Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
מחברהודעה
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 Empty
הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:10 am

מין סא ניסה להחניק את השיעול הברור ללא הצלחה. הוא ניער מעט את ראשו, מלכסן את מבטו אל השני. "....למה אתה מעלה את זה שוב?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:12 am

"כי לי לא היו פאנפיקים בשלושת החודשים האלו." סוניונג אמר כאילו זה ברור מאליו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:14 am

"אוקיי...." הוא מלמל, נושך מעט את שפתו התחתונה לפני שהמשיך. "אז אתה תלך למחשב ותקרא פאנפיקים, ואני אלך לישון...."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:25 am

"עד שיש לך יום חופשי?" סוניונג הצמיד את ידו אל הבטן של מינסא, נהנה מהתחושה של השרירים החזקים נגדה, וכרך את זרועו השנייה סביב האיידול. "אני לא אתן לך ללכת בכזו קלות. אולי תראה לי מה היה פאניקים." הוא מלמל

{{תוהה מי מתוסכל מינית יותר, אני או סוניונג}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:28 am

[....אני לא יודעת אל תשאלי אותי |:]

"מממ..." הוא מלמל, שיניו מחליקות על שפתו התחתונה פעם נוספת באותן דקות לפני שהניח את ידו על היד שעל בטנו, עוטף אותה במגע חם. "מקובל".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:39 am

{{אני צריכה חבר, שני ;_;}}

סוניונג חייך, זז אחורנית מעט, מספיק בשביל שיוכל לתפוס את שפתיו של מינסא בשלו. הוא נתן לידו לעלות עוד על גופו של המבוגר יותר, חושף יותר ויותר ממנו. זה לא שהוא לא ראה אותו בלי חולצה אף פעם, מינסא הצטלם מספיק פעמים בלי חולצה, אבל המחשבה שהוא זה שמפשיט אותו הפעם העבירה רעד בגופו.

{{לילה, למה אני כותבת כאלו דברים בלילה}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:47 am

"ממ..." הוא המהם, רעד עובר בגופו כתגובה מידית לרעד של השני. הוא תהה, לרגע אחד, אם הם באמת הולכים לעשות את זה- כי במקום מסויים נראה היה שהם בחיים לא הולכים להגיע לנקודה הזאת. אבל זו הייתה מחשבה שנפטר ממנה דיי מהר כששלח את ידו הצידה אל לחיו של השני, מקרב אותו אליו יותר עקב כך.

[כי יש לנו חרא טיימינג?]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:16 pm

סוניונג ניתק את הנשיקה כדי שיוכל להוריד את הגופייה של מינסא, וברגע שהיא נחתה על הרצפה הוא חזר לנשיקה, מעמיק אותה אפילו יותר.

{{מצטערתמלאן אבל עדיין עם רייטר בלוק ;_; }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:31 pm

[זה לא את, זו ההפסקה של החודשיים]

"הנה, עכשיו אתה מרוצה?" הוא מלמל כשניתק את שפתיו רק סנטימטרים ספורים מאלו של השני, נשימתו החמה ניתחת על פניו. כשידיו החליקו כנגד זרועותיו של השני.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeFri Dec 23, 2011 11:37 pm

{{אני יודעת שכשאת בצבא הזמן עובר לאט אבל בחיי שזה היה שבועיים}}

"זה הכל?" סוניונג מלמל בבלבול. "אבל אתה אפילו לא עשית כלום."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 12:37 am

[.....אופס]

"....לא אמרתי שזה הכל" הוא מלמל, ממצמץ מעט בהפתעה כשהביט בשני. "מה אתה רוצה שאני אעשה, המ...?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 5:54 am

"אני לא יודע, אתה קראת את הפאנפיקים האלו." סוניונג משך בכתפיו, מביט במינסא בציפייה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:06 am

"שתוק" הוא ירה, מצמיד את שפתיו לאלו של השני רגע לפני שהתנתק שוב. "כבר אמרתי לך שאם הם כל כך מעניינים אותך אתה יכול ללכת ולקרוא אותם".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:10 am

"אמרת שתראה לי." סוניונג מלמל והניד את ראשו לפני שהסתובב בבת אחת והתחיל ללכת לכיוון הספה של מינסא. "אם אתה לא רוצה פשוט תגיד, היונג"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:15 am

"מה-" הוא לא יכל להסתתיר את ההפתעה שלו, שולח את ידו קדימה כדי לתפוס את זרועו של השני לפני שיתרחק יותר מידי. "אתה לא יכול לעשות את זה".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:19 am

"לעשות מה?" סוניונג שחרר אנחה. "כל פעם שאנחנו מתחילים לעשות משהו זה נעצר באמצע ואתה לא יכול להאשים אותי, היונג"

{{כי סרסלי הוא התמים כאן}}

{{למיןסא יש ניסיון! אי שם בעמוד... 7? או 11 או משהו}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:23 am

[כן לול איפשהו שם]

"אני יודע, אני מצטער" הוא מלמל, מסיט את מבטו הצידה. הוא לא יכל להכחיש שזה לא היה נכון. כל פעם משהו נתקע. ובמקום מסויים, דיי גדול, הוא האשים את עצמו. כאילו הוא- למרות הכל- עדיין לא היה מסוגל לעבור את המחסום הזה. למרות שרצה. "נו, בוא חזרה הנה" הוא הוסיף אחרי רגע, מנפח מעט את לחייו.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:34 am

סוניונג עמד במקומו כמה רגעים לפני שהסתובב, חוזר לחבק את מינסא וקובר את ראשו בכתף של המבוגר.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:42 am

"אני אוהב את העובדה שכל כך קל לשכנע אותך" הוא מלמל, חיוך עולה עם פניו כשפרע את שערו של השני.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:46 am

סוניונג המהם, נותן לידיו לטייל על הגב של מינסא. "ואותי?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:51 am

"ברור" הוא אמר, מניח יד אחת על סנטרו של השני כדי שיוכל להרים את פניו ולנשק אותו שוב.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 6:56 am

{{הורג אותי כמה סוניונג כלבלב}}

למרות שהוא נהנה מהנשיקה, סוניונג לא נתן לה להימשך זמן רב. "אז תראה לי?" הוא מלמל כששבר אותה סוף סוף.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 7:01 am

"אתה נוראי" הוא אמר, מניד בראשו כשתפס את ידו של השני, מתרחק מעט כשמשך אותו לכיוון חדר השינה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 7:05 am

"אבל אתה אוהב אותי, אז זה בסדר" סוניונג מלמל, נותן למינסא למשוך אותו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 19 I_icon_minitimeSat Dec 24, 2011 11:40 pm

מין סא גיחך לעצמו. כשהגיעו לחדר, הדף את השני על המיטה והתקדם עליה על ברכיו עד שרכן מעל השני. הוא השתהה עוד רגע לפני שהסיר את חולצתו של השני מעליו, רוכן מטה ונושק לשפתיו שוב אחרי רגע.
חזרה למעלה Go down

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):
חזרה למעלה 
עמוד 19 מתוך 22לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):