Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
מחברהודעה
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Hallyu Wave - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:13 am

לנה הביטה בג'ינקי, פעורת פה לשניה- הבאד בוי האולמטיבי עמד ממש מלפניה.
בסופו של דבר היא השתלטה על עצמה, "שלום" חייכה כהרגלה וקדה "אני לנה" היא השתתקה וגיחכה כתגובה לדברי ג'ינקי.
"לפי מה שאני יודעת אני הבחורה היחידה פה...אלא עם כן אתה מעדיף נשים עם זין... לא שאני שופטת אף אחד" היא חייכה והפנתה את מבטה למונצ'ול.
"אופה, מתי בערך המנהל יבוא?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:17 am

ג'אקיונג נאנח. הוא שנא שאנשים לוקחים לו את אור הזרקורים, וזה בדיוק מה שג'ינקי עשה. לכן הוא פשוט הוריד את החולצה הצמודה שלבש. "כן, אני גבר, תתמודדו עם זה." ואז חייך את החיוך המתוק שלו. "וקוראים לי ג'אקיונג, למקרה שתהית."
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Lillyanne
Vegetable

מספר הודעות : 9

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:20 am

ג'ינקי היה מעט משועשע מהאנשים מולו והביט לעבר הנער שניראה קצת מבוגר יותר ממנו ואז לעבר הנערה הקטנה שהפך פתאום לנער. "בין כמה אתה בכלל?" הוא שאל בחיוך. עד עכשיו הוא החליט שהוא דיי מחבב את חברי הלהקה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:20 am

"אה." מונצ'ול נעצר לרגע, מנסה להיזכר. "הוא לא אמר מתי... אני מקווה שבקרו--" הוא לא הצליח לסיים את המשפט שלו כששם לב מזווית העין שלו שג'אקיונג פושט את החולצה שלו. הוא עוד לא התרגל לרעיון שג'אקיונג בחור ולכן האדים מהר, וכיסה את פניו, מסתובב הרחק מג'אקיונג. "ה-ה-מנהל כנראה יחזור בק-קרוב..." הוא מלמל-גמגם, לא בטוח אם הם יבינו אותו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:23 am

ג'אקיונג צחק למראה התגובות של האנשים מסביבו. "אני בן חמש-עשרה." ואז פנה אל מונצ'ול. "... היונג, אתה לא צריך להסתתר ממני. אנחנו הולכים להתפשט אחד ליד השני מספיק פעמים, כדאי שתתחיל להתרגל לזה."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:25 am

"אנילאטובעםאנשים" מונצ'ול אמר בנשימה אחת, עדיין מסרב להסתובב אל האנשים האחרים בחדר.

{{תיקונים אחרונים בעבודת-בגרות וגם מנסה לסדר משהו בפורום, מותר לי פוסטים קצרים XD}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:27 am

לנה הביטה בג'אקיונג והרגישה כאיילו היא פיצחה איזו שאלת טריוויה.
"ידעתי!" חייכה חיוך מנצח, היא הורידה את החיוך ברגע שראתה את הסומק על פניו של מונצ'ול, "אופה" היא ציחקקה.
"אני רעבה" הצעירה ללא הקשר והחלה בחיפושים אחר ספר טלפונים בדירה
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:29 am

ג'אקיונג גלגל את עיניו, נאנח. הוא התחיל להשתעמם מהשיחה, לכן חזר (אם כי הוא מעולם לא יצא ממנו) לסלון. אינקיגאיו כבר נגמר, אז הוא חיפש משהו מעניין אחר. אחרי שעבר בערך עשרה ערוצים תוך חצי דקה, הוא החליט לסגור את הטלוויזיה ולשים מוזיקה. סופר ג'וניור, כמובן. וכמובן שהוא התחיל לרקוד שוב.
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:32 am

ג'ינקי בהה בג'אקיונג רוקד והנהן בבהערכה, "אתה חתיכת כישרון אם שמו אותך בקבוצה עם בני עשרים (גיל קוראני)." הוא הרגיש כאילו הנער הוא האח הקטן שלו. בהיותו בן יחיד הוא תמיד רצה אח קטן לטפח שיהיה מושלם כמוהו. הוא הרים גבה לעבר פניו המאדימות של מונצ'ול, 'למה ילד בן 16 חסר חולצה משפיעה עליו ככה? אולי הוא..' הוא מיהר לעצור את המחשבות שלו וחייך. "בוא שב ליידי." הוא הציע למונצ'ול, מראה לו שהוא מקשיב לו.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:33 am

בסופו של דבר היא מצאה את הספר טלפונים הענק באחת המגירות שבשולחן הקטן שבסלון ומתיישבה בספה.
"ג'אקיונג...אתה רוצה פיצה?" היא הרימה את מבטה מספר הטלפונים לעבר ג'אקיונג ואז מיד העבירה את מבטה גם לשניים האחרים.
"עם זה בסדר מבחינתך אופה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:35 am

מונצ'ול הניד את ראשו כששמע את ג'ינקי מדבר. "ע-עזוב. אני צריך כוס מים..." הוא אמר ומיהר למטבח, מחפש כוס בכל הארוניות ומחליט שצריך לארגן שם מחדש בהזדמנות.

{{פורום אתה מכשיל אנשים שרוצים להירשם אליך, FGS כשדגךלכח
ואנשים, מה שעטר כתבה מקודם הייתה טעות- הגילאים שרשומים בטפסים הם גילאים בקוריאה. ._.}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:41 am

"פיצההההההה!!!!!!!!!!!!111" ג'אקיונג בכלל לא התייחס לכל דבר אחר שהלך בחדר מהרגע שלנה אמרה את המילה הזאת. "פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצהההההה!!!" הוא קפץ, מוחא כפיים.
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:44 am

ג'ינקי חייך לעבר גאקיונג. "אתה כולכך חמוד, איך אני יכול לסרב לפיצה עכשיו?" הוא קרץ ונשכב על הספה, מביט בכדור האנרגיה שהיה ג'אקיונג. הוא קצת דאג למונצ'ול, הבחור ניראה לא יציב נפשית.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:47 am

מונצ'ול יצא מהמטבח עם כוס מים ביד ופנים בצבע נורמלי(יחסית אליו), והפעם כמעט ולא הרגיש את הצורך לחסות את עיניו כשראה את ג'אקיונג מקפץ ללא חולצה. "למה כל הדיבורים האלו על פיצה?"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:48 am

חיוך גדל נפרש על פניה של לנה והיא קמה ממקומה וקופצת על ג'אקיונג בחיבוק דוב פאנגרלי במיוחד.
"אתה כזה מותק!!!" לאחר כמה שניות היא עזבה אותו בכאב והלכה לעבר מונצ'ול.
"אופה" היא התקדמה לעברו, "אתה בסדר?" היא הביטה לעברו במאט דאגה, אנחנו מזמינים פיצה...אתה רוצה משהו מיוחד?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:53 am

"אה? לא, לא." הוא חייך, "אני לא רעב." הוא הצמיד את הכוס לפיו למרות שהוא לא באמת שתה את תכולתה, מרשה לעצמו לבחון את ג'ינקי שהיה שכוב על הספה. 'אני באמת בקבוצה שמלאה בפרחחים חסרי נימוס...'

{{אגב, ליליאן, הורדתי את מספר הדירה שציינת מקודם כי, אה, בקצב הזה כל דבר קטן עלול להשפיע בצורה נוראית על השם של הלהקה XD מצטערת~}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:56 am

ג'אקיונג פלט צווחת אושר. הוא אהב שאומרים שהוא חמוד, והוא אהב שמחבקים אותו. הוא -ממש- הולך להינות פה. "אני רוצה פיצה עם אננס~" הוא ציין, בתגובה לשאלתה של לנה. ואז מה אם היא לא שאלה אותו בכלל.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:00 am

לנה חייכה בנימוס ולקחה את בטלפון והחלה בהזמנה, אך כשסיימה אותה לא היה לה באמת מה לעשות.
היא הבחינה במונצ'ול מביט בה, היא לא ממש אהבה את דרך שבה מונצ'ול מביט בהם...הדרך שבה הוא מביט בהם היא קצת סנובית?.
'נו באמת...' חשבה לעצמה לנה 'מה הוא חושב לעצמו? שהוא יותר טוב מאיתנו? הא!...' היא חשבה לעצמה באודה משלבת את ידיה בכעס.
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:03 am

ג'ינקי צחק בקול רם, הוא יכל היה לשבע שהוא ראה כוכבים מנצנצים בעיניו של המאקנה. מונצ'ול עדיין הדאיג אותו והמבטים הלא מאשרים שהוא שלח לעברו ממש לא עזרו להרגשה שלו. "היי, אחי, אתה בטוח שאתה לא רוצה לשבת?" הוא שאל והתיישא על הספה. הוא לא רצה להתחיל ברגל שמאל עם אף אחד מחברי הלהקה.

[הו אוקיי~~ אז הוא בצורת קסם ניחש איזו דירה זו *_* יא..מתי ג'ינקי עשה משהו שיגרום למונצ'ול לחשוב שהוא פרחח חסר נימוס?!XD]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:08 am

מונצ'ול נאנח. "לא, לא, אני בסדר." הוא שתה את כל תכולת הכוס לפני שהסתובב להחזיר אותה למטבח, כל הדרך חושב לעצמו שהוא חייב להירגע ושהכל יהיה בסדר. הוא עדיין לא יודע אם זו כל הקבוצה.

{{שיניתי את זה ל"דירה הנכונה" לול. ו, אה, הוא נשכב על הספה שזה מאוד לא מנומס כשיש עוד אנשים בבית ורק ספה אחת
אנשים שונאים את מונצ'ול ממש XD תזכרו שהוא זקן מבוגר יותר מהשאר}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:14 am

ג'אקיונג לבש את חולצתו שוב והלך (יותר נכון דילג) לכיוונו של מונצ'ול. "היונג, אתה בטוח שאתה בסדר?" הוא אמר בשקט. ואז, בלי לחכות לתשובה, הוא קפץ על מונצ'ול (שהיה הרבה יותר גבוה ממנו, כמובן) בחיבוק מוחץ. "או או או אופהרול סאראנגהאאאאא~"
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:16 am

יון התבוננה בדלת בחשדנות רבה. לא בפעם הראשונה היא שאלה את עצמה מה לעזאזל היא עושה פה, למה היא לא יכלה פשוט ללכת לעבוד במסעדה איזה 20 שנה, להרוויח מספיק כסף כדי לפרנס את המשפחה שלה, ולא להיות פה. כמו תמיד, המוח שלה ישר קופץ עם התשובה 'אין לך זמן', והיא נאנחה ודפקה על הדלת, מחכה לראות מי האנשים שאותם היא תצטרך לסבוך במשך הזמן הקרוב. היא תשתדל שלא לעצבן אף אחד -יותר- מדי, אבל איתה אף פעם אי אפשר לדעת.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:17 am

לנה התיישבה באנחה כבדה לצידו של ג'ינקי בספה וניסתה להרגעה- היא לא אוהבת לחשוב רע על אנשים- זה גורם לה להיגעל כשזה מגיל לאנשים שהיא מכירה אך ורק כמה דקות ועוד כאלה שמבוגרים ממנה.
היא הוציאה את האייפוד שלה מהכיס, שמה את האוזניות באוזניה והחלה לשמוע מוזיקה כשהיא משועשעת מהמראות שהיא רואה בחדר.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:19 am

למונצ'ול לא הייתה ברירה אלא להחזיק את ג'אקיונג כדי שלא יפול, אבל ברגע ששמע מה הוא שר, ובעוד בקול שלו- הוא התחיל להסמיק שוב מיד וקבר את ראשו במקום היחיד שיכל- בין הכתף לצוואר של ג'אקיונג.

{{המבוכה והעובדה שיש עליו בחור תמנע ממנו יכולת לשים לב לדלת XD מצטערת מעיין~ שמישהו אחר יטפל בזה T_T}}
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 2 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:22 am

ג'ינקי חייך לעבר לנה והביט במונצ'ול במטבח, נשען אחורה על הספה ושילב את רגליו. "היונג! אתה היונג נכון?" הוא שאל והטה את ראשו לצד, בוחן את מראהו של השני. הוא ניראה יותר מבוגר ממנו אבל לא בהרבה. "זה לא בריא לאנשים חתיכים לעמוד ככה." הוא הודיע לו עם חיוך משועשע. הנקישה בדלת הפתיעה אותו קצת, והוא הביט לעבר הדלת, 'לא דפקתי כשנכנסתי, אני תוהה אם הייתי צריך לדפוק.' הוא חשב וקם מהספה, פותח את הדלת וממצמץ. "לנה! אולי את לא תיהיי הנערה היחידה אחרי הכול!" הוא צעק לעברה ופנה לעבר הנערה בדלת. "היי, אני קים ג'ינקי. תכנסי." הוא הרים את המזוודות בשבילה ומצא את עצמו קצת מהופנט מהעיניים הירוקות.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next