Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+7
raz_love_asia
Mich
SuperUkeChan
PASKO40056
Apocalypse
hotmess906
B2uty
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Hallyu Wave - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 19, 2011 7:10 pm

{{או שהם יעשו את זה מאחורי גבו של האסופ |:
בטוחה שהם מגובשים מספיק כדי שהקבוצה תחפה עליהם במידה ויהיה צורך}}

מאריסה נאנחה ושחררה את מונצ'ול, חוזרת לשבת על הכיסא שלה ולבחון את כולם. אפילו אחרי המחמאה הזו היא לא אהבה את השיער שלה. מזל שאני מספיק יפה כדי לגרום לשיער הזה להיראות טוב.

מונצ'ול נשם לרווחה כשמאריסה עזבה אותו סוף סוף, מסתכל שוב על ג'אקיונג רק כדי לראות שהוא ושיאנג מחובקים. הוא הרגיש צביטה בלב שלו שלא לקח לו הרב זמן לזהות בתור קנאה, למרות שהוא ידע שאין לו באמת על מה לקנא. הוא רק הצטער שהוא לא יכול לחבק את ג'אקיונג מול כולם בלי להרגיש מובך.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeSat Aug 20, 2011 4:56 am

חח אני לא קשורה ברמות, אבל כדי לחזור לרולפליי אני חייבת להגיב מתישהו :-)
הא אים ישבה בצד בשיעמום מוחלט מעדיפה לא להתערב בשום דרמה שהיא. השיחה על השיער של מאריסה ממש לא עיניינה אותה והיא חשבה שמאריסה מגזימה ושחום נראה הרבה יותר טוב לה. היא גם שמה לב למונצ'ול-ג'אקיונג-שיאנג, אבל גם מזה לא בדיוק היה לה אכפת. היא רק הסתובבה בכיסא שלה מסתכלת עלך השיער שלה שנגזר באכזריות מאורכו עד מתחת לתחת שלה ועד טיפה מעל הכתפיים שלה. היא אהבה את השיער שלה מאוד, אבל מה יעזור לה אם היא תתלונן כמו מאריסה? בנוסף לגיזום הזה, שיעה נצבע בשחור פחם שהתאים מאוד לפנים שלה. "יא! מית האסופ בא כבר"? היא החליטה לשאול מכיוון שנמאס לה לשבת ולבהות במראה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 22, 2011 7:03 am

"אז אתה בלונדיני מעכשיו, זה מתאים לך" אי אפשר היה לפספס את המבטא החזק כשהיא דיברה סינית, כושלת ליתר דיוק. למרות שלנה עושה את כל מאמציה להיפטר מהמבטא ושהאוצר מילים שלה יגדל זה יקח לה כמה זמן, לפחות עכשיו היא יכולה להגיד משפטים שלמים שמבחינת דיקדוק היא הגיונית!.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 22, 2011 12:57 pm

שיאנג הנהן במבוכה. הוא עדיין לא היה בטוח אם הוא לגמרי אוהב את זה, אבל אם לנה אמרה שזה מתאים לו זה כנראה אומר משהו. "תודה. את נראית מדהים." הוא אמר בקוריאנית. והוא באמת התכוון לזה- הוא לא ידע למה אבל בכל פעם שהסתכל על לנה, הוא הרגיש פרפרים בבטן, וכשראה אותה עם התספורת החדשה... זה היה יותר מדיי.

{{השמגפכןכמגשן כי צריך להתחיל לקדם איתם דברים T_T}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:32 pm

לנה החמיצה את פניה, "אני נראת כמו בן, אני אצתרך להתרגל לזה, מעולם לא היה לי כזה שער קצר" הגיבה במנדרינית, הקוריאנית של שיאנג השתפרה מאוד היא מצפה שגם המנדרינית שלה בקרוב.
[עטר זה לא קצת מוקדם מדיי?XD ]

"יואו כפרה תפסיקי להסתובב את עושה לי כאב ראש" אלירן הפסיק את סיבובי הכיסא של הא אים, "מי יודע, הבורר עסוק. שבי ותשני בנתיים כל עוד יש לנו עכשיו זמן חופשי"
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Aug 22, 2011 10:47 pm

כל עירבוביות השפות התחילה לעשות לצ'ין-הא כאב ראש, והוא שיחק ועבר מאות פעמים את השלבים שמידורי משחקת בהם עכשיו.
"מישהו יכול להתקשר אליו?" הציע.

{{ טיימסקיפ? XD }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 23, 2011 12:19 am

{{זה לא כזה מוקדם... תחשבי שטכנית הם מכירים כבר בסביבות החצי שנה נראהלי, לא? :0}}
[color=white][שיאנג משך בכתפיו. "אני לא חושב שאת נראית כמו בן..." הוא מלמל בקוריאנית./color]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 23, 2011 2:15 am

{{סליחה שהאסופ לא בא לא הייתי בבית כל היוםםםםםםםםםםםם
ועכשיו אני מתה אז אני אגיב איתו מחר |:

לונה פארק זה פאן}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 23, 2011 9:10 pm

{{אז אתמול בערב חלף הרייטר בלוק והייתי כלכך מאושרת כי חשבתי שFUCK THE WORLD I CAN RP AGAIN

ועכשיו הוא חזר ואני רוצה לבכות.
זהו.}}

להאסופ הייתה הרגשה שזה לא בסדר שהאחיינית של היג'ין מושכת אותו אחריה כדי לראות את הקבוצה שלו, אבל זה מה שקרה עכשיו ולא היה לו כוח להתעמק בזה יותר מידי. בכל מקרה הוא יצטרך רלאות אותם בסופו של דבר,לפחות שגם לה ייצא משהו מזה.
למרות חוסר הציפייה שלה הוא עדיין נכנס ראשון למספירה, רק כדי להיעצר כשראה את הכאוס.
הוא ציפה לראות כל אחד מהם יושב במקום שלו ומאושר מהסתרוקת שלו, אבל במקום זה הם היו בקבוצות נפרדות(הוא באמת היה צריך להסביר להם שזה לא יכול להמשיך ככה), כל אחד עסוק בדבר אחר, ובאמת היה לו קשה להתעלם מהמבט הכועס שמאריסה כיוונה עליו ברגע שהוא נכנס.
הוא באמת התחרט על הרגע בו הוא הסכים לנהל את הקבוצה.

{{קשה לייייייייייייי -בוכה לנצח-}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 24, 2011 12:03 am

כמובן שאלירן היה הראשון שג'ינרי רצה אליו. "אופההההה!!!" היא צווחה, משתזלת מאוד לא לקפוץ עליו בחיבוק מוחץ. "אופהאופהאופהאופה אתה כל כך יפה עם התסרוקת החדשה שלך~~~~~~" למרות שהוא היה היחיד שלא עבר שינוי דרמטי. "אופה את כל כך מדהים אופה~ אני אוהבת אותך אופההההה~~~~"

{{נא לא להרוג אותי. אני הזהרתי שהיא פאנגירלפסיכית שמאוהבת באלירן.}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 24, 2011 6:08 am

"כן נשמה טהורה, אופה גם אוהב אותך" אלירן חייך לעברה, ג'ינרי הזכירה לו את הבנות בפייסבוק שהיו עושות לייק וכותבות לך כל שניה כמה אתה יפה וכ'ו אך זה לא הפריע לו, להפך הוא נהנה מזה.

נערך לאחרונה על-ידי PASKO40056 בתאריך Wed Aug 24, 2011 7:57 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 24, 2011 7:52 pm

{{הייתי בטוחה שאמרתי את זה מקודם אבל אה, כנראה שלא.
הם כבר אמורים להכיר אותה ם: }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 24, 2011 7:58 pm

[יואו תמותו, AKA ערכתי אבל זאת תגובה כזאת פיילית~]
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeWed Aug 24, 2011 8:29 pm

ג'ינרי כמעט נמסה למשמע דבריו של אלירן, פולטת צווחת התרגשות ארוכה.
"נונה~" ג'אקיונג קפץ מולה בשביל למנוע ממנה לאבד את קולה. "מה את חושבת על השיער החדש שלי?"
ג'ינרי פלטה עוד צווחה, אם כי הרבה יןתר חלשה מזו הקודמת. "אומוווווו קיונגי-אה אתה כזה חמודדדד אתה נראה כמו בובה קטנה!" היא פנתה אל דודה בעיניים גדולות. "אתה מרשה לי לשמור אותו? בבקשההההה אני רוצה לאמץ אותו ולחבק אותו לנצחחחח~~~~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 4:57 pm

האסופ ניסה להתעלם ממאריסה ולחלוף על פניה, אבל היא תפסה אותו לפני שהוא הספיק.
"האסופ-שי," היא אמרה בכעס ובאמת לא הייתה אפשרות לפספס את זה, "אני לא מרוצה מזה."
"גם אני לא, תראי איזה בלאגן הם עושים." האסופ ענה והצמיד את שפתיו לקו ישר בזמן שבהה בשאר בכעס. רובם עוד התעלמו ממנו!
"לא אכפת לי מהם!" היא רקעה ברגלה בפעם המיליון. "מה זה החום הזה? אמרת שלא ייגעו לי בבלונד. הבטחת את זה. אני לא מוכנה לזה."
"את הבטחת שתקשיבי לסטייליסט." הייתה התשובה הקצרה של האסופ לפני שהוא המשיך ללכת, משאיר אותה מאחוריו. אז מה אם התנאי שלה היה ש'כל עוד לא ייגעו לי בבלונד אני אעשה כל מה שהסטייליסט יגיד', היא אמרה והיא חייבת להקשיב. זה היה בחוזה.
הוא נעמד במרכז החדר והסתכל על כולם(מלבד מאריסה כי הוא ידע שהיא עלולה להרוג אותו), מבטו נעצר על דונגשו, לנה והא-אים. "אתם ממש, ממש דומים עכשיו." הוא ציין את הברור מאליו.

{{FAIL POST IS FAIL
אבל מחסום כתיבה וזה |: סליחה}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:52 pm

"הגזמת אנחנו לא כאלו דומים" לנה שילבה את ידיה והסתכלה על עצמה במראה, ואז הביטה בהא אים
"נכון...?"

"רק שלא התבלבלו בנייכם, זה לא יכול להיות כ"כ נחמד לחשוב שלנה זה בן או דונגשו זה בת." אלירן גיחכה, למרות שזה יכול להיות משעשע אך עצוב בו זמנית.

חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 10:57 pm

"כן, תזרה מלח על הפצעים" דונגשו מלמל, מעקם את אפו. בששילב את ידיו. כלומר, זה לא שהתסרוקת לא הייתה בסדר, אבל אם יחשבו שהוא בת הוא באמת לא יהיה מרוצה. יש להם את ג'אקיונג בשביל זה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:05 pm

{{אם כבר יתבלבלו בין הא אים לדונגשו, הבדל של 2ס"מ.
והא-אים גבוהה יותר יחשבוש היא הבחור |: }}

מונצ'ול נאנח ונעמד על יד האסופ. "תראה, הם לא כל כך דומים. יש את הבדלי הגבהים, ו, אה. הפוני שלהם שונה?" הוא גירד מאחורי ראשו. הם אפילו לא התחילו והייתה לו הרגשה שהוא לא ממש מוצלח בתור מנהיג. בעיר לא בעידוד הקבוצה.

"הם דומים, צ'ול-אה. היחידים שיבדילו ביניהם הם המעריצים הפאנאטיים." מאריסה אמרה באכזריות ובחנה את הציפורניים שלה. אולי העובדה ששלושתם דומים תסיח את דעתם של האנשים מהשיער המזוויע שלה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeFri Aug 26, 2011 11:12 pm

"אני יכולה להבדיל ביניהם..." ג'ינרי ציינה, פחות או יותר מוכיחה את טענתה של מאריסה. "זה לא קשה בכלל~ כל אחד מהם מהמם, או מהממת, בדרכו שלו~~~~" היא חייכה חיוך עצום.

{{לולז אני ממש אוהבת אותה~ היא כזאת סתומה גאד. היא ממש דומה לי.}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Aug 30, 2011 6:41 pm

לנה ציחקקה למשמע דבריה של ג'ינרי, מעריצה אמיתית הא?
"האסופ שי, חוזרים עכשיו למעונות?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeMon Mar 26, 2012 11:38 pm

[אז. אמ. הידד, הר"פ חוזר שוב רק הפעם עם יותר אנשים ממה שהיה לנו תקופה ארוכה O:
כמובן שכבר כתבתי הודעה כזו לפני בערך שבוע אבל אז השתנו דברים ולכן אני צריכה לכתוב את זה מחדש, ושכחתי להעתיק את מה שכתבתי לפני שמחקתי- אז פאק מיי לייף, כותבת מחדש.
הקבוצה הוציאה את הסינגל הראשון שלהם, שהיה לו שם אבל שכחתי אז נכחיש, והוא היה, אה, PEAK מקום 20 כזה בטבלאות של תוכניות מוזיקה, וגם זה היה יותר בגלל ההייפ על הקבוצה מאשר השיר עצמו. שוב, מדגישה שבר"פ הזה קואד לא קיימים |:
הוא קודם אוגוסט-ספטמבר לפי בקשתה של עטר (לולולולול במקביל לסוג'ו, מה. זה לגיטימי), ובגלל שהם כרגע אחרי הסינגל ההוא- עכשיו נובמבר.
עכשיו, התכנון שלי היה שבדצמבר יצא סינגל שני- ואז הצטרפו מלא אנשים אז הוא נדחה למרץ כי אני אחלה עם חודשים.
קצת סדר בדמויות;
דונגשו עף, למרות ששני טוענת שהוא מת, אז נמציא ספקולציות על היעלמותו מתישהו. הא-אים נעלמה כי, אה, איבדנו קשר עם רז.
לתקופה קצרה ולא קיימת היה לנו את קים (סאמ)סונג אבל שני החליטה לפרוש מאיתנו סופית (קבוצתית, כן? אוליבר עוד שייך לה וכך גם מינסא המושי מושלמת וכו').
עכשיו קיבלנו אנשים חדשים במקומם! (אני מתקצרת כאן את הפרופילים שלהם לעצלנים מביניכם)
את קים הייאון, בת 16, נמוכה וצנומה, חצי קוריאנית חצי יפנית ממשפחה עשירה, שיודעת יפנית-קוריאנית ותכף גם סינית, ומתכננת להוסיף תאילנדית לרשימה ארוכה זו (היא נכס חשוב, אם תשאלו את האסופ. THEN AGAIN חצי קבוצה כאן היא מולטילינגוואלית). היא מעריצה ענקית של ביגבאנג, די טומבוי ומתנהגת שונה ליד אנשים שהיא מכירה ולא מכירה (ילדותית ובוגרת בהתאמה). היא זמרת רקע/זמרת משנית. אה והיא הדמות של עדי!
שי הביאה לנו את באן האג'י, טייואנית יפנית בת 16, גובה ממוצע כזה, היא שאפתנית ומכוונת גבוה, די שקטה בהתחלה אבל מאוד חברותית. היא אוהבת לעשות אגיו וכו' ופאגירל של יאסונג, רואה בו מודל לחיקוי למרות שהיא מכחישה את זה כדי להיראות מקצוענית. היא אוכלת טונות. היא ראפרית מובילה!
קים ג'אג'ון, באדיבות נויה, הוא בחור גבוה, קוריאני ובן 18. שואף למצויינות (כמו חצי מהקבוצה, נשבעת. הם קבוצה של חנונים), אבל גילה את אהבתו למוזיקה וזרק את הלימודים לפח וברח מהבית, פחות או יותר. הוא מופנם ומסתיר את היותו גיי, סופר רגיש למרות שהוא מנסה להתנהג גברי ואוהב ומתגעגע לאחותו המון ): אהאה הוא ראפר ראשי FUCK YEAH
את הבחורה עם השם הארוך ביותר עד כה, היונג'א אנג'לינה קוון ששם הבמה שלה הוא אנג'ל, מביאה לנו שני (אחרת, לא ההיא שהוזכרה לעיל ורצחה את דמויותיה ברשעות). היא בת 23 וקווירג'נדר, משמע שביולוגית היא נקבה אבל היא שמה על זה זין (מטאפורי, כן?) ומבחינתה היא כל מין שתרצו. היא קוריאנית-בריטית, מעריצה של אמבר, אוהבת את אבא שלה מעל ומעבר (בקטע משפחתי לגמרי). היא פתוחה ויכולה לדבר על הכל, ואוהבת להתנהג כמוא חו תגדולה לכל הדונגסאנגס שלה. פטריוטית (על בריטניה), היא די שקטה בד"כ עד שמזכירים את האיידולים שלה ואז היא פאנגירל מלחיצה. היא זמרת ראשית
לו מציגה בפנינו את לומי ג'ואן, סיני גיי בן 20 שמצטרף לשיאנג ושובר את מיתוס ה"סינים הם נמוכים". הוא נינג'ה (I KID YOU NOT), והיה אמור לרשת את עמדת ראש המשפחה (של הנינג'ות) אבל אז ביום גורלי אחד כשהוא פגש איזה מנהל מHWE, הוא התאהב ועזב את מולדתו כדי לחזור איתו לקוריאה. הוא תמים וסומך בקלות על אנשים, רומנטי, אמיץ וקצת אגואיסט- ושקרן פתולוגי. הוא רקדן מוביל~

שוב, זה רק תקציר של הדמויות החדשות (ש... יש סיכוי שהקצנתי אותם קצת אבל אנשיםםםםם אני עייפה) ומומלץ לקרוא את הפרופילים שלהן. הם נמצאים באופן נוח בעמוד הראשון של הר"פ.

הר"פ יחזור לפעילות נורמלית ברגע שאני אדע לאיזה מצב אני צריכה להחזיר אותם.]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 8:48 pm

[אני יכולה לחזור לערוך את ההודעה הקודמת, אבל לא בא ליD: וויהיייייייי

אניווי, התקיימה הצבעה והיה לנו רוב על כך שהדמויות החדושת יהיו אכן חדשות ולא מבוססות כבר בקבוצה ולכןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
אני אנסה למצוא דרך לא אוקוורדית בעליל להציג אותם. כהרגלי הולכת להיות כאן שיחה של האסופ ומונצ'ול, ולחדשים:
מונצ'ול- לידר כוסית, האסופ- מנהל סרקסטי. מונצ'ול נכתב בירוק, האסופ בשחור. שוב מזכירה שכדאי לקרוא פרופילים.]

מונצ'ול לא יכל להיות שמח יותר מכשהוא היה כשהאסופ נכנס לחדר האימונים שלהם ואמר לו שהוא צריך לדבר איתו. כלומר, כן, מצד אחד זה אף פעם לא דבר חיובי כשהאסופ צריך לדבר איתו, אבל מצד שני, אם הוא היה צריך לחזור על הריקוד הזה עוד פעם אחת-
"על מה אתה חושב שם?" האסופ מלמל, מרים גבה אחת בשיעשוע. מונצ'ול נראה לא מפוקס, דבר שלא מתאים לו בכלל, ובכל יום אחר האסופ היה מקניט אותו על זה לנצח- אבל היום זה לא התאים.
"אה, כלום, כלום-" מונצ'ול גירד את עורפו במבוכה. "קרה משהו?"
האסופ נאנח, "תראה- הייתי אמור להודיע לכם שאתם מוציאים סינגל חדש, אבל קרו כמה החלטות של הרגע האחרון, מנהלים עושים כמה בעיות על הקבוצה והמנכ"ל מקשיב להם וטרייניז שהתלוננו ו-"
"האסופ-שי, זה לא מתאים לך," מונצ'ול קטע אותו, כמעט נבהל מהמבט הקטלני שהאסופ זרק לו- אבל הוא כבר היה רגיל. "פשוט תגיע לעניין"
"אתם מתרבים"
"מה?"
"מוסיפים לכם, עוד אנשים. במקור הייתם אמורים לקבל מחליף לדונגשו, אבל קפצו על העניין הזה..." האסופ נאנח שוב, "אני לא מבין מה הם חשבו לעצמם- עכשיו עם מיניונג והכל, אני לא יכול לטפל בזה." הוא הסתכל על מונצ'ול עם המבט הכי רציני שלו, "אתם תהיו 13, ואתה תצטרך להיות סמכותי ולא לוותר להם ובלי לבחור כאלו שאתה אוהב יותר ובלי כלום, מונצ'ול, אני סומך עליך"
מונצ'ול כמעט ולא האמין למשמע אוזניו, אבל הוא כבר התרגל לשגעונות של הלייבל. "13 אנשים? איך אני אמור להשתלט על 12 אנשים? אתה לא רציני"
"מונצ'ול-"
"הם באים עכשיו? הם מצטרפים עכשיו או שיש לי זמן להגיד לכולם שהם יהיו מוכנים-"
"-מונצ'ול, תרגע!" האסופ קטע את מונצ'ול, "כן, הם באים עכשיו, אתה יכול לחזור בינתיים לחדר האימונים והם יגיעו לשם עוד כמה דקות-"
"-הוא לא גדול מספיק בשביל 13 אנשים-"
"-והכל יהיה בסדר, כי אני סומך עליך, אוקיי?" האסופ הניח את ידיו על כתפיו של מונצ'ול, "עכשיו תתאפס על עצמך, ותתנהג כמו הלידר שאתה, מובן?"
מונצ'ול הנהן, למרות שבתוך תוכו הוא היה לחוץ יותר מאשר לפני ההופעה הראשונה שלהם, "כן, אוקיי" הוא מלמל, "אז... אז אני הולך בינתיים, אני אגיד לשאר מה שאמרת לי."
"יופי," הוא עזב את כתפיו של מונצ'ול והסתובב, נכנס לחדר שלידו הם עמדו.
מונצ'ול רק בהה בדלת נסגרת לפני שהוא עשה את דרכו חזרה לחדר האימונים, כמעט מתנגש במאריסה שבדיוק יצאה משם.
"מונצ'ול אה! כמה זמן לוקח לך," היא צקצקה, "אתה אומנם לא רקדן ראשי כמוני, אבל אתה הכרחי בריקוד הזה- לא יכולת להגיד להאסופ שלא יעכב אותך?"
מונצ'ול חייך, ההתנהגות הקטנונית והסמכותית של מאריסה מרגעיה אותו, "יא, סו-דאם נונה, מי הרשה לך לצאת בכלל?"
היא משכה בכתפיה, "אני"
מונצ'ול רק הניד את ראשו ושחרר צחוק קצר. "בואי נחזור, אני צריך להודיע משהו" הוא אמר, עוד מחייך, והיא רק הנהנה ושנתה את כיוונה. הוא עקב אחריה בשקט, אבל תחושת האי-ביטחון חזרה אליו כשהדלת של חדר האימונים נסגרה מאחוריהם. היא הצטרפה לשורה של העייפים שנחה ליד הקיר והוא המשיך לעמוד מולם. "תקשיבו," הוא אמר בקול חזק, חזק יותר ממה שהוא חשב שיכול לצאת ממנו בכזה מצב, "האסופ הודיע... האסופ הודיע לי שעוד אנשים יצטרפו לקבוצה. הם אמורים להגיע לכאן בכל רגע עכשיו ו, אה. אנחנו נהיה 13." הוא סיים, מסתכל על הרצפה. "תנסו להשאיר רושם ראשוני טוב, אוקיי?"

[אוקיי, אמא, חפרתי.
בכל מקרה יש כאן גם את מאריסה/סו-דאם שהיא, אה. גם כוסית, בקטע משעשע לגמרי. שוב, פרופילים עמוד ראשון. מומלץ @__@
יוש אז כולם חופשיים להגיב עכשיו, למרות שאעדיף שאם החדשים נכנסים אז שהם יעשו את זה ביחד אז תדברו ביניכם אומשהו ):]
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 9:06 pm

"13?" לנה מלמלה בדאגה, היא עדיין לא עיכלה את זה כרגע שלא תעכל גם בקרוב.
'פאקינג 13? המעונות יכולים להכיל בכלל 13 איש? יש לנו קפה ל13?...אוי זה רע ממש רע. 13 אנשים על במה אחת, שרים ביחד...רגע' לנה חשבה לעצמה והרימה את ראשה בפאניקה לעבר מונצ'ול.
"שינו תפקידים?"

אלירן מהצד שני לא דאג כל כך, "13 איש הא? יא אללה" צחק וניגב את הזעה הנוטפת ממצחו.
"אפשר לעשות סדר פסח עם מספר כזה של אנשים"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 9:41 pm

ג'אקיונג, שהיה סמוק ומיוזע מהאימונים על הריקוד, מצא איכשהוא את הכוח לקפוץ ולצווח כמו ילדה בת 12. "אומייגאד! 13 אנשים בלהקה! אנחנו נהיה כמו סופר ג'וניור!!!"
מידורי מצמצה לעברו של ג'אקיונג לפני שהנידה בראשה ופנתה למונצ'ול. "יש סיבה מיוחדת לשינוי?"

{{אמג אור אין לי מושג איך ממרקרים מהפלאפון ככה שאין לי צבע לשיאנג /בוכה/}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 9:50 pm

{{אמרתי לך, אני מרשה לך לכנוב את השחור של האסופ לשיאנג ): }}

"האסופ לא אמר לי כלום על שינוי תפקידים," מונצ'ול גירד את עורפו שוב, "אני, אה. לא שאלתי אותו על זה." הוא התעלם באלגנטיות מההיערה של אלירן, אחרי הגיהנום שהוא העביר אותם בפסח הוא לא רצה לחשוב על הדבר הזה שוב עוד לעולם. "השינוי הוא בעיקר... בירוקרטיה?" מונצ'ול יותר שאל מאשר אמר, מושך בכתפיו, "אני לא חושב שהאסופ בעצמו מבין את כל הרעיון הזה."

{{ובגלל שאני לא לא יכולה להגיד "שיר ממש התעקשה שיצטרפו עוד אנשים אז הצטרפו עוד אנשים," אין סיבה אמיתית להוספה של עוד אנשים ואני ממש הולכת על חבל דק כאן כי וואלה אין לי שום סיבה הגיונית |:;; }}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 9לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hallyu Wave