Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

VNT

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

VNT Empty
הודעהנושא: VNT   VNT I_icon_minitimeMon May 23, 2011 10:18 pm

VNT 20101027_vnt-460x323
שם קבוצה: VNT
שמות נוספים: V-92, V-9-to the 2
בכורה: 4 בנובמבר, 2010
שנות פעילות: 2010-2011
לייבל: Media Line

VNT היא קבוצת בנות שבמקור הייתה אמורה לפרוץ עם 4ארבע בנות ובספטמבר, אך בפועל פרצה עם רק שלוש ובנובמבר.
הן צברו די הרה התעניינות עם הטיזר לשיר שלהם Sound בגלל שמינהו(שייני) הופיע שם, אך עדיין לא הצליחו לקבל מספיק התעניינות כדי לפרוץ לתודעה בקוריאה אחרי שהוציאו את המיניאלבום שלהן, קליפ ואפילו די הרבה הופעות.
ב21 במרץ 2011 הודיעה אחת מחברות הקבוצה דרך הטוויטר על עזיבתה את הקבוצה(ואת הלייבל), מה שהוביל רבים לתהות מה יקרה עם הקבוצה.
בצורה לא רשמית(AS IN עוד מחכים להודעה רשמית של הלייבל) נאמר כי אחת מחברות הקבוצה תועבר לקבוצה אחרת, משמע שהקבוצה תפורק בקרוב מאוד(או שיוסיפו לזו שנשארה חברות קבוצה חדשות ויקוו לטוב).

אין לי עוד מידע כי קוריאה לא אוהבים אותם מספיק |:

חברות הקבוצה:
Spoiler:

קליפים ושטויות:
Sound - קליפ
My Boo - אימון
יומי שרה את Bye Bye Ya של אבא שלה
ראיתי עוד אבל... אה.

דיסקוגרפיה:
VNT Vnt-sound

1. 소리 (예예예) (Sound (Ye Ye Ye))
  2. My Boo
  3. 소리 (예예예) (Inst.)
  4. My Boo (Inst.)

דיעה אישית:
אומייגוד אני אוהבת אותן.
ורק במהלך כתיבת הסיקור גיליתי שהן התפרקו ואני מממממממממש מדוכאת עכשיו כי הן כלכך מדהימות כשדיגכלשדגכחלךכלצחדיגלךכ למה הן התפרקו -בוכה-
ואני ממש אוהבת את יומי ;___; יש לה קול מדהים IMO והיא שרה ממש הרבה בשירים שלהן(...שני שירים אז...) והיא מאקנה והיא מקסימה ;; והיא תהיה בויוהגירלז אז אני רגועה אבל מה עם השאררררררר
מה עם טינה וליל ג'יי ;; כאילו לילג'יי עזבה מרצונה אבל טינה מסכנה מפקירים אותה |: היא בטח מרגישה כאילו היא נכשלה בתור לידר!

-מפסיקה להיות דכאונית-
אני ממש אוהבת את סאונד. ואת מיי בו.
ואני חושבת שאני אחד האנשים היחידים שלא ראה את הקליפ בגלל מינהו(כי לא יכלתי לראות קליפים באותה תקופה, המחשב שלי היה נתקע כל הזמן לול).
נו לויודע אני ממשיכה לשיר עכשיו את הOH YEAH YEAH YEAH של סאונד |:

VNT Tumblr_laxsr3lIBm1qzzb83o1_400
חזרה למעלה Go down
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

VNT Empty
הודעהנושא: Re: VNT   VNT I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 9:17 pm

וואו אני חיפשתי את השמות של הבנות בלהקה כל כך הרבה זמן ותהיתי המון מה קורה איתןXDD
ממש אהבתי את סורי כשהוא יצא, וכל הבנות חזקות ממש, והן יכלו להתפתח ולהגיע לרמות מדהימות, אז חבל לי עליהן ממשT__T
אבל אני בטוחה שזה עדיין לא סוף הקריירה (לפחות לא של השתיים שנשארו ומה-שלא-יהיה-איתן), ושהן עוד יגיעו להישגים מדהימים:)
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

VNT Empty
הודעהנושא: Re: VNT   VNT I_icon_minitimeFri Jul 01, 2011 4:35 pm

אין להם שיר בשם סורי ם:

יומי הולכת להיות בויוהגירלז, אבל עוד לא אמרו כלום על טינה.
אבל ויוהגירלז נראות חמודות לחלוטין בינתיים, אפשר לראות אותן בכל מיני שטויות של אנטריין כי הם מאותו לייבל
חזרה למעלה Go down

VNT
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1