Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Ze:A

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Ze:A Empty
הודעהנושא: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 5:10 pm

Ze:A Gpehj

שם:제국의 아이들
שמות נוספים: Ze:A, Children of Empire, זא:א, ג'אה, Jaegukui Aideul
היגיון מאחורי השם: ללייבל שלהם קוראים Star Empire
בכורה: 7 בינואר, 2010
ז'אנרים: פופ, דאנס
לייבל: Star Empire entertainment

את הדביוט שלהם הבחורימים היו צריכים לעשות כבר ב2009, אבל הלייבל נכנס לחובות והדביוט נדחה. כדי להשיג מספיק כסף לאלבום הבכורה שלהם(וגם כדי להיעשות מפורסמים יותר כדי שבטוח יקנו אותו לול), הבחורימים נסעו בכל קוריאה בוואן, שלא מספיק באמת בשביל להכיל תשעה בחורים(אבל נפתח לבמה!), וקיימו הופעות על מנת לאסוף כסף.
זה כמובן לא היה כזה גרוע(חוץ מבהמון פעמים שהם בכו, אני מניחה) כי הם כולם היו ביחד, והתגבשו יותר והרוויחו ניסיון בהופעות וכאלו. אה, וגם העובדה שצלמו להם את התכונית פרי-דביוט בדרך לא כזו נוראה. ואם כבר תוכנית הפרידביוט; שמה היה Star Empire ושם הראו מלאן טריינים של, אמ, סטאר אמפייר... אבל התשעה קיבלו עונה שנייה: Empire Kids RETURNS (המקוריות של הקוריאנים ברגעים אלו שואפת למליון). היא הייתה סופר משעשעת ודרך נהדרת ללמוד על הקבוצה, הראו אותם באימונים וגם בהופעות עם הוואן המאגניב, במקרים קשים עד דמעות, ואפילו מותחים אחד את השני. (זו, כמובן, המתיחה המצחיקה מכולם. וגם מתורגמת!)
לבסוף! הבחורימים אכן עשו את הדביוט שלהם בינואר עם המיניאלבום Nativity, בו היו שלושה שירים, וקדמו את הטייטלסונג שלהם- "מזל טוב"(בשיא הרצינות). אני חייבת לציין שאלמלא השיר הזה לא הייתי מגלה אותם, שכן מישהו העלה את הופעת הבכורה שלהם ליוטיוב והשם של השיר תפס אותי והייתי מחוייבת לראות. מאז זו הייתה אהבה ממבט ראשון(המאקנה חתיך אעש), אבל השיר הזה די גרוע. הם קדמו אותו במשך חודש וחצי בערך, די חיים בצילם של סי.אנ.בלו שעשו דביוט באותה תקופה, אבל עדיין הצליחו להגיע למקום ראשון בכמה טבלאות בDaum כבר ביום הדביוט שלהם.
מיני האלבום השני שלהם, Leap for Detonation, שוחרר ב25 במרץ(ואלו שהכירו אותי באותה תקופה סבלו מספירה לאחור, התפאנגרלויות יתר וצווחות על כל פיפס קטן. כן, אני פאנגירל גאה). הטייטל סונג שלהם, "הארו ג'ונגיל"(='כל היום'), הופק על ידי ברייב בראטרס והיווה שינוי קיצוני בסגנון שלהם. שוחררה גרסא קצרה של הקליפ(3 ומשהו דקות) ובערך כחודש אחריה הגרסא הארוכה(כמעט 10 דקות). הגרסא הארוכה אסורה לשידור בקוריאה, לא בגלל האורך שלה אלא בגלל שהם הלכו ברגל באמצע הכביש(...ואז הם הלכו מכות על הכביש, אבל זה לא הפריע לקוריאנים!).
ב3 במאי שוחרר הריפאקג' של המיניאלבום, שהכיל רמיקס של הטייטל סונג.
ב4 במאי התחילה תוכנית וראייטי בשם איידול ליג בכיכובם של יוקיס וזא:א(ואז עוד כמה קבוצות פה ושם).
ב9 ביולי שחררו סינגל דיגיטלי, Level Up, שלו שוחררו גם שני טיזרים של הקליפ- אבל הקליפ מעולם לא שוחרר(לול FAIL MUCH) בגלל ש, אה. הם איבדו את כל מה שהם צלמו(ולפי טענות שלהם "היה יום סגריר ונורא והעננים גרמו לכל הצילומים לצאת גרוע"). תקלות טכניות וזה. ממש רציתי לראות את הקליפ.
ואז בסוף יולי הקבוצה עזבה את קוריאה והלכה לעשות המון שואוקייסס באסיה.
ב22 בספטמבר הם שחררו את הסינגל(שיר) היפני הראשון שלהם, ゼア!(זא:א!), שהגיע למקום השלישי בדיילי צ'ארט של האוריקון, וב21 בדצמבר שחררו את הסינגל(אלבום) היפני הראשון שלהם, Love Letter/My Only Wish, שהגיע למקום שני בדיילי צ'ארט של האוריקון. במקביל שוחררו לשירים קליפים שבהם מראים את זא:א שרים ומשחקים וסתם חמודים להחריד.
ב16 בינואר, כבר 2011, הודיעה סאנקיי ספורטס היפנית שזא:א ישתתפו(תפקידים ראשיים) בסרט היפני-קוריאני רונין פופ.
ב17 במרץ, כבר 2011, הם שחררו את האלבום באורך מלא הראשון שלהם: Lovability, שכלל כמה שירים ישנים, כמה חדשים וגרסה קוריאנית למיי אונלי וויש. בדומה לכל האלבומים הקודמים, גם כאן הם החליטו לקדם את אחד השירים הפחות חזקים באלבום, Here I Am, למרות שהקליפ היה די מתוק. קידום האלבום היה קצר מהמצופה מכיוון שאחד השירים החדשים, Be My Girl, הוכרז כ, אמ. לא יאה(? לול).
ב8 ביולי הבחורימים שחררו סינגל נוסף(יואו באמאשלכם תוציאו כבר מיני אלבומים נורמליים מה זה כל הסינגלים האלו כלךשדחגלךחשדגכךחלישדגכ!), Exciting. לפני שחרור הסינגל יצא טיזר לאחד השירים, הארט פור 2, אבלה קליפ שיצא היה של Watch Out. ידח עם אקסייטינג הבנים הגיעו בפעם הראשונה למקום הראשון בריל טיים צ'ארטס של האנאטו(סובינג, סו פראוד). הם קידמו את וואטצ' אאוט למשך שבועיים לפני שהחליפו להארט פור 2, לו הם שחררו קליפ קצר(דקה וחצי) ב27 ביולי. ב29 באוגוסט הם שיחררו קליפ נוסף לשיר 왜요?, מה שהפך את אקסייטינג לסינגל שלכל השירים שלו(לא כולל האינטרו) יש קליפים.
דברים שלא ידעתי איך להכניס למעלה כי אינלי תאריכים שלהם: שבלב כלשהו הבחורימים שיחררו שני Best Albums, אחד ביפן ואחד בטאיוון. הם גם שיחררו מיני אלבום מיוחד בטאיוון, ואלבום בתאילנד. הם עתידים לשחרר גרסא יפנית לוואצ' אאוט בונבמבר השנה... ויש להם איזה מליון ואחת דיוידי-ם יפניים. אה וגם סינגל ספק-יפני-ספק-אנגלי בשם אינבינסיבל שהוא גם הסאונדטראק לרונין פופ. וזהו. אני לא טובה בתאריכים.

לצערי, כפי ששמתם לב, הבחורימים לא זכו בשום פרס באף תוכנית מוזיקה... אבל הם משתפרים לאט ומגיעים למקומות גבוהים יותר ויותר. זה רק עניין של זמן!

ועכשיו, הבחורימים! (זהירות, חפירה רצינית לפניכם. ואני ממש מתכוונת חפירה. אני נכשלת בלשון בגלל אי יכולת הבדלה בין עיקר ותפל, אוקיי?)
Spoiler:

קליפים וכאלו:
מזלטוב
הארו ג'ונגיל- גרסה ארוכה
הארו ג'ונגיל- גרסה קצרה
טיזרים של לבל אפ 1 2 (אין קליפ כי סטאר אמפייר פייל)
מיי אונלי וויש
לאב לטר
היר איי אם
וואצ' אאוט
הארט פור 2
וואי
אינבינסיבל(זה גם כזה... טיזר לסרט רונין פופ. בערך. XD) - זה כנראה הסרט הכי גרוע שנוצר אי פעם. זה באיכות פאוור ריינג'רס הישן
וואצ' אאוט ביפנית

סו איניונג - איי וואנט יו(יש שם קווין, איפשהו)
סורי ודונגג'ון- ברנינג דאון (עם תרגום בעברית O__ם) (גרסא א')
סורי ודונגג'ון- ברנינג דאון (גרסא ב') (כאן הם מתנשקים OTL)
ג'ולרי- דייט (בכיכובו של היונגשיק)

פרסומת (פרי דביוט) לסקיי ג'אמבאנד (סאב)
קליפ לשיר קריסמס שהם כתבו(?) פרי דביוט
הבחורימים רוקדים ג'יני/אברהקדברה בO4U פאנמיטינג הם היו רוקידם את זה כל הזמן פרי דביוט אז הם כבר טובים OTL
דאנס באטל זא:אVSביסט
ההופעה האהובה עלי של מזלטוב
הבחורימים מופיעים עם מן2מן והארוג'ונגיל באחד ממליוני הדרים קונצרטס של 2010
מילק קרמל (סאב)
זא:א רוקדים בוביפ (אימון)
הבחורימים מופיעים עם קום און בפרק ה200 של מק"ד
הבחורימים מופיעים עם אגיין&אגיין בפרק ה200 של מק"ד
שיוואן, מינוו ודונגג'ון מופייעם עם סקסי באק בMנטרוקיז
הבחורימים מופיעים עם 2איןד'המורינינג בMנטרוקיז
זא:א(שיוואן, ג'וניונג, מינוו, היונגשיק, דונגג'ון) מופיעים עם (הגרסא המצונזרת של) מיירוטיק בניוטון
זא:א רוקדים ושרים(קוואנגהי, דונגג'ון והיונגשיק. בעיקר קוואנגהי) בוביפ באתגר 1000 השירים שנה אחרי האימון לול
זא:א רוקדים ושרים(שוב, בעיקר קוואנגהי) OH באתגר 1000 השירים
דאנס באטל זא:אVSאינפיניט
זא:א מופיעים באיידול סטאר 7080 בסט סינגר של ראש השנה הסיני
הטיזר הקורע ללובאביליטי(קוואנגהי בתור שלגייהההההה)
סופר דאנס סטייג' - זא:א, אינפיניט, דלמיישן
היונגשיק טובע(ומושך איתו את דונגג'ונייייייייייייייי) ומבצע ההצלה של המנג'ר המדהים~ לא יכולה להתעלם מהעובדה שיש ברקע את סטרונג בייבי של סונגרי
הבחורימים שיכורים מעייפות כי הם מצלמים כבר 36 שעות
הבחורימים שיכורים מעייפות והיצ'ול דוקר את היונגשיק למוות בעזרת דג חרב מפלסטיק(אק"א היונגשיק אבור דרמטי והיצ'ול זורם)
הבחורימים שיכורים מעייפות והליום בזמן הצילומים של וואצ' אאוט
^זה יכול להיות סדרה מצליחה כמעט כמו הארי פוטר. JS.
הבחורימים רוקדים וואצ' אאוט בתחפושות של חיות
עוד טיזר לרונין פופ
ההופעה החדשה ביותר שלהם סובינג THE HAIR מינוו והצהוב, ג'וניונג חזר לחום ;___;~! הם חסרים בקוואנגהי גם ):

^יכולה להמשיך ולשים עדו מליון שטותז שלהם אבל... |:;

דיסקוגרפיה והורדות: (התמונות לחיצות!)
Spoiler:

דיעה אישית:
זא:א היא אחת מהקבוצות האהובות עלי ביותר, גם אם הם לא אהובים על ידי מרבית האנשים כי, אה, אנשים סתומים ):
הפעם הראשונה ששמעתי עליהם הייתה עם השיר מזלטוב שאלמלא הוא לא הייתי יודעת עליהם עד תקופה מאוחרת יותר כנראה(אז, אמ, מזל שראיתי את מזלטובD:). הם סופר מאמיים וקושיים ברמות ו-חלישגדךכיךשגדיכש אני פשוט רוצה לחבק ולמעוך על אחד ואחד מהם ;___; כנראה שיותר את דונגג'ון(בייאס לנצח) אבל עדיין כגלדחכךלגדיכךלי I LOVE THEM
הם פשוט תשעה בחורים מדהימים מדהימים מדהימים שתקועים ביחד(לול) וכל אחד מהם מביא משהו משלו לקבוצה ובדרך מוציא מהאחרים דברים טובים ו, אני לא יודעת להסביר את זה? זה פשוט ההרגשה שהם נותנים לי כשאני רואה אותם, אני פשוט מתאהבת מעל הראש גם אם הם מתנהגים כמו סתומים.♥
הם מחליפים קונספטים כמו גרבים אלוהים ישמוררררררררר אני כבר לא עוקבתתתתתתתתת ךלכדךשגלכישגדךלחידשגכלילח I CAN'T CHOOSE A FAVORITE ONE אבל זה כנראה של אקסייטינג OTL כי הם צלמו הכל בג'ג'ו-דו ואני אוהבת את ג'ג'ו-דו ;__; (אלו גם תמונות הקונספט שיש בסיקור הזה לול)
ו. אמ. הזמר הכי חלש שלהם הוא קוואנגהי, וגם קוואנגהי יכול לשיר מדהים כשהוא רוצה(הוא פשוט לא רוצה, באמת |: ) אז זה אומר משהו על הקבוצהההה
הם לנצח יהיו קבוצת ינואר 2010 האהובה עלי ;;

Ze:A 2c1e02a1a7f8fb875785d32240ade083
חזרה למעלה Go down
miss_t
Vegetable

מספר הודעות : 37

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 8:53 pm

סיקור לזיאה!!!!!!!!!!!!!!!!!! סוףסוף
ברצינות אני מאושרת i-can-fly
זה פעם ראשונה שאני קוראת סיקור ואשכרה מכירה את חברי הלהקה (חוץ משייני זה לא קרה עד עכשיו)
הם כאלה סתומים ומאוד דומים אחד לשני ,ברצנות מבחינתי שיוון-האנגשיק-מינוו היו אותו בן-אדם עד שראיתי את תוכנית בהדביוט שלהם (וכן, שני אמרה לי
שאת לא אוהבת שאומרים שהם דומים, תמודדי)

זו כזו להקה רנדומלית ומפגרת שאני מתה
אני אמשיך להגיב אחרי שאני אסיים לראות את כל מה שפרסמת ואמות מטימטום יתר

חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 9:12 pm

/סובינג מישהו רואה את השטותז שאני שמה ;___;
האמת ישלי גרסא יותר ארוכה של הסיקור הזה על המחשב[OTL כן יש ארוך מזה] שם שמתי גם איזה 10 סרטונים+ על כל בנאדם |:; אבל זה כבר היה ארוך מידי ):

שיוואן, היונגשיק ומינוו ממש לא דומיםםםםםםםםםםםםםםםם חלכדגישכחלשדיגכלחשדיגכלחדיגכלשדךחכידגךיכךשדגיכדשלךיכ ;__;
חזרה למעלה Go down
miss_t
Vegetable

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 9:44 pm

בטח
מאז שכתבת (זאת את, נכון?) שתעשי סיקור אני נכנסת פעם ביום לבדוק :)

הם דומים, גם עכשיו שאני מזהה אותם האנגשיק ושיוון עדיין דומים
למרותשמינוו כבר לא דוה להם ואני מזהה אותו ממרחקים ומאוהבת בו קשות

והם גם ירשו את תואר הלהקה-שאני-לא-מזהה-אז-אני-מאמצת-אליהם-כל-אחד-שאני-לא-מזהה מסופר ג'וניורני

חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 9:50 pm

האמת הסיקור כבר כתוב אצלי בערך ממרץ שנה שעברה, ופרסמתי אותו קצת אחרי שנאטיביטי שוחרר בפורום אחר....... אבל זו הייתה גרסא ממש קצרה ויבשה של הסיקור כי עצבנו אותי כשכתבתי אותו |:
ואז אתמול נכנסתי לפורום שלהם וראיתי שמינוו צבע לצהוב והייתי כזה אומייגוד לאיפה נעלמתי מהפאנדום אני חייבת לחזור אז החלטתי לעשות קאמבק גדול לפאנדום עם סיקור מושקע לול לקח לי יום לערוך אותוווווווווו

ומה לא קשה לזהות אותם באמת שלא ;__;
חזרה למעלה Go down
miss_t
Vegetable

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 9:56 pm

האמת שאני מתחילה להשתפר
ואחרי שזיהתי אותם ואת סופר ג'וניור הכל כבר קטן עלי (בערך)

ומינוו צהוב-שיער זה הדבר הכי טוב שקרה בהתקף קאמבקים שהיה בקיץ האחרון
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 10:00 pm

לאלא לא הבלונד המדהים שיש לו באקסייטינג, אלא ממש........ צהוב O___ם
זה כזה מוזרררררררררר למה זה לא בלונד נורמלי
חזרה למעלה Go down
miss_t
Vegetable

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 10:05 pm

אני צריכה לראות
לגמרי לא מעודכנת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 10:05 pm

שמתי קישור להופעה בסוף של השטותז, ממש לפני הדיסקוגרפיה
חזרה למעלה Go down
miss_t
Vegetable

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 10:45 pm

ראיתי, לקח לי זמן להגיע אליו
די הצפת בקישורים (לא שאני מתלוננת)
מתי הם יבינו שבלנודג'ינגי זה הצבע הכי מתאים להם?

גם דונג ג'ון חזר לכהה
ולקווין הבהירו קצת, זה מרכך אותו קצת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Ze:A   Ze:A I_icon_minitimeThu Oct 20, 2011 10:48 pm

השחור של דונגג'ון לא מחמיא לו, רואים שזה צבוע. ):
הבהיר יותר של קווין כן מהמם 3>

אבל אני אוהבת את הג'ינג' של היצ'ול ואת הבלונד של מינוו והאדום של ג'וניונג WAE YOU CHANGE COLORS WAE
כאילו ג'וניונג היה צריך לצבוע גבות אם הוא היה רוצה להמשיך עם האדום אבל עדיין ):
חזרה למעלה Go down

Ze:A
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1