Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Twins (Knock Out)- NC-17

Go down 
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Twins (Knock Out)- NC-17 Empty
הודעהנושא: Twins (Knock Out)- NC-17   Twins (Knock Out)- NC-17 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:30 pm

המגה-פאנפיק העצום שלי. ♥
בינתיים יש לו 11 פרקים, מתוכם 10 פורסמו כבר בלייבג'ורנאל שלי, פרק 11 גמור אבל אני מתעצלת להעביר אותו למחשב וכנראה לא אספיק להעביר לו בטא היום מה שאומר שיעברו [עוד] שבועיים עד שהוא יתפרסם. >:
בכל מקרה, פרטים כלליים על הפאנפיק~ [באופן כללי מאוד. בעיקרון כל פרק יקבל פרטים משל עצמו כי הדירוג משתנה מפרק לפרק~]

שם: Twins (Knock Out)
שפה: אנגלית
דמויות: בעיקרון הפאנפיק מתמקד בעיקר בחלק מהממברז של סופר ג'וניור, וקצת שייני. אבל על האיידולז הקוריאנים (רובם, לפחות) עושים הופעת אורח פה ושם, לפעמים יותר לפעמים פחות (:
קאפלינג (מאוד בגדול, משתנה מפרק לפרק): קאנגטוק, האנצ'ול, קיומין/קיומי, אונהא, יאווק, שירי- אלה הראשיים, בערך. יש עוד מלא קאפלז רנדומאליים יותר (נניח, ג'אהו ויוסו ודברים כאלה~) וזוגות שהם לא באמת קאפל אלא סתם סקס חד פעמי P:
דירוג: בעיקרון הפרקים הראשונים בדירוג נמוך, אבל בגדול הפאנפיק עצמו הוא NC-17
ז'אנר: ג'נדרסוויצ', הייסקול-AU, רומנטיקה, קראק[?! זה לא אמור להיות, אבל זה טיפה], דרמה? טלנובלה, בקיצור.
עלילה: קים ג'ונגסו מאוהב נואשות בקים יונגוון, מוכר בבית קפה בקניון. הבעיה היא- הוא בטוח ב100% שיונגוון סטרייט, ובכלל לא מכיר אותו. בעיה. ומסביב לזה, ג'ונגסו צריך גם להתמודד עם אחותו התאומה, היצ'ול, שהיא והחברה הכי טובה שלה, לי סונגמין, עסוקות בלהזדיין עם כל אחד- זכר ונקבה.
הערות: אני רק רוצה להודות לאור אהובתי שליוותה את הפאנפיק הזה מההתחלה ועשתה לי בטא מהפרק הראשון ♥ אוהבת אותך בייבי 3>

-פרק ראשון בפוסט נפרד כדי שיהיה יותר מסודר-
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Twins (Knock Out)- NC-17 Empty
הודעהנושא: Re: Twins (Knock Out)- NC-17   Twins (Knock Out)- NC-17 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:46 pm

פרק ראשון:

דירוג: PG-13
קאפלינג: סוג של קאנגטוק, סוג של האנצ'ול
אורך: 3,694 מילים

Spoiler:

[מצטערת שזה הופך את הנקודות וזה, אני פשוט לא מצליחה לסדר את זה ;_; אם מישהו יודע איך (ולא עם הקוד כי אז זה לא נותן לי לעשות את ההדגשות), בבקשה תגידו לי ואסדר. ;;]
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net

Twins (Knock Out)- NC-17
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1