Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

שבעה ימים

Go down 
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

שבעה ימים Empty
הודעהנושא: שבעה ימים   שבעה ימים I_icon_minitimeThu May 12, 2011 12:19 am

*סיקור זה מאומגרץ מאתר אחר(אני כתבתי אותו, זה בסדר) ולא היה לי כוח לערוך אותו ולכן הוא יהיה כושל. בנוסף, בזמן כתיבת הסיקור הנ"ל הייתי חולה ועם כוויות בקרקפת, אז... אתם תשרדו*

שבעה ימים 4813051936
שם המנגה: שבעה ימים
ובאנגלית: Seven Days
ידועה גם כ: Monday to Sunday, セブンデイズ, 星期戀人 ועוד כמה שמות
אבל אנחנו נשאר עם: שבעה ימים
[סליחה, הייתי חייבת]
מספר פרקים: 13 + כמה בונוסים חמודים כאלו פה ושם
מצב: סיימה לצאת, סיימו לתרגם~
ז'אנרים: שונן איי, דרמה, חיי ביתספר, רומנטיקה, חלק מהחיים
מחברת: טאצ'יבאנה בניו
ציירת: טאקאראי ריהיטו
תאריך יציאה: אי שם ב2007

תקציר בערך:
השמועה טוענת כי סריו, בחור חתיך, חמוד, פופולרי וכו', יוצא למשך שבוע עם הבנאדם שמציא לו לצאת איתו ראשון בתחילת השבוע, וכשהשבוע נגמר הוא נפרד ממנו במילים האלו בדיוק[לא, לא באמת. זכרון גרוע וזה. סליח]: "סליחה, לא הצלחתי להתאהב בך השבוע."
השמועה, כמובן, תמיד צודקת, ויוזורו מגלה זאת בדרך הכי משעשעת שתוכלו להעלות בדעתכם- הוא הראשון להזמין אותו לצאת איתו סתם ככה. סריו, כמובן, הסכים כי השמועה טוענת כי... והכל.
והמנגה הזו פחות או יותר עוקבת אחרי מה שקורה במהלך השבוע הזה ומסבירה מדוע השמועה טוענת כי... והכל.

דעה אישית:
$##@$%@#$%$$%@#$^%#^&$#%@#$%@ 33333333333>

תרגום קצר לדעה האישית:
אחת המנגות האהובה עלי בכל העולם, בפרט שונן איי. אני עקבתי אחרי עדכונים שלה מאז ה21 במרץ 2009, וסוף סוף סיימו לתרגם אותה ב19 במרץ 2010[כמעט שנה T_T!], והיא לא אכזבה אפילו במעט.
העלילה מאוד מקורית ומאוד חמודה~ ומאוד שיעשע אותי לראות אותם יוצאים ביחד וכלמיני כשאף אחד מהם לא יודע מה הוא צריך לעשות.
הדמויות מצחיקות[לפחות אותי] ומידי פעם יש להם לבוש ממש נחמד >__> [הם קשתיםםםםםםם]

בכלאופן, אתם יכולים לקרוא את זה כאן ובעוד כמה מקומות. 3:
חזרה למעלה Go down

שבעה ימים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1