Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

4Minute

Go down 
2 posters
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

4Minute Empty
הודעהנושא: 4Minute   4Minute I_icon_minitimeThu May 26, 2011 11:10 pm

4Minute 201005261014361002_1
4Minute // פור מינוט

פרטים כלליים:
*עשו דביוט ב- 18/06/2009 עם השיר Hot Issue
*חתומות בחברה Cube Entertainment
*למעריצות שלהן קוראים 4Nia (ובעברית- 4ניה. אומייגאד כלכך מתוק. ;;)

קצת על חברות הלהקה:
[אני ממש נכשלת בשמות ואני עד היום לא מצליחה לזכור את השמות שלהן (חוץ מהיונא אהובתי), אז מצטערת על החוסר פירוט]

JiHyun- ג'יהיון
4Minute Jihyun3
תאריך לידה:
09/01/1990
תפקיד בלהקה:
לידר, זמרת ראשית

GaYoon- גאיון
4Minute 4minute_Gayoon_Muzik_21122010194134
תאריך לידה:
18/05/1990
תפקיד בלהקה:
זמרת ראשית

JiYoon- ג'י-יון
4Minute Normal_59
תאריך לידה:
15/10/1990
תפקיד בלהקה:
זמרת, ראפרית
טוויטר:
4M_Jiyunit

HyunAh- היונא
4Minute 4Minute_Hyuna_12112010034820
תאריך לידה:
06/06/1992
תפקיד בלהקה:
ראפרית, רקדנית ראשית
טוויטר:
4M_hyunah
*הוציאה שיר סולו בשיתוף עם ג'ונהיונג מביסט:
Change
וחוץ מזה, קיוב אנט. הודיעו שברגע שהלהקה תסיים את הפרומושיונס עם גואורה גואורה והארט טו הארט, היונא תוציא אלבום סולו מלא ותקדם אותו. אני מאושרת. *_*

SoHyun
4Minute 20101474348
תאריך לידה:
30/08/1994
תפקיד בלהקה:
ראפרית, מאקנה

קליפים:

Hot Issue

Muzik

What A Girl Wants

Jingle Gingle (feat. Mario, Amen)

HuH

I My Me Mine

Superstar

First
[יפנית]

Home Run

Why
[יפנית]

Heart To Heart
[יש שם ג'ונגשין33333333333333333333>]

Mirror Mirror

עשו להן הרבה בעיות עם הריקוד של השיר, שלטענת הקוריאנים היה פרובוקטיבי מדיי. אז הן שינו אותו. [בעוד שהשיר של ראינה, "דוקטור פיל גוד", זה הדבר הכי סוטה שראיתי בזמן האחרון ובכל זאת אף אחד לא אמר להן שום דבר. או לפחות לא מספיק. >_>; קוריאנים טיפשים]

דעתי האישית:
אם אור כבר הזכירה את הלהקות שמתחרות על הלב שלה, 4מינוט לגמרי הולכות ראש בראש נגד אפאקס בתור הגירלגרופ האהובה עלי ;_;
הן כל כך מדהימות, וגם אם אני לא מזהה ב100% את כל הממברז זה לא מפריע לי לחשוב שהן מהממות אחת אחת ושכל אחת מהן מוכשרת בטירוף והשירים שלהן כל כך טובים- לא רק הסינגלים שלהן, אלא כל השירים בכל האלבומים שלהן. ;_;
הן היו הלהקת בנות הראשונה שהתחלתי לשמוע באופן מודע וחיפשתי אותן, ולא סתם התמכרתי לשיר אחד שלהן והחלטתי להמשיך לשמוע אותן כמו שקרה לי עם רוב להקות הבנות שאני אוהבת. כלומר, כשהתמכרתי לביסט הם כל הזמן חפרו על להקת הבנות שחתומה באותה החברה שלהם, 4מינוט, והסתקרנתי. ואז ראיתי דרים קונצרט כלשהוא (או של סוף 2009 או של אמצע 2010, לא זוכרת. כנראה שאמצע 2010 כי הן שרו את HUH אם אני זוכרת נכון) והייתה הופעה של כל מני בנות מכל מני להקות ששרו את צ'יטי צ'יטי באנג באנג של היורי, ופשוט הגעתי למסקנה שהיונא מושלמת ושהשיר שלהן (כנראה HUH אבל אני לא באמת זוכרת) מתוק מספיק בשביל שאני אחפש עליהן. ואז התאהבתי. 3>
ורק כי אני חייבת לכתוב גם משהו עליה ספציפית- אני מאוהבת בהיונא. ממש. היא רוקדת מדהים, הראפ שלה מעולה, היא מעלפת ובכל תנועה שלה אני מתחברת יותר ויותר לצד הלסבי שבי. ;-; היא באמת ובתמים אחת הבחורות היותר יפות שראיתי, וכל דבר בה פשוט נוטף סקס. ^~^
וגואורה גואורה זה שיר ממכר ומעולה ולא נחמד מצידם שהם גרמו להן לשנות את הריקוד, הוא היה ממש יפה. >:

ובזאת אני סיימתי את שלי.
[אגב, בויקיפדיה לא כתוב עליהן מספיק ככה שאין לי מושג מה באמת התפקיד של כל אחת בלהקה... פשוט כתבתי מה שנראה לי ממה שראיתי בשירים שלהןXD כלומר, אין לי מושג מי באמת הזמרת הראשית, אבל שמתי לב שג'יהיון וגאיון שרות המון אז כתבתי אותן בתור זמרות ראשיות... אם טעיתי, תגידו ואערוך~]
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
hadarsan
Nagiri
hadarsan

מספר הודעות : 93

4Minute Empty
הודעהנושא: Re: 4Minute   4Minute I_icon_minitimeWed Jun 29, 2011 9:14 pm

ג'י יון היא ללא ספק אחד היצורים הכי מוכשרים ששמעתי בקייפופ בשנים האחרונות<3
אני ממש אוהבת את הסגנון של הלהקה, ואני פשוט מאוהבת בכל שיר שהן הוציאו^~^ מדהימות!
חזרה למעלה Go down

4Minute
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1