Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 20 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeMon Apr 11, 2011 7:56 pm

ג'אקיונג חייך חיוך עצום וקד קידה עמוקה. "נעים להכיר אותך, נונה-נים~~~~" ואז, כמעט בלי לשים לב, התחיל לזמזם את השיר נונה נומו יאפו של שייני.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:21 am

"תגידו, ההאסופ הזה..הוא תמיד כל כך רשע אליכם"? שאלה הא אים. "תגידו, בני כמה אתם בכלל? אתה נראה צעיר". היא הצביעה על ג'אקיונג.
{סורי שאני כותבת כאלה דברים קצרים}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:23 am

"אה...? אני?" דוגשו מלמל, מתנער מעט מהמחשבות ששקע בהן. "אני...אמ....רגע- על מה דיברנו בכלל?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:25 am

"כן" מונצ'ול ענה בצורה חד משמעית ומהר. "תמיד" הוא נאנח. "אבל מתרגלים לזה... בסופו של דבר הכל לטובתינו. לפחות הרוב." הוא חייך כשהם החליפו נושא שיחה. "אני בן 22" הוא ענה
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:51 am

לנה הביטה בשני הנערים בחשד, היא לא הבינה מה קורה...המבטים המתחלפים האלו רק עוד יותר מוזרים לה.
"תחביבים" לנה סוף סוף הוציאה הגה במשך כל הזמן הזה ששתקה~
"כן, שחיה...ואוכל...שופינג" היא חייכה בסיפוק.

"נו רק שניה כפרה" אלירן בסופו של דבר חטף את הגיטרה והחל לנגן.
הוא לא יודע בזה אבל הוא לא ניגן שנים, וניתן היה לשמוע את זה אך עם הזמן הוא החל להיזכר, הצלילים נשמעו לפתע ברורים יותר ורצופים.
"עכשיו אני מרגיש כאילו,
לא יודע כלום,
עכשיו אני מחיש את צעדי,
היא מסתכלת בחלון,
רואה אותי עובר בחוץ,
היא לא יודעת,
מה עובר עלי.
" החל לשיר, וקולו המרשים רק הוסיף לצלילים הזרים.
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:00 am

"הו זה נהדר! נוכל לצאת לשופינג ביחד~!" אמר, כמעט קופץ כל הכיסא שלו בהתלהבות.

{{ הוא כזה ווירדו. אני מתה עליו 3> }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:05 am

ג'אקיונג הסמיק שוב. "אני בן 15..." הוא מלמל במבוכה.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:11 am

"אז איך אני אמורה לקרוא לך מנצ'ול? אופא"? הא אים חייכה. "טוב. אז לאן הולכים"? שאלה בסקרנות. נמאס לה כבר לעמוד סתם ככה באמצע הרחוב.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 1:48 pm

{{זהלאבאמתדאבלפוסטאניסתםשכחתילהגיבעםשיאנג.ואיןליהרבהמהלהגיבעםקיונגעדשאורתמשיך}}

שיאנג בהה באלירן, מופתע קלות. השפה בה שר נשמעה לו כל כך מוזרה (אבל.מצד שני, גם קוריאנית נשמעה לו מוזרה בהתחלה) והוא לא הצליח להבין ממנה כלום. וגם, הוא אמנם לא נהג לשפוט אנשים, אך מאיך שראה את אלירן עד כה הוא נראה לו כמו ראפר, ובכלל לא חשב שיכול להיות לו קול כזה יפה.

{{אע הסתבכתי עם הצבע;; תסתדרו בלי}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 2:15 pm

{{ערכתי לך צבע XD}}

מונצ'ול משך בכתפיו. "זה תלוי, בת כמה את?" הוא אמר, משועשע למדי. עד לפני חודשיים אם בחורה הייתה שואלת אותו את השאלה הזו, הוא כנראה היה מת ממבוכה; אבל אחרי חודשיים עם הבנות וג'אקיונג הוא כבר התרגל למדי. "אה.. האמת... אין לנו באמת לאן ללכת." הוא מלמל. "תמיד אפשר לחזור לפארק"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 2:48 pm

"אני בת 19". ענתה הא אים "מה זאת אומרת לחזור לפארק? הייתם קודם בפארק"? שאלה הא אים בהתלהבות. היא ממש אהבה ללכת לפארקים. "אני רוצה לחזור לפארק". קבעה לבסוף.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 2:56 pm

אלירן הפסיק, זרק את הגיטרה לעברה שיאנג והתיישב ממולו.
"תנגן איזה שיר סיני, אני רוצה לשמוע את הקול שלך" קבע ברצינות, הוא פה בשביל המוזיקה והכסף בעיקר, הוא רצה לדעת מה כל אחד עושה בלהקה ולמה.
הרי אמור להיות סיבה טובה שהוא פה למרות שהקוריאנית שלו יותר גרועה מהמבטא של לנה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 3:02 pm

שיאנג הסמיק אך הנהן, לוקח את הגיטרה. הוא לא ממש זכר שירים סיניים כמו שאלירן ביקש, אז החליט לשיר שיר ישן שכתב, לא הרבה אחרי שוונגמו נפטרה. זה היה שיר עצוב, אבל הוא היח שהם גם ככה לא יבינו את המילים לכן הרשה לעצמו להוציא את העצב שלו החוצה.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:34 pm

{{אוקיי, אני מניחה שמנצ'ול וג'אקיונג הסכימו ללכת לפארק אז אני כותבת שהם בדרך לפארק,טוב?}}
"אתם לא החברים היחידים בלהקה, נכון? אז איפה כל השאר? אתם לא אמורים להיות ביחד"? שאלה הא אים כששלושתם הלכו לכיוון הפארק.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:42 pm

"אנחנו לא היחידים~~~" ג'אקיונג הכריז, מצחקק. "כל השאר בפארק... או בקניון... אני חושב." הוא מצמץ. "בכל מקרה, אנחנו לא ביחד כי זה היום החופשי שלנו והיינו רעבים~~~"
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:47 pm

"אהה.." חייכה הא אים. "אז כשנגיע לפארק נפגוש כמה מהם? כמה אנחנו בקבוצה בכלל"? שאלה הא אים. היא הבינה שלמרות מה שהאסופ הספיק להגיד לה, היא לא יודעת כלום על הקבוצה החדשה שהיא עומדת להיכנס אליה..היא התגעגעה לקבוצה הישנה שלה והיא הרגישה שרואים מבט של געגוע על הפנים שלה ומיד מחקה אותו ואת המחשבה מהראש שלה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:52 pm

"אנחנו.... תישעה, נכון לעכשיו" מונצ'ול ענה. "אני לא יודע אם הם עדיין בפארק, הם עדיין חשבו לאן ללכת כשג'אקיונג ואני הלכנו."
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 4:57 pm

"וואו תשעה זה מלא! יכול להיות שהאסופ יעיף כמה"? שאלה בדאגה. היא ממש לא רצתה עוד פעם למצוא את עצמה מחוץ לקבוצה. היא כבר התאמנה מספיק שנים כדי שהיא סוף סוף תעשה את הדביוט שלה. "טוב בואו לא נחשוב שלילי. אז..אתם יודעים מה התפקיד של כל אחד כבר"? שאלה בחיוך. בראש היא כבר התחילה לדמיין רומן בינה לבין הזמר הראשי והחתיך.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 5:57 pm

"הוא כבר העיף מישהו..." מונצ'ול מלמל בשקט. אף אחד לא אהב לדבר על העזיבה של ג'ינקי. "אני בטוח שלא תהיה לו בעיה לעשות את זה שוב במקרה הצורך." כמו אם הוא היה מגלה שנתתי לג'אקיונג לאכול גלידה. הוא השלים בראשו. "עדיין לא אמרו לנו מה התפקידים שלנו, אבל אנחנו לפעמים מנסים לנחש." הוא חייך, לא טורח להזכיר את העובדה שלפי דעתו אין לו באמת שום תפקיד חשוב בלהקה; לא מבחינה ווקאלית ולא בתור רקדן.

{{מה שמזכיר לי, אנשים, אני צריכה סדר של מי-יהיה-מה. פשוט תגידו אם באלכם להחליף תפקיד אומשהו כי, אה... כן.
כאילו....
לפי סדר הפרופילים;
מונצ'ול: סאב-משהו (נגיע לזה בסוףףףףףף)
מאריסה: רקדנית ראשית (AS IN בקושי תשיר)
לנה: מיין ווקאל
אלירן: מיין ווקאל
ג'אקיונג: רקדן ראשי (מצטערת, עטר, אבל זה אומר שבדומה למאריסה הוא בקושי ישיר~)
שיאנג: בינתיים-סאב-ווקאל-בגלל-שהוא-נכשל-בקוריאנית
יון: ראפרית (מיין? סאב? סתם?- צריכה אימות כאן~~)
דונגשו: ראפר ראשי, רקדן
צ'ין-הא: מיין ווקאל
הא-אים: זמרת(? זמרת=ווקאל מיין, סאב, סתם?), רקדנית משנית

בכל מקרה, שלושה מיין-ווקאלס נשמע לי נהדר. אני גם חושבת שכיסינו את כל התפקידים שצריך, ובגלל שאין עוד אנשים שרוצים להצטרף... זה נהדר. D:
ו,אה, כולם יצטרכו לרקוד, אז להוסיף "רקדן משני" וכאלו זה לא סופר חשוב. כן חשוב אם באלכם רקדן/ית ראשי/ת כי זה לגמרי מקצץ מהשירה ):
בניגוד לקו-אד ששם המאקנה הוא הרקדן הראשי והזמר הראשי. וחמוד ביותר. ;; -אוהבת סונגמין- }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 6:00 pm

[רק ש...אמ, אין לי מה לעשות כרגע כי שיר שחכה להמשיך והשנייה [שאני לא זוכרת איך קוראים לך סורי ;; בטיול. אני בדד ):
בואו להציל אותי ;_;
אבל התפקיד זורם (Y)]
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:13 pm

"אתם יודעים מתי נדע את זה? אני ממש רוצה להיות מיין ווקאל. כמו בלהקה הקודמת שלי". חייכה הא אים אבל מיד רצתה לקחת את המילים שלה בחזרה. היא ידעה שטוב לא יצא מזה. "אז..ג'אקיונג, אתה הכי צעיר בלהקה? זה לא מבאס אותך? לפי מה שהבנתי אני הכי קרובה אליך בגיל ואני גדולה ממך ב4 שנים".
{{אני רוצה להיות מיין ווקאל גם.}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 7:54 pm

{{לול אור זה בסדר, ג'א מראש היה נמצא בלהקה על תקן מאקנה-רקדן-ראשי-סופר-אגיו-דראג-קווין}}

ג'אקיונכ הניד בראשו בחיוך. "אני רגיל~ יש לי שבע אחיות שגדולות ממני." הוא צחקק ואז פנה למונצ'ול. "ולי אין אשליות לגבי מה יהיה התפקיד שלי בלהקה." הוא מלמל. "גם ככה הדבר היחיד שאני יודע לעשות זה לרקוד."
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:10 pm

"שבע אחיות גדולות, הא?" מילמלה לעצמה הא אים. הא אים תמיד רצתה אחיות גדולות. "מה איתך מונצ'ול"? שאלה הא אים "יש לך אחיות או אחים"? היא לא אהבה לדבר על משפחה אבל בגלל שזה נושא שאי אפשר להימנע ממנו, היא החליטה לגמור עם זה מהר. היא הרגישה לא כל כך בנוח, מקווה שאולי יש מישהו חמוד בלהקה שהיא תמצא איתו נושא משותף.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:20 pm

{{יון בת 17 כךלחדגכלחדיגשכחליש די לשכוח אותה ;; -מרגישה רע בשביל מעיין-

ו, אמ, ארבעה מיין ווקאלס? אההה... שלושה נראה לי בסדר, ארבעה נראה לי יותר מידי. ):
כאילו נכון ששתיים בנות-שניים בנים יאזן את המצב, אבל בלהקה של 10 אנשים אם יש 4 ראשיים זה כזה... השישה האחרים לא ישירו. אבר. O__ם (כאילו ישירו אבל ממש קצת. צריך להתחשב בזה בצורה הגיונית. ואז מה אם זה רולפליי ושהם לא באמת ישירו לךכחדגכלשח ;; )
אני לא יודעת, אני מעלה את הנושא הזה להחלטה של האנשימים כאן; כמה מיין ווקאלס צריך? (התחכמויות עם "ליד ווקאל" לא יביאו אותנו לשום מקום כשדלךחכלדךח) }}

"אני בטוח שתהיה הרקדן הראשי שלנו, ג'אקיונג-אה" מונצ'ול חייך לעבר הצעיר, "ואני מניח שנדע כשכבר ממש נתחיל להתארגן לדביוט שלנו. בינתיים אנחנו רק מתאמנים" הוא לא התייחס להיערה על הקבוצה הקודמת שלה; יודע שיש נושאים שלא שואלים עליהם בעשר דקות הראשונות של ההיכרות. "אני בן יחיד" הוא משך בכתפיו, "ההורים שלי היו עסוקים מכדי שיהיה להם זמן לעוד ילד." לא שאמא בכלל רצתה אותי מלכתחילה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 20 I_icon_minitimeTue Apr 12, 2011 8:24 pm

"ואוו כל כך! יש חנות אחת קרובה לכאן שיש שם בגדים איכותיים ואופנתיים, גם לגברים" היא חייכה, לנה אהבה מאוד לדבר על אופנה, היא יכלה גם להמשיך לנצח היא יכלה עם הידע שלה בנושא אך כשראתה את המבט המיוסר של דונגשו העדיפה להפסיק.
"אולי כדי שנחזור לפארק?" שאלה, היא ידעה שדונגשו העדיף להתפצל אבל היא פחדה שאלירן כבר רצח משהוא.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 20 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next