Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Han Geng

Go down 
4 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Han Geng Empty
הודעהנושא: Han Geng   Han Geng I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:42 pm

Han Geng H4
韓庚
האן גנג /האנקיונג

זמר סיני.
נולד ב- 09/02/1984 [יש לו יומולדת עוד כמה ימים~ ♥]. עבר בגיל 17, בשנת 2001, לקוריאה לאחר שהתקבל לחברה S. M. Entertainment בעקבות אודישן שהם עשו בסין.
הדביוט שלו היה ב2005, בתור הסיני היחיד בלהקה סופר ג'וניור, בתור אחד הרקדנים הראשיים בלהקה [הוא רוקד מדהים בערך כל סגנון ריקוד, אבל מתמחה בבלט והוא יודע למעלה מ500 ריקודים סיניים מסורתיים].
על פני השטח, גנג היה שמח וקופצני, זה שכולם אוהבים, שחבר של כולם [בעיקר של היצ'ול♥ האנצ'ול FTW], זה שתמיד יורדים על הקוריאנית שלו למרות שהיא דווקא ממש טובה [וכל פעם שהוא אומר מילה לא יפה הוא מאשים את היצ'ול בזה שהוא לימד אותו להגיד אותה D<].
אבל בתאכלס?
במשך כמעט 5 שנים החברה שלו התעללה בו ממש, רק בגלל שהוא סיני.
כשהם רק עשו את הדביוט שלהם, היה חוק מטומטם בקוריאה שאמר שלאנשים זרים [כלומר, לא קוריאנים] אסור להיות ביותר מ3 ערוצי טלוויזיה. וכיוון שגנג היה אחד האיידולז הזרים הראשונים [אם לא הראשון?] שהיו בקוריאה, ובגלל שהיו לו בעיות עם הויזה, הוא היה צריך לבחור 3 ערוצים שבהם הוא יופיע [... נראה לי שהוא בחר KBS, SBS וMBC אבל אל תיקחו אותי במילה. זה פשוט נראה לי הגיוני אבל ישמצב שאני טועה X_X] אבל כיוון שהוא לא רצה לדפוק את הלהקה שלו, הוא הופיע בשאר הערוצים עם מסיכה כדי שלא ידעו שזה הוא, ואנשים אחרים שרו את השורות שלו. אבל בסוף סידרו לו את העניין עם הויזה והפסיקו את החוק המטומטם הזה, ומספרים שהיצ'ול דחף את גנג לקידמת הבמה, החזיק אותו והוריד לו את המסיכה, אבל אני מעולם לא מצאתי סרטון של זה... אם מישהי מוצאת תביאו לי, זו עוד הוכחה לאהבת האנצ'ול! *_*
והיו עוד מלא סיפורים כאלה על כמה שSMENT התעללו בגנג רק בגלל שהוא סיני. אני מציינת את זה עכשיו, כדי שתבינו את הכל אחר כך [למרות שהסברתי את זה באופן כללי בסיקור על סופר ג'וניור.]
בכל מקרה, כשהקימו ב2008 את סופר ג'וניור M, הסאב גרופ הסינית, באופן טבעי גנג היה הראשון שהיה חבר בלהקה (ואחריו שיוון~ געע~) ובאופן טבעי הוא נהפך ללידר של SJM, גם כי הוא סיני וגם כי הוא הכי מבוגר [ליטוק והיצ'ול לא נמצאים בסאבגרופ].
באולימפיאדה שהייתה בסין [... לא זוכרת איזו שנה זה היה. ישמצב 2008?] גנג היה אחד מ... אלה שרצים עם הלפיד, נו. הוא הביא המון גאווה לסין ובאופן כללי אני הייתי סופר גאה בו. ♥ הוא כזה מקסים~ כאילו למרות שהוא רץ בערך 5 שניות. הוא סיפר שהוא רץ סופר לאט בשביל להאריך את זה XD
בדצמבר 2009, גנג החליט שנמאס לו. הוא עזב בחזרה לסין ותבע את SMENT על כך שהם התעללו בו וטען שהחוזה שלו איתם היה חוזה עבדות [בזמנו, קראתי את התרגום של התביעה שלו. הדברים שהוא תבע עליהם... זה באמת התעללות.]
SMENT מצידם עדיין טוענים שהוא הפר את החוזה שלהם ויאדה יאדה יאדה. ._."
בכל מקרה, גנג החליט לעזוב את סופר ג'וניור לחלוטין [למרות שחברה שלי אמרה לי שיש שמועות שהוא הולך לחזור לאלבום החמישי שלהם, אבל אני לא סומכת על זה בשיט. בעיקר כי אני לא רוצה להתלהב ואז כשזה לא יקרה להתאכזב הרבה יותר...], ועוד לפני שבית המשפט קבע שהוא ניצח [זה לקח להם שנה, ביהמ"ש החליט את זה רק בדצמבר 2010. וכמובן שאחרי זה SMENT תבעו את גנג בחזרה, ט'וו אין לי מושג מה הולך עם התביעה שלהם ואני בספק אם הם ינצחו. גנג ניצח אותם פעם אחת, הוא יעשה את זה שוב!] גנג החליט להוציא אלבום סולו בשם Geng Xin, שאגב הוא אלבום מקסים למדיי♥
ויצאו לו, רק מאלבום אחד[+שירים שלא היו באלבום] איזה מליון קליפים0.0; שאותם אשים פה~
[את כל הוידיאוגרפיה המלאה של גנג אתם יכולים לראות בסיקור של סופר ג'וניור, ובהמשך כשאעשה סיקור רציני יותר על SJM~]

[לא לפי הסדר ולא בטוחה ב100% שאלה כל הקליפים שלו... זה רק מה שאני מוצאת ביוטיוב אז תסלחו לי אם אני טועה~]

My Logo

זה שיר כלכך ממכר~ איימ גוינג אינטרנשיונאל [גו גו] אינטרנשיונאל [שואו שואו] אינטרנשיונאל [לוגו] אווווווווווו~

Fire

אם אני לא טועה, זה היה השיר סולו הראשון שהוא הוציא. היו עליו הרבה מאוד ביקורות שהוא דומה לשיר סולו של יונהו מDBSK, אבל לא ראיתי את השיר של יונהו אז אין לי מושג אם זה באמת דומה או לא~
אני רק חייבת לציין שהוא נראה פה לא משהו בגלל השיער והאיפור, והריקוד שלו נו~רא ליידי גאגא~

Queen

גם הקליפ הזה טיפה ליידי גאגאXD גאעה גנג בכלוב ♥

Wings Of Love

בלדה מדהימה. אני אוהבת את הבלדות שלו פי 10000000000000000000000000000000000 מהשירי פופ-טכנו שלו. הן כל כך הרבה יותר מרגשות ו... אעה ;_;
בעיקרון, לפי מה שהבנתי, מעריצה כתבה את השיר הזה ליום הולדת של גנג, ובסופו של דבר הוא שר אותו באלבום שלו. lucky bastard. ;_;

Say No

אזהרה: הקליפ הזה יגרום לכם לבכות נהרות. JUST SAYING.

Holding An Umbrella

אזהרה: הקליפ הזה אפילו יותר עצוב מהקליפ הקודם. אז באמת, תתכוננו לבכות את כל החיים שלכם עד שלא תישאר לכם טיפת נוזל אחת בגוף.
אגב, שימו ללב שהמכונית שפוגעת בו היא בצבע כחול, הצבע הרשמי של סופר ג'וניור. מקרי? אני לא חושבת.

Heartache Notebook

קליפ ההמשך ל- SAY NO ועצוב באותה מידה.

I'm A Flame

שיר שצולם בשביל ה"Asian Games", משהו כזה. חייבת לציין שעד הרגע הזה לא ידעתי על קיומו של השיר הזהXD [או שידעתי ושכחתי? נראה לי שכן ראיתי אותו פעם.]

טוב, עכשיו מתחשק לי סתם סרטונים רנדומאלים שלו כי הוא כזה יצור מתוק~

תכננתי לשים מליון סרטוני האנצ'ול [=האנקיונג/היצ'ול, הקאפל הכי מושלם EVER] אבל אין לי כוח לפאנוידיאוז ואין לי כוח לחרוש על יוטיוב בשביל סרטונים ספציפים, אז אשים רק אחד שהוא בעצם ההגדרה של האנ'צול *_* גנג טס לחופשה בסין לעשרה ימים להורים שלו, וצילמו אותו אורז. וכיוון שהוא גר עם היצ'ול, רואים גם את היצ'ול, והם כל כך הומואים ביחד~ היצ'ול הראה את התמונה הכי מושלמת שלהם בעולם שהוא צילם בפלא' שלו~

גנג רוקד ריקוד סיני כלשהוא~
יוטיוב מלא בסרטונים כאלה. אין לי כוח לשים פה עוד, חפשו לבד אם זה מעניין אתכם~

טוב רציתי להביא עוד סרטונים ולמצוא סרטון שלו משוויץ ביכולות המקסימות שלו באמנויות לחימה, אבל לא מצאתי. והסיקור הזה מספיק חופר יחסית לבן אדם אחד שבא מלהקה של 13-15 אנשים. אז, כן.
תהנו ♥
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Han Geng Empty
הודעהנושא: Re: Han Geng   Han Geng I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 9:50 pm

אוי, גנג.
איפה יש עוד סינים מושלמים כמוך ;_;
[שאלה רטורית]
אני כלכך אוהבת את התמונה ששמת T________________T~~~ -יכולה לבהות בה ימים-

והקליפיםםםםםםם
איך לזעזאל הם מתחלקים ל"שיואו כלכך ליידי גאגא" ול"אומייגוד אני מתה למה זה כלכך עצוב"
האלבום שלו זה דהבר הכי ראנדומלי בעולם
הכי
ראנדומלי
בעולם

ואני אוהבת אותו SO MUCH

לחיכשגדשעדגכ דשגעחדשגכםחשדכ
האנצ'ול
-בוכה-
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Han Geng Empty
הודעהנושא: Re: Han Geng   Han Geng I_icon_minitimeSat Feb 05, 2011 10:09 pm

לול איפה עוד יש סינים מושלמים כמוהו? בSJM דאה. [מימי-בייאס FTW וזה.]
וגם אני מאוהבת בתמונה הזאת;_; הוא נראה כמו מלאך♥

לול תאכלס לא ברור לי מה עבר לו בראש. אבל, שוב, חוץ ממיי לוגו שהוא שיר סופר ממכר, אני באופן כללי מעדיפה את הבלדות שלו על פני השירי פופ~ אבל האלבום באמת סופר רנדומאליXDDD

אני גם אוהבת אותו, הרבה יותר מדיי. ;_; כאילו, ברמות שאני כל שני וחמישי בוכה בגללו >_>; [טוב כבר פחות כי די השלמתי עם זה שעכשיו יותר טוב לו... אבל אוף נו.]

האנצ'ול♥♥♥ לא אכפת לי מה, הם לעולמי עולמים ישארו הזוג הכי מושלם, גם אם הם נפרדו וזה. ;_;
[הסיבה היחידה שלא חפרתי על הדברים שהיצ'ול כתב על גנג בבלוג שלו זה... טוב, קודם כל כי זה סיקור על גנג לא על היצ'ולXD ודבר שני, גם ככה כבר בכיתי בזמן שכתבתי את הסיקור הזה. לא רציתי לבכות עוד. ;_;]
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

Han Geng Empty
הודעהנושא: Re: Han Geng   Han Geng I_icon_minitimeMon Feb 07, 2011 1:43 am

הווווו אני אפילו מכירה אותו!!~
*התלהבות*
אמנים סינים זה אחלהD:
><
יש לו שירים ממש חמודים3>
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

מספר הודעות : 29

Han Geng Empty
הודעהנושא: Re: Han Geng   Han Geng I_icon_minitimeWed Apr 11, 2012 2:07 am

ךלכעיךגחמי,ךגחכעידגך האנגגגגגגאנג3>
הוא כזה מושלם;;
בדיוק אתמול הורדתי את האלבום שלו~
התמונות של האלבום שלו כאלו מדהימות*~*
אבל עדיין לא שמעתי את כל השירים שלו (אני יעשה אתזה כשהמחשב שלי יחליט לפעול נורמאלי.)

ולא ידעתי שיש פה סיקור עליו*-* (ועם האנצ'ול אומג האנצ'ול *מתה*)
אוך SM._.
אני רוצה את האנגאנג בחזרה;;
למרות שיש לו אלבום משלו עכשיו אבל לא יהיה יותר האנצ'ול._.
-טוב זה לא המקום לחפור על האנצ'ול אז אני יפסיק-

תודה על הסיקור~♥
חזרה למעלה Go down

Han Geng
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1