Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
מחברהודעה
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

Hallyu Wave - Page 5 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Feb 25, 2011 11:22 pm

[מצטערת, אין לי כרגע מחשב, הוא בתיקון, אז אני כנרהא ל א אוכל להגיב הרבה~ אני גם חושבת שצריך להתקדם עלילתית, המנהל בטח צריך להגיד משהו לא? XD]

יון נאנחה, בוהה בפיצה. היא לא הייתה רעבה במיוחד, ופיצה לא הייתה ממש בסולם העדיפויות שלה בנודע לאוכל, אבל היא תאכל בכל זאת. "אז, מי רוצה לאכול?", היא לקחה את הפיצה מג'אקיונג בפחד שיפיל אותה ונעה לעבר המטבח לקחת צלחות וסכו"ם.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 3:14 pm

[ מיצ' 3> וכן...גם לדעתיXD" ]

"אני" חייכה לנה והתיישבה בשולחן במטבח כשהיא מביטה בייון חותכת את הפיצה.
לנה לקחה חתיכה אחת מהמגבש, שמה אותו על הצלחת והגישה אותו לג'אקיונג.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 5:53 pm

{{המנהל חסר מילים על המתרחש ;_; סליחה}}

מונצ'ול נשאר עומד במקומו, בוהה בפיצה לכמה שניות לפני שהחליט שהוא עדיין לא רעב. "האסופ-שי, אני חושב שאנחנו באמת חיייבם לדעת-"

"יא! לא אמרתי שזה לא הזמן לשאלות?" האסופ השתיק את מונצ'ול לפני שכחכח בגרונו כדי לתפוס את תשומת ליבם של כל חברי הקבוצה. "בינתיים, כל מי שכאן יהיה חלק מהקבוצה." הוא הדגיש את המילה בינתיים בצורה די מאיימת, "וכל מי שנמצא בקבוצה בינתיים נמצא גם כאן."

{{האסופ מנסה להכשיל את הקבוצה! יאי. אגב, הכוונה זה ש, טוב, אני סוגרת את ההרשמה למשחק. כל מי שנרשם בקבוצה לבינתיים אלא אם הוא יפסיק להגיב ואני באמת אעיף אותו. בכלמקרה אתם מוזמנים להחליט שהדמות שלכם מבינה את הניסוח או לא מבינה את הניסוח, אבל מה שהאסופ אמר פחות או יותר שכל מי שנמצא שם שייך לקבוצה, וכל מי ששיך לקבוצה נמצא שם- כאילו, עוד אנשים לא ייכנסו באמצע באופן מפתיע משום מקום. בינתיים (:

ובמידה ולא שמתם לב להאסופ יש פרופיל בעמוד הראשון, כבר כמה ימים 3:

אגב, ווהו! עברנו 100 פוסטים ו1000 צפיות~}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeSat Feb 26, 2011 6:02 pm

~עטר בהשתלטות על האייפון של אבא שלה~

ג'אקיונג אפילו לא הקשיב לדבריו של האסופ, בוהה בפיצה שנתנה לו. ״פיצה...״ הוא מלמל, דמעות שמחה עולות בעיניו. הוא בלס את הפיצה במהירות והרים את עיניו לבהות בלנה במבט מתחנן לעוד פיצה.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 7:23 pm

......עכשיו הוא כבר היה לגמרי בטוח שהוא הגיע לחבורה של משוגעים. דונג שו נאנח, תוחב את ידיו עמוק לכיסי הג'קט שלגופו. "אתה לא חייב להיות כל כך מרושע, האסופ-שי" הוא מלמל, מגחך מעט בינו לבין עצמו, "או לפחות, תהיה מרושע כשמקשיבים לך ביותר תשומת לב"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeMon Feb 28, 2011 11:06 pm

האסופ רק זרק מבט מאיים לכיוונו של דונגשו לפני שהמשיך לדבר. "נתחיל עם אימונים אינטנסיביים החל ממחר. אני מצפה מכולכם להיות מוכנים עד 9 בבוקר." הוא נעצר לרגע, מנסה לבנות מתח. "מי שלא יהיה מוכן יעוף מהקבוצה, זה ברור? אנחנו לא רוצים ילדים חסרי אחריות כאן." הוא בהה בהם אוכלים את הפיצה לכמה שניות לפני שפניו הפכו כועסים יותר מכרגיל, מה שהוביל ליציאתו בדרמתיות מהדירה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeTue Mar 01, 2011 12:26 am

"ב...בנתיים?" לנה מלמלה בשקט, "יעוף..." מלמלה בשנית.
היא התרסקה על הכיסא במטבח ומניחה את ראשה על שולחן האוכל, בעוד שערה החלק מסתיר את פניה המבולבלות.
זה לא שאפשר להאשים אותה, לנה תמיד לא התמודדה טוב עם חדשות רעות והאופטמיות שלה שואפת לאפס.
'קים אונג'ו תתעודדי...את לא הגעת עד לכאן כדי לעוף...' היא ניסתה לעודד עצמה, היא קמה ושרקה בחוזקה- כדי שכולם יקשיבו אליה.
"אנחנו ארבע בנים ושתי בנות, ויש שני חדרי שניה עם שלוש מיטות בכל אחת. אולי כדי שנתחיל לסדר מי איפה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 02, 2011 11:20 pm

"אני לא רוצה לקום מוקדם בבוקר!" ג'אקיונג אמר בקול מתבכיין, אך שנייה לאחר מכן שינה את טונו כמעט לחלוטין. "אני יכול לישון עם הבנות~" הוא הציע בשמחה. "אני כבר רגיל לזה, יש לי רק אחיות. המון אחיות."

מונצ'ול נאנח. עם כמה שהוא לא רצה שהבנות ישנו עם בנים בחדר, לא הייתה לו ברירה- וג'אקיונג גם היה הבחירה הטובה ביותר בהתחשב בגילו הצעיר. "אני מניח שזה פתר את בעיית החדרים?"

{{אנשים עטר חוזרת מחר ואז הרולפליי עלול לחיותD:}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 1:09 am

לנה חייכה וליטפה את ראשו של ג'אקיונג.
"זה בטח נחמד כשיש לך הרבה אחים..." מלמלה, "אתה רוצה להיות חלק מהלהקה הזאת נכון?...עם תתעורר איזה שעתיים מוקדם יותר זה לא יהרוג אותך"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeThu Mar 03, 2011 4:22 pm

{{ATAR IS BACK, BITCHES!!!!}}

"אחיות." הוא תיקן אותה בשעשוע. "רק אחיות." ואז משך בכתפיו, מצחקק. "ואני מניח שזה עדיין עדיף על להתעורר מוקדם לבית הספר~~~"

{{כמו שכתבתי לאור בסמס שהיא לא ענתה עליו (ואחר כך שכחתי לשאול אותה לגבי זה שוב), האסופ כנראה שכח מהעובדה שלמחרת זה יום שני ולג'א יש בצפר D< אבל~! כמו שכתבתי בפרופיל שלו, לג'א לא אכפת בכלל מהלימודים שלו, לכן הוא לא הולך לציין את העובדה הזאת בפני האסופ. או שהוא יזכור, או שלא. זה כבר לשיפוטה של אור P:
וגם~! תשמחו ששכנעתי את אבא שלי שאני צריכה פלאפון חדש, עם אינטרנט נורמאלי ;_; ולכן מחר בבוקר הולכת איתו לסלקום לבדוק מכשירים מגניבים במחירים סבירים~ אולי אפילו יהיו דילים לחיילים וזה:0 שזה יהיה מגניב~ ככה שתאחלו לי בהצלחה, וישמצב שבקרוב אקנה פלאפון חדש ואוכל אשכרה להגיב בפורום ולא רק לקרוא~ ^^ (ולשלוח לאור הוראות בסמסים ב1 בלילה XD)}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 1:06 am

"אני מניחה" לנה חייכה לעברו.
לנה לקחה לעצמה משולש, שמה אליו קצת שוקולד ומלפפון חמוץ וזללה אותו במהירות, לאחר כמה דקות- מגש הפיצה התרוקן חוץ מחתיכת קטנה.
היא העמיסה את החתיכה על הצלחת והגישה לדונגשו שלא הספיק אפילו לקחת פרוסה אחת.
"בתאבון" חייכה לעברו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 1:45 am

ג'אקיונג בהה בלנה. "פיצה... עם שוקולד... ומלפפון חמוץ?" לכמה שניות הוא פשוט עמד שם כשפיו פתוח. "אומייגאד, זה כל כך גאוני!!!" הוא קפץ עליה בחיבוק מוחץ. "את כל כך חייבת לתת לי לנסות את זה בפעם הבאה שאנחנו מזמינים פיצה, נונה~~~"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:05 am

"תודה" הוא מלמל, אבל עדיין לא הושיט את ידו אל הצלחת, אלא פשוט הניד בראשו. "אבל אני לא רעב". לאחר מכן הושיט את ידו כדי למשוך את אחד הכיסאות והתיישב לצד השולחן, בוהה בלנה רגע ארוך. "את לא בהריון נכון?"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:13 am

לנה חיבקה חזק את ג'אקיונג.
"אתה לא רציני?" היא התנתקה מיד מג'אקיונג כששמעה את דברי דונגשו, היא הניחה את הצלחת בידי ג'א ורצה לשרותים להביט בעצמה במראה.
אף פעם לא היה לה בעיה עם המשקל שלה...אבל היא קצת יותר רחבה מג'א ויוון.
היא חזרה בריצה ועמדה מול דונגשו כשהבינה סוף סוף למה התכוון.
"לא, זה סתם טעים"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:17 am

הוא נותר לבהות במקום הריק כשזו קמה ורצה בלי התראה לשירותים. ממצמץ מעט בתהייה ומרים את ידו כדי לגרד את עורפו כשחיוך נבוך עלה על שפתיו- ונותר שם עד שהיא חזרה. "אה...הא. אוקיי. אם את אומרת"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:23 am

ג'אקיונג לא יכול היה שלא פשוט לצחוק על הסיטואציה. אבל אז הוא החליט שבא לו משהו מתוק, אז הוא קפץ שוב על לנה בחיבוק מוחץ. "נונה~ אני רוצה גלידה." הוא הביט בה בעיני עגל, מחייך חיוך תמים ומתוק עד כדי כאב.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:31 am

לנה הביטו בג'א ולא יכלה לסרב, אך גם לא ממש הראתה הסכמה.
היה כבר מאוחר מדיי בשביל מתוך, ועוד יותר בשביל לרדת ולקנות.
"אתה לא צריך לישון?" היא חייכה לעברו וליטפה את שערו
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:36 am

ג'אקיונג הרים גבה, מתרחק מלנה במהירות. "מה אני נראה לך, בן חמש? אני לא צריך לישון. אני יכול להישאר ער כל הלילה אם אני רוצה~!" הוא שילב את ידיו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:40 am

"אתה צריך לישון" דונגשו מלמל, משלב את ידיו כשהביט בשני וכיוון את גבותיו מעט. כאילו נזף בו, על אף שלא היה עצבני כלל. "אם אתה רוצה להיות מוכן מחר ב9 להתחיל לעבוד בלי לעשות צחוק מעצמך, אתה באמת צריך"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:43 am

ג'אקיונג הניד בראשו. "אני לא צריך לישון. אני מושלם כמו שאני~" הוא עשה סיבוב דרמטי, מצחקק. "ובכל מקרה, אני לא צריך שאתם תגידו לי שאני צריך ללכת לישון!"

{{אחח, ג'אקיונג מאקנה חצוף. זה לא אשמתו! תראו מי הדוגמא שלו... קיוהיון, הנרי וטאמין. פפט. XD}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:56 am

{{מה, אבל טאמין ילד טוב ): (כלומר, באופן יחסי. תמיד היה נראה לי שהוא רודה בכולם שם בסתר)}}

"אה הא" הוא מלמל, דברים כאלה אף פעם לא הרשימו אותו. ילדי הפלא הקוריאניים האלה, על הגבול בין ילדות לנערים. {{על אף שאותי הם מרשימים בהחלט}} "לך לישון. יהיו לך מספיק לילות ללא שינה". הוא קם על רגליו ושילב את ידיו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 2:59 am

ג'אקיונג פתח את פיו להגיד משהו, אבל הביט מסביבו וראה את כל ההיונגס והנונהס שלו בוהים בו באותו מבט. הוא שנא את המבט הזה, אבל מצד שני הוא היה כבר רגיל אליו. הוא נתן עוד מבט חטוף במונצ'ול {{ למרות שאור בכלל לא פה XP }} ואז משך בכתפיו. "אני אלך לישון אם כולכם תלכו לישון גם."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 3:04 am

"OH NO HE DIDN'T" לנה מלמלה בשקט ונקבה מבט זועם לעבר בג'אקיונג, "This punk" המשיכה למלמל.
{( מה שהיה למעלה זה התגובה על ההתמרדות שלוXD" וזה שהיא ממלמלת בשקט זה אומר שלא שומעים אותהXD")}
"בכל מקרה כבר מאוחר" היא הרימה כתפיים בהתייאשות והביטה בכל שאר חברי הלהקה,
"שניפרוש לישון?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 3:20 am

ג'אקיונג הניד בראשו. "אני לא רוצה ללכת לישון!" הוא קרא, רוקע ברגלו.

{{אה, אני חושבת שלא ציינתי את זה בפרופיל שלו- בגלל שהוא היפראקטיבי יש לו בעיות שינה (כאילו הוא לא מצליח להירדם בגלל שהגוף שלו כל הזמן זז וזה~) ולכן הוא די שונא שאומרים לו ללכת לישון~ מצד שני הוא אוהב לישון ושונא שמעירים אותו, אז... אה... כן. XD}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 3:30 am

"אתה לא בן חמש" דונג שו אמר, למרות שהוא באמת פקפק בזה. "אז תפסיק להתנהג כמו אחד".
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 5 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next