Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Arashi- JPOP סגידים במיוחד

Go down 
4 posters
מחברהודעה
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Arashi- JPOP סגידים במיוחד Empty
הודעהנושא: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 5:57 pm

Arashi

Arashi- JPOP סגידים במיוחד D9614ee2

שנים פיעילות: 1999- עד היום.
ז'אנר: פופ, R&B, היפ הופ
סוכנות: Pony Canyon (1999–2001)
J Storm 2001- עד היום.
מידע רנדומלי:
אראשי היא להקת בנים מבית היוצרים של JOHNNY & ASSOCIATES.
הם נחשפו לאוויר העולם ב1999\09\15 במופע שנערך על ספינה ליד חופי הונולולו שבהוואי,
לאחר כמאט חודשיים(1999\11\3) בנובמבר באותה השנה, הם הוציאו את הסינגל הראשון שלהם ומכרו 557,430 בשבוע הראשון וכמאט הגיעו למליון במהלך השבועות.

הווה:
בתחילת החודש הזה זכו אראשי בפרס "האומן של השנה" בטקס Gold Disc Awards ה25 ביפן,בשנה השניה ברציפות. אראשי הודיעו שאת הסינגל הבא שלהם לוטוס ("Lotus") הם ישחררו ב23 חודש הבא (הסינגל גם ישמש כשיר נושא לאחד מהדרמות החדשות של אחד מחברי הקבוצה.)

חברי הקבוצה

Satoshi Ohno
Arashi- JPOP סגידים במיוחד 2005onepamphlet19aibama
תפקיד: לידר, זמר ראשי (הוכתר על ידי חברי הלהקה כהזמר והרקדן הכי טוב).
תאריך לידה: 1980\11\26
עיר לידה: מיטאקא, טוקיו
כינוי: קפטן, סבא, "פאניה-סאן" (כלומר "האופה", כי חלום הילדות של אוהנו היה להיות אופה...איזה מותק3> )
ו...?: אוהנו הוא הזמר הראשי וגם החבר הכי מבוגר מבין החמישה, הוא הצתרף ל JOHNNY & ASSOCIATES ב1995- כשהיה בין 13 בלבד.
חוץ מהתפקיד שלו בלהקה כזמר ראשי, הוא גם הלידר – הוא נבחר על ידי ניצחון במשחק אבן נייר מספריים ממש לפני שעלו לבמה בהופעה הראשונה שלהם(הוא תמיד אומר ששו היה צריך להיות המנהיג כיוון שהוא יותר ומתאים, אבל אין ספק שאוהנו הוא הלידר הראוי!).
אוהנו (כמו הרבה איידולים, במיוחד מהלהקה הזאת) הוא גם שחקן (במה ומסך) מאוד מוכשר, צייר, ואפילו יש לו תוכנית רדיו שבועית משלו.

Sho Sakurai
Arashi- JPOP סגידים במיוחד Cut0903sho
תפקיד: ראפר, כותב(את קטעי הראפ שלו בעצמו).
תאריך לידה: 1982\01\25
עיר לידה: מינאטו, טוקיו
ו...?: שו הוא הראפר של הלהקה, הקול שלו חד וחזק שמתאים לתפקידו בלהקה.
שו -כמו אוהנו- אינו מסתפק בשירה,הוא גם: נגן(פסנתר וגיטרה), שחקן, אומן, מנחה(בתוכניות טלווזיה) ובעל תוכנית רדיו שסיימה את שידוריה איי שם ב2008.
(בשנת 2009 המגזין לגברים GQ היפני אף הכתירו אותו כאיש השנה בזכות כל תחומי העניין הרבים שלו בתעשיית הבידור.) (שו הוא גם החבר קבוצה היחידי באראשי שהיה לו קונצרט סולו.)
חוץ מתחומי עניין הרבים שיש לו, לשו יש תואר ראשון בכלכלה והוא מעודד חינוך גבהה בקרב הצעירים.

Aiba Masaki
Arashi- JPOP סגידים במיוחד Mix138
תפקיד:זמר ראשי
תאריך לידה:1982\12\24
ו...?: לאייבה יש קול נעים וקליל, הוא נחמד ונחשב כהבחור השמח והקופצני בלהקה(הוא יושן עם בובה של כלב3> )
אייבה הצתרף לג'וני ב1996 אבל מסיבה קצת שונה...אייבה ראה את אחת הלהקות של ג'וני- אותה אוהב, משחקת כדורסל בטלווזיה.
אייבה- אוהד מושבע ושחקן כדורסל, התלהב וקוויה שעם יתקבל לג'וני, גם הוא יום אחד יופיע במשחק כדורסל אשר ישודר בטלווזיה.
חוץ מאהבתו לכדורסל, אייבה מאוד אוהב חיות(ישלו שלוש כלבים) ומתנדב בכל מיני מקומות כמו "צער בעלי חיים" הנמצאים ביפן.
והבחור המוכשר הזה גם : משחק, רוקד, מנגן(מפוחית, גיטרה, סקסופון<כבר לא> ופסנתר) וכנראה שגם הוא רצה אז- שדרן רדיו.

Ninomiya Kazunari
Arashi- JPOP סגידים במיוחד Ninomiyakazunari16
כינוי:נינו
תפקיד:זמר
תאריך לידה: 1983\06\17
עיר לידה: קאטסושיקה, טוקיו
ו...?: לפני שנינו(מיה) שובץ לאראשי, הוא היה חבר בשתי להקות( כאשר באחת מהם גם אייבה היה), אם במקרה אתם מכירים את השם שלו ולא מעולם המוזיקה, אז זה מהוליווד – נינו שיחק בסרט זוכה האוסקר "מכתבים ואיוו-ג'ימה" של קלינט איסטווד(מאז ממשיך לשחק <כמו שאר חברי הקבוצה> בכל מיני סדרות וסרטים נחשקים).
נינו נחשב לחבר הכי "מיסתורי" הוא מנגן על בס, גיטרה, תופים ופסנתר, הוא גם טוב בספורט (בעיקר כדורסל ובייסבול), כתיבה(שירים, לחן וכ'ו~), בישול ומשחקי פלסטיישן(הבעל המושלם3: ).

Jun Matsumoto
Arashi- JPOP סגידים במיוחד Junmatsumoto
כינוי: " MatsuJun", "המלך" -> (על ידי כל חברי הקבוצה).
תפקיד:זמר,רקדן.
תאריך לידה:1983\08\30(הצעיר ביותר)
עיר לידה: טושימה, טוקיו
ו...?: ג'ון נחשב ל"אליט" שבקבוצה(ליתר דיוק בין ה"אליט(ים?)" היחידים של ג'וני), כיוון שהוא התקבל ללא אודישן!, הוא נכנס לג'וני ב1996 כשהיה בן 12 בלבד.
לג'ון יש קול שונה קצת משל החבורה, עוצמתי ומאט צורם אפילו, אבל זה מה שגורם לו להיות כ"כ מיוחד וקולו משתלב טוב עם שאר קולות חברי הקבוצה ואף נותן לשיר עוד גוון שונה.
האהבות הגדולות של ג'ון הם: שירה, ריקוד, מוזיקה, צילום, נודלס, מנגו, קניות ובייסבול,
ג'ון(כמו כל חבריי הקבוצה האחרים) הוא שחקן טלווזיה מאוד מפורסם ומצליח ביפן.
חלק מאוהדי אראשי הגיעו ללהקה דרכו!.
(ב2005 ג'ון הוכתר כאיש השנה על ידי המגזין לגברים- GQ ביפן תחת קטגוריה שחקן בזכות תפקידו ב Hana Yori Dango)

דעה אישית:
טוב...אראשי הם אחת מהלהקות הכי אהובות אליי, והיא גם הלהקה הראשונה היפנית שהתחלתי לשמוע.
להגיד את האמת עד הרגע הזה, לא ידעתי אליהם כלום...ועכשיו אני עוד יותר אוהבת אותם3>,
אחת הסיבות שאני מתחברת יותר ל K-MUSIC ולא J זה בגלל שרוב הלהקות בJ נשמעות לי דומות לאחת השנייה.
אבל אראשי שונה,כל אחד ואחד מחברי הקבוצה שלה מגוונים ובעלי קולות מדהימים ואינם בעלי דמיון דומה בקולם.
חוץ מהמוזיקה חברי הקבוצה עושים מלא דברים! סרטים, סדרות, תוכניות טלווזיה, תכניות רדיו וכ'ו מה שגורם לי לאהוב אותם יותר ולהיחשף אליהם יותר.
קיצור(אני גרועה בסיקורים המלצות\ דעות אשיות) הם אחלה להקה! עבדתי קשה על הסיקור! עופו לשמוע כברXP

קליפים:

Arashi - Truth

Arashi - Sakura Sake

Arashi - kaze no mukou e

Arashi - Everything

(סורי על השירים המעפנים<יש יותר טובים....קיטו;; > תאשימו את יוטיוב בזה שאין שם שירים שלהם!;; )

הסינגל הראשון שלהם לשנת 2011-לוטוס, הגירסה המלאה(שאמורה לצאת בחודש הבא) התגלתה לפני כמה ימים כשאייבה השמיע אותה בתוכנית הרדיו שלו (הסינגל הוא בעצם שיר הנושא של הדרמה הנוכחית בה אייבה משחק- “Bartender” אשר מתחילה את שידוריה ברביעי לפבואר).
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeSat Jan 29, 2011 7:53 pm

ג'ון כזה מושי-מושלמת ו-חןוכךשלדחכשךדלחכשד.
והם באופן כללי כאלו 3>.
לא שמעתי שירים שלהם הרבה זמן [מפאת חוסר חיים רבל ניחא], כמעט ושכחתי עד כמה הם חמודים ומשעשעים~

....ועד כמה הם זקנים....
-אור מוכה-
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeSun Jan 30, 2011 8:52 pm

הווו אני אפילו מכירה אותם!!~XDD
הם ממש טובים, למרות שאף פעם לא באמת הקדשתי להם המון תשומת לב._.
גם העובדה שהם פעילים כלכך הרבה זמן ואנשים עדיין אוהבים אותם אומרת המון>.< "
3>

*כשפתחתי את הסיקור זה ישר פתח לי גם את כל הקישורים ובמקום להקשיב לכל השירים נאלצתי לכבות את הרמקולים כי השילוב של כולם, למקרה שתהיתם, לא יוצא משהוXD יש סיכוי שאת משנה את זה ליוטיוב או משהו?=.= "
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeMon Jan 31, 2011 5:21 pm

hadarsan כתב:
הווו אני אפילו מכירה אותם!!~XDD
הם ממש טובים, למרות שאף פעם לא באמת הקדשתי להם המון תשומת לב._.
גם העובדה שהם פעילים כלכך הרבה זמן ואנשים עדיין אוהבים אותם אומרת המון>.< "
3>

*כשפתחתי את הסיקור זה ישר פתח לי גם את כל הקישורים ובמקום להקשיב לכל השירים נאלצתי לכבות את הרמקולים כי השילוב של כולם, למקרה שתהיתם, לא יוצא משהוXD יש סיכוי שאת משנה את זה ליוטיוב או משהו?=.= "

עם היה ביוטיוב סביר להניח שגם הייתי מעלה~
-אין שירים שלהם ביוטיוב!!!;; זונות!-

אז תיסגרי אותםXP (את השירים)

גמאני בגלל זה עשיתי להם סיקור~
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 1:28 pm

אוי, אראשי!!! ♥
אחת הלהקות היפניות האהובות עלי, אם לא הכי אהובה! [... טוב, אז מה אם הידע שלי במוזיקה יפנית מוגבל ל2 זמרים, 2 להקות והמון שירים רנדומאליםXD]

אני מודה, עד עכשיו לא היה לי כוח להתעמק בחברי הלהקה... אבל הם נשמעים כאלה חמודים וראיתי כמה סרטונים שלהם והם באמת מותק *_* אני מתה על אראשי ♥♥♥
יוטיוב באמת זונה, רציתי לעשות פלייליסט קליפים יפניים [כמו הפלייליסט קליפים קוריאנים המושלם שלי] אבל לא מצאתי כלום אז וויתרתי >_>; בקושי היה מיאבי, ולמיאבי -יש- יוזר ביוטיוב O_ם אבל זה כבר משהו אחר~ אז לא משנה~~
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:09 pm

הם מדהימים3> והדרמות שלהם כ"כ טובות!

באמת?Oם אבל יוטיוב מפוצץ במיאבי וקאט-טאוןOם (קאט-טון זה פשוט אראשי במחזור...לול סתם~, אבל עד כמה שהם שונים...יש בניהם קווי דמיון מדהימים שזה מציק;; )
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Arashi- JPOP סגידים במיוחד   Arashi- JPOP סגידים במיוחד I_icon_minitimeThu Feb 03, 2011 9:17 pm

מיאבי כן~ קאטטון לא 0.0;
געע לאדעת אולי אני סתם מתבלבלת, אבל כשחיפשתי קליפים לפלייליסט לא מצאתי *כלום*. גע.
יוטיוב טיפש. ;_; אני רוצה אראשי בפלייליסט שלי. >:
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net

Arashi- JPOP סגידים במיוחד
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1