Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

N-Train

Go down 
3 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

N-Train Empty
הודעהנושא: N-Train   N-Train I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 5:56 am

(אני, אמ. התחלתי לכתוב את הסיקור הזה בשעה הגיונית כלשהי בצהריים....... ואז איכשהו נהייה אחרי חצות ואני עוד כותבת את הסיקור, אז בשלב כלשהו הוא יפסיק להיות הגיוני אלא רווי ב"לשחדגכךלחדכלךחשדגכךלחשדגכ" וכאלו. מצטערת. החלק הזה גם נכתב בשעה 00:27 אז אומייגוד איך אני מצליחה להיות הגיונית ATM זה מעבר ליכולתי להבין כרגע)

N-Train 2u6ojea
שם קבוצה: N-Train
בכורה: 26 במאי
לייבל: MediaLine

זה... קצת עצוב אבל... אין מידע עליהם. בשום מקום. בכלל. אפילו ויקיפדיה בקוריאנית. אז אני אחרבש משהו.
אנטריין היא קבוצת בנים שמורכבת מחמש בחורימים כשכל אחד מהם נבחר על ידי קים צ'אנגהוואן(CEO של מדיהליין).
הייתה להם תוכנית פרי-דביוט במנט, M!PICK by N-Train, בעלת 8 פרקים(אני, אישית, עוד מחכה לתרגום), אבל הם צברו מעריצים פרי דביוט גם בעקבות סרטונים שלהם שהועלו לאינטרנט, וגם בעקבות העובדה שהם(חלקם) היו רקדני הרקע של VNT, ואפילו העובדה שהם הופיעו ב"הפשיטה האמיתית של צ'וי!" בערך שלושה חודשים לפני הדביוט.

.....אני לא יודעת עוד, סליחה ):

חברי הקבוצה:
Spoiler:

דיסקוגרפיה:

N-Train N-train-onelastcry_bd4187f6e59f0e7339a58bac6dc6b6a7

1. 울면서 울어 (One Last Cry)

קליפים ושטויות:
וואן לאסט קריי
קאבר לWITH YOU של כריס בראון
אימון של ONE LAST CRY
שואו קייס בGOMTV חלק 1 חלק 2 חלק 3 חלק 4
סולג'יי וסאנגוו שרים I'm in Love של נארשה
צ'וי ריל רייד חייבים לראות את זה זה פשוט כזה לךכשדגכךלחכשדךל
סולג'יי וסאנגוו שרים I Believe I Can Fly
ג'ונגקיון שר Whatever They Say של דבסק
יוג'ין שר Toe של קים גונמו
סאנגוו שר Ordinary People
סולג'יי שר One in a Million (ויוג'ין סתם חמוד ברקע לול)
שני אמרה לי לסנן דברים אבל.. אמ |: תמצאו כאן עוד!

תמונות נוספות:
Spoiler:

דיעה אישית:
תקשיבו, אני רוצה את יוג'ין. פשוט.רוצה.את.יוג'ין. |: הוא כזה מאמי כלשדגכךשלדחכגךשלדחכש ואני אוהבת את הקול שלו כשדףךגכלףשךדגכלש וישלו שרירים דשגחכדךלכחשדךלכחש וכרטיס אשראיייייייייי ךףשדגכלףךדגכשדףךכלשדף,ךשדגכףלךשדלכףך, והוא אוהב לעשות היפ-טראסטינג ראנדומלי ולשיר שירים של דיג'יי דיאוסי לכשדחגכךלשחדגכךלשדחכשדגכףךשלדחגכ הוא כזה מאמי. והוא יודע לרקוד. והוא רוקד ממש טוב ;___; אני רוצה אותו אוף כשלדךחכלךדחכשדךףלחכ
וכולם גייז פדופילים עליו. בעיקר הלידר. למרות שאני מבינה אותו LOOK AT HIS FACE HOW CAN YOU NOT והוא פאקינג בן 19 כלשךדחכךשלדחכשףחלשדגכ ויש סרטון שלו מנשק לחי של איזו ילדה ראנדומלית והיא כולה בורחת ממנו AND I'M DYING CAUSE OMG HOW CAN HE BE SO CUTE ךלכחדשגךלכחשדגכףךשדכ,לךשדגכףךחל AND SRSLY HE PEDOS ON HER HOW CAN THAT HAPPEN HOW CAN HE BE PEDO ON SOMEONE ELSE HE'S SO GODDAMN JAILBAIT I DON'T EVEN
-אור עוברת להתפאנגירל בטאבמלר-
(אור רוצה להזכיר שהיא כותבת את זה בשעה מאוחרת בלילה)

דיעה אישית על שאר הקבוצה:
אני מתה עליהם ;___; חיכיתי להם SO LONG YOU DON'T EVEN KNOW, ואז הם באו והיו כלכך מדהימים ובאמת שהציפייה הייתה שווה את זה ;____________; ♥♥♥
כל אחד ואחד מהם כזה מותק וחמוד ו-ךכלדגךכלחשדגךכלחגשדךלכחשדגךכלחדשגכךלח. והיה לי ממש קשה לבחור ביאס(יוג'ין, אם לא קלטתם) כי הם כולם מדהימים ובסוף זה היה קרב בין יוג'ין וסולג'יי כי DAMNIT BOY CAN SING. אבלאבל לידגשכלחישדכלחי הם כולם. כלכך מדהימים. ;;
חבל שהם הוציאו רק שיר אחד כי הם כאלו מדהימים ובאלי עוד ואין עוד(חוץ מדברים של פרידביוט) אבל אני מקווה שהם יוציאו עוד בקרוב.
מאוחר בלילה(1:50 ווהו!) אז אני לא מצליחה לחשוב בהיגיון מספיק כדי לכתוב תגובה נורמלית ודיעה אישית שמתאימה להם אבל אני פשוט מתה עליהם אוקיי כךדחשכשךלדחכש והם אחת הקבוצות היותר טובות של השנה וזה אומר משהו!!!!!!
אה והם כולם מאוהבים ביוג'ין אוקיי ): כולם. בעיקר לידר וסאנגוו. אני תומכת בשני הקאפלינגס.

N-Train Tumblr_llcjtgL99a1qjqquuo1_500
N TRAIN FIGHTING!
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

N-Train Empty
הודעהנושא: Re: N-Train   N-Train I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 6:31 pm

לול קראתי את הרוב [חוץ מהחלק עם ההרבה מאוד "השגדמפכגדש" בסוף שפשוט החלטתצי שאין לי כוחXD"], עוד לא ראיתי את הקליפים אבל אני חושבת ששמעתי שיר אחד שלהם לפני שבוע וחצי כשהייתי בביתXD
הם נראים חמודים.
והמאקנה'ס קטנים ממני *בדיוק* ביומיים. אומג. ;-;
-תגובות על השירים עצמם אחרי שאראה את כל שאר היוטיובים הפתוחים לי בטאבים ואוכל לראות גם את הקליפים ששמת-
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

N-Train Empty
הודעהנושא: Re: N-Train   N-Train I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 8:22 pm

*רואה את הדברים ששמת*
הם כאלה חמודים~ שיוז.
[אני מוותרת על לנסות ללמוד את השמות שלהם, ט'וו. אני גם ככה לא אצליח, למה לטרוח T_T]
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

N-Train Empty
הודעהנושא: Re: N-Train   N-Train I_icon_minitimeTue Jun 07, 2011 8:35 pm

ידעתי את השמות של כולם לפני אבל בהמלך כתיבת הסיקור קלטתי שאין סיכוי שאני מתבלבלת ביניהם יותר XD
הם כאלו מאמים 3>
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

N-Train Empty
הודעהנושא: Re: N-Train   N-Train I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 9:11 pm

בדר"כ אני לא כלכך אוהבת להקות שרק עשו את הדביוט שלהן, אבל הם פשוט הרסו לי את הכל בהיותם להקה חזקה, ואם היו אומרים לי שהםפ פעילים כבר 3 שנים הייתי מאמינה לזה*~*
קולות חזקים ולא מתיימרים להיות הרבה מעבר למה שהם. מה אפשר לרצות יותר מזה?<3
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

N-Train Empty
הודעהנושא: Re: N-Train   N-Train I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 10:45 pm

vם הרבה יותר ממה שהם מתיימרים להיות ):
הם כלכך מדהימים ולא מקבלים מספיק אהבה (חלקית בגלל דביוט יחד עם בויפרינד), והשיר שלהם די חלש בשביל קולות מדהימים כמו שלהם
אבל, היי. סינגל ראשון והם כאלו מדהימים. אני בטוחה שהם יהיו אפילו יותר מדהימים ומוערכים בהמשך ♥
חזרה למעלה Go down

N-Train
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1