Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 23 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 2:21 am

חיוכו של שיאנג חזר מיד. "כן, מאוד."
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 2:27 am

לנה מביטה בשניהם כאיילו נפלו מהחלל.
"מ..מה?" שאלה, לאחר שהבינה שלא ענו לה קמה והלכה למונצ'ול עם החלטה מאוד חשובה.
"אופה, תלמד אותי מנדרינית!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 2:40 am

"פעם הבאה שיהיה לנו יום חופשי, אני מבטיח לך שאני אלמד אותם מנדרינית." הוא אמר, "אני מותש מידי היום"

{{-שיעולשיעול- אז מי בעד שהם יחזרו לידרה? O__ם; כאילו מה כבר יש להם לעשות שעות בפארק?}}
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 2:45 am

הא אים חייכה חיוך רחב כשראתה שהחיוך של שיאנג חזר לפניו. החיוך שלו היה מקסים בעיניה. "איפה אנחנו גרים"? פנה הא אים למונצ'ול, סוף סוף מנתקת את מבטה משיאנג. "אחנו לא גרים בנים ובנות לחוד, נכון"? שאלה בדאגה. למרות שבלהקה הקודמת שלה הן היו רק בנות, הן ישנו במגורים מעורבים בנים ובנות ביחד עם עוד כמה טרייניס. היא שנאה לישון רק עם בנות, אפילו היא לא ידעה למה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:23 am

"האמת..." הוא התחיל, מהסס מעט. "היום בגלל שהרבה חדשים הצטרפו, גילינו שאנחנו נתחלק לשני דירות- בנים ובנות." הוא גירד את עורפו. "אבל, אה, אנחנו גרים קרוב! הבדל של קומה אחת!"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:34 am

הא אים ניסתה להסתיר את הזעם שלה. למרות שלגור רק עם בנות אמור להיות ממש נחמד בשבילה, היא פשוט לא מסוגלת לעשות את זה. היא הייתה בטוחה שאחרי יום אחד היא תתחרפן. "טוב, נראה לי שכאדי שנחזור לדירה, לא? מה עוד יש לנו לעשות פה"? אמרה אחרי שלקחה נשימה עמוקה. היא רצתה לפחות לראות את המקום שבו היא עומדת לסבול, לפחות עד לדביוט שלה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:39 am

"אופה תלמד אותי מחר, בזמן ההפסקות הקטנות" לנה חייכה,
"האמתי שזה היה צפוי שיחלקו אותנו לשני קבוצות, ואל דאגה אנחנו קבוצת בנות נחמדה" היא חייכה לעבר החדשה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 12:39 pm

שיאנג צחק למראה נסיונה של לנה לשכנע את מונצ'ול ללמד אותה מנדרינית. "אני יכול ללמד אותך." הוא אמר בחיוך קורן. "אם לא מפריע לך המבטא שלי."

ג'אקיונג היה מתוסכל. מונצ'ול נמנע מלהסתכל עליו, וכל השאר היו עסוקים מכדי להבחין שמשהו קרה. הוא רצה להתנצל, להגיד שזו הייתה טעות, אבל אפילו את זה לא הצליח לעשות. "היונגנים..."
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 2:56 pm

הא אים קצת התעצבנה ממה ששיאנג אמר. "אופא אולי תלמד גם אותי? ממש לא מפריע לי המבטא שלך". היא אמרה, שמה לב פתאום לגיטרה שהייתה מונחת בצד. "היי, אופא, אתה מנגן על גיטרה? אולי תנגן לנו משהו"? היא חייכה, מקווה שיענה בחיוב לכל השאלות שלה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:13 pm

מונצ'ול משך בכתפיו. "יחסוך לי עבודה" הוא מלמל, ואז הפנה את מבטו לג'אקיונג, מנסה כמה שיותר לא להסתכל עליו. "קרה משהו?"

{{אמאמ, היום+מחר ישלי ימים עמוסים; מבחן בתנ"ך(שאני צריכה להתכונן אליו כל היום ;_;~!), כמה סידורים בעיר וגם העובדה שהחדר שלי עוד לא נקי מחמץ ם:
אני עדיין אגיב אבל כנראה שפחות. ):
יומשישי אחזור פול-פורס! }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 3:19 pm

שיאנג היה מופתע קלות מכמות השאלות. "אה.. לא אכפת לי ללמד גם אוצך... וכן אני מנגן... אה..." הוא לא יכול היה לשיר אף אחד משיריו, לא ליד מונצ'ול שהבין מנדרינית בצורה שוטפת.

ג'אקיונג הביט בו בתמימות. "אתה לא כועס עלי, נכון?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 4:08 pm

"אין לי סיבה לכעוס עליך, נכון?" הוא השתדל להעלות חיוך על פניו, אבל הייתה לו הרגשה שאפשר לראות שהוא מתאמץ.

{{אז אני לומדת את שיר השירים ב' עכשיו, ואני חייבת לציין שזה נורא NC17.
ותנ"כי. ): }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 4:52 pm

"אמ...לא אכפת לי, אני ישמח שתלמד אותי. אפשר אפילו להתחיל עכשיו?" לנה חייכה לעבר שיאנג, מפוחדת מאט מתגובתה של הא אים הכועסת.
הא אים הפחידה אותה, ממש, היא שמחה שהיא עם יון בחדר אחרת הא אים הייתה בטח רוצחת אותה כשהיא ישנה, זה לא פעם ראשונה שלנה רואה שמשהיא אובססיבית לגביי אחד המכרים שלה אך מעולם לא ראתה תופעה כזאת כל כך מהר וכל כך מוגנת, אחרי הכל הם כמה זמן היא מכירה אותו? חמש דקות?
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 5:26 pm

ג'אקיונג חייך אליו, אך החליט ללכת על בטוח. "לא יודע... פחדתי שאתה עדיין כועס עלי בגלל שאני חצוף..."

שיאנג חייך אל לנה, מבוהל מעט. "אה... לא אכפת לי ללמד אותך גם... אבל... לא רצינו עכשיו ללכת לדירה?"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 6:38 pm

"אה נכון" לנה ציחקקה באילוץ, אך זה לא נראה כאיילו הם באמת ילכו בזמן הקרוב לאן שהוא.
"אז תתחיל ללמד אותי בדירה" היא חייכה לעברו, "היי אולי בזמן שאתה מלמד אותי מנדרינית אני יחזק לך את האנגלית?"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 8:18 pm

הא אים החליטה לשתוק לבנתיים. יש לה הרגשה שלנה ושיאנג שמו לב לזה שהיא כעסה...היא לבשה חיוך על הפנים ופנתה ללנה "יש כמה חדרים בדירה של הבנות, נכון"? אם היא עומדת לישון בדירה רק עם בנות, לפחות שתישן בחדר משלה.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 8:43 pm

יון התכופפה לעברו של דונגשו ולחשה לו, "טוב, הא אים הזאתי בכלל לא נראית כלבה לגמרי, הא. למה יש לנו רק משוגעים בלהקה? אני אהיה מופתעת אם כולנו בכלל נשאר בחיים עד הדביוט"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 8:48 pm

שיאנג הסמיק קלות. "אני לא יודע אנגלית בכלל... אין ממש מה לחזק."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 8:55 pm

"כן"חייכה לעבר הא אים, "אני ישנה עם יון, את יכולה לקחת את החדר השני" היא חייכה לעברה ואז הביטה ביון,"עם זה בסדר מצידך יון?" .
"הו באמת" לנה כבר התבלבלה מכל השיחות, ופנתה לשיאנג עם חיוך ענקי.
"אז נלמד אותך! אני מבטיחה לך שאתה תדע אנגלית! כמו שאני והא אים נדע מנדרינית."
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 9:01 pm

שיאנג משך בכתפיו במבוכה. "קודם שאני אדע קוריאנית כמו שצריך..."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeWed Apr 13, 2011 10:11 pm

"הא הא...כן" דונגשו מלמל, מחניק חיוך ומניד בראשו. "אני חושב שזה הקונספט שהם הולכים עליו שם למעלה, חבורה של ווירוד...אולי הקטטע בית משוגעים הזה יתפוס לפחות...."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 12:48 am

{{-מתחילה לשקול ברצינות קונספט בית משוגעים לקונספט דביוט שלהם-}}

מונצ'ול משך בכתפיו. "אתה בדרך כלל חצוף, אני לא צריך לכעוס עליך בגלל זה" הוא ניסה לסיים את השיחה הזו כמה שיותר מהר, אז פשוט התערב בשיחה אחרת. "השתפרת מאז הפעם האחרונה שפגשתי אותך, שיאנג. אני בטוח שבתוך חודש איתנו אתה תדבר קוריאנית שוטף." הוא חייך, "ואם תצטרך תרגום אני אשמח לעזור"

{{עטרעטרעטרררררר~ ההערה על חצוף נמארה באהבה ;_; לא הצלחתי לנסח את זה בלי שזה ייצא קצת פוגע אבל הכוונה היא לא לפגוע, אוקיי?;;~~~ }

נערך לאחרונה על-ידי Apocalypse בתאריך Thu Apr 14, 2011 12:58 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 12:56 am

ג'אקיונג פתח את פיו להגיד משהו, אך כשראה שמונצ'ול כבר לא מקשיב לו הוא וויתר ופשוט בהה בשאר מבלי באמת להקשיב להם.

שיאנג חייך אליו. "אני מקווה..."

{{מה? לול אני יודעת שזה היה באהבה לול פשוט ג'א חיפש תירוץ לשאול את מונ אם הוא כועס עליו אבל לא רצה להזכיר את הנשיקה 0:
אה ומה ששיאנג אומר זה במנדרינית, פשוט קשה לי לעשות.את זה נטוי~}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 2:42 pm

{[ אבל CO-ED כבר עשו את זה ;=; ]}

אלירן הביט בחברי הקבוצה שלו, לשם שינוי הם היו שקטים למדיי(ממה שנראה- זה יקרה לעיתים נדירות).
"טוב אז יאללה חוזרים לדירה?" שאל, הוא היה עייף-מאוד ולא באמת היה עוד מה לעשות בפארק.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 23 I_icon_minitimeThu Apr 14, 2011 9:48 pm

{{ורייטר בלוק קטלני כלדגכךלחשדגכש אגיב בצורה נורמלית אחר כך
פשוט
הרגע ראיתי את זה ואני מחוייבת לחלוק;
When U-KISS was first formed, the members argued over food. U-KISS was yelling at each other in different languages.
למה זה כלכך הקבוצה הזאת גם? ;_________; אני רואה את זה קורה כשדגךכללךדשחכלךשדחכ

ולא אכפת לי מקו-אד(שקר מוחלט), ישלי קונספט הרבה יותר טוב ;_;!!!! }}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 23 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next