Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

SISTAR

Go down 
3 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

SISTAR Empty
הודעהנושא: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeSat May 21, 2011 12:08 am

SISTAR Mainwjp
שם קבוצה: SISTAR
שמות נוספים: SiSTAR, SI★, 씨스타
בכורה: 3 ביוני, 2010
לייבל: Starship Entertainment

הבחורות הופיעו לראשונה במגזין Céci במרץ ושם נאמר כי הן אמורות לעשות דביוט באפריל(2010, כן?)... אבל זה לא קרה!
לבסוף הן שחררו את הסינגלאלבום הראשון שלהן, פוש פוש, ב3 ביוני 2010- והטייטל סונג שלו(שגם, באופן מפתיע, נקרא פוש פוש) הגיע למקומות גבוהים באתרים רבים(והיה השיר הכי מפורסם בתור וול-סונג בסייורלד לתקופה לול). בנוסף לזה הוא זיכה אותן בהרבה הכרה ואהדה והכניס אותם לתת מודע של כל קוריאה, ובנוסף לזה כמה אוהבי קייפופ בעולם כולו(גם אם הרוב לא אהבו את פוש פוש~ -מיעוט-). השיר הזה אפילו זיכה אותן בפרס רוקי'ס אוף ד'ה מאנט' רק חודש לאחר הדביוט!
ב16 ביוני(יומולדת שלי יאי! -מוכה-) הן הוציאו סינגל בשם We Never Go Alone, שהוא בעצם עוד סינגל-מונדיאל(כולם הוציאו באותה תקופה סינגלים למונדיאל. זה איזה קטע של קוריאנים. פפט) והוא חמוד למדי.
ב23 ביולי(למרבה ההפתעה, יומולדת של חברה שלי -מוכה שנית-) הן הוציאו סינגל דיגיטלי בשם כרונוס סול, לOST של המשחק כרונוס סוורד, שיר מדהים שמראה עד כמה היכולות הווקאליות שלהן אכן נהדרות.
ב25 באוגוסט(2010) הן הוציאו את הסינגלאלבום השני שלהן, גאשיקגול(ידוע יותר בתור שיידי גירל), יחד עם הקליפ של הטייטלסונג באותו שם בכיכובו של סיסטאר וקים היצ'ול מסופר ג'וניור. הן צברו יותר הכרה בגלל זה(לא שמישהו לא הכיר אותן בגלל פוש פוש, אבל לפחות כאן שנאו אותן פחות). ההיילייט של תקופת הקידום של השיר היה ב5 בספטמבר כשבורה, המסכנה למדי, החליקה ונפלה- לבסוף שוברת את האגודל שלה. זה היילייט מפני שלמרות זאת היא חזרה להופיע, עם כל הכאבים, שעה לאחר הנפילה- ולאחר שגיבסו לה את זה היא לא וויתרה על ההופעות והמשיכה להופיע עד שהן סיימו לקדם את השיר. זה, כמובן, זיכה אותן בהרבה אהבה ואהדה, ואפילו בהכרה כלל עולמית(הקטע שודר בתוכנית בצרפת אומשהו).
במקביל וגם קצת אחרי תקופת הקידום הזו הן התחילו להופיע בכל רחבי אסיה ולא רק בקוריאה, 'מכינות את הקרקע' לדביוטים עתידיים.
הבנות היו אמורות לשחרר את הטייטל סונג של הסינגלאלבום השלישי שלהן ב25 בנובמבר(2010), אבל קוריאה הצפונית הפציצה את הדרומית וקוריאה נכנסה לאבל ממושך ויציאת השיר והאלבום נדחתה. במקום זאת הסינגלאלבום, ני קאג'יטגה(ידוע יותר בתור האו דר יו), יצא ב29 בנובמבר והקליפ של הטייטל סונג באותו השם יצא ב3 בדצמבר. האלבום מיד הגיע למקומות ראשונים במספר אתרים, והאתר של סטארשיפ אנטרנטיינמנט קרס לאחר ששיחררו סרטון שמראה את הבנות מתאמנות על הריקוד של אובר וני קאג'יטגה. הן אפילו זכו עם השיר בפרס המוזיקה הראשון שלהן בתוכנית מיוזיק בנק ב17 בדצמבר, קצת יותר מחצי שנה לאחר הדביוט שלהם.
בנוסף, ב9 בדצמבר הן זכו בפרס הניוקומרס בגולדן דיסק אווארד(ולאלו מכם שלא בקיעים בפרסים בקוריאה, זה לגמרי לךכדחגכךלשחדגכךלשדחגכשךדלחכשדךלח ופרס סופר חשוב)
ב27 באפריל(2011) הודיעו סטארשיפ אנטרטיינמנט על תת-קבוצה בסיסטאר, סיסטאר19, שתהיה מורכבת מהיורין ובורה. ב2 במאי שוחרר הקליפ של השיר, Ma Boy, וב3 במאי הוא שוחרר כסינגל דיגיטלי. סיסטאר19 עוד מקדמות בתצוכניות מוזיקה עם השיר הזה, אבל הוא נמצא נכון לעכשיו במקומות גבועים מאוד ועלול עוד לזכות במקום ראשון.

כל הטייטל סונגס של סיסטאר נכתבו והופקו על ידי ברייב בראטרס, ויש לי הרגשה שגם כל השירים שלהן באופן כללי אבל אני לא בטוחה בנוגע לזה.
סיסטאר גם לא מופיעות הרבה בתוכניות וראייטי וכאלו ומנסות להתמקד כמה שיותר בתוכניות מוזיקה כי הן רוצות להיות מוכרות בזכות היכולות המוזיקליות שלהן(ועדיין, במעט התוכניות שהן הופיעו בהן וראיתי- הן הורגות מצחוק ומדהימות לחלוטין).

חברות הקבוצה:
Spoiler:

קליפים ושטויות כאלו:

פוש פוש בכיכובם של התאומים מבויפרינד יאי~
אימון- היר וי קום/פוש פוש
וי נבר גו אלון
כרונוס סול
גאשיקגול בכיכובו של קים היצ'ול!
אימון- גאשיקגול
ני קאג'יטגה
ני קאג'יטגה - הגרסא המצונזרת (אנ'לא יודע אני לא קבעתי מה יהיה בצ'אנל של סטארשיפ)
אימון - אובר/ני קאג'יטגה
בורה והפולדאנס! (AKA מה שלא עבר את הביקורת כדי להפוך לחלק מהכוריאוגרפיה)
האודישן של סויו
מא בוי(סיסטאר19)
אימון - מא בוי

דיסקוגרפיה והורדות:
Spoiler:

דיעה אישית:
אני.מתה.על.סיסטאר.
אי שם בתת המודע שלי, באופן שהעולם לא מודע עליו, היא אחת מקבוצות הקייפופ(רק בנות ט'ו) שהולכות מכות ומנסות לזכות באהדתי והערצתי ובתואר "קבוצת הבנות האהובה על אור". הן, כמובן, עוד מתחרות אבל הן ממש עלולות לזכות בזה, כי הן פשוט מדהימות. כל אחת מהן.
היורין היא זמרת בחסד, ברצינות. הקול שלה מדהים והיא גם אשכרה שרה לייב בכל הופעה שלהן, שלא לדבר על היכולת המדהימה שלה של לרקוד ריקודים קשים ולשיר בו זמנית בלי שזה יפריע.
בורה מדהימה לחלוטין והתאהבתי בסיסטאר בגללה בעיקר. הקול שלה נמוך אבל בצורה שנעימה לאוזן ולא מלחיצה כזו והראפ שלה הוא בדרך כלל החלק האהוב עלי בשירים.
סויו היא פשוט... וואו. כשרואים אותה בהתחלה לא מצפים ממנה לכזו יכולת ווקאלית וזה פשוט נוחת עליך במכה.
דאסום היא מאקנה חמודה וכוסית למדי, ואיכשהו מצליחה לשמור על תדמית תמימה אפילו בני קאג'יטגה. וכוסית כבר אמרתי? אה והיא גם ממש חמודה יחד עם סונגג'ונג מאינפיניט אבל זה פרט שולי~ (לא אשמתי שהם הופיעו בתוכנית ביחד Y/Y?)
השירים שלהן נהדרים למדי, ולמרות שברייב בראטרס מדרדר לאחרונה אני עדיין אוהבת אותו ואת כל מה שהוא עושה בשירים שלהן- אני חושבת שהוא הפיק את כולם. ו-ו-ו-ו--- אנ'לא יודע הן פשוט ממש מדהימות ולעולם לא יימאס לי מהן.
ואני ממש אוהבת את פוש פוש, אוקיי? לא אכפת לי מי חשוב שהוא גרוע או מכאיב לאוזניים הוא כזה לולזי ברמות.

SISTAR 24uz1jp
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeSat May 21, 2011 1:10 am

הן מדהימות~
למען האמת ממש לא אהבתי אותן בהתחלה, ואני עד עכשיו חושבת שפוש פוש זה הסינגל הכי פחות טוב שלהן...
אבל שיידי גירל, ומאוחר יותר בעיקר האו דר יו, גרמו לי להתאהב בהן.
ויש להן היצ'ול בקליפ, נו. ;-; זה כבר גורם לי לאהוב אותן (ולבהות בקליפ של שיידי גירל בלופים?)
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeSat May 21, 2011 4:27 pm

אני חושבת שאני הבנאדם היחיד שאוהב את פושפוש ):
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeSat May 21, 2011 4:51 pm

עכשיו אני אוהבת אותו :0
אבל בהתחלה לא סבלתי אותו...
אבל זה כמו שלא סבלתי את ג'י בהתחלה, ואת נו אייביאו ואת צ'ו ו- תתפלאו- אפילו את סורי סורי. כלומר, הרושם הראשוני שלי מהשירים האלה היה "וואי זה מטומטם", ולאט לאט התמכרתי.
פוש פוש חמוד אבל יש לסיסטאר שירים יותר טובים לדעתי~ נניח בשיידי גירל שומעים את הקולות שלהן הרבהההה יותר טוב וממש אפשר לראות כמה שהן מוכשרות! בעוד שבפושפוש... לא הי שומעים את זה כי כל השיר כלכך דפוק XD דפוק בקטע טוב כן? פשוט לא ממצה את היכולות שלהן כמו שירים אחרים.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeSat May 21, 2011 5:05 pm

אני חשובת שבקרונוס סול שומעים את הקול שלהן הכי טוב ם:
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 9:25 pm

בהתחלה לא סבלתי אותן, אבל כשסיסטאר19 התפרסמו פשוט התאהבתי בשיר שלהן, ועכשיו כשהיוריון באימורטל סונג2... פשוט התמכרתי לקול של האישה הזאת<3
אחתל מהזמרות החזקות בקייפופ לדעתי~
את שאר הלהקה אני מכירה פחות, אבל השירים שלהן מדבקים ממש:)
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

SISTAR Empty
הודעהנושא: Re: SISTAR   SISTAR I_icon_minitimeFri Jul 01, 2011 4:36 pm

הרבה התחילו לאהוב אותן בגלל סיסטאר19 ואני בכלל לא כזה מתה על השיר של סיסטאר19 ):
אבל היורין מדהימה וגם כל הקבוצה מדהימה IMO אז מה אכפת לי מה מביא להן מעריצים כל עוד הן מקבלות מעריצים
חזרה למעלה Go down

SISTAR
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1