Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

FLY HIGH

Go down 
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

FLY HIGH Empty
הודעהנושא: FLY HIGH   FLY HIGH I_icon_minitimeThu May 12, 2011 12:04 am

*סיקור זה מאומגרץ מאתר אחר(אני כתבתי אותו, זה בסדר) ולא היה לי כוח לערוך אותו ולכן הוא יהיה כושל. אתם תשרדו*

FLY HIGH 51JS0e1mgLL
שם המנגה: !FLY HIGH
שמות נוספים: フライハイ! FLY HIGH
[ההבדל בשם השני באנגלית הוא סימן הקריאה]
שנת יציאה: 2008
מצב: סיימה לצאת! אבל יש חילוקי דיעות בנוגע לסיום התרגום
מספר פרקים: 13+ספיישל
מנגקה: אואוצ'י נאטסומי
ז'אנרים: פעולה, קומדיה, אומנויות לחימה, רומנטיקה, בית ספר, שוג'ו.
צד קריאה: ימין לשמאל

תקציר: מרו טאצ'יבאנה בת השתיים עשרה[כיתה ז'~] בדיוק חזרה משבע שנות אימונים מפרכים בהרים עם אביה, שחשב שהיא בחור. עכשיו מרו חזקה יותר מרוב הבנים, והיא מנסה הכי טוב שהיא יכולה למנוע מאנשים לגלות את זה, כי אחרת סיכוייה להכיר חברים יהרסו! אבל, חבורה של חי"תניקים גורמים לכך שזו תהיה משימה כמעט בלתי אפשרית בכך שהם שוברים ועוברים על כל החוקים ומציקים לחלשים מהם. האם מרו תצליח להתמודד נגדם בתור נשיאת בית הספר החדשה מבלי להיראות כמפלצת, דבר שאמא שלה ממש הזהירה אותה לגביו?

דיעה אישית: אחת מהמנגות היותר אהובות עלי, ואני תמיד מוצאת את עצמי קוראת אותה ושוב ושוב בשביל הכיף~ יש שם דמויות חמודות, למרות שהשמות קצת מבלבלים אותי[ריקו, רוקה ._.]. הכרזתי כבר בפני מספר אנשים חסרי מזל על אהבתי כלפי מרוזאווה או מרוקה[שיפים!], תלוי בעמוד ובפרק שבו הייתי. העלילה די משעשעת, והציור מקסים. זה לא ממש שוג'ו כי אני לא ראיתי כאן כל כך הרבה מערכות יחסים באמת... אבל ניחא, שוג'ו.
לפעמים בא לי להרביץ להורים שלה, או להורים של האחרים על כך שהם נותנים להם לעשות מה שהם עושים. בנוסך לכל אני מסרבת להודות שמרו בת 12 ושהחי"תניקים בני 13~14. ואיזה מין אבא בטוח שהבת שלו בחור במשך 12 שנה כךלשחדגכףךלשדחגכךלח
אבל בכל אופן, מנגה נהדרת! קראתי אותה מה3 באפריל 2009 ועד אתמול(20 באוקטובר 2010), כשסוףסוף עדכנו את שני הפרקים האחרונים.
אה, כן, I CALL DIBS ON RUKA [יג"כ רוקה שלי ;;]

לכו תקראו את זה כאן!
ותקראו עכשיו. זה שווה את זה.
רוקה שווה.
את זה, כאילו.
חזרה למעלה Go down

FLY HIGH
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» Dream High