Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeFri Feb 18, 2011 10:51 pm

הכותרת כי היצירתיות שלי, נכון לעכשיו, שואפת לאפס.

בדרום קוריאה מלאת האיידולים כיום, מרבית הקבוצות החדשות הולכות לאיבוד בהמון.
כנגד כל הסיכויים, ניסית והצלחת להתקבל ללייבל היחסית-מצליח, HW אנטרטיינמנט. לאחר תקופה מסויימת של אימונים, הודיעו לך כי קבוצה חדשה נמצאת בתהליכים, והחלק החשוב ביותר? הקבוצה הזו תכיל גם אותך.
ועכשיו, לפני שעוד יש לך מושג מי יהיו חברי הקבוצה שלך, אתם עוברים לגור ביחד במטרה להתקרב ולהתגבש לפני שהקבוצה תוציא את שיר הבכורה שלה.

במילים אחרות, ברוכים הבאים לרולפליי הראשון הפורום.
אז מה אם הפורום מכיל 10 אנשים(שרובם אפילו לא נכנסים באופן קבוע), אני רוצה רולפליי ולכן רולפליי אקבל.
הרעיון ברולפליי זה שבמקום לקחת קבוצה קיימת מסצינת הקייפופ שתגרום למריבות רבות, נארגן קבוצה משלנו שתהיה בתהליכי הפרי-דביוט שלה עד ש... טוב, אחליט אחרת.
זה אומר שהאנשים לא בהכרח יכירו אחד את השני לפני זה(טונות של טרייני'ס) אלא אם תחליטו אחרת.
יהיה עצום אם הקבוצה תהיה מעורבת ולא תכיל רק בנים/בנות, אבל אני לא אכריח אף אחד. עדיין.

למרות שהקבוצה רק בתהליכים ראשוניים וכאלו, לכל אחד כבר יהיה את התפקיד שלו(למרות שהדמות עצמה לא תדע עליו בהתחלה ואנחנו כבר.. אה... נטפל בזה איכשהו).
ואני רוצה שאתם, אנשימים, תזכרו שמדובר בקוריאה. ושיש להם מליון מנהגים, ושלמרות הפאנסרביס הם לא באמת אוהבים הומואים...

ופשוט תמלאו את הטופס/פרופיל-דמות שנמצא למטה, ואז תשלחו את הטופס אלי בהודעה פרטית~
וברגע שיהיו לנו מספיק שחקנים(שזה בינתיים..... 3~4 שחקנים לפחות. כולל אותי) נתחיל את המשחק~
המשחק פתוח~~~ תרגישו חופשיים להגיב!

ואל תשכחו להינות!

MILESTONES
18.2.11 - הרשמה נפתחה, אדם אחד (אני) נרשם.
19.2.11 - עוד שני אנשים נרשמו(שיר, עטר) D:, הלייבל קיבל שם~ מזלטוב ללייבל!, המשחק נפתח רישמית., עוד אנשים נרשמו(ליליאן, מעיין) DDD:
20.2.11 - משחק קצת מת ואור שוקלת לבכות, נשלחו פרופילים שאור לא הספיקה לאשר(אור מצטערת SO MUCH אנשים! אור הייתה בטיול ביד ושם ובהתה בחתיכים דמויי מונצ'ול ולא היה לה זמן ויכולת לסדר דברים)
21.2.11 - עוד פרופילים, לאור נגמר המקום בתיבת דואר באתר, סוג של נגמרו מקומות במשחק ואור בודקת ווטפ היא עושה, אור מקווה שלאנשים יש סבלנות ;_;, ואור סופר מעריכה אנשים שנרשמים כי אור מעולם לא חשבהה שהמשחק יהיה כה פופולרי!!!!, אור הוסיפה שני(השאר יוספו כשהפרופילים יחזרו מתוקנים. סליחה ותודה~).
23.2.11 - להאסופ יש פרופילD:
26.2.11 - הרשמה סגורה לבינתיים ): מוזמנים לשלוח פרופילים בכל מקרה ואולי תיווספו בהמשך/אני אפתח רולפליי של קבוצה מתחרה ם:
21.3.11 - סופר טיים סקיפ! יאי! הרשמה פתוחה שוב!, דמויות חדשות(נוספות):אור, עטר, שיר., עוד יש מקום לעוד~!!
22.3.11 - דמות נוספת לשני~, אור מקווה שהרולפליי לא ימות שוב
24.3.11 - כולם לקבל בברכה את סתו לרולפליי~~!!, דמויות חדושת נכנסות יאיאיאיאיייייי
26.3.11 - עוד דמות הוספה(רז)~, הגענו ל10 אנשים בקבוצה!, כי אנשים(שיר) מאיימים להרוג אותי אם הקבוצה תגדל, אני גאה להכריז בזאת שנסדרה ההרשמה לקבוצה. אממה!!!!!1 אתם מוזמנים להירשם לתפקידים נורא ראנדומליים במשחק אם ממש באלכם(מעריצים אובססיביים, לדוגמא); אם אתם מעוניים תשלחו ה"פ ונדון בפרטים ם:
15.8.11 - הר"פ מת לחלוטין בתקופה האחרונה והנה עוד ניסיון להחיות אותו ווט! הוספתי פרופילים חדשים(עטר, שני), זה גרם לבלאגן מה שהרס את הלייאאוט של הפורום, אני עוד מנסה לתקן... הר"פ יחזור לפעילות נורמלית כשאני אצליח. למען תיקון העוול החוקים עלו פוסט!

חוקים!
♦ אני, אפוקליפסה, אחראית על המשחק
♦ בלי מצבי-אלוהים(I.E. אתם לא יכולים להחליט פתאום שהדמות שלכם מתעוורת, או גוססת... וגם לא דמויות אחרות)
♦ רק לי מותר להשתמש במצבי-אלוהים, וזה יהיה בעיקר למטרות קידום המשחק במידה והוא נתקע
♦ בלי להזכיר אנשי קיי-פופ אחרים (מקבוצות אחרות) במובן של BFF/אחים/הכרה באופן כללי
♦ מותר להזכיר אנשי קיי-פופ אחרים במובן של "אומייגוד הוא הרול מודל שלי! -פאנגירל/בוי-"
♦ בלי מארי-סו(דמויות מושלמות), או ההפך
♦ במידה ואתם רוצים שמשהו גרנדיוזי שקשור לדמות שלכם יקרה, בבקשה תשלחו לי ה"פ קודם(ואז אחליט אם זה בסדר או לא)
בלי לריב- מי שרב מקבל מכות ממני ועף מהמשחק
♦ חובה לשלוח לי את הפרופילים של הדמויות ולחכות לאישור ממני לפני שמתחילים לשחק!
♦ ישלי אישור לא להסכים עם דברים שאתם כותבים בפרופיל ולדרוש מכם לשנות את זה. אני סביר להניח לא אעשה זאת, אבל תזכרו את זה
♦ לכתוב בגוף שלישי
♦ לכתוב לפחות 3 שורות (אם זה פחות לא אהרוג אתכם, אבל תשתדלו)
♦ מערכות יחסים זה טוב!
♦ מותר קללות בקטנה
♦ תזכרו שמדובר בקוריאה ולכן יש צורך להשתמש ב"היונג", "נונה", "אופה", "אוני" לפחות. השאר זה כבר אם ממש באלכם אבל... כן.
♦ דברים שהם OOC יכתבו בסוגריים מסולסלים כפולים ובצבע שחור- {{ככה}}
♦ תשמרו על רמה של PG13. בלי שום סצינות מפורטות מידי וNC17 כאן- בשביל זה יש ה"פ ומסנג'רים!
♦ אי אפשר צבע שחור לדמות. אוקיי? ;___; [/סבל]
♦ עוד יתווסף כשיהיה לי רעיונות

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Tue Aug 16, 2011 2:27 am, סך-הכל נערך 18 פעמים
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:18 am

דמויות/שחקנים~~~~!
(הגענו למספר כלכך גדול שהם מתחלקים לשני פוסטים אומאגאש)

נא למלא טופס/פרופיל זה קודם:
Spoiler:

אנשים בקבוצה:
אור/אפוקליפסה:
דמותראשונה:
Spoiler:

דמותשנייה:
Spoiler:

שיר/PASKO40056:
דמותראשונה:
Spoiler:

דמותשנייה:
Spoiler:

עטר/SuperUkeChan:
דמותראשונה:
Spoiler:

דמותשנייה:
Spoiler:

דמות שלישית:
Spoiler:

סתיו/hotmess906:
Spoiler:

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Sat Mar 24, 2012 10:53 pm, סך-הכל נערך 11 פעמים
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 12:20 am

עדי/FantasticBaby:
Spoiler:

שי/shayshay1997:
Spoiler:

נויה\yustesu:
Spoiler:

לו/gentleman lulu:
Spoiler:

דמויות נוספות: (המכילות בין היתר את המנהל, את המנהל השני, את הקואורדי-אופה/היונג ואת מיןסא המושימושלמת גאוות הלייבל)
אור/אפוקליפסה:
Spoiler:

שני/B2uty:
Spoiler:

Spoiler:

(אוקיי על הדמות הבאה יש מלאן בדיחות אבל זה מאריך לו את הפרופיל מלא אז תקבלו גרסא קצרה יותר כי ככה. לטובתה של שני היא כתבה את זה באמצע הלילה אחרי שהיא ראתה פרוייקט מסלול)
Spoiler:

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Sat Mar 31, 2012 10:55 pm, סך-הכל נערך 26 פעמים
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:17 pm

{{והמשחק פתוח!!! קולולולו וכאלו~}}

מונצ'ול לקח נשימה עמוקה לפני שפתח את הדלת. המנהל אמר לו שהוא הראשון להגיע, אבל הוא עדיין לא יכל להכיל את ההתרגשות שלו- סוף סוף יש לו קבוצה משלו, סוף סוף הוא מרגיש כאילו כל שנות האימונים היו שוות משהו באמת. הוא פקח את עיניו לאט, מציץ אל תוך הדירה. כבר מההצצה הראשונה הוא יכל לראות שהיא די קטנה ורעועה, אבל הוא לא ציפה למשהו אחר. הוא חייך לעצמו כשראה ספה די גדולה במה שהוא הניח שהיה הסלון, ועשה את הצעד הראשון- נזהר שזו תהיה רגל ימין- אל תוך הדירה. הוא סגר אחריו את הדלת, לא טורח לנעול אותה כיוון שידע שתכף השאר מגיעים(וגם שאין באמת מה לגנוב כאן), והרשה לעצמו לעשות טיול קצר בדירה. הוא מצא את המטבח די מהר, כיוון שהיה בעצם חלק מהסלון שהדלת מסתירה כשנכנסים, ולא הופתע לראות שאף הוא קטן יחסית אבל מספיק גדול כדי להכיל כמה אנשים בבת אחת. הוא המשיך בסיור שלו והופתע לראות שיש שני חדרי שירותים, ויתרה מכך- שני חדרי שינה די גדולים כשבכל אחד מהם יש שלוש מיטות. מונצ'ול זרק את התיק שלו על אחת המיטות ועשה את דרכו חזרה לסלון, מתיישב על הספה. 'כל מה שנותר לי לעשות עכשיו הוא לחכות,' הוא חשב לעצמו, מנסה לא להילחץ יותר מידי.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:27 pm

ג'אקיונג נכנס לדירה ברעש עצום. הוא לא ידע כמה אנשים כבר נמצאים בפנים, אבל זה לא שינה לו במיוחד. הוא היה נכנס באותה דרמטיות משוועת גם אם הוא היה הראשון שהגיע לשם. למזלו, הוא לא היה הראשון, אבל לצערו היה שם רק בן אדם אחד. הוא הניח שהוא הלידר, כי מי עוד יהיה שם ראשון? "HELLO, HELLO~" הוא קרא, עושה סיבוב על קצות אצבעותיו, מתקדם אליו כמעט בדילוגים. "אני קים ג'אקיונג, ואתה הולך לאהוב אותי." הוא קד קידה עמוקה, אם כי לא מסורתית כמו קוריאני טוב, אלא מעין כריעה של נסיכות. הוא חייך במתיקות, מסתכל מעלה אל ההיונג החדש שלו.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:33 pm

מונצ'ול בהה בג'אקיונג שנכנס לחדר בהפתעה מוחלטת. היה לו שם של בחורה, הוא נראה כמו בחורה, גם נשמע קצת כמו בחורה, ואפילו קד כמו בחורה- אבל הייתה לו הרגשה שלא מדובר בבחורה. הוא נעמד ממקומו מהר, ממהר לחייך בנימוס לפני שקד, למרות שעדיין לא הצליח להוציא מהראש שלו את התהייה בנוגע למיניות של ג'אקיונג. "אני קאנג מונצ'ול," הוא אמר כשהוא התיישר שוב, עדיין מחייך.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:35 pm

ג'אקיונג חייך במתיקות. "אני מקווה שלא אכפת לך שאני אלך לבחור את המיטה שלי עכשיו~" הוא צחקק. "אה, והמזוודה שלי בכניסה, אז תיקח אותה, טוב, אופה?" אמר והלך לאחד מחדרי השינה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:39 pm

מונצ'ול הסמיק מיד כששמע את ג'אקיונג קורא(ת) לו אופה. 'מעולם לא הייתי אופה של מישהי...' הוא חשב, מה שגרם לפניו להאדים יותר. הוא הנהן מהר והלך להביא את המזוודה, מקווה שהעובדה שהוא מסמיק לא כל כך ברורה.

{{עטר לכתוב 3 שורות לפחות, נו ;_; קשה לי לעבוד עם זה!}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:46 pm

ג'אקיונג נכנס קודם כל לחדר הראשון והביט מסביבו. הוא היה נחמד, לא גדול מדי ולא קטן מדיי. אבל כבר הייתה שם מזוודה- של מונצ'ול, כנראה. הוא החליט שעדיף לו לקבל שליטה על החדר, לכן פנה אל החדר השני והתיישב שם על המיטה האמצעית. כן, בהחלט שליטה על החדר. "אופה~ שים את המזוודה שלי פה, תודה." הוא עצם את עיניו, נהנה מההרגשה של המקום החדש. סוף סוף מקום שבו הוא יכול לפרוח ולקבל את אור הזרקורים שלו. אבל אחרי כמה שניות הוא השתעמם, לכן הוא קם וחזר לסלון, פותח את הטלוויזיה על ערוץ SBS. כיוון שהיה יום ראשון, בדיוק היה שידור של אינקיגאיו. הוא אפילו לא הספיק להתמקם על הספה לפני שקפץ והתחיל לרקוד בשלמות את הריקוד שבדיוק שודר בטלוויזיה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSat Feb 19, 2011 11:53 pm

מונצ'ול עקב אחרי ג'אקיונג בשקט, מניח את המזוודה במקום שג'אקיונג החליט עליו. הוא חשב על משהו להגיד, שיבהיר לו אחת ולתמיד אם ג'אקיונג בחורה או לא ויחסוך הבכות עתידיות, אבל לפני שהייתה לו הזדמנות ג'אקיונג כבר יצא מהחדר וכל שמונצ'ול יכל לעשות היה לעקוב אחריו שוב. הוא עצר ליד המטבח, בוהה בג'אקיונג רוקד. 'הוא חייב להיות בחורה' הוא החליט.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:13 am

לנה הניחה את ידיה בהיסוס על ידית דלת הכניסה, מתלבטת עם להיכנס כרגע או לחכות.
היא באמת לא ידעה איך היא מרגישה עם כל העניין הלהקה הזה,באמת שהיא הייתה מעדיפה להיות זמרת סולו.
איך ידעה שקולה לא מספיק חזק ושיכולת הריקוד שלה לא כזאת טובה מכדי להתבלט בין כל הרקדניות הכוסיות שיקיפו אותה.
לנה עצמה את עיניה חזק "אחת...שתיים....שלוש" החלה לספר, עד שהגיעה לספרה עשר, פתחה את עינייה ,מרחה חיוך גדול ושטותי על פניה.
היא הושיטה את ידיה ופתחה בקלילות את דלת הכניסה.
"שלום אנ-" באה להגיד אך חוט המחשבה נקטה כשראתה את ג'אקיונג רוקד לצלילי SHY BOY.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:20 am

ג'אקיונג נעצר רק כשהשיר נגמר. המצלמה עברה אל המנחים, והוא נתן לעצמו שלוש שניות של "אומייגאד ג'וקוון אני אוהב אותך אופה!" לפני שפנה להסתכל על הבן אדם החדש בחדר- נקבה. נפלא! "אוני~" הוא רץ אליה ונעצר ממש לידה, מסמיק קלות. "אני יכול לחבק אותך?" הוא שאל, נזכר שבנים בגילו לא אמורים לחבק בנות שהם לא מכירים סתם ככה. בין בנות זה היה בסדר, אבל הוא מעולם לא באמת היה בת. "אני ג'אקיונג, אגב~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:24 am

מונצ'ול הסתכל בחרדה על שני האנשים האחרים בחדר. אין סיכוי שהם הכניסו אותו לקבוצה מלאת בנות, נכון? לא כשהם יודעים שהוא לא יכול לתפקד לידן... הוא כחכח בגרונו וניער את ראשו, מנסה להעיף את המחשבות הרעות מראשו ואת הסומק מפניו לפני שהתקרב לדלת הכניסה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:30 am

לנה- המוטרד למדיי, הרי איך היא לא יכולה להיות מוטרדת?היא באה מנו-יורק, היא ממש לא רגילה לשטיות שכאלה.
"האמ...ג'אקיונג?" היה ניתן לשמוע את המבטא בקולה כשהדגישה את שמו, "לפני זה..." לנה סרקה את גופו של ג'אקיונג בפרטי פרטים, ברושם ראשוני חשבה שזאת בת הרי איזה מין בן ירקוד לצלילי שיי בוי? אך מצד שני מבנה גופו רחב מכדי להיות בת...אך יכול להיות שהיא גם סתם שטוחה?
"אתה בן או בת?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:32 am

ג'אקיונג מצמץ. "זה לא ברור?" הוא שאל, מצחקק. הוא כמעט פתח את פיו שוב לענות על השאלה באופן יותר חד משמעי, אלא שבדיוק התחיל שיר חדש בתוכנית וכיוון שלא יכול היה להתרכז במשהו אחד כל כך הרבה זמן הוא מייד קפץ והתחיל לרקוד, משאיר את השניים להמשיך לתהות.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:34 am

"לא." מונצ'ול אמר בשקט לעצמו לפני ששיחרר אנחה והסתובב חזרה ללנה. "היי," הוא קד קידה עמוקה, שוב מחייך חיוך גדול ומקווה מאוד שהוא לא מסמיק. "אני מונצ'ול."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:37 am

לנה מצמצה "לא...טוב נו נניח שאתה...משהו לא מזהה...כן!" , היא הניחה את תיקה המנצנץ (פייטים אנשים ישלנו פרחה בלהקה) ופהקה בקול, כשאינה שומעת את דבריי מונצ'ול.
היא פתחה את עינייה באטיות והבחינה במונצ'ול- המביט לעברה.
"היי אתה!" צעקו לעברו בחיוך, "מי אתה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:40 am

החיוך של מונצ'ול נפל קצת. 'לא רק שהם שמו אותי בקבוצה של בנות, הן גם כולן חצופות...' הוא חשב בכעס, אבל בכל זאת ניסה כמה שיותר להסתיר זאת. "מונצ'ול, קאנג מונצ'ול. נעים להכיר אותך." הוא אמר.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:45 am

"נעים להכיר אותך" היא קדה בהיסוס, הידע שלה במנהגיי קוריאה אינו רחב.
היא נאנחה בכבידות והביטה לעבר ג'אקיונג בגיחוך והפנתה את מבטה בחזרה למונצ'ול, "אז...אתה הלידר?"היא סקרה את גופו מלמעלה למטה.
'טוב...הוא נראה טוב, אני מניחה שהוא יהיה בסדר כלידר' היא חשבה לעצמה בעודה עוד מחכה לתשובה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:47 am

"עדיין לא קיבלנו תפקידים." הוא אמר קצת בכעס. "אני אפילו לא יודע כמה אנשים אנחנו בקבוצה..." הוא זרק מבט לג'אקיונג לפני שהחזיר את מבטו ללנה. "אבל יש לי הרגשה שחלה כאן איזושהי טעות." הוא אמר בשקט.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:52 am

"גם אני." ג'אקיונג הנהן ברוב חשיבות. "הגעתי לפה לפני מי יודע כמה זמן, ועדיין לא קיבלתי אוכל." הוא זינק לכיוון המקרר, פתח אותו, ופלט צווחה כשהוא גילה שהוא ריק. "היונג-נים~~" הוא פנה אל מונצ'ול, מבין שהוא לא מרגיש יותר מדיי בנוח כשהוא קורא לו אופה. "בוא נלך לקנות אוכל~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:57 am

לפני שמונצ'ול יכל לעצור את עצמו הוא חזר אחרי ג'אקיונג בפליאה, "היונג?" הוא בהה בו עם עיניים גדולות. "זה אומר שאתה בחור אחרי הכל?" ואז הוא קלט את שאר השמפט שג'אקיונג אמר. "אנחנו לא כיולים ללכת לקנות אוכל, המנהל אמר שאנחנו צריכים לחכות עד שכולם יגיעו... לא שיש לי מושג מי זה 'כולם'."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 12:58 am

"רגע...אנחנו מחכים לעוד אנשים?" לנה נלחצה, היא חטפה את תיקה מהשולחן ונכנסה לחדר הראשון- בו נמצא תיקו של מונצ'ול.
היא מיד יצאה משם ותפסה מיטה בחדר השני, היא יצאה מהחדר ונעמדה לצד מונצ'ול.
"האמ...חשבתי שכולם כבר הגיעו ושפשוט הם הלכו...לאן שהו" היא חייכה באילוץ, "כן אני מסכימה איתך...זה לא הגיוני שאני יהיה האישה היחידה בלהקה הזאת" היא שילבה את ידיה במאט כעס.
חזרה למעלה Go down
Lillyanne
Vegetable

מספר הודעות : 9

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:00 am

ג'ינקי הביט בעייפות בכתובת הרשומה בפלאפון שלו ואז בבנין. זה לא היה בסטנדרטים שלו אבל הוא משך בכתפיו וחייך לעצמו על המחשבה שהוא הולך לגור עם עוד אנשים, לחלוק את אותו החלום. "מעניין אם יהיו בנות." הוא תהה ועלה במעלית, עובר במסדרון עד שהוא הגיעה לדירה הנכונה. הוא איחר כמו תמיד אבל לא חשב על זה כולכך כשהוא שמע קולות בוקעים מהצד השני . הוא לא השתהה הרבה ופשוט נכנס. אחרי כמה שניות של בהייה מוחלטת בשלושת האנשים הוא מצא את עצמו מרים גבה, הם אפילו לא שמו לב שהוא נכנס. הוא הביט מסביבו בריפרוף והחליט שהוא מחבב אתה מקום, בעיקר את שתי הבנות החמודות שעמדו מולו. "האשה היחידה?" הוא כיחכך בגרונו והביט לעבר הנערה השטוחה "אני קים ג'ינקי." הוא הוסיף אחרי כמה שניות.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

Hallyu Wave Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave I_icon_minitimeSun Feb 20, 2011 1:08 am

"אני לא יודע..." מונצ'ול אמר וחייך-בקושי. לפני שהוא יכל לדבר שוב הוא שם לב לבחור שעמד בפתח הבית. "אני קאנג מונצ'ול," הוא מיהר לקוד קידה שוב, הפעם אפילו לא מתאמץ עם החיוך. "נעים להכיר אותך."
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 40לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next