Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Big Bang

Go down 
4 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Big Bang Empty
הודעהנושא: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeMon Jun 06, 2011 6:01 pm

Big Bang 212tk3k
*והנה תמונה פחות גאג*
שם קבוצה: Big Bang
שמות נוספים: BIGBANG, 빅뱅
בכורה: 19 באוגוסט, 2006
לייבל: YG Entertainment

ביג באנג היא קבוצה שמורכבת מחמישה בחורים מוכשרים למדי ועם בעיות נפשיות קשות הנמצאת תחת הלייבל YG אנטרטיינמנט. לפני הדביוט שלהם שודרה תוכנית הריאליטי שלהם, ביג באנג דוקומנטרי, בגוםTV ובMTVקוריאה, והיא עקבה אחרי התהליכים שהובילו ליצירת הקבוצה. היא שודרה מיולי עד אוגוסט 2006, ושם הוצגו שישה בחורים: החמישה הנוכחים ועוד אחד שלא עבר להרכב הסופי(וכעת תוכלו למצוא אותו בביסט, רוקד בצורה מדהימה למדי, שובה לבבות וגורם לשני להתפאנגירל. זה היוןסונג אם לא קלטתם).
ב19 באוגוסט 2006 הבחורימים הופיעו לראשונה בקונצרט של YG, וקצת יותר משבוע אחרי(תשעה ימים) הם הוציאו רשמית את הסינגל הראשון שלהם: BIG BANG שידוע גם בתור We Belong Together או פשוט "הסינגל הראשון". נמכרו כ40,000 עותקים(באותה שנה) של הסינגל, והוא היה בטבלאות במשך 8 חודשים(!!!!!! מצד שני, זה 2006/2007 ולא היו כל כך הרבה קבוצות אז). בנוסף, הם גם כתבו והלחינו את כל השירים בסינגל(מלבד ההלחנה של This Love, אבל ג'יונג כן שחבר אותו קצת וכתב את כל המילים. והאמת ג'יונג היה אחראי על כל ההלחנה אבל...).
ב15 בספטמבר 2006 הייתה להם שואוקייס מוצלחת למדי ביפן לאחר שהם הופיעו שם בקונצרט של YG. הסינגל השני, BigBang is V.I.P או לחלופין LaLaLa, שוחרר ב28 בספטמבר 2006. בדומה לסינגל הראשון, גם כאן ג'יונג היה אחראי על הכתיבה וההלחנה(וכולם השתתפו בכתיבת LaLaLa). הסינגל הזה מכר כ32,000 עותקים(באותה שנה) וגם היה בטבלאות במשך תקופה ארוכה.
ב21 בנובמבר 2006 שוחרר הסינגל השלישי, Big Bang 03 או Big Bang. נמכרו כ40,000 עותקים(באותה שנה) של הסינגל, ובדומה לשני הסינגלים הקודמים גם הוא היה בטבלאות למשך תקופה ארוכה.
לקראת סוף 2006 נערך הקוצרט הראשון שלהם, The Real, ומעט אחריו, ב21 בדצמבר 2006 שוחרר האלבום הראשון שלהם: Big Bang Vol.1 או לחלופין Since 2007. האלבום הכיל כמה שירים מההסינגלים שלהם ושירים חדשים אחרים. גם כאן ג'יונג כתב את מרבית השירים. נמכרו כ48,000 עותקים(באותה שנה) של האלבום וגם הוא היה בטבלאות לזמן ממושך.
ב8 בפברואר 2007 יצא האלבום-קונצרט הראשון שלהם, The First/Real Live Concert, והוא מכר כ30,000 עותקים(באותה שנה). הקבוצה גם יצאה לסיבוב הופעות קצת עם הקונצרט השני שלהם, Want You, וביקרו בחמש ערים.
ב16 באוגוסט 2007 שוחרר המיניאלבום הראשון שלהם, Always, שהיווה שינוי רציני(שנשאר FOREVER! ז"א, אולווייס) גם בהפקת האלבום וגם בז'אנר: למרות שעד כה ביג באנג השתתפו בכתיבה ובהלחנת השירים, הפעם ג'יונג גם השתתף בהפקה עצמה של מריבתם, ובמיני האלבום הזה הם השתמשו לראשונה במוזיקה אלקטרונית. הטייטלסונג של האלבום, Lies, הגיע למקומות ראושנים בטבלאות וקיבל שבחים רבים ממבקרי מוזיקה, ונמכרו כ300,000 עותקים(באותה שנה) של מיני האלבום.
במיני האלבום השני, Hot Issue, ששוחרר ב22 בונבמבר 2007, ג'יונג כבר כתב, הלחין והפיק את כל השירים באופן עצמאי. הטייטלסונג, Last Farewell, הגיע גם למקומות ראשונים בכמה טבלאות ואפילו נשאר במקום הראשון בשמשך שמונה שבועות באחת מהן, ואפילו זכה בפרס "שיר החודש" בסייוורלד.
לקראת סוף 2007 נערך הקונצרט השלישי שלהם, Big Bang is G.R.E.A.T., והכרטיסים אליו אזלו כעשר דקות לאחר תחילת המכירה. בנוסף, בסוף 2007 כל הבנים אושפזו בבית חולים בעקבות תשישות יתר. באותו זמן גם הייתה דרישה רבה לאלבומים הקודמים של ביג באנג, מה שגרם לחברת ההקלטות להתחיל לייצר אותם מחדש.
הם זכו בכמה וכמה פרסים בסוף 2007, ביניהם: "קבוצת הבנים הטובה ביותר" ו"שיר השנה" של מ.נט/KM מיוזיק פסטיבל ו"אומן השנה" של טקס פרסי המוזיקה ה17 בסיאול.
עם סוף 2007 ביג באנג נדדו ליפן, וב4 בינואר 2008 הם הוציאו את מיני-האלבום-היפני הראשון שלהם, For the World, שהכיל שמונה שירים באנגלית(שכולם, באופן לא מפתיע, נכתבו/הולחנו/הופקו על ידי ג'יונג) והגיע למקום העשירי באוריקון כמעט ללא קידום.
ב28 במאי 2008 הם הוציאו את מיני-האלבום-היפני השני שלהם, With U, שכבר היה קצת יותר יפנית מקודמו אבל עדיין לא.
בנוסף, הם ערכו קונצרט חסר שם בטוקיו דום.
לאחר שסיימו לקדם ביפן חזרו לקוריאה, ואחרי התעכבות קצרה בעקבות פעילויות סולו, הוציאו את מיני האלבום השלישי שלהם, Stand Up, ב11 באוגוסט 2008. נמכרו מעל ל100,000 עותקים(באותה שנה) של האלבום, והטייטלסונג, Day by Day (או לחלופין: הארו הארו), היה מקום ראשון בכמה טבלאות במשך שישה שבועות(!!!! זה כבר 2008, זה יותר הישג כאן). בנוסף להצלחה של הטייטלסונג, גם שירים אחרים מהמיני אלבום היו ב20 המקומות הראשונים של הטבלאות(ביניהם Heaven שהגיע למקום שני, Oh My Friend שהגיע למקום תשיעי, A Good Man מקום 12 וLady מקום 16).
באוקטובר הם נטשו קצת את קוריאה לטובת יפן, שם שחררו ב22 באוקטובר 2008 את האלבום היפני המלא הראשון שלהם- Number 1, שהכיל שירים משני מיני-האלבומים הקודמים ועוד כמה חדשים. הם קדמו את הטייטלסונג באותו שם בכמה תוכניות ביפן(רדיו וטלוויזיה), והאלבום הגיע עד למקום השלישי בטבלה היומית של האוריקון כבר ביום יציאתו.
הם חזרו לקוריאה שם שחררו את האלבום המלא השני שלהם, Remember, ב5 בנומבמבר 2008. האלבום עבר את ה200,000 מכירות כבר בהזדמנות מראש. Sunset Glow, הטייטלסונג הראשון מהאלבום, היה במקום ראשון בטבלאות במשך זמן מה וזיכה אותם בפרסים רבים בתוכניות מוזיקה, וגם הטייטלסונג השני, Strong Baby, שהיה סולו של סונגרי, זכה בכמה וכמה פרסים.
בסוף 2008 הם זכו שוב בכמה פרסים חשובים, ביניהם "אומן השנה" של מ.נט/KM מיוזיק פסטיבל.
לאחר תקופת מנוחה קצרה, ביג באנג הוציאו יחד עם 2NE1, ב27 במרת 2009, סינגל פרסומי לטלפון סלולרי: Lollipop. למרות שזו לא הייתה מטרתו, הסינגל קיבל אהבה גדולה והגיע למקום ראשון בהרבה טבלאות, ואפילו נשאר במקום ראשון ארבעה שבועות בטבלה של מ.נט.
הם [s]נטשו[/s] נדדו ליפן שוב ב2009, ושחררו את הסינגל היפני הראשון שלהם, My Heaven, ב24 ביוני, שהיווה תרגום של Heaven ממיני האלבום הקוריאני השלישי שלהם, ומכר כ40,000 עותקים(באותה שנה).
ב8 ביולי 2009 שחררו את הסינגל היפני השני שלהם, Gara Gara Go!!. נמכרו כ30,000 עותקים(באותה שנה) של הסינגל.
לאחר ההצלחה של שני הסינגלים, הם הוציאו ב19 באוגוסט את האלבום-היפני-המלא השני שלהם, BIG BANG, שמכר 12,000 עותקים ביום הראשון מה שהמציב אותו במקום השני בטבלה היומית של האוריקון ולבסוף במקום השלישי בטבלה השבועית. האלבום הכיל שירים מהסינגלים הקודמים וכמה שירים חדשים אחרים. בנוסף, נמכרו יותר מ100,000 עותקים שלו באותה השנה.
הקבוצה יצאה להפסקה קצרה בה עסקו בפעילויות סולו(תוכניות וראייטי, קידום אלבומים, דרמות...) עליהן ארחיב בנושאים שאעשה בשלב כלשהו על כל אחד מחברי הקבוצה.
בסופו של דבר הם חזרו לעצמם ושחררו את הסינגל היפני Koe Wo Kikasete ב4 בנובמבר 2009, שהיה חלק מהסאונדטרק של [s]איזו דרמה יפנית שלא אכפת לי ממנה[/s] הדרמה Ohitorisama(ומסתבר שבאפריל 2011 סוף סוף הורידו אותו יותר מ100,000 פעמים לפלאפונים והם קיבלו על זה פרס).
בתחילת 2010 הקבוצה ערכה את הקונצרט השביעי שלהם Big Bang Concert Big Show במשך כמה ימים בקוריאה לפני שעברו ליפן עם הקונצרט השמיני שלהם, Electric Love Tour.
אף אלבום לא שוחרר ב2010, אבל יצאו כמה סינגלים: Lollipop Part 2 יצא ב19 בפברואר והגיע למקום ראשון בכמה טבלאות, Shouts of the Reds, שהם שרו יחד עם קים יונה וטראנספיקשן(כשדיגכחלשדכישדליכשדגחי טראנספיקשן!!!!!!1), שיצא לכבוד המונדיאל ב10 במאי(אה וגם יש לו ריקוד ממש כיפי), Tell Me Goodbye יצא ב9 ביוני לכבוד השידור של אייריס ביפן וזכה בפרס "השיר הכי טוב" בJapan Record Awards ה52, וגם הסינגל Beautiful Hangover שיצא ב25 באוגוסט.
גם ב2010 היו קידומי סולו שאפרט עליהם בנושאי המתאימים שאפתח לכל אחד מחברי הקבוצה בשלב כלשהו בחיי.
ואז ב2011, הם חזרו סוף סוף בצורה נורמלית לקוריאה יחד עם הקונצרט התשיעי שלהם, Big Show(השלישי במספרו) בו הם הופיעו עם שירים ממיני האלבום החדש שלהם, Tonight, ששוחרר ב23 בפברואר(ז"א, כמה ימים אחרי הקונצרט). כל השירים באלבום, אפילו האינטרו, הגיעו למקומות גבוהים בטבלאות השונות בקוריאה והיו בדרך כלל בששת המקומות הראשונים, והם גם הופיעו בכמה טבלאות בארצות הברית(אייטיונס, בילבורד), ואפילו הגיעו למקומות גבוהים באייטיונס של ניוזילנד, פילנד וקנדה. הם גם קבלו תגובות חיוביות מכל עבר על ידי מבקרי מוזיקה ידועים(אני מניחה שלכם לא יהיה מושג מי אלו אז אני לא אכתוב סתם שמות) על כל השירים באלבום, כאשר רובם אומרים פחות או יותר אותו הדבר: 'ביג באנג חזרו, חזקים מתמיד... אבל עם שימוש יתר במוזיקה אלקטרונית'. קידום מיני האלבום התחיל בשידור ביג באנג שואו בSBS ואחריו בMNET(שזה כעקרון אומר שהיו באותו שבוע שעתיים שמוקדשות אך ורק לביגבאנג. זה היה שבוע שמח עבורי), כאשר שתי התוכניות בעלות השם הזהה לא היו אותה תוכנית אלא על אותו רעיון: ביג באנג הופיעו עם כל השירים ממיני האלבום החדש, ואז גם עם כמה ישנים. הקבוצה קדמה בעיקר את הטייטל סונג Tonight לתקופה של קצת יותר מחודש, אבל פה ושם גם הופיעה עם שירים אחרים מהאלבום.
ב8 באפריל שוחרר BIGBANG Special Edition, או לחלופין מיני-אלבום-4.5, שהיה פחות-או-יותר ריפאקג' של Tonight. הריפאקג' הכיל רשימת שירים חדשה, כאשר כמה שירים שהיו בטונייט יצאו והוחלפו בשירים מאלבומי הסולו/דו של חברי הקבוצה, ושלושה שירים חדשים: Love song, Stupid Liar, וסולו של דאסונג- Baby Don't Cry. למרות שרק ללאב סונג יצא קליפ, הם קדמו גם את לאב סונג וגם את סטופיד לאיר.
כשסיימו לקדם בקוריאה נטשו שוב ליפן, שם ערכו את הקוצרט העשירי שלהם- Love & Hope Tour, אבל לא לפני ששחררו את האלבום-המלא-היפני-השלישי-שלהם(ב11 במאי): BIGBANG 2, שהכיל את הסינגלים ששחררו בתקופה בין האלבום השני לשלישי, גרסא יפנית(שקר, לגמרי גרסא אנגלית) של Tonight וכן גרסא יפנית(שוב שקר) של Stupid Liar שקבלה שינוי שם לMs.Liar

וזהו. לבינתיים. זה היה ממש חופר, סליחה.

חברי הקבוצה:

Spoiler:

דיסקוגרפיה:
Spoiler:

קליפים ושטויות(כי גם כשמדובר בסיקור הארוך והמייגע ביותר שאי פעם אכתוב אני לעולם לא אוותר על השטויות):
Spoiler:

תמונות נוספות:
Spoiler:

דיעה אישית:
ביג באנג היא אחת הקבוצות האהובות עלי ביותר, לא רק בקייפופ- אבל בעיקר שם. היא מחזיקה בתואר "קבוצת הקייפופ האהובה עלי הכי בעולם כשדגכחךלדגחכלשדךכחשדגךלכחשד" יחד עם אפיק היי, ואני אוהבת כל אחד ואחד מהשירים שלהם ואת כל חברי הקבוצה(אפילו את טאיאנג, אבל אותו פחות). הכרתי אותם דרך הארו-הארו, שבו צחקתי עליהם כלכךכלכך הרבה("אומייגוד הם כאלו וואנאבי ערסים! -מתה מצחוק- -רואה שוב-"), ואז שמעתי שירים אחרים שלהם ודי התאהבתי(ואחרי שנתיים ראיתי שוב הארוהארו ובכיתי אומייגוד הרגשתי כלכך מטומטמת). לצערי תפסתי אותם די בתקופת ההיאטוס שלהם וזה היה כזה WAEEEEEE אבל זה רק חיזק את אהבתי אליהם כל פעם שהם הוציאו שיר וגם הקנה לי זמן לשמוע את כל השירים האחרים שלהם, לראות תוכניות ישנות, הופעות ישנות, להתאהב עוד קצת... בעיקר בקוון ג'יונג המדהיםמדהיםמדהיםמדהים ♥
זה הסיקור הכי ארוך ומייגע שאי פעם כתבתי ועבדתי עליו כלכך הרבה זמן I DON'T EVEN KNOW מה לכתוב כאן, המוח שלי די נוזלי כרגע כי אני עובדת על לסיים את הסיקור מעשר בבוקר בערך.
אז אני פשוט אגיד, שוב, שהם הקבוצה האהובה עלי(יחד עם אפיק היי), שאני אוהבת אותם המונים, שהשירים שלהם מדהימים, שקוון ג'יונג הוא אולטימייט ביאס שלי.... ושאני הולכת לפתוח לכולם נושאים עצמאיים ביום מן הימים ושאם מישהו יפתח נושא עליהם אני אשנא אותו לנצח |:

אם קראתם הכל, מזלטוב! D:
(-עושה מהרמהר קטרלAקטרלC לפני שמפרסמת כדי לוודא שבמידה והאינטרנט יחליט לקרוס עכשיו שום דבר לא יאבד-)
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeMon Jun 06, 2011 7:07 pm

או.אמ.ג'י.
אני בחיים לא חשסתי שהיום הזה יגיע! :0
בכמ, דווקא עכשיו אין לי זמן לקרוא הכל. אבל אני אקרא, דונט וורי. ואני אגיב כמו שצריך.

(יאללה, עכשיו גם 2פיאמ, 2אייאמ, ווהיסונג וריין~)
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeMon Jun 06, 2011 9:28 pm

האמת התכנון הנוכחי הוא אנטריין, סאניהיל, בויפרינד, 2פיאמ2אייאם.
אם נגיע למצב של אח"כ... לול

עובדת עכשיו על אנטריין
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 11:41 pm

קראתי הכל~ אומג את חופרת. ממש. 0.0;
את הקליפים והשטויות אראה כבר בלילה/מחר כי בדיוק מתחילים להגיע אורחים ותכף אוכל וזה. ;-;
אבלאבל, מיאו.
אוקי- וטף. הם עשו דביוט אחרי סוג'ו? הייתי בטוחה שהם הרבה יותר זמן מהם O: כאילו הייתי בטוחה שהם עשו דביוט בערך עם דבסק פפפ. O:
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 1:34 pm

אני חייבת להגיד שקראתי הכל למרות שכבר ידעתי הכל.
ועכשיו לחלק החשוב באמת, הם פשוט הקבוצה הכי מדהימה אבר!!! בזכותם התאהבתי בקייפופ וכל אחד ואחד מהם מוכשר ברמות מטורפות (חוץ מטופ שהוא קצת פייל בריקוד וכאלה אבל הוא מפצה על זה במראה הסקסי שלו ובראפ המדהים שלו *-*) אני ממש מאוהבת בהם ויש לי חצי מהדיסקים שלהם (טוב לא חצי, אבל יש לי הרבה דיסקים שלהם). וג'י-דרגון הוא פשוט היצור הכי מוכשר ומדהים שאי פעם ראיתי והוא אהבת חיי הנצחית חגכילחגכיעורקרוחראי הוא פשוט מושלם וחובה לעשות סיקור רק עליו כי יש פשוט כל כך הרבה לכתוב אהההה והוא שמעקס *~*
טוב, סיימתי לחפור (סורי אני פשוט פאן גירלית ענקית)
אהה, אחלה סיקור דרך אגב ^^
חזרה למעלה Go down
Kyokoush
Vegetable
Kyokoush

מספר הודעות : 26

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 6:27 pm

raz_love_asia כתב:
וכל אחד ואחד מהם מוכשר ברמות מטורפות (חוץ מטופ שהוא קצת פייל בריקוד וכאלה אבל הוא מפצה על זה במראה הסקסי שלו ובראפ המדהים שלו *-*)
טופ מדהיםםםםםםםםםםם. הוא לא פייל והוא מוכשר לא פחות מהם. הוא כותב את קטעי הראפ שלו #$%^&*)*&%^$#%^&!!!
הוא גם כותב שירים ממש מוכשר. לא פחות מג'ידי.
והוא גם על תפקיד "יוצר האווירה" בלהקה. והוכרז ע"י SEVEN כ"הבחור הכי מצחיק בYG".
והוא האולטימייט בייאס שלי אני ארביץ לך אם תגידי שהוא לא מוכשר כמוהם שוב. >:;
[סתם לא. אני לא אלימה.]

ולא באמת טרחתי לקרוא את כללללל הסיקור. קראתי חלקים מאוד רנדומאליים ואת הדברים על חברי הלהקה ("יש לו רומן עם ווהיסונג"@לול!!!).
אבל זה נראה נהדר. וממש ארוך. כיאה ללהקה שכבר קיימת כמעט 5 שנים[!!!] ♥.

אני לא מוצאת את העכבר שלי עם צבעי הפורום הנוכחיייייייייייייייי
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:18 pm

חחח לא התכוונתי לפגוע בו או באף אחד. הוא הפייבוריט שלי אחרי ג'י-די ואני מודעת לזה שהוא מוכשר ברמות ושהוא גם כותב שירים וכותב את הראפ בעצמו וכל אלה..אני פשוט חושבת שהוא פייל בריקוד לעומת האחרים, אבל הוא לא צריך לדעת לרקוד כי יש לו כל כך הרבה כישרונות אחרים...
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 7:58 pm

Kyokoush כתב:
ולא באמת טרחתי לקרוא את כללללל הסיקור.

אני שונאת אותך ):
חזרה למעלה Go down
Kyokoush
Vegetable
Kyokoush

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 8:40 pm

Apocalypse כתב:
Kyokoush כתב:

אני שונאת אותך ):
חבל כי את צריכה לראות אותי פעם בשבוע. :D
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 8:54 pm

Kyokoush כתב:
Apocalypse כתב:
Kyokoush כתב:

אני שונאת אותך ):
אה כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן?!?!?!?!?!!!!!!

):

הייתי צריכה לבוא לישון אצלך שבוע שעבר מה קרה עם זה?
חזרה למעלה Go down
Kyokoush
Vegetable
Kyokoush

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 9:41 pm

Apocalypse כתב:
Kyokoush כתב:
Apocalypse כתב:
Kyokoush כתב:

אני שונאת אותך ):
אה כןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן?!?!?!?!?!!!!!!

):

הייתי צריכה לבוא לישון אצלך שבוע שעבר מה קרה עם זה?
את שואלת אותי בתור מה? זאת את שלא באה! >:
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Big Bang Empty
הודעהנושא: Re: Big Bang   Big Bang I_icon_minitimeThu Jun 23, 2011 7:38 pm

כיכיכיכי....

OTL אני לא יודע אני חושבת ששכחתי מזה לול
חזרה למעלה Go down

Big Bang