Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 3 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:23 am

ג'אקיונג, בגלל חוסר היכולת שלו להתרכז במשהו אחד, שמע את הדלת. הוא מיהר להתנתק ממונצ'ול, במחשבה שזו הפיצה, והתאכזב לגלות שזה לא. מצד שני, זו הייתה נקבה חדשה, והוא היה צריך לקבל את פניה. הוא מיהר אליה, קד קלות. "היי~ אני ג'אקיונג~~~"
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:26 am

לנה לא שמה לב לכל המהומה סביב אחרי הכל היא שמעה CO-ED בפול וליום~
היא השעינה את ראשה לאחורנית ומריצה בראשה את כל הדברים שקרו מאז שהיא הגיעה לדירה, כי להתחיל לעכל אותם.

נערך לאחרונה על-ידי PASKO40056 בתאריך Sun Feb 20, 2011 2:27 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:26 am

ייון הרימה את הגבה למראה הגבר שעמד מולה. הוא הרים את המזוודות שלה, והיא החליטה שהיא לא מחבבת אותו. בכלל.

"אתה יודע, זה שאני בחורה לא אומר שאני לא יכולה לסחוב את הדברים שלי, תודה רבה" היא אמרה ביובש, ולקחה ממנו בחזרה את התיקים שלה, דוחפת אותו מעט ונכנסת לדירה. מולה היא ראתה נערה יושבת על הספה, ולידה עוד גבר עם נער ספק נערה מחבק אותו, אשר ניגש אליה והציג את עצמו, לא שזה עזר לה להבין מהו המין המוגדר שלו בדיוק.. "אני משערת שאני צריכה להציג את עצמי עכשיו", היא מלמלה, ובקול חזק יותר הוסיפה, "היי, אני יון צ'והי, נעים להכיר אני חושבת".

נערך לאחרונה על-ידי Mich בתאריך Sun Feb 20, 2011 2:28 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:28 am

מונצ'ול לא יכל למצוא מילים כדי לתאר כמה שמח הוא היה כשג'אקיונג עזב אותו ורץ לדלת, אבל מצד שני הוא עדיין היה אדום כולו ורגליו היו כדבוקות לרצפה. הוא שפשף את פניו נמרצות, לוקח נשימות עמוקות בין לבין ומקווה שהוא כבר לא אדום עכשיו כמו שהוא היה מקודם לפני שהוא יצא מהמטבח ונעמד אף הוא מול הדלת, מחייך למראה הבחורה החדשה בתקווה שהיא לא תהיה חצופה כמו השאר.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:29 am

לנה הרימה את ראשונה וכשראתה את ייון כיבתה את המוזיקה במהירות וקדה מאט.
"נעים להכיר" חייכה "לנה"
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

מספר הודעות : 9

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:34 am

ג'ינקי מיצמץ למראה ידיו הריקות שהיו מלאות במזוודות לפני כמה רגעים. הוא הזיז את ראשו לצד, מעיף את שערו מעיניו. "נחמד להכיר אותך." הוא אמר כאילו מישהו מכריח אותו ונעמד ליד ג'אקיונג, כורך את ידיו מסביב לכתפו. "אני בטוח שהפיצה תגיעה עוד מעט." הוא רכן לאוזנו ולחש. "וגם המנהל." הוא הוסיף אחרי כמה שניות לעצמו.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:34 am

יון חייכה לעבר הבחור שיצא מהמטבח, הוא נראה מעט פחדן, ועד כמה שהיא לא אדם נחמד באופן כללי, היא לא תהיה סתם מגעילה אל אנשים, במיוחד לא כאלה שנראים כאילו הם הולכים להשתין במכנסיים בעוד רגע. היא פנתה אל הנערה שדיברה אליה וחיוכה קצת ירד, היא לא חשב בנוח עם בנות אחרות. אבל, היא הזכירה לעצמה, היא תבלה את הזמן הקרוב איתם, היא יכוןלה לפחות לנסות. "אמ, היי" היא מלמלה בחזרה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:38 am

"היי, מאיפה את?" היא שאלה אותה, האמתי שגם הבחורה החדשה לא נראתה בעינייה, אבל אין מה לעשות אלו האנשים שהיא תצטרך לסבול לעוד כמה שנים טובות(היא מקווה).
לנה התיישבה בסוף הספה כדי שיהיה מקום לייון לשבת.

נערך לאחרונה על-ידי PASKO40056 בתאריך Sun Feb 20, 2011 2:40 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:39 am

"היי, אני קאנג מונצ'ול." הוא חייך וקד קידה, וברגע שהוא התיישר הרגיש רטט בכיס האחורי שלו. הוא מיהר לשלוף את הטלפון הסלולרי שלו, לא מופתע למצוא שם סמס מהמנהל. "המנהל אמר שהוא אמור להגיע בשעה הקרובה..." הוא מלמל בקול רם יחסית.

{{וזה, אנשים, היה גאדמוד מיוחד של הרולפליי הזה. אני, טכנית, אהיה גם במנהל המעאפן שלנו ששמו לא ידוע כרגע... מה שאומר שאני מחליטה על הלוחות זמנים שלנו ועל דברים ראנדומליים, אך נורא חשובים, בסגנון.
ובמידת הצורך אני אהיה הוא גם כשהוא יהיה איתם באותו מקום ו, אה, אמצא לו צבע כלשהו כשנגיע לזה. 3:}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:48 am

לאחר שיחה קצרה עם ייון וכמה דקות של דממה, לנה קמה בעצבים ומביטה בשעון הפלפון בעצבנות.
"איפה הפיצה מזורגגת הזאת!?" צעקה בקולי קולות אך נרגעה כששמעה את דבריי מונצ'ול.
"באמת!?" חייכה בהקלה "יופי עכשיו יש מי שישלם על הפיצה..."
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:50 am

"פיצה!!!" ג'אקיונג קפץ, כמעט מפיל את ג'ינקי לאחור. הוא באמת היה נופל, אם ג'אקיונג לא היה כל כך נמוך ורזה ובלי יכולת להזיז אותו אפילו קצת. "פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה פיצה!!!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:53 am

מונצ'ול רק חייך לפני שהכניס את הטלפון הסלולרי שלו חזרה לכיס. "אז... עד שהמנהל יגיע... אתם לא חושבים שאנחנו צריכים לדעת עוד דברים אחד על השני מלבד השמות? גילאים, לדוגמא?" הוא השאיר את הנושא תלוי באוויר, מחכה לתגובה של כולם.

{{תהייה- כמה אנשים אתם רוצים שיהיו בקבוצה? אפשר לעצור ב6(כי יש 6 מיטות) ומבחינתי אפשר להמשיך גם ליותר ופשוט לחלק אותם לשתי דירות אומשהו...}}

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Sun Feb 20, 2011 2:56 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 2:55 am

{{ אני בעד שהם יהיו יותר מ15. ואז ג'א יהיה כזה "האאאאא אנחנו יותר מסופר ג'וניוווווררררר -מוות מוחי-. לול סתם הצעה~ }}

"אני בן 15~" ג'אקיונג ציין, מהנהן ברוב חשיבות. הוא די חשש לשמוע את הגילאים של שאר חברי הלהקה, אבל מצד שני- אם קיוהיון והנרי הצליחו להסתדר, גם הוא יצליח. כנראה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:00 am

לנה הייתה הבאה בתור- וללא ברה הגיבה.
"שמי הוא קים אונג'ו אבל תקראו לי לנה, אני בת 20 ובמקור מניו-יורק...הגעתי לפה דרך הרבה אודישנים והרבה כאב ראש"
"ואה כן! אני שונאת מכנסיי עור...או חולצות עור... וצמידים, הרעש שלהם גורם לי להתחרפן" היא החזיקה בראשה ונאנחה.

([לדעתי עד שש איש...])
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:02 am

ג'אקיונג פלט צווחת אימה. "איך אפשר לשנוא מכנסי עור?!" הוא ייבב. היצ'ול לבש מכנסי עור, ולכן הוא היה מחוייב לאהוב את זה. חוץ מזה שהן גרמו לתחת שלו להיראות נהדר, אז הוא בכלל היה מאושר כשהוא לבש אותן.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:03 am

{{עטר תשתקי XD
קול אחד לטובת שש אנשים~}}

מונצ'ול חייך לפני שהתחיל לדבר. "כמו שאמרתי כבר, קוראים לי קאנג מונצ'ול ואני בן 22," הוא עצר לרגע לפני שפנה ללנה, "So that means you know English, right?" הוא שאל.

{{אומייגוד סוףסוף מקום שבו כשמדברים באנגלית אפשר לכתוב באנגלית וקולטים שבעצם מדברים באנגלית ;____;}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:12 am

"Yes" לנה הגיבה לו, " Finally someone who knows English " היא חייכה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:16 am

"גם אני יודע אנגלית!" ג'אקיונג התעקש לא להישאר מחוץ לשיחה "YO BABY TOUCH ME YO YO" הוא צעק. אכן, הוא למד מהטובים ביותר.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:20 am

"אה...הא...הא" לנה הגיבה באילוץ וניסתה תירוץ טוב כדי לשנות נושא.
"ג'ינקי" לנה הביטה לעברו, "ספר קצת על עצמך..."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 3:21 am

{{הטובים ביותר!!!!!!!!!!1}}

מונצ'ול בהה בג'אקיונג ולא ידע אם לצחוק או לבכות ולבסוף פשוט צחקק מעט והניד את ראשו לשלילה.

{{בכלאופן, די מתנו להיום... אז אני חושבת שאפרוש לי גם. (:
מחר לא אהיה בבית משבע עד שבע, ובמידה והפלאפון שלי לא יאהב את הפורום אני מפקירה את מונצ'ול ואת המנהל בידי עטר(שתסתמס איתי על הזמן הזה כדי שאני אדע שהיא לא תעשה דברים סתומים, נכון?!!!)
אם הפלאפון יאהב את הפורום אני אגיב חסרת צבע D: הידד!
אניווי, לילה טוב לכולם.

ואגב, מחר יומולדת של עטר אז תאחלו לה מזלטובים וכאלו כךחגשכלךשדחכשדכשךףדכףךל ILU ATAR!}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:16 pm

ג'אקיונג רק משך בכתפיו. "הוו, אתם יודעים מה חשבתי הרגע?! אנחנו לגמרי צריכים לעשות מסיבה היום בערב, לחגוג את הפעם הראשונה שאנחנו נפגשים בתור להקה~~ אה? אה? מי בעד? אני גאון, אני יודע. תאהבו אותי."

{{ כי אתם כאלה מתים, וכי זו בהחלט סיבה למסיבה :0 }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 7:55 pm

לנה פיהקה והביטה בשעון הקיר- השעה מאוחרת והפיצה לא הגיעה!
"מסיבה?" התלהבה, "אולי נילך לקריוקי!" עינייה נצצו, אחרי הכול הם להקה של מוזיקאים- קריוקי זה המקום המושלם.

נערך לאחרונה על-ידי PASKO40056 בתאריך Sun Feb 20, 2011 8:13 pm, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:00 pm

ג'אקיונג עיקם את אפו. הוא אמנם הצטרף ללהקה, אבל גם הוא וגם כלל המנהלים של החברה ידעו ששירה זה לא הצד החזק שלו. מצד שני, הוא רקד כמו אלוהים ולכן לא הייתה לו בעיה להצליח. אבל קריוקי? טוב נו. "האמת חשבתי יותר בכיוון של מסיבה פה, אתם יודעים, עם אלכוהול ודברים מגניבים כאלה~ אבל גם קריוקי הולך."

{{ שקט, לא אכפת לי שהוא בן 14. הוא זונה ולכן הוא שותה אלכוהול. אתם מוזמנים להיות היונג/נונה טובים ולמנוע ממנו לעשות את זה, אבל זה לא ימנע ממנו -לרצות- לשתות. P: }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:20 pm

לנה הפנתה את מבטה בכעס לעבר ג'אקיונג, אחד הדברים שהיא הכי שנאה בעולם (אחרי מכנסיי עור) זה קטינים ששותים אפילו היא בעצמה לא חובבת אלכוהול מושבעת.
"נונה לא מרשה!...אפשר לשלב, הרי אין מסיבה בלי מוזיקה...אבל בלי אלכוהול!" נעצה בו את מבטה, למרות שהיא לא ראתה סיבה לדאוג- היא חושבת שמונצ'ול בטח יעצור אותו כהמבוגר האחראי.
לנה שוב הביטה בשעון "לא נראלי שבאמת יהיה זמן" היא עיקמה את פיה "המנהל עדיין לא הגיע וכבר מאוחר".
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 8:41 pm

ג'אקיונג העלה על פניו את המבט הכי מתוק ותמים שלו. ולהגנתו, זה היה -ממש- מתוק ותמים. "אבל נונה..." הוא אמר בקול הכי חמוד שלו. "אני כבר ילד גדול..." ואז, לפני שמישהו הספיק להגיב, הוא כבר התחיל לרקוד את השיר Noona neumo yeppo של שייני, כמובן. כי איזו נונה יכולה לסרב לג'אקיונג כשהוא רוקד את השיר הזה?
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 3 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next