Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

VIVA SOUL

Go down 
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

VIVA SOUL Empty
הודעהנושא: VIVA SOUL   VIVA SOUL I_icon_minitimeThu May 26, 2011 5:58 pm

VIVA SOUL 2ufu0ko
שם קבוצה: VIVA SOUL
שנות פעילות: 1998-2007 (...פלוס מינוס כזה. לא מוצאת תאריכים מדוייקים)
לייבל: M-Boat Entertainment

כעקרון אין עליהם מידע אמיתי בשוםמקום מעבר לויקיפדיה קוריאנית שאיןלי כוח לתרגם במלואה אזזזזז.... |:
ויוהסול התחילה כלהקת אנדרגראונד תחת שם אחר(...בסגנון "18 קורוק" אבל אני לא בטוחה) והוציאה שני אלבומים תחת השם הזה. לאחר מכן הוחתמו על ידי הלייבל M-Boat אנטרטיינמנט, שהוא לייבל אחות של YGE(או כמו שאני אוהבת להסביר: אותו הדבר כמו קיוב לJYP).
הם הוציאו מיני אלבום אחד ושני אלבומים תחת הלייבל ותחת השם ויוהסול, ו... אין לי מושג עד כמה הם הצליחו איתם, אבל אני מניחה שמספיק כדי להוציא אלבומים(ולפי מה שכן הצלחתי להבין מהויקיפדיה הם היו די מצליחים ב2005~).
אני חצי בטוחה שעכשיו הם די חזרו לאנדרגראונד(החוזה עם הלייבל היה 2002-2007 ואין לי מושג אם הם חידשו אותו/עברו לייבל), אבל לפני חצי שנה(סוף 2010) הוציא ג'ו-וואן/ג'וד/זו-וואן רימייק לאחד השירים הישנים שלהם בתור סינגל.
ויוהסול כמובן מורכבת משלושה בחורים נהדרים: ג'וד, סמיואל וד'לואו, שכל אחד מהם מוכשר יותר מהשני. הם כתבו והלחינו את כל השירים שלהם, נגנו וממש הפיקו צליל-צליל, הפיקו את האלבומים(כמובן), ואפילו אחראיים על הציורים שבקאבר.
...סרסליאיןמידע

חברי הקבוצה: (שאין לי תמונות שלהם ;__; מלבד ג'ו וואן)
Spoiler:

דיסקוגרפיה:
Spoiler:

קליפים וכאלו:
סווינג מיי ברוט'ר
יו'ר מיי סאנשיין
קריי
גודביי 20'ס
אילוז'יון של זו וואן
זו וואן גורם לי להתאהב בו קצת יותר(AKA זו וואן שר פולינג סלוולי)
לא ידוע לי על עוד

דיעה אישית:
בדומה לכל קבוצה שאני כותבת עליה, אני ממממממממממממממממש אוהבת אותם. ;;
הם ישנים למדי ואני אפילו לא מוצאת הורדות של האלבומים שלהם(בתהליכי חיפושששששש) אבלאבל מה שכן שמעתי- אני אוהבת המונים. הם די הפסיקו להוציא שירים כשאני רק התחלתי לשמוע קוריאנית שזה די לכדחשגכךלחשדגכךלחשדגכ WAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
אבל! אני מסתדרת. ג'ו וואן מספק אותי ;_;
הם לא ממש קייפופ שזה כזה ♥! והם ממש מוכשרים וחמודים ובלייבים הם הזויים למדי אבל טובים!!!!!! אני פשוט לא מצאתי לייב באיכות טבוה מספיק כדי לשים כאן ):
יום יבוא ויהיו לי הדיסקים שלהם.

ג'ו וואן שייך ליייייייייייייייייייייי
חזרה למעלה Go down

VIVA SOUL
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1