Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 2:55 am

"קניתי לך גלידה, ג'אקיונג. פשוט תאכל אותה בשקט" מונצ'ול פרע את השיער של הצעיר ונשען אחורה בכיסא.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:55 am

ג'אקיונג הנהן וחייך, אוכל את הגלידה באיטיות מוגזמת.

{{לא חשבנו על זה לעומק... מה אחרי הגלידה?}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 12:20 pm

(לא חשבנו על זה, נקודה. אנחנו די מחפפות
זה דורש סשן סמסים או משהו כדי לדון בעתידם)
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeSun Mar 25, 2012 7:05 pm

לול כן אה
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:14 am

"נה ג'אקיונג, זה ימס אם תאכל כל כך לאט" מונצ'ול הסתכל על הגלידה שהמשיכה לנטוף.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:20 am

ג'אקיונג משך בכתפיו. "אבל ככה זה הכי כיף~" ואז הוא חשב לעוד רגע. "אולי תאכל גם אתה? ואז זה יהיה יותר מהר."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:23 am

מונצ'ול זז אחורנית באינסטינקט. "לא" הוא אמר מהר, "אני באמת לא אוהב מתוק, אוקיי?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:25 am

"אבל היונגנים~ כולם אומרים לי שאני מתוק~" ג'אקיונג מצמץ בעיניו בחצי חיוך. "אתה לא אוהב אותי?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:26 am

(אוו ;__; אני אוהבת אותך ג'אקיונג ;; אתה מותק אתה)

"אני לא צריך לאכול אותך, נכון?" מונצ'ול ציין, מתחמק באלגנטיות מלענות על השאלה
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:30 am

(גם אני אוהבת אותו ;; אפילו שהוא כזה ילדה טיפשה ♥)

ג'אקיונג פלט צחקוק קטן. "אני מעדיף שלא." הוא חייך חיוך עצום, טיפות של גלידה זולגות מזוויות פיו. "אבל אם אי פעם נהיה על אי בודד וזה יהיה אתה או אני, אני מרשה לך לאכול אותי~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:34 am

"אתה לא תשרוד ממילא, לא תהיה שם גלידה" מונצ'ול אמר, צוחק ונשען קדימה שוב עם מפית בידו, מנגב את האף של ג'אקיונג. "צריך ללמד אותך לאכול"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:36 am

ג'אקיונג נאנח. "אני מניח... אני לא מבין מה אנשים מוצאים באוכל. תביא לי גלידה ושוקולד ואני יכול לשרוד ימים שלמים בלי שום דבר אחר, בלי שינה ובלי כלום~" הוא חייך חיוך מתוק כאשר מונצ'ול התקרב אליו, נושף על ידו. נשימתו הייתה קרה בגלל הגלידה, והוא צחקק כשמונצ'ול נרתע קלות.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:38 am

"יא!" מונצ'ול הזיז את ידו לאחור, מעקם את אפו. "זה כי אתה נער מתבגר, חכה עשר שנים ונראה אותך אז"

(אומייגוד הם מנהלים שיחה עטר ;;)
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:40 am

ג'אקיונג גלגל את עיניו. "זה שאתה כזה זקן לא הופך אותי לילד..." הוא מלמל. "אני לעולם לא אפסיק לאהוב גלידה ושוקולד~ גם כשאהיה בן מאה ומקומט ומכוער~ כמוך~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:44 am

(הרסת :D)

מונצ'ול צקצק בלשונו לפני שדחף את הגלידה לפניו של ג'אקיונג, לא חזק מספיק כדי להרוס אותה לגמרי אבל היא די אבדה מצורתה. "למי קראת זקן מכוער, הא?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:45 am

"יאא, היונגניםםםם!" ג'אקיונג התנער, בוהה בגלידה שלו בעצב. "למה עשית את זה~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:46 am

מונצ'ול משך בכתפיו. "ממילא אני שילמתי על זה" הוא דחף את המפיות קרוב יותר לג'אקיונג.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:48 am

"אבל הגלידה~~" הוא ייבב.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 1:49 am

"ג'אקיונג, נשארה לך יותר גלידה ממה שהאדם הממוצע אוכל בשנה" מונצ'ול גלגל את עיניו על הדרמטיות.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 2:12 am

"אתה לא נחשב ממוצע, היונגנים. אתה לא אוכל גלידה." ג'אקיונג גלגל את עיניו. "זה לא היה יפה מצידך~ תראה, עכשיו כל הפנים שלי מלוכלכות~" הוא התקרב למונצ'ול עד כדי כך שלחיהם היו כמעט דבוקות אחת לשניה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 2:16 am

"אה, ג'אקיונג-" מונצ'ול דחף את הצעיר ממנו והתחיל לנגב את הלחי שלו עם ידיו עד שהוא הבין שזה לא יעבוד ככה. "זה מגעיל, ג'אקיונג." הוא אמר והסתכל על ידו שהייתה מוכתמת כעת ברוטב שוקולד וקצפת.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 2:57 am

ג'אקיונג גיחך ברוע ולפני שמונצ'ול יכול היה להגיב, הוא משך את ידו המלוכלכת לפיו וליקק את אצבעותיו באיטיות, כמו כלבלב שמצא אוכל טעים במיוחד.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 3:00 am

(לא יודעת מתי פעם אחרונה ראית כלבים אוכלים, אבל הם לא אוכלים לאט)

"איכס, ג'אקיונג!" מונצ'ול משך את ידו ממנו, "זה כזה מגעיל ולא סניטרי, אלוהים ישמור אתה מלא בגלידה בעצמך למה שתעשה את זה" הוא המשיך להתלונן, לוקח את כל המפיות שנשארו ומנקה את ידיו איתן.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 3:02 am

{{IDK אין לי כלב לא ראיתי כלבים אוכלים XD}}

ג'אקיונג צחק. "אבל היונגנים~ אתה כל כך טעים~~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 4 I_icon_minitimeTue Mar 27, 2012 3:06 am

"פשוט... תסיים את הגלידה שלך. ואז ננקה אותך." מונצ'ול מלמל בתבוסה
חזרה למעלה Go down

צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 5לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):