Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
מחברהודעה
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Hallyu Wave - Page 24 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 10:09 pm

{[ לא שמת לב שזה קורה כבר עכשיו?XDDD ולולוז ענקXD
איפה קראת את זה?0-0]}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 2:38 am

שיאנג הנהן לעבר אלירן ונעמד. "טוב, הולכים?"
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:03 am

{{-שיעול- אניווי אני מניחה שטיים סקיפ יתאים עכשיו?>___>
כיכי ברצינות אין כבר מה להגיב וסתם לכתוב סצינות הליכה זה מטומטם.
בואו נסכים על זה: הבנות הלכו לדירה שלהן, הבנים לשלהם. טוב? טוב.
יופי.

אני עדיין עם ורייטר בלוק (-SOBBING FOREVER-) אז אני אבקש מכם לכתוב שהם פשוט הגיעו לדירות.
אני.פשוט.לא.מסוגלת.
נקווה שזה יעבור כשאני אקום ;;

בגלל דרישה פופולרית הטיים סקיפ הוא ליום המחרת!!!
AS IN נגמר יום החופש, נעמיד פנים שהיה להם ערב מגבש(לא) בו הם ניסו לא לאכול זבל(ולא הצליחו אבל הסכימו לא לספר על כך להאסופ). חוזרים ללוח הזמנים שאמרתי שאני אשנה אבל שימות העולם, אני לא מצליחה לחשוב על משהו טוב יותר; ו, אה, הקטע עם הוורייטר בלוק עוד בתוקף אז פשוט שמישהו יכתוב שהם מגיעים(כולם ביחדדדדד) לאימון/שיעור/וואטאבר-הריקוד שלהם(אחרי הכושר כי, אה, כן). טוב? טוב. ;;}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 5:25 am

[וווווווו~ *קטע לא קשור*]

השעה הייתה שעת בוקר מוקדמת, אך פארק מין סאה כבר סיים שעה שלישית של הקלטה. אחרי הכל- הכל צריך להיות מושלם, ומוכן. הכל. לקראת החזרה הגדולה שלו לראש המצעדים. הוא חייך לעצמו כשהוריד את האוזניות מראשו והשעין אותן חזרה על המעמד שלהן.
"הדלטה מוצלחת, מין סאה שי" איש הסאונד אמר, קד מעט כשדיבר. כולם כבר ידעו לתת לו את הכבוד המתאים לו שם הוא חייך. "כן, עבודה טובה". הוא חייך חיוך שחשף שורות של שיניים לבנות והנהן כשפנה לצאת משם, חוטף בקבוק מים חדש לגמרי בדרך החוצה ולוגם ממנו בשעה שפנה משם לחדר החזרות. אחרי הכל, הייתה כוריאוגרפיה לעבוד עליה, והמפיקים היו נחושים שהיא תהיה מדהימה במיוחד הפעם.
כן, הוא חשב לעצמו בביטחון, כדאי שכל הלהקות האחרות שם בחוץ ישקשקו, כי הוא הולך לחזור ובגדול.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 2:57 pm

{{סוףסוף מין-סא~אז מה אם לקח לנו.......... +-שבועיים, זה היה שווה את ההמתנה XD
אני חושבת שעבר לי הבלוק(כי הצלחתי להגיב ברולפליי אחר בצורה די נורמלית. בערך) אבל עדיין לא חזרתי למצב רגיל עד הסוף ;_; אזאז. כן. מישהו אחר עדיין אחראי על להביא אותם לחדר חזרות, כי אינלי כוח למונצ'ול(סתםסתם אני אוהבת מונצ'ול) ובאלי להשקיע במאריסה ); }}

מאריסה הרימה את הרגל שלה, מנסה ליישר אותה על יד הראש שלה כדי למתוח את כל השרירים שלה ולחמם אותם לפני תחילת האימון. בפעם האחרונה שנתפסו לה השרירים היא סבלה במשך שלושה ימים, ומאז היא נשבעה לעצמה שהיא לא תתן לזה לקרות שוב. היא הורידה את הרגל שלה חזרה אל הרצפה ומתחה את ידייה מאחורי גבה, מחייכת לעצמה במראה שכסתה את כל הקיר לפני ששיחררה את אחיזתה והתחילה לסובב מעט את ידייה על מנת לשחרר את כתפיה שהיו נוקשות מהשינה. כשהחליטה שסיימה את החימום, היא התקרבה אל המראה וסדרה את השיער שלה; גם אם היא עומדת להתחיל לרקוד עכשיו, זה לא אומר שהיא לא יכולה להיראות במיטבה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 3:50 pm

{{ שגכןפשהכןהדפמכפפ אור אני ארביץ לך! T_T מה זה הם ניסו לא לאכול זבל ולא הצליחו?! בשביל מה הביאו להם את שיאנג ללהקה אם לא בשביל שהוא יבשל להם אוכל טוב ולא יזמינו פיצה כל לילה? T__________T ועוד אני אמרתייייייייייייי. ;;}}

שיאנג התעורר בשעה מוקדמת מאוד, לא מסיבה מסויימת. הוא מעולם לא ישן עד שעות צהריים מאוחרות, הוא פשוט חשב שיש דברים יותר חשובים לעשות מאשר לישון. לכן, מבלי להעיר את שאר חברי הדירה, החל לסדר את המקום שנראה כמו דיר חזירים. הוא תהה האם הם בכלל ניקו את הדירה מאז שנכנסו אליה, ויצא מנקודת הנחה שלא. הוא לא הבין את זה- איך אפשר לא לדאוג למקום בו אתה חי? אם כבר קיבלת דירה כל כך יפה, אתה צריך לנקות אותה ולדאוג שתהיה ראויה למחיה.
הוא בדיוק תהה לעצמו האם לעלות לדירה של הבנות ולנקות גם שם, כשנשמע צלצול מרעיש. הוא הביט מסביבו בנסיון להבין מה זה היה, הולך בחזרה לחדרו. הפלאפון של מונצ'ול (אם כי הצלצול ממש לא התאים לאופי שלו, הוא היה די בטוח שמישהו החליף אותו). זה היה השעון המעורר, לכן שיאנג הניח לו להמשיך לצלצל והלך למטבח להכין אוכל. כעבור חמש דקות אף אחד מחבריו ללהקה עדיין לא התעורר, והוא תהה האם הוא אמור לדאוג. הוא ידע שלמונצ'ול בדרך כלל קשה לקום בבוקר, אך הוא ציפה שכל השאר יהיו פחות גרועים... לא? נשמע צלצול שני, אבל שיאנג התעלם ממנו. הוא העדיף לסיים לבשל את ארוחת הבוקר (לא משהו יותר מדי מסובך- אורז מטוגן עם ירקות. משהו שיעורר אותם ויתן להם אנרגיות טובות לקראת המשך היום) והניח שהשאר יתעוררו בעצמם. רק לאחר הצלצול השלישי הוא החליט שנמאס לו והלך לחדרו. "גהגה..." הוא תקע את אצבעו הארוכה בכתפו של מונצ'ול. לא עזר. הוא ניער אותו. "גהגה, צריך לקום. יש לנו חזרה עוד מעט." מונצ'ול היה כמו מת. הוא נאנח ועבר להעיר את שאר חברי הלהקה.

{{... אניאוהבתשיאנג.;;}}

ג'אקיונג היה ער עוד לפני ששיאנג בא להעיר אותו. למען האמת, הוא לא ישן כלל כל הלילה. גם ככה השינה שלו הייתה רעועה, והלילה הוא לא הצליח להתנער מרגשות האשמה על מה שעשה בפארק. הוא ידע שמונצ'ול חושב שזו הייתה רק תאונה, ובאמת לא הייתה לו סיבה להרגיש כל כך נורא עם עצמו, אבל הוא פחד שאולי הרס ברגע ההוא את כל הסיכויים שאי פעם היו לו (לא שבאמת היו לו סיכויים) עם מונצ'ול. כלומר, זה היה חסר סיכוי מלכתחילה- הפרש הגילאים ביניהם היה גדול מדי ומונצ'ול היה ההיונגנים שלו. חוץ מזה, מי באמת ישים לב לילד בן 15? וגם, הוא לא ידע אם מונצ'ול סטרייט או לא. למען האמת, הוא לא ידע אם הוא בעצמו הומו או לא. הוא מעולם לא חשב ברצינות על העניין הזה, מעולם לא הייתה לו חברה ובטח שלא חבר. אבל הוא היה בטוח שמישהו סטרייט לא היה מרגיש כלפי מונצ'ול את מה שהוא מרגיש כלפיו. או שכן?
כששיאנג נכנס לחדרו, הוא כבר ישב וחייך בעייפות, כאילו הרגע התעורר. "תעיר את השאר, אני אלך להעיר את הבנות." הוא אמר בשקט וקפץ ממיטתו, לובש במהירות את בגדי האימונים שלו (טרנינג וסווצ'רט שגדול עליו בכמה מידות ונעלי ספורט) ויצא מהדירה לכיוון הקומה שמעליהם.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 4:09 pm

{אומג הטיזר החד של f(x) עכחידלחכילדךחכעלדשיכחיחשגכעלדזיכעלחדיעלחדיכעשעכידלשיכןרריעצתחעדיזלח *בוכה דמעות של אושר*}

יון כבר הייתה ערה כמה זמן, גולשת באינטרנט במחשב הנייד שלה ושותה שוקו חם. היא תהתה אם להעיר את שתי הבנות, אבל החליטה שלפני שהיא בכלל תעז להעיר את לונה היא צריכה להכין לה קפה, ושולנה יכולה להעיר את הפסיכית השנייה, תודה רבה. לכן באנחה היא קמה לעבר המטבח, והחלה להכין קפה בכמויות מסחריות. היא החליטה גם לבשל, חביתה פשוטה, לא היה לה כוח להכין ארוחה גדולה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 4:30 pm

ג'אקיונג נכנס לדירה של הבנות ברעש גדול, מופתע לראות את יון כבר ערה. "בוקר טוב נונה~" הוא אמר בחוך גדול. "נשלחתי להעיר אתכן כי צריך ללכת לאימון." הוא אמר וניגש אל חדרי השינה להעיר את שתי הבנות הטחרות.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 6:06 pm

{{זה היה באחד בלילההההההההההההההה הדבר היחיד שהצלחתי לחשוב עליו זה כמה צעדים ייקחו לי כדי להגיע למיטה ואיך אני יכולה לצמצם את מספרם

ומה זה ההתעלמות הכללית מהעובדה שציינתי שהם אמורים כבר להגיע לחזרות? פפפפפ. ;; התכוונתי לדלג על כל עניין הבוקר אבל לחגכלשחדכלךח ניחא. נזרום. אוקיי. ;_;}}

מונצ'ול התיישב במיטה ומצמץ כמה פעמים, משפשף את עיניו כשהוא עדיין לא הצליח לפקס את מבטו. הוא פיהק והסתכל לעבר דונגשו שעוד היה ישן. הוא שמע כמה שעונים(פלאפונים, הוא תיקן את עצמו) מצלצלים על כך שהגיעה השעה לקום אבל לא הצליח לגרום לעצמו לקום עד ששיאנג התחיל לתקוע בו אצבעות. הוא לא הצליח לישון טוב בכלל, כל הזמן חושב על ג'אקיונג והנשיקה. זו לא הייתה הנשיקה הראשונה שלו, והוא היה שמח על כך, אבל הוא לא ידע אם זו היה הנשיקה הראשונה של ג'אקיונג- ואם כן, לא היו לי מילים להסביר כמה הוא מצטער. הוא ניער את ראשו, מנסה להיפטר מהמחשבות, לפני שקם מהמיטה. "יא, דונגשו. קום" הוא צעק לפני שיצא מהחדר, לא טורח להחליף את בגדיו מאלו שישן איתם.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 6:58 pm

[לולולול לגמרי שווה את ההמתנה P:]

"אה....? הא, כן" דונגשו מלמל כשהתיישב במיטה, מעביר יד בשערו הפרוע וממצמץ מעט. תראו מה זה...יום אחד של חופש וכל הקטע הזה של לקום לפני השמש נהרס. מפתיעכמה קל היה להרוס את זה. הוא קפץ מהמיטה, גורר גפייה שהייתה זרוקה על השידה תוך כדי ולובש אותה לגופו בזמן שיצא אל הסלון. שם, הוא מצא את עצמו נעצר לרגע, ועיניו הצתמצמו במבט חשדני לפני שהבין מה הציק לו. מה לא היה שם קודם.
"מי הכין אוכל?"

"אם הוא לא מסתדר מעצמו, זה חסר תועלת לנסות לסדר אותו אחרי כל פעם" מין סאה נכנס פנימה לחדר הריקוד. היה נדמה לו שהמקום אמור היה להיות ריק בשעה הזאת, הוא לא ממש רצה שיפריעו לו לעבוד (לא רצה זו מילה עדינה. הוא שנא שמפריעים לו לעבוד). אבל כשראה שההפרעה לשטח ולזמן שלו הייתה בסך הכל ה...אמ...טוב הוא לא באמת זכר איך קראו לה. הוא נרגע. היא הרי כבר הייתה רקדנית שלו בעבר, ולא אחת מאותם ספק-טרייניז-ספק-מעריצים שהגיעו לשם לפעמים. הוא תמיד היה מהמר עם עצמו על כמות הזמן שייקח לעוף משם כלעומת שבאו- בדרך כלל הוא גם צדק.
"טוב לראות אותך שוב" הוא אמר אחרי רגע, מחייך חיוך שיכל להמיס לבבות. "את רוקדת איתי שוב?"

חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:13 pm

"אני." שיאנג חייך אליו. "תאכל, זה טוב. יעשה לך כוח."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:29 pm

"הוו" דונגשו אמר, מהנהן, חיוך דק עלה על שפתיו. "אז עכשיו אני לא היחיד פה שיבשל...? נהדר, התפקיד שלך!"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:33 pm

שיאנג צחק. "אני אשמח. אני אוהב להכין אוכל. אוכל טוב עושה אדם שמח."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:49 pm

מאריסה קפצצה קצת למשמע השאלה; היא הייתה כל כך מרוכזת בלסדר את השיער שלה שהיא לא שמה לב שמישהו נוסף נכנס לחדר. "מין-סא סונבאנים..." היא מלמלה, נרגעת מעט, ומחייכת מיד כשראתה את החיוך שלו. "טוב לראות גם אותך, שוב." זה לא היה סוד שמין-סא היה אחד האנשים היותר יפים בקוריאה- אבל כשהוא חייך הוא הפך להיות אחד האנשים הכי יפים בעולם. לפחות לפי דעתה. "האסופ-שי אמר לי לבוא לכאן, אני לא יודעת לאיזו מטרה." היא משכה בכתפיה והסתובבה שוב למראה, מנסה לסדר את הפוני שלה. "יום שיער רע" היא אמרה, ממשיכה לסרק את השיער שלה באצבעותיה.

"זה לא כאילו אתה לא נהנית לבשל לנו" מונצ'ול צחק, נכנס למטבח. "הערת גם את השאר?" הוא שאל את שיאנג, מתיישב ליד השולחן ומנסה, בדומה לאתמול, לא למות מעייפות בתהליך. הוא באמת לא התגעגע ללוח הזמנים העמוס שלהם.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:56 pm

"כמעט." הוא מלמל. "בדיוק הלכתי להעיר את השניים האחרים." הוא אמר והלך לעשות זאת בעודו זורק אחורה "ג'אקיונג מעיר את הבנות."ו
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:57 pm

הא אים התעוררה בשקט בחדר הפרטי שלה, נאנחת. "אולי עוד יש תקווה, אחרי הכל האסופ תמיד יכול להעיף או להוסיף אנשים"...מילמלה לעצמה ומיד לבשה חיוך קסום, כרגיל, ויצאה מהחדר. "בוקר טוב"~ היא זימרה באושר.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 7:59 pm

"בוקר טוב נונה~" ג'אקיונג קרא. "אני אלך להעיר את לנונים~" הוא אמר וקיפץ.לעבר חדרה של לנה הישנה עדיין.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:06 pm

יון מילמלה "שלום" להא הים. היא ממש לא חיבבה את השנייה, אבל לא באמת היה לה כוח להתחיל מריבה על הבוקר, במיוחד כי האסופ ירצח אותה אם הן יתחילו ללכת מכות. "רוצה קפה? חביתה?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:11 pm

דונגשו התיישב לצד מונצ'ול, נאנח מעט כשהעביר יד פעם נוספת בשערו. "אני מתחיל לחבב את החבר הסיני שלך" הוא מלמל אחרי רגע, כשהעיף מבט על השולחן.

"אה, האסופ שי" מין סאה מלמל, מחניק אנחה מעוצבנת או גלגול עיניים. "הוא עסוק עם הקבוצת טרייניז החדשה ההיא". כשאמר זאת באותו זמן הוא לא העניק לכך כובד ראש. הוא לא חיבב אותם, זה ברור- כמו שלא חיבב אף אדם שנכנס לחדרים שבהם, מבחינתו, פחות או יותר שלט. אבל מצד שני גם לא העניק להם כזאת משמעות. הוא אפילו לא רעה אותם עדיין, יש לציין.
"בכל מקרה...." הוא נעמד מאחורי מאריסה והביט במראה, שולח יד אחת כדי להצמיד את שערה אחורה עם סיכה. "הנה, אחרי זה תדאגי לזה. זה סתם יפריע לך"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:18 pm

"יש שוקו"? שאלה הא אים. היא לא אהבה קפה וגם לא חביתה. "אנחנו לא אמורים להיות כבר בחדר חזרות או משהו"? אמרה כשהסתכלה בשעון, בדרך לסלון.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:33 pm

"מבטיח לך שהיית אוהב אותו גם אם הו לא היה מבשל" הוא חייך, שמח ששיאנג מסתדר טוב בקבוצה.

"קבוצה?" היא שאלה בהפתעה, האסופ לא אמר לי כלום על קבוצה חדשה... היא חשבה לעצמה אבל לא העניקה לזה חשיבות רבה, בעיקר לא כשמין-סא עזר לה עם השיער. "תודה, סונבאנים." היא חייכה. "אם באת להתאמן, זה אומר שאתה מוצא אלבום נוסף בקרוב?" היא שאלה כשהסתובבה למין-סא, "אם יהיה לי מזל אולי אני באמת ארקוד איתך שוב"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 8:41 pm

"הוו, ניחוש טוב" הוא אמר, מחייך שוב כשהתרחק ממנה חזרה אל מרכז החדר, מפשיל את שרוולי הג'קט שלבש ומעביר יד בעשרו. "כן, השמועות בהחלט נכונות. אנחנו עומדים להכריז על האלבום באופן רשמי מתשהו בזמן הקרוב. חכי לו, הוא עומד להיות מרשים בהחלט....מי יודע, אולי באמת...אני זוכר אותך לטובה מהפעם הקודמת".
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 9:25 pm

שנייה לפני שנכנס לחדרה של לנה ג'אקיונג לקח כוס קפה ענקית מהמטבח. "בוקר טוב נונה~~~~" הוא קרא, קופץ על מיטתה וכמובן נזהר לא לשפוך את הקפה.

לנה נעצה את מבט המוות שלה בג'אקיונג, חטפה את כוס הקפה מידו והחלה לשתות.
"בוקר..." ענתה בעייפות והניחה את כוס הקפה הריק על השידה.
היא קמה ממיטתה והתהלכה לסלון הדירה רק כדי לקבל שוב עצבים מלראות את פרצופה של הא אים בבוקר- הבחורה הזאת פשוט מפחידה אותה למוות.

ג'אקיונג קיפצץ בחזרה לסלון. "שתיתן? אכלתן? יופי~ בואו נלך~ לפני שהאסופנים יהרוג מישהו..." הוא הוסיף בלחש, עדיין מחייך, ומיהר לצאת מהדירה בלי לטרוח להביט לאחור אם הן באות אחריו.

{{כן, אני אצל שיר. ג'אקיונג לא סתם מגיב ברנדומאליות מהכינוי הזה. הא! B|}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 9:43 pm

מאריסה לא יכלה להסתיר את ההתרגשות שלה- "אלבום חדש? אני בטוחה שתזכה בהמון פרסים כמו עם האלבום הקודם!" היא כמעט צווחה, רק כמעט. היא לא הייתה מעריצה כל כך גדולה של מין-סא בהתחלה, אבל ברגע שהתחילה לבלות איתו יותר ויותר זמן באימונים הפכה מעריצה יותר ויותר גדולה שלו, והייתה יותר ממאושרת מהעובדה שהיא מכירה אותו. "באמת?" היא שאלה כשהוא אמר שהוא זוכר אותה לטובה. היא ידעה שהיא הייתה הרקדנית הכי טובה שהייתה לו אי פעם, אבל תמיד נחמד כשאומרים לה את זה.

{{אוי מאריסה, את דמות כלכך כיפית ;; -צריכה להפוך אותה לשחצנית יותר-
למה היא לא יכולה לקרוא למין-סא אופההההההה -מתחרטת קצת שעשתה אותה מבוגרת- לול}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 24 I_icon_minitimeFri Apr 15, 2011 10:29 pm

[לוללל כפרעלייה. *אוהבת אותה ואת מין סאה*]

"נראה לך שאני אשקר?" הוא שאל, מחייך שוב. התשובה כמובן הייתה כן. מין סאה היה שקרן כל כך טוב, שאף אחד לא יכל להצביע על כך שהתדמית האבירית הזאת היא שקר אחד גדול. אבל מה זה חשוב, זה עבד לו- וזה גם ימשיך לעבוד לו, כמובן. ומי שיגיד עליו משהו רע בהחלט עלול להיפגע בידי עדרי המעריצות והמעריצים שלו.
"לא, לא, ברור שאני לא משקר" הוא ענה לעצמו אחרי רגע. הוא ניגש לצד החדר, פושט את הג'קט ונותר עם חולצה שחורה צמודה ללא שרוולים הוא ניער את ראשו ומתח את צווארו מעט, פולט אנחה קלה.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 24 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next