Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+7
raz_love_asia
Mich
SuperUkeChan
PASKO40056
Apocalypse
hotmess906
B2uty
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Jun 12, 2011 10:12 pm

ג'אקיונג השתעמם במהרה מחוסר ההיענות של מונצ'ול, ולכן עזב את ידו וניגש אל מערכת הסאונד. הוא חיבר את האייפוד שלו ולחץ על פליי, מיד קופץ מול המראה להתחיל לרקוד את השיר המתנגן.

{{ובנימה זו- משעמם לי. אתן מוזמנות להחליט איזה שיר הוא רוקד~ הכי הגיוני שזה משהו של סופר ג'וניור אבל אתן מוזמנות להחליט שהוא רוקד שיר בנות כלשהוא, זה בסדר מבחינתיXD תחליטו אתן >_>; ואין לי מושג מה לעשות עם שיאנג, אני עדיין לא בטוחה אם הוא אוהב ספורט או לאXD אז עד שאחליט אין לי מה לעשות איתו.}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeMon Jun 13, 2011 12:18 am

{{-שיעולשיעול- אוקיי, הבנתי את הרמזים אנשים! הבנתי את הרמזים!!!!
העובדה שהם נשלחים בתור סמסים באופן גלוי וישיר מאוד עזרה לי להבין.
אתם רוצים טייםסקיפ יותר לכיוון הדביוט. סבבה. לי אין בעיה עם זה כי לגמרי לא טרחתי על הלו"ז שלהם שעות
תעזרו לי להחליט למתי. |:
אה והדמויות צריכות להיות מגובשות יותר אז תחליטו ביניכם על מערכות יחסים בין הדמויות שלכם כלךדחשכשךלדחכשדךגכחדגךכחך

אלא אם אתם לא באמת רוצים טייםסקיפ.}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeMon Jun 13, 2011 1:55 am

{אני מנסה לדבר עם כמה שיותר דמיות אני באמת מנסה>:"!
אני מניחה שלעשות עכשיו טיימסקיפ זה מיותר, מאריסה רק הצתרפה וזה...~}
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 12:49 pm

"אני אשמח לצאתמכא..אהה אני אשמח לבוא איתך" ענתה הא אים בחיוך מובך. "יש משהו מיוחד שמישהו רוצה"? היא שאלה את כולם ואחר כך ניגשה לשיאנג, "רוצה לבוא איתנו"? היא שאלה ומשכה אותו ואת לנה לכיוון היציאה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeWed Jun 22, 2011 1:25 pm

{{הבחורים בקבוצה אחרת מהבנות OTL אמורים להיות עם הבנות באותו חדר כזה אבל די רחוקים מהן ): }}

מונצ'ול התיישב על הרצפה ליד אחד המתקנים, משתמש בו כמשענת ובוהה בג'אקיונג. הוא ניסה, באמת שהוא ניסה, להיות כמה שיותר חברותי אליו ולשכוח ממה שקרה אבל זה לא כאילו זה היה כל כך קל או אפשרי בכלל. הוא נאנח ועצם את עיניו לרגע לפני שחזר להסתכל על הצעיר. לפחות זה לא נראה כאילו הוא סובל מזה
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 23, 2011 2:05 am

"קפה וחלב..." לנה הרימה את כתפיה, "זה הדבר היחידי שחסר לבנתיים, אה כן וטמפונים" חייכה באילוץ.
"אבל אי אפשר להתחמק פה, עם האסופ יראה שאנחנו פתאום לא פה אנחנו ארוחת הערב שלו!"

אלירן הפסיק את מה שהוא עשה ופשוט נעמד, עצבני , הוא עוד יותר עצבני ממוקדם והפעם בגלל שלא באמת עושים משהוא.
מצידו שהאסופ יכניס ויריץ אותם עד למותם, העיקר לעשות משהוא!.
הוא שכל לסמס למשרדו להאסופ, או כל דרך תקשורת אחרת שיש לאנשים מסביבו לחדר הוא באמת שנא לעמוד ולא לעשות כלום, הוא אפילו מוכן לעבור את קורס קיצינים המייגע בשנית מאשר לא לעשות כלום.
"דיי נאמס לי!" הוא התפרץ, נעמד באמצע החדר כדי ששני הצדדים ישמעו. "לא אכפת לי עם הוא יבוא או לא, אבל נמאס לי לא לעשות כלום ויותר לראות אותכם לא עושים כלום. אז בבקה ממכם תרימו את עצמכם ובואו פאקינג נעשה משהוא טוב כאפרות?

{אנשים פליז תזרמו, הם יכולים לשחק משחקי ספורט מטומטמים~אפילו לא משחקי ספורט...אפשר גם משחקי הו מיי סקול3: }
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 23, 2011 2:28 am

ג'אקיונג נעצר וחייך חיוך עצום. "אני מסכים עם היונג~~~~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeThu Jun 23, 2011 7:37 pm

"כמו מה?" מונצ'ול נאנח. "אם אתה רוצה שנעשה משהו אז תציע משהו שנעשה"

{{מונצ'ול נונסוציאלי הוא בטח מעולם לא שיחק דברים כאלו בחייו OTL}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jun 24, 2011 2:35 am

אלירן בהה במונצ'ול לכמה רגעים, הוא קיווה שמשהוא יעלה משחק אבל זה הוא שהציע.
אלירן מעולם לא היה בתנועת נוער, אולי פעם אחת בכיתה ג' וכמה בי' כי המדריכה הייתה כוסית, אבל הוא לא באמת שם לב למשחקים וחוץ מכדורסל אין לו באמת מה להציע. אבל לפתע עלה לו רעיון...המשחק הכי רשע EVER
"בא לכם מחניים?"

[ברצינות, ערסים משחקיים מחניים...זה כואב;; אהשים יוצאים חבולים ]
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Jun 26, 2011 2:23 am

".....בא לנו מה?" דונגשו מלמל, מטה מעט את ראשו הצידה כשנשען קדימה והניח את מרפקיו על ברכיו. זה נשמע כמו אופציה טובה יותר מלשבת ולעשות כלום. מצד שני קשה לומר שהוא סמך על אלירן מספיק כדי לקחת משהו שהוא הציע בלי היסוס.

[הנהההההההה הגבתי בשבילך |:]
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 08, 2011 6:43 pm

ג'אקיונג כחכך בגרונו. "מחניים זה משחק כדור, שבעצם המטרה שלו היא לפגוע אחד בשני כמה שיותר. מתחלקים לשתי קבוצות, כל אחת מהן בצד אחד של המגרש. מישהו אחד מכל קבוצה נמצא מחוץ למגרש, בשטח של הקבוצה השנייה, והמטרה שלו לפגוע בהם מהצד השני. כאשר מישהו נפגע, הוא עובר אל מחוץ למגרש של הקבוצה השנייה וממשיך לשחק משם. כאשר כל השחקנים בקבוצה אחת יצאו מהמגרש, היא מפסידה והמשחק נגמר."

{{תמותי, שיר. ואם מישהונלא הבין את ההסבר של ג'אקיונג, שימות גם הוא.}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 2:26 am

"קבל ח"ח נשנש." אלירן חיך לעברו וליטף את ראשו.
"טוב כיוון שזה משחק קבוצות, צריכים לבחור שני ראשי קבוצה...בוא נראה...מאריסה ושיאנג" אלירן התפתה שלא לצחוק, "שיאנג תתחיל אתה לבחור שחקנים."
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 3:31 pm

שיאנג בהה בו במבוכה. הוא עדיין לא היה בטוח שהבין את חוקי המשחק, אבל החליט שלטובת הגיבוש שלהם הוא יעשה את הטוב ביותר שהוא יכול. "שחקנים? אהה... טוב." הוא בהה מסביבו. "ג'אקיונג," הוא היה בטוח שההיפראקטיביות של הילד תהיה גורם מכריע בהתחמקות מכדורים. "מונצ'ול, לנה, יון." הוא בהה באלירן במבוכה קלה, לא בטוח שהבין נכון מה הוא אמור לעשות.

{{אוקי אז הזיכרון שלי סאקס. הם עשרה, נכון? אז בכל קבוצה צריך להיות 5? אני לא בנויה לדברים האלה~}}

ג'אקיונג קפץ באושר כששיאנג קרא בשמו, ועוד יותר כשהוא אמר גם את שמו של מונצ'ול. הוא התקרב לאחרון, קופץ עליו בחיבוק. "ייאי~ אני עם היונגנים בקבוצה!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 5:47 pm

מאריסה הסתכלה בתדהמה על אלירן כשהוא החליט שהיא תהיה ראש קבוצה, ואז אפילו יותר בתדהמה על שיאנג. "יא, אתה לא יכול לבחור את כולם ברצף. זה לא עובד ככה! אף פעם לא שיחקת בכזה דבר?" היא רקעה ברגלה. היא לא רצתה בכלל לשחק בזה, אבל אם משחקים-לפחות שזה יהיה הוגן.

{{כן, 5 אנשים~}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 6:15 pm

שיאנג הסמיק ומשך.בכתפיו. "לא ממש. אני מצטער, נונה, את יכולה לבחור את מי שאת רוצה. לא התכוונתי לפגוע בך."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 7:24 pm

{{הוא קרא לה נונה, עכשיו היא פגועה ;___;}}

מאריסה נאנחה ושלבה את ידייה, מושכת בכתפייה מיד אחרי. "לא משנה כבר, אני אסתדר עם מי שנשאר." היא לא הוסיפה שזה רק בגלל שאין לה מושג עדיין איך קוראים להם.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeFri Jul 15, 2011 7:47 pm

{{אבל היא באמת נונה מה את רוצה XD}}

"יש!" ג'אקיונג חייך, מקפץ מסביב למונצ'ול ושיאנג באושר. "בואו נשחק!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 2:59 am

סופר טייםסקיפ ךכןשדחגכךל דשגכילשדגכלחץדכיךלשדיכשדלךחכךי גשדיכדשכךלחידשגכךחלדישגכחלךכשגדכ
*קסםקסםקסם*

אני חושבת שזה בערך 5 חודשים קדימה, כנראה שפחות אבל אינלי כוח

מונצ'ול העביר יד בשיער שלו שהיה קצר יותר ממה שהוא היה רגיל אליו. כל החיים שלו אמא שלו דאגה שיהיה לו שיער יחסית ארוך, ועכשיו... עכשיו בקושי נשאר לו שיער. הוא העביר יד על הצד של הראש שלו, לא בטוח בנוגע לרגשות שלו לזקיקים הקטנים שהרגיש שם. חלק בו ממש אהב את התספורת החדשה,ה יא גרמה לו להיראות שונה- יותר כמו המנהיג של הקבוצה... אבל הוא גם התקשה לראות את עצמו שם. הוא ניסה להשטיח את מעט השיער שנשאר לו על הראש אך לשווא, כמויות הספריי ששמו לו כדי שהוא ישאר עומד היו חזקות ממנו. הוא עיקם את אפו מול המראה בפעם האחרונה לפני שהסתובב להסתכל עלשאר חברי הקבוצה, עיניו נופלות באופן מיידי על מאריסה.

מאריסה לא ידעה כמה זמן היא בהתה במראה, אבל היא לא אהבה את מה שהיא ראתה שם. השיער שלה חום. הוא לא אמור להיות חום. ועוד כהה... חום כהה! מי שמע על כזה צבע נורא?! היא משכה בשיער של עצמה כדי להיות בטוחה שהיא לא חולמת, וגם כדי להיות בטוחה שלא מדובר בתוספת מזוויעה. לא, 100% השיער שלה. בצבע חום כהה. היא הסתובבה בבת אחת כשהצליחה להבין את זה. "חום כהה?!" היא צעקה בכעס. "אני דורשת לשנות את זה!"היא רקעה ברגלה הפעם. "אני מסרבת להסתובב עם הצבע הזה על השיער שלי!"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:19 am

טוב, זה היה דיי נחמד. כאילו קצת יותר-מידי-מסודר-ויותר-מידי-חלק אבל...בכל זאת בסדר. לפחות עכשיו. כשהוא יצטרך לסדר את זה כל פעם ככה שהזווית של הפוני לא תיהרס או כשהעובדה שהוא מכסה רק עין אחת יתחילו להציק לו הוא בטח יהיה פחות מרוצה. אבל בינתיים זה היה בסדר. לפחות זה החמיא. דונגשו העביר יד בשערו ונתן לשערות הדקיקות ליפול חזרה למקומן בדיוק כמעט מוחלט. בוהה במראה עוד רגע לפני שהסתובב בחדות.
אפילו אחריי כל הזמן שעבר- היה קשה להתרגל לצעקות של מאריסה.

איה, צעקות. מזל שהוא היה רגיל לבנות בניו יורק. הן היו הרבה יותר כלבות- מה שלפעמים גרם לקוריאנים להיראות כמו חבורה של זומבים. אבל כנראה שזה נפתר לבינתיים. בלונד, חום, בלונד...הוא שכנע בחורות לרדת מדילמות הרבה יותר גדולות מזה.
"ששש, אבל למה לצעוק. זה יעשה לך קמטים" אוליבר פנה בצעדים קלים אל המקום בו ישבה הבחורה-הצועקת-שאת-שמה-הוא-עדיין-לא-זכר והניח את ידיו על שני צידי הכיסא שלה, מתכופף כדי להביט בה. "מה רע בחום כהה?" הוא שאל בקוול מעט משועשע, מחייך אלייה חיוך תוהה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:23 am

ג'אקיונג פשוט לא יכול היה להפסיק לבהות בעצמו במראה. טוב, חוץ מהפעמים בהן המבט שלו נתקל במונצ'ול.
הוא מאז ומתמיד אהב לשנות את השיער שלו, והוא חשב (ודי בצדק, למען האמת) שהשיער החדש הולם אותו למדיי. הוא הגיע לו כמעט עד הכתפיים, ישר לחלוטין. הפוני שלו כיסה את הגבות שלו, גם הוא ישר כמו סרגל. והוא היה ג'ינג'י. הוא מעולם עוד לא ניסה את הצבע הזה קודם, אבל הוא הניח שזה יראה טוב. והוא צדק. "היונג נים~~" הוא קפץ על מונצ'ול בחיוך עצום. "מה אתה חושב על השיער שלי?"

שיאנג לא היה בטוח אם הוא אוהב את השיער החדש שלו או לא. הוא לא היה בטוח בכלל של מי היה הרעיון לעשות אותו בלונדיני, אבל ברגע שג'אקיונג נתן את הסכמתו הוא ידע שזה יהיה גרוע. זה היה פחות נורא משחשב, אבל הוא עדיין העדיף את השיער השחור הטבעי שלו. אבל הוא החליט פשוט לקבל את הגזירה ולא להתלונן, אלא פשוט לנסות להתרגל אליו.
כשהוא שמע צעקות מהצד השני של החדר, הוא הסתובב לראות מי זו הייתה. הוא התקרב אל מאריסה באיטיות, חושש להגיד משהו לא בסדר. ממה שהוא הבין, היא כנראה לא הייתה מרוצה מהשיער החדש שלה. "אני חושב שאת נראית מעולה." הוא מלמל בשקט, מחייך אליה ברוגע.

{{מיאו, אור~ אני לא זוכרת, הם כבר מכירים את ג'ינרי? כמה זה יהיה תקוע מצדי להכניס אותה עכשיו? XP (אחרי ששיר תגיב עם אלירן כדי שג'ינרי תוכל להתפאנגירל עליו~~)}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:45 am

{{הם מכירים אותה אבל חכי שהאסופ יבוא אוקיי XD הוא יביא אותה איתו}}

"זה צבע מכוער." הייתה התשובה הקצרה וההחלטית של מאריסה. כשהאסופ סיפר להם על אוליבר היא הייתה בטוחה שהוא יעשה פלאים למראה של הלהקה, אבל... לצבוע את השיער שלה לצבע הזה? איך הוא העז?! "אני רוצה לחזור לבלונד שלי." היא שלבה את ידיה לפני שהסתכלה על שיאנג. "למה לו יש בלונד ולי את החום המגעיל הזה?" היא המשיכה לשאול בכעס אבל בכל מקרה חייכה אל שיאנג במין-תודה-אבל-אל-תשקר-לי. היא ידעה שהוא מתכוון רק לטוב אבל זה לא שינה את רגשותיה לצבע.

מונצ'ול הסיט את מבטו ממלכת הדרמה כששמע את ג'אקיונג לידו, ליבו מדלג על פעימה אחת כשראה את הצעיר. הוא צבע את השיער שלו כמה וכמה פעמים בזמנן שהם הכירו, וכמובן שהסתפר גם כל פעם- אבל אז הכל היה בלונד(על כל גווניו) ועכשיו זה היה משהו שונה לגמרי. ג'אקיונג נראה פשוט עוצר נשימה. הוא פתח את הפה שלו כדי לענות אבל המילים פשוט נתקעו בגרון שלו, ואחרי מה שהרגיש לו כנצח הוא סוף סוף הרכין את ראשו ולקח נשימה עמוקה, מסתכל על ג'אקיונג שוב ועדיין מתקשה לדבר, אבל לפחות הפעם הצליח להוציא משפט קצר. "אתה נראה מדהים"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:54 am

חיוכו של ג'אקיונג רק גדל, אם זה אפשרי בכלל. "היונגנים~~~" הוא קפץ עליו בחיבוק מוחץ, רגליו כמעט ולא נוגעות ברצפה מפאת הפרשי הגבהים. "גם אתה נראה מדהים." הוא מלמל אל תוך אוזנו של השני.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 3:55 am

"קודם כל, חום זה לא מגעיל" הוא אמר, מחייך כשהרים יד אחת מהכיסא רק כדי לנופף באמצע לעומתה. "זה הצבע שגברים הכי אוהבים על בנות. כל הקטע על הבלונד זה מיתוס". בערך. זה גם היה בולשיט מוחלט, בעיקר בהתחשב בעובדה שהשער שלו היה צבוע בבלונדיני. אבל הוא החליט חום וחום יהיה. ליתר ביטחון, הוא החליט להמשיך כדי לא לתת לה לתפוס אותו על זה.
"בייבי...כמה שנים את כבר בלונדינית?" הוא שאל, מניח שהתשובה תהיה משהו בסגנון ה'הרבה'
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:18 am

"מה אכפת לי מה גברים אוהבים אם אני לא אוהבת?" מאריסה רטנה, שוב תופסת את השיער שלה בידה כדי לקרב אותו לאוליבר. "זה מגעיל, לא אכפת לי מה אתה אומר." היא שחררה את השיער ונאנחה עמוקות. "אני בלונדינית מאז שאני זוכרת את עצמי. אתה הרסת את זה."

מונצ'ול כמעט נפל כשג'אקיונג קפץ עליו. גם אחרי כל הזמן הזה הוא עוד לא התרגל לזה, אבל לפחות הוא השתפר בלייצב אותם מהר. הוא חיבק את ג'אקיונג חזרה כדי שהוא לא ייפול וכבר הרגיש את פניו מאדימות. "יא, ג'אקיונג." הוא ניסה להרחיק את פניו מאלו של השני, אבל זה היה בלתי אפשרי. הוא שמח על זה שמאריסה עושה סצינה נוספת(כהרגלה), כי זה אומר שפחות אנשים ישימו לב אליהם.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 4:20 am

ג'אקיונג הרים את מבטו אל מונצ'ול. "כן, היונגנים?"

{{הגשמפןםשכגמפגד ג'אקיונג אתה כזה יצור טיפש אומייגאד ;-; טוב נו מה אפשר לצפות ממישהו שהאיידול שלו זה בחור שמנשק בחורים ולובש דראג להנאתו >_>; פפפ תמיד ידעתי שלהיצ'ול תהיה השפעה רעה על אנשים.}}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 9לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hallyu Wave