאנג זע בכיסאו בחוסר נוחות, אך חייך בכל מקרה. "היה בסדר." הוא העדיף שלא לפרט- במיוחד לא על העובדה שלמען האמת היה שם ממש גרוע ועל כך שעזב את בית היתומים הרבה לפני שהגיע לקוריאה. זה סתם יעורר שאלות שלא רצה לענות עליהן. "אז..." הוא השתעל קלות. "איזה שירים את זוכרת מילדות שלך?"
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 1:23 am

"שירי דיסני בעיקר" לנה חייכה לעברו, ציחקקה מאט.
"אין שיר מיוחד שזכור לי, ההורים שלי אינם מוזיקאים...או חובבי מוזיקה האמת. הם מוזרים"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 1:29 am

"כן......לא נורא" הוא אמר, לשנייה נראה כאילו חשב לוותר על זה לפני שהניד בראשו וצחק, עובר למשוך את השנייה אל מחוץ לחנות ובמורד הרחוב. "אז, לאן את רוצה ללכת?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 1:38 am

"דיסני?" שיאנג מלמל בתימהון, ואז ניער את ראשו, מחייך. "זה ההורים שלך, אני בטוח שהם טובים. את צריכה להודות להם על שהוליגו אותך."

{{לכלנמי שחושבת שג'אקיונג זה פדופיליה- בספר (המושלם) שאני קוראת עכשיו (בפעם השלישית) אחת הדמויות, שהיא בת 14, נכנסה להריון מגבר בסביבות גיל 30. -הנהון-
..... גאד אני אוהבת את הספר הזה;;}}
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 2:04 am

{... למה זה נשמע כמו לוליטה?}

"המ, לא ממש אכפת לי" יון משכה בכתפיים, "אני לא ממש מכירה את האזור. אתה מוזמן להוביל. רק לא לדירה, אין לי מושג אם הכלבה השנייה חזרה לשם וממש אין לי כוח להתעסק איתה שוב הלילה".
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 2:15 am

{{הספר? לול לא. זה משחקי הכס, הספר הראשון בסדרה שיר של אש ושל קרח~ התחלתי לקרוא אותו שוב כי הספר החמישי אמור לצאת סוף סוף- אחרי 6 שנים מאז הספר האחרון- ביולי -בוכה מרוב אושר- וגם התחילה עכשיו סדרת טלוויזיה שמבוססת על הספר;; בינתיים ראיתי רק את הפרק הראשון (השני יצא היום אבל אני בבסיס אז אראה אותו רק בחמישי כשאחזור הביתה) והוא היה מדהים;; כאילו חוץ מהעובדה שלקחו את השחקן הכי מכועא בעולם לשחק את הדמות הכי קוש בעולם;; ג'וןסנואואיילאביו;;
אהמ. כן. אני אפסיק לחפור עכשיו. ואחזור לקרוא. יאי! }}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 2:23 am

{{הכלבה השנייה לא תחזור לדירה כבר הערב XD
ובנימה לא קשורה: אני לא יכולה לראות יותר את פארק הירקון דלכחלשךדחכשדךלחכשגדחלכשכל ואם מישהו יעשן לידי/עלי שוב אני אבכה. המון. -משתעלת ניקוטין- ונמאס לי לאכול בשררררררררררר
...אבל התגעגעתי ללחם ):
זהו.}}

האסופ הניח את העיפרון שלו בצד בפעם המיליון לאותו הערב, מסתכל על לוח הזמנים שכתב לפני שהחליט שהוא, בניגוד לאחרים שהיו כרגע מקומטים וזרוקים בפח(שאשתו בטח תדאג למחזר), מושלם- או לפחות הכי קרוב למושלם שהוא יוכל לחשוב עליו לזמן הקרוב. הוא עבד על לוח הזמנים הזה מאז שחזר הביתה לאחר המריבה עם מין-סא, והרגיש הרבה יותר רגוע עכשיו.
הוא מיהר להתקשר למונצ'ול, לא מתייחס לשעת הערב המאוחרת- מישהו מהם צריך לדעת שלוח הזמנים שלהם השתנה.
מונצ'ול כבר עמד לשבור שיא אישי בסטארקראפט ששמע את הסלולרי שלו מצלצל. למרות שג'אקיונג כבר דאג להחליף לו את כל הצילצולים המזהים, הוא למד לזהות את זה מחדש- זה היה האסופ. הוא מיד ענה, לא מפסיק את המשחק. "האסופ-שי?"
"יש לכם לוח זמנים חדש." הוא אמר, לא טורח אפילו לקיים שיחת חולין, "כדאי לך מאוד לכתוב את זה איפהשהו עד שאני אוכל להביא לכם את זה באופן אישי." הוא חיכה דקה בזמן שמונצ'ול התארגן לכתיבה, מעיר כמה פעמים על כמות הזמן שלוקח לו, עד שמונצ'ול אמר שהוא מוכן והאסופ הכתיב לו את כל לוח הזמנים{{שנמצא בעמוד 57!}} במהירות, לא מתחשב בעובדה שהוא סך הכל בן אדם, ולבסוף מוסיף- "ג'אקיונג וסו-דאם לא חייבים לעקוב אחרי לוח הזמנים הזה אם הוא מתנגש להם עם החזרות- אבל אם אני אגלה שהם הבריזו למרות שזה לא מתנגש- הם עפים מהקבוצה."
מונצ'ול הנהן, וכשקלט שהוא מדבר בטלפון גם אישר זאת קולית: "כן, כן, אני אודיע להם." הוא מלמל, מנתק את השיחה ומסתכל על לוח הזמנים. אז עברנו לשיטת הקבוצות, הא?
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 3:02 am

"ממ...." הוא מלמל, מביט סביבו שנייה כאילו התלבט מעט לפני שמשך אותה. "בואי" הוא אמר, חצי חיוך על שפתיו כשהחל לפלס את דרכו בין האנשים. הוא עצר לפני דוכן קטן ברחוב צידי, שריח חם ומהביל נדף ממנו. "הנה, המאנדו הכי טוב בכל האזור! תהני~"

[[אור אומרת שמאנדו זה סוג של כופתאות. לי אין מושג ):]]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 3:22 am

{{ויקיפדיה מסכימה איתי. -הוכחה לחיצה-
ובגוגל יש תמונות יותר טובות XD

אגב, בדיליי, בנוגע לאקטינג בלוח הזמנים....
כעקרון נורא התאים לי לחלק אותם לקבוצות האלו באקטינג כי הם יוכלו לריב אחד עם השני בטענה שהם "משחקים" ולחסוך המון בלאגן פרסומי XD}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 3:43 am

{{ מה נטשתן!? T_T }}

לרגע הוא כמעט התפתה לקנות לו את הגלידה המזורגגת וזהו, אבל הוא רצה להשאר בחיים, לפחות עד אחרי הדיביוט.
"בלי גלידה," נאלץ לדחות אותו בפעם המי-יודע-כמה. הוא פחד שאם הוא יגיד לג'אקיונג עוד 'לא' אחד הוא יבכה.
"אין משהו אחר שאתה רוצה?" שאל בחיוך מיואש.
הוא היה בשוק מעצמו. בדרך כלל אין לו כל כך הרבה סבלנות.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 3:52 am

ג'אקיונג חשב לרגע, מביט מסביבו. הם בכל זאת היו בחנות מוזיקה, והוא עדיין לא הספיק לקנות את נאלבום האחרון של סי אנ בלו. הוא ניגש אל אחד מדוכני הדיסקים ולקח אותו. "את זה~"

{{ניסיתי לחשוב עדכנית לזמן שבו הם נמצאים לול. האלבום של סנב יצא לקראת סוף מרץ ככה שאני מניחה שעם לוח הזמנים המטורף שלהם זה הגיוני שלא היה לו זמן ללכת לקנות אותו.}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:12 am

"זה כבר יותר הגיוני," צחק, והרים את ראשו לחפש את דונגשו ויון.
הוא שיחרר אנחת ייאוש כשקלט שהם נעלמו, והחליט לא לחפש אותם. הוא גם החליט לשלם על הדיסק, לכן לא טרח לשאול את ג'אקיונג.
הוא שלף מכיסו את הסכום הדרוש, ואז הפנה את מבטו לג'אקיונג.
"לאן אתה רוצה ללכת עכשיו?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:19 am

מחשבתו הראשונה של ג'אקיונג הייתה 'לקנות גלידה!', אבל הוא הניח שצ'ין-הא יסרב ולכן רק משך בכתפיו. "לא'דע... בר קריוקי?"

{{כי הם ממש מפורסמים בקוריאה וכי טרייניז ממש אוהבים ללכת לשם. לפחות יונהו מדבסק אהב ללכת לשם לולז הוא היה מחפש אגורות בין הספות שם. -כאפה-}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:24 am

{{ מותר לג'א ללכת לבר בכלל? XDDDD }}

"אתה לא רוצה סתם להסתובב?" שאל צ'ין-הא, כאילו ניסה לשכנע אותו שיסכים.
ממש לא התחשק לו להיות במקום עם כל כך הרבה רעש, וכל כך הרבה אנשים. אם החנות הייתה מלאה בשעה כזאת, הוא לא רצה לתאר מה קורה בבארים.
באותו זמן, הוא משך את ג'אקונג אחריו לעבר הקופות, ונעמד בתור.

{{ נניח שיש תור. ובא לי שיחה מה הם יעשו בבר קריוקי? ;-; כולם יאנסו לי את צ'ין-הא >: }}
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:27 am

"אף פעם לא טעמתי מאנדו, בבית רוב הזמן הייתי מבשלת וגם אז זה היה דברים פשוטים, מה שיכולנו להרשות" יון אמרה, מתכופפת להסתכל בדוכן, "זה טעים?"

{מישהו מוכן להסביר לי איך הגענו ל58 עמודים מה לעזאזל עשינו Oם}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:31 am

{{זה לא באמת בר, זה סתם קיוקי~ לול כל שייני הלכו לזה כשהם צילמו את יונהאנאמ, וטאמין היה אז בערך בגיל שג'אקיונג עכשיו. או שזה היה בזמן שטאמין היה בדייט? אבל זה לא באמת עקרוני כי כולם היו מתחת לגיל 21 אז לול.}}

ג'אקיונג משך בכתפיו והנהן. "גם להסתובב זה טוב~ כל עוד היונג איתי אני בטוח שלא נלך לאיבוד."

{{..... אומייגאד הם כלכך כן XD}}
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 4:44 am

{{ הם כל כך מה? XDD }}

"אוקיי," אמר, ועשה את הצעד האחרון לעבר המוכרת. הוא השיט לה את הכסף, והניד בראשו לשלילה כשהציעה לו שקית.
הוא הכניס את הדיסק למקום בטוח בתיק שלו, והוביל את ג'אקיונג מחוץ לחנות.
הם הלכו זה לצד זה ברחוב כשצ'ין-הא תהה לאן הם יכולים ללכת.
"אז... ג'אקיונג.. תספר משהו," ניסה להתחיל שיחה.

{{נגיד שהם הולכים לאיזה פארק קטן או משהו}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 5:01 am

{{ ילכו לאיבוד XD סתםסתם}}

ג'אקיונג משך בכתפיו, נושם את אוויר הלילה הקריר עמוקות. "זה מוזר, אתה יודע? כל החיים שלי חיכיתי לרגע הזה, שאהיה על במה וארקוד ומליוני בנות יעריצו אותי בדיוק כמו שאני מעריץ את הלהקות שאני שומע... אבל עכשיו, אני מפחד קצת." הוא הסמיק בגוון עמוק של אדום. הוא מעולם לא דיבר על כך עם אף אחד- אפילו לא עם אחותו התאומה- והוא לא היה בטוח מה גרם לו לספר לצ'ין-הא.
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 5:19 am

"אני לגמרי מבין," נאנח, ותחב את ידיו בכיסו. "אבל אני רק רוצה לשיר, אתה יודע? לא אכפת לי אם זה מול קהל של עשרים, או מיליון איש. אני רוצה לשיר." הוסיף.
למען האמת, העובדה שג'אקיונג הסכים להפתח כל כך מהר ולומר לו דברים כאלה, גרמה לו להרגיש בנוח יותר לדבר איתו על הנושא הזה, למרות שהוא עדיף לשמור את הסיבות "המשפחתיתו" לעצמו.
הוא בהה בירח בזמן שהם הלכו, כך שהוא לא שם לב לסומק של ג'אקיונג- "למה אתה מפחד?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 35 I_icon_minitimeTue Apr 26, 2011 5:29 am

"לא. זה מגעיל. זה בכלל רעיל וזה יאכל את הגוף שלך מבפנים עד שתמותי מוות איטי ומייסר" דונגשו גלגל את עיניו כשלקח מהמוכר שתי מנות והושיט לו את הסכום הנדרש, מושיט אחת מהן ליון ושומר את השנייה לעצמו. "שיהיה לך מוות מהנה"
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 35 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next