Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 6 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeFri Mar 04, 2011 3:33 am

ג'אקיונג מצמץ. "... איך להגיד שאני לא רוצה ללכת לישון נחשב שאני מתנהג כמו ילד בן חמש?"

{{טוב, אני מודה- הוא באמת מתנהג כמו ילד בן 5. חמודי של אמא ♥}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:07 am

"רק ילדים בני חמש לא מבינים ששינה זה חשוב." מונצ'ול אמר, עוד תוהה איך לעזאזל השיחה התגלגלה למצב הזה מדיבורים על הריונות וגלידה. 'לפחות אנחנו כבר לא מדברים על גלידה...' הוא כמעט ונתקף בחילה רק ממחשבה על הדבר המתוק הזה. "עכשיו באמת, אולי פשוט נלך לישון? יש לנו יום ארוך מחר..." הוא מלמל.

{{ידעתי שהרולפליי יחיה כשעטר תחזור ;_;~!!!
ולהזכירכם מונצ'ול שונא דברים מתוקים אז הבחילה ממחשבה על גלידה הגיונית לגמרי.
והוא גם אוהב לישון. ם:}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:22 am

ג'אקיונג חשב על זה לרגע. "אני אלך לישון אם היונגנים ייתן לי לישון איתו~~~"

{{היונגנים=מונצ'ול, למקרה שזה לא היה ברור. ברגע שהם יידעו על התפקידים שלהם בלהקה הוא יהפוך להיות לידרנים, אבל בינתיים הוא היונגנים~~~ }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:51 am

לנה חיבקה את ג'אקיונג מאחור.
"ג'א אותך כל כך עייף שאתה מדבר שטיות? בוא נילך לישון" היא מנסה כמה שיותר לגרום לכולם ללכת למיטות שלהם וכמובן שעם ג'א לא ישן-אף אחד אחר לא יצליח.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:54 am

ג'אקיונג הניד בראשו, מתרחק מלנה. "לא! אני רוצה לישון עם היונגנים! אני לא יכול לישון לבד... אני בחיים לא אצליח להירדם ככה." הוא נאנח בדרמטיות, מביט במונצ'ול בתקווה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:56 am

"אתה ישן עם הבנות בחדר, אתה תהיה בסדר גמור." מונצ'ול נאנח. "חוץ מזה, אנחנו באמת צריכים לישון או שלא נקום מחר."
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 12:58 am

ג'אקיונג עטה על פניו את ההבעה הכי מתוקה שלו. "אבל... אני רוצה לישון עם היונגנים~~" הוא חיבק את מונצ'ול, נתלה על כתפו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:21 am

"לך לישון בחדר שקבעו לך" דונג שו אמר. הוא הרים יד אחת כדי להוריד את כובע הגרב משערו האדום. "כולנו עייפים, כולנו רוצים לישון. ואין זמן עכשיו לצרות. אתה עוד לא במצב שבוא אתה יכול פשוט לבקש לישון עם מישהו מאיתנו באותה מיטה וזה יחשב בסדר". טוב, אף אחד מהם לא היה במצב הזה, והוא כנראה יצא מגעיל....אבל הוא באמת רצה לישון.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 5:43 am

ג'אקיונג פתח את פיו כדי להתווכח, אבל החליט שזה לא שווה את זה. במקום, הוא התקרב לדונגשו, חיבק אותו והרים אליו עיניים גדולות. "אבל היונג~ אני פשוט לא אוהב לישון לבד..."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:09 pm

{{עטר, בתור קוריאנית- את נכשלת קשות XD}}

"אתה לא ישן לבד, אתה עם הבנות בחדר." מונצ'ול אמר שוב, לא מבין למה ג'אקיונג מסרב להבין את העובדה הזו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:19 pm

{{אני נכשלת גם לא בתור קוריאנית אז... זה בסדר.}}

ג'אקיונג נאנח, מוותר "טוב. אם היונגנים אומר... אני אלך לישון." הוא עשה סיבוב דרמטי, נכנס לחדרו בצעד איטי.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 4:47 pm

לנה נאנחת והביטה בג'א נכנס בדרמתיות לחדר שינה של הבנות.
"טוב נראלי שאני גם יפרוש לישון, לילה טוב" היא מחייכת ונכנסת לחדר שבו ג'א נמצא וסוגרת את האור.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 8:28 pm

{{טוב בעיקרון אני יכולה להמשיך לחפור על ג'א אבל זה נראה לי חסר פואנטה... שנעבוא יום?}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 8:31 pm

{{.........אני עושה טיים סקיפ למחר בבוקר כי עכשיו אם נכתוב שכל אחד הולך לחדר שלו לישון יהיה די מסובך בהתחשב בכך שמעיין וליליאן לא יכולות להגיב מסיבות כאלו או אחרות. ._. אז טיים סקיפ! הוריי!
תעירו את הדמויות שלכם, אנחנו כבר נראה מה אנחנו עושים עם ג'ינקי ויון, ו.. אה.... אין להם אוכל בדירה אז אתם מוזמנים לגרום להם להילחץ מזה ש"אומייגודאינלנוהאוכלךלכשחדגכחלדגיכשד", אבל התכנון הוא שהאסופ יהיה סופר-נחמד וייקח אותם לארוחת בוקר, אז בלי להמציא אוכל משום מקום שוב. אוקיי?;_;

אמפג עטר את אפילו לא מבינה XD אני יושבת וכותבת את ההדועה הזו ואז כשאני עושה שלח הוא אומר לי שמישהו פרסם הודעה בזמן שכתבתי את זה XD}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 8:40 pm

{{לול~ אני במסעדה עם ההורים אבל הם משעממים אז. המ.}}

ג'אקיונג לא רצה לקום. הוא בקושי ישן בלילה, חלק בגלל ההתרגשות וחלק פשוט כיוון שהוא אף פעם לא ישן טוב. אבל השעון המעורר של אחת הבנות היה חזק כל כך שלא היה לו מה לעשות. הוא בהה באוויר במבט מעורפל ותהה איך לעזאזל הוא יעמוד על הרגליים, שלא לדבר על לרקוד. בינתיים הוא פשוט המשיך לשבת במיטה.[u]
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 9:51 pm

השעון המעורר של לנה נשמע בקולי קולות אשר לא היה ספק שמי שנמצא בסביבת החדר התעורר וגם אלו שבקיר ליד.
לנה פתחה את עינייה והתמתחה, זה היה נדיר לראות אותה כמה כ"כ מהר- בדרך כלל שעון מעורר זה לא מה שמצליח להעיר אתה, אולי זה מההתרגשות?
היא קמה במהירות ופיהקה, רצה לכיוון המטבח כדי להכין את הקפה שהיא חייבת על הבוקר.
בזמן שהיא מחכה שהמים יגיעו לרתיחה היא מחפשת את הקפה ונחשו מה? לא מוצאת, בהתחלה חשבה שהאסופ החביא את זה איפה שהוא עוד שהבינה שאין בכלל.
"אין...קפה..." מלמלה כשעינייה נסגרות והפה פעור, "אין קפה!?" בפעם השניה כבר צרחה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 10:08 pm

למשמע הצרחה ג'אקיונג קבץ ממיטתו ורץ למטבח. הור עדיין לבש את אותם בגשים שלבש בערב הקודם- אחרי שצפה חצי לילה באנימה בפיאספי שלו הוא היה עייף מכדי להחליף בגדים. "מה?! מה קרה?!"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 10:17 pm

"א..א...אין קפה!?" לנה החזיקה בשערותיה חשבה שהיא הולכת להתחרפן.
לנה לא צריכה אוכל כדי לשרוד בבוקר, לנה צריכה קפה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 10:21 pm

ג'אקיונג מצמץ. "נונה~ הלחצת אותי, כבר חשבתי שקרה משהו..."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 11:39 pm

מונצ'ול הסתובב במיטתו למשמע השעון המעורר מהחדר ליד. הוא מעולם לא אהב לקום בבוקר, בעיקר למשמע שעונים מעוררים שאין ביכולתו לכבות. הרעש של השעון נפסק לאחר כמה שניות ומונצ'ול כבר כמעט נרדם שוב כששמע צעקות מהמטבח. הוא התיישב במיטתו ושפשף את עיניו, מסתכל סביבו. הוא חשב שאולי הוא הזה את הצעקות כשהן נפסקו, אבל החליט שעדיף ללכת לבדוק את זה. הוא נעמד ממיטתו, מתמתח באופן מיידי, ולקח חולצה מליד מיטתו למרות שהוא לא שם אותה על עצמו באותו הרגע- עייף מכדי לנסות. כשהוא הגיע לסלון-מטבח הוא העביר את מבטו מספר פעמים בין ג'אקיונג ולנה. "אה... קרה משהו?" הוא שאל, מעביר את ידו בשיערו ומחניק פיהוק.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 11:45 pm

"לא." ג'אקיונג אמר מיד. "נונה גילתה שאין קפה, אז היא מצאה דרך אירת להעיר את כוחנו." הוא חייך במתיקטת.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 11:54 pm

למרות כל המהומה שהיא גרמה היא עדיין לא קלטה שהיא העירה את ג'א ומונצ'ול, וזה לא שהיה לה באמת אכפת הרי אין קפה!.
"יא!" היא הביטה בג'א "עם אני יביא לך כסף את תילך לקנות קפה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSat Mar 05, 2011 11:55 pm

{{עטר לא רגילה לפלאפון החדש שלה אז BEWARE, TYPOS AHEAD!
אבל אנחנו אוהבים אותה אז נסלח לה. 3:}}

מונצ'ול בהה בלנה כמה שניות. "אה." הוא גירד את עורפו ופיהק, אפילו לא מנסה להסתיר את זה הפעם. "מה השעה בכלל?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:02 am

ג'אקיונג הביט בשעונו."שבע בבוקר..." הוא מלמל ואז פנה ללנה. "אין לי בעיה ללכת~ מותר לי גם לקנות סוכריות בדרך?"[strike]
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 12:09 am

"כן" היא מביאה לו מספיק כסף בשביל חלב, קפה ושתי ממתקים.
"תקנה חלב וקפה ותשאיר אצלך את העודף" היא עלתה חיוך על פניה- עוד מאט והיא תוכל באמת להתעורר ולהתחיל את היום
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 6 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next