Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Cinema Bizarre

Go down 
3 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 1:52 am

Cinema Bizarre Cinema-Bizarre-band-01

לא אכפת לי שהם התפרקו לפני כבר יותר משנה ;_; אני אוהבת אותם, הם כאלה יצורים~

טוב אז ככה.
הם להקה גרמנית, אבל הם שרים רק באנגלית. [לפי דברי הסולן- "אנגלית זו שפת הפופ" ולכן... אה... כן.]
הדביוט שלהם היה ב31.8.2007 [או לפחות, זה היה התאריך שאני התחלתי לשמוע אותם. השיר יצא אולי כמה ימים לפני זה, הכרתי אותם כשעוד היה להם רק שיר אחד.], ויצאו להם רק שני אלבומים- Final Attraction ב2007 ו- Toyz ב2009
אחרי אלבום אחד, הקלידן המקורי של הלהקה עזב והצטרף מישהו אחר~
הם גם חיממו את ליידי גאגא בסיבוב ההופעות שלה באמריקה (:
אה, וכל הלהקה אוטאקואים. זה ממש מצחיק~ XD האמת שהם בכלל הכירו אחד את השני בכנס אנימה. -מצחקקת עד לאין שיעור-

בכל מקרה, קליפים~

Lovesongs (They Kill Me)

Escape To The Stars

Forever Or Never

למי ששמעה את כל השירים של שייני- כן, השיר הזה בהחלט מוכר לכן.
השיר הזה יצא לפני הגרסא של שייני, ט'וו, ב2007 [של שייני יצא ב2008], אבל אני לא בטוחה אם הם עשו לו קאבר במודע או שSM סתם קנו את הזכויות יוצרים של השיר ועשו לו גרסא בקוריאנית כמו שהם עשו עם ראן דביל ראן של SNSD/קאשה~ אני אניח שזה יותר הגיוני האפשרות השנייה (:
בכל מקרה, השיר הזה זו הסיבה שבהתחלה לא סבלתי שייני. ואז CB התפרקו ואז הפסקתי לשמוע אותם והתחלתי לשמוע רק את הגרסא של שייניXD ועכשיו אני שומעת את שתיהן~ [אבל של שייני יותר בגלל הראפ של מינהו;_;]

I Came 2 Party (ft. Space Cowboy) [שיר ראשון מהאלבום השני ועם הקלידן החדש~]

כן גם אני הוטרדתי ברמות בהתחלה. אבל זה שיר ממשששששש ממכר 3>

My Obsession

ועכשיו- קצת על חברי הלהקה! D:

Strify [שטרייפי/סטרייפי- יש חילוקי דעות בעניין איך מבטאים את זה. אני אומרת שטרייפי]
Cinema Bizarre Cinema-bizarre-20080802-443303
שם אמיתי:
Andreas Hudec- אנדראס הודק
תאריך לידה:
20/08/1988
תפקיד בלהקה:
סולן
נטייה מינית:
לא ברור. אני חושבת שבי ._."
פרטים רנדומאלים:
הוא. פשוט. דיווה!
הוא אוהב פופ אמריקאי כגון ליידי גאגא ובריטני ספירס וכאלה~
הוא קאמהור- הוא כלללללל הזמןןןןן מצלם את עצמו!!!
יש לו את המבטא הכי נורמאלי באנגלית, הוא מדבר ממש סבבה~~ [... יחסית לשאר]
הוא כותב חלק מהשירים שלהם.
.... והוא מכור לעוגיות. אם מישהו נוגע בעוגיות שלו, הוא מתחרפןןןן!

Kiro- קירו
Cinema Bizarre Kiro-3-kiro-christian-schafer-7336927-360-480
שם אמיתי:
Carsten Schäfer- קארסטן שייפר (לולז לא ידעתי שזה השם משפחה שלו!!! כמה משעשע~ אולי הוא קשור לגוסטאב?XD)
תאריך לידה:
11/01/1988
תפקיד בלהקה:
באסיסט
נטייה מינית:
הומו מוצהר עם חבר. (: [שהם, אגב, זוג ממשממשממשממש מתוק. 3>]
פרטים רנדומאלים:
הוא ממש נמוך~ הוא זונה XP יש לו שורשים רוסיים והוא באמת נראה קצת כזה חחח~ האנגלית שלו נוראית ;_; כאילו זה לא שהוא לא יודע אנגלית פשוט יש לי מבטא ממש ממש ממששששש כבד. XD

Yu- יו
Cinema Bizarre 2858852354_e151111ba3
סורי, לא עמדתי בפיתוי XD
שם אמיתי:
Hannes de Buhr- האנס דה בוהר [קוראים לו האנס. האנס! ;_;]
תאריך לידה:
29/12/1998
תפקיד בלהקה:
גיטריסט
נטייה מינית:
THE STRAIGHTEST MAN YOU'LL EVER MEET [אם כי לא הייתה לו בעיה לנשק את קירו. הרבה מאוד פעמים. D<]
פרטים רנדומאלים:
הוא הדבר הכי סקסי בלהקה *_* פעם הוא היה בעלי לעתיד, אבל אז הם התפרקו והתאהבתי בסופר ג'וניור ומאז כבר שכחתי ממנו~ אבל עדיין~ בשלב מסויים בהופעות של הדיסק השני הוא פשוט הפסיק להופיע עם חולצהXD כמעט בכל הופעה הוא הופיע בלי חולצה בכלל/חולצה מכופתרת פתוחה עד הסוף/גופיה חופשנית ביותר~ ויש לו גוף מושלם *_* ויש לו מליון קעקועים ופירסינגים ואעה~ הוא ממש מעריץ את מיאבי XD והוא היחיד שענה לי לשאלונים החופרים ששלחתי להם במייספייס בתקופה שעוד אף אחד לא הכיר אותם~ מיאו אחר כך אני אלך לחפש את התשובות מהקומונה של ס"ב אבל אין לי כוח לחרוש עליה כרגע אז... אחר כך XD אה, והוא אוהב הלו קיטי. JUST THOUGHT TO LET YOU KNOW.
אה, וממש בדביוט שלהם הוא סיפר שהוא רוצה לצלם סרט פורנו של עצמו. אז, אה, כן.

Shin- שין
Cinema Bizarre CB-cinema-bizarre-5584843-600-600
שם אמיתי:
Marcel Gothow- מרסל גוט'וו
תאריך לידה:
12/12/1989
תפקיד בלהקה:
מתופף
נטייה מינית:
לא ברור~ אני חושבת שבי. O:
פרטים רנדומאלים:
הוא. לא. יודע. לדבר. לא רק באנגלית, אגב, גם בגרמנית הוא בקושי מדברXDDDD באנגלית הוא אומר אולי משפט אחד וגם זה "מיי ניים איז שין" -כאפה- ובגרמנית הוא מדבר קצת יותר אבל... אה... בעיקר רק כשפונים עליוXD
לפני שהם עשו דביוט, באיזשהו כנס אנימה הוא לבש מחוך וחצאית והוא היה כזה כוסית~ *~* ממש אהבתי אותו בהתחלה אעהאעה הוא היה כזה קטן וחמוד ויפה ונקבה ו33333333333> כאילו אני עדיין אוהבת אותו אבל בכ"מXD

Romeo- רומיאו
Cinema Bizarre 2d9ve5t
שם אמיתי:
Tobias Kohl- טוביאס קוהל
תאריך לידה:
4/8/1985
תפקיד בלהקה:
קלידן [הצטרף קצת לפני יציאת האלבום השני]
נטייה מינית:
סטרייט~
פרטים רנדומאלים:
הוא החבר הכי טוב של יו. הם היו חברים ממשממשממש טובים עוד לפני שהוא הצטרף ללהקה~ ואני הכרתי אותו דרך יו בגלל זהXD וחשבתי שהוא ממש כוסית~ הייתה לו להקת רוק עם בערך 3 שירים שהעמדתי פנים שאני אוהבת רק בשביל שיהיה לי תירוץ למה אני אוהבת אותוXD אבל אז הוא הצטרף לCB וכבר היה לי תירוץ יותר הגיוני אזאז כן~ XD

Luminor- לומינור
Cinema Bizarre 1061606666_dd71b547ae
שם אמיתי:
Lars Falkovski- לארס פלקובסקי [......... אני לא אגיב]
תאריך לידה:
22/3/1985
תפקיד בלהקה:
קלידן+קול משני [עזב אחרי יציאת האלבום הראשון]
נטייה מינית:
הומו, אבל לא מוצהר. כאילו... לא יודעת אם הוא מוצהר, די איבדתי קשר עם מה שהולך איתו אחרי שהוא עזב את הלהקה X_X אבל נכון למה שהיה כשהוא עוד היה בלהקה- התפרסמו באינטרנט המון תמונות שלו מתנשק עם זכר- אותו זכר כל פעם- ובמייספייס שלו היה כתוב שהוא בקשר. אני רק יכולה להניח שזה היה החבר שלו, אבל מעולם לא באמת בדקתי את זה עד הסוףXD
פרטים רנדומאלים:
יש לו קול ממששששששש עמוק. והוא אחד היצורים המטרידים, הולך עם חצאיות ארוכות וגותיות ומלא איפור ונראה כמו ערפד ודברים~ הוא ממש שונה משאר הלהקה, אני חושבת שבגלל זה הוא עזב אבל לאדעת X_X הוא היה ממש מתוק, ענה לי כמה פעמים במייספייס בתקופה שאפחד עוד לא הכיר אותם והצקתי לכולםXD ממש התבאסתי כשהוא עזב ;_;

ובעיקרון יש להם מלא דברים מטומטמים שבא לי להעלות אבל אין לי כוח אז כבר עוד שבועיים אם יהיה לי כוח כשאחזור~
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 2:08 am

LUMI I SHALL LOVE YOU FOREVER AND EVER
הייתי חייבת לפרוק את זה. ):

בכל אופן: לולולולול האנס? באמת? I DID NOT KNOW
והשמטת את העובדה שהוא נימפומניאק מוצהר. ♥
וגם התמונה שלו לולולולולול מתתי

קירו והחבר שלו הם ♥♥♥♥♥♥♥ ברמות ):

וגאד אני מתגעגעת אליהם SO MUCH
בדיוק שמעתי את כל השירים שלהם שיש לי על המחשב THE OTHER DAY
...את זוכרת שהם הסיבה שהתחלנו לדבר בכלל?;;
[-שיעולשיעול-"מי זה החתיך בצג שלך?!" "-חפירהחפירה-" לולזפוראבר]
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeTue Mar 22, 2011 2:37 am

גאד אני מאוהבת בהם, אני כל כך עצובה שהם התפרקו... =/
אוף אוף. ;_;
ו- LOL כן. ואז דרדרת אותי לעולם הקייפופ... [כאילו הכרתי את העולם לא באשמתך אבל את זאת שהכנסת אותי עמוק לשםXD]
חזרה למעלה Go down
Miss snarcca.
Vegetable
Miss snarcca.

מספר הודעות : 22

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeThu May 12, 2011 5:30 pm

וואו,אני מכירה אותם...ולא ידעתי שאני מכירה אותם וזה סופר מוזר (השתמשתי בחלק מהשירים שלהם לסרט גמר שלי ואני לא חושבת שתהייתי למה יש לי מילון שירים של להקה שאני לא מכירה בפלאפון).
אוי ואיי...והם אוטאקואים! זה כזה גיקי מצידם.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeThu May 12, 2011 7:16 pm

LOL איך אפשר להכיר להקה בלי להכיר אותה?XD
יצורה~~ P:
וכן הם אוטאקואים זה אחד החמודים. ;_;
והם עדיין חופרים בטוויטר, שזה הכי חמוד~ קירו שין ויו כאילו עדיין בקשר אחד עם השני, הם הצטלמו ביחד כמה פעמים וחפרו אחד לשני :0 כל השאר קצת נעלמו אבלאבל ;_;
כאילו בעצם נראה לי גם רומיאו עדיין בקשר עם יו, כי הם לא יכולים לא להיות בקשר ;-;
מעו. שיחזרו כבר. >:
חזרה למעלה Go down
Miss snarcca.
Vegetable
Miss snarcca.

מספר הודעות : 22

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:25 pm

את צוחקת? אני בהלם מעצמי,איך הם בכלל הגיעו אל הפליליסט שלי only god know נו,אבל מה יש לי להתלונן? להקה טובה.העיקר שהגיעו!
אני לא יודעת אם דיגלתי על הקטע הזה,אבל למה הם בעצם התפרקו?
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeThu May 12, 2011 8:44 pm

הם להקה מעולה~~ ;;

ו... לא ברור, בעצם. הם אמרו שהם פשוט רוצים, אה, לנסות דברים חדשים. אין לי מושג מה זה אומר או למה הם התכוונו, אבל... >_>;
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeThu May 12, 2011 9:01 pm

נמאס להם מIN BAND SHIPPINGS.
אני בטוחה בזה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Cinema Bizarre Empty
הודעהנושא: Re: Cinema Bizarre   Cinema Bizarre I_icon_minitimeSat Aug 20, 2011 11:11 pm

טוב אני לא יודעת למה אבל היה לי עכשיו חשק לשמוע אותם ממש. אז אני עכשיו שומעת את טויז ואומייגאד אני פתאום נזכרת למה אהבתי אותם כל כך הרבה פעם ;_;
חזרה למעלה Go down

Cinema Bizarre
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1