Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+5
Mich
Lillyanne
PASKO40056
SuperUkeChan
Apocalypse
9 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
מחברהודעה
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

Hallyu Wave - Page 8 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:01 pm

ג'אקיונג קיפץ ברחבי החדר באושר, מזמזם לעצמו את השיר החדש של סופר ג'וניור אמ. לבסוף הוא החליט שאולי הגיע הזמן להחליף לבגדים אחרים. הוא הלך לחדרו ושם על עצמו את הדבר הכי פשוט שיכול היה למצוא- טרנינג בצבע גחול בוהק וסווצ'רט לבן עם גוכבים צסעוניים עליו שהיה גדול עליו בכמה מידות. הנעליים שלו, כמובן, היו סניקרס שחורות שהיו גדולות מספיק להגניס בצוכן 3 שוליפטס.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:09 pm

{{וסתם כי שני התעקשהבקשה ממני לגרום לר"פ להתקדם: האסופ!D:}}

האסופ התפרץ אל תוך הדירה, כלל לא מופתע מזה שהדלת הייתה לא נעולה. "בוקר טוב לכולם!" הוא הכריז עם כניסתו, סוגר את הדלת אחריו ונשען עליה. "אני רואה שכבר התעוררתם." הוא ציין את הברור מאליו, מחייץ לעצמו. "אני מקווה שכולם ישנו טוב, יש לנו יום ארוך עוד לפנינו." הוא המשיך בקול חזק, כאילו מתעקש להעיר את אלו שעוד היו מנומנמים. "ואם לא, אז... חבל, כי באמת שיש לנו יום ארוך לפנינו."

{{ורק כי איןלי כוח לסמס לעטר, וזה גם סוגשל תקף לגבי הרולפליי:
ראיתי היום פרק 116 של טאהיהיאגיוג'יהיון, והיה שם טאמין(כתמיד!) והיצ'ול. ובאחד הקטעים טאמין היה כולו "אומייגוד היצ'ול תשתוק ותגיע לעניין כשדגכחשדגחיכשדכ" וזה נורא הזכיר לי ג'אקיונג ;_;
זהו.}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:31 pm

ג'אקיונג פלט צווחת אושר. "האסופ-נים~~~~~~~~~~~"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 9:33 pm

לנה יצאה מהמקלחת, מביטה בהאסופ מדבר בעודה אוספת את שערה הארוך והרטוב לקוקו.
כשסיימה שילבה את ידיה מחכה שיקרה משהו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:30 pm

"אה-" דונג שו התחיל, עוצר את דבריו באמצע בשל צעקתו של הצעיר. הוא נאנח, מעביר יד אחת בשערו לפני שהמשיך. "ומה אנחנו נעשה ביום הארוך הזה?" הוא שאל, מחייך חיוך קטן שהייתה בו מן הציפייה- ציפייה ליום הזה, שסוף סוף יתחיל. וגם ציפייה לצאת מהבית הזה, שהכל רק ממתקים וקפה פחות או יותר.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:44 pm

האסופ כחכח בגרונו. "אמרו לי שקודם אני צריך לקחת אתכם לארוחת בוקר." הבעתו הייתה כשל אחד שהרגע ירו בו. "נדבר על זה כבר שם." הוא הסתובב ופתח את הדלת, "קדימה, תמהרו כבר. אתםר וצים ארוחת בוקר, נכון?" הוא לא הסתכל אחורנית ורק המשיך ללכת אל מחוץ לדירה.

{{-שיעולשיעול- אני... עוד צריכה לחשוב ווטפ הם יעשו XD כאילו אימונים, OF COURSE, אבל אינלי מושג איזה לולול}}

מונצ'ול נאנח וקם מהספה. 'לפחות אנחנו נקבל אוכל' הוא חשב, מנסה לשכנע את עצמו שהיום הזה לא הולך להיות נורא בכלל.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 10:57 pm

לנה חזרה לחדרה, פתחה את המזוודה והוציאה תיק צד קטן וכניסה בו- פלאפון, ארנק, תודעת זהות וכמובן קצת איפור למקרה הצורך.
היא נעלה סניקרס נוחות למרות שרצתה לנעול עקבים.
היא באה לסגור את המזוודה כדי שתוכל לצאת- איך זה לא היה קל מכמות הבגדים שבתוכה, לנה בסופו של דבר התייאשה.
'נסדר תארון כשנחזור' החליטה ויצאה מהחדר ובכללי מהדירה עצמה.
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 06, 2011 11:12 pm

יון יצאה אחרי האחרים, נועלת את נעלי הספורט שלה בדרך. כל הדברים שהייתה צריכה היו כבר בג'קט שלה, שלקחה אותו איתה. היא ראתה שמונצול נראה קצת מדוכדך, ובגלל שהוא נראה האדם הכי שפוי שם היא פנתה אליו, "היי, יהיה בסדר. פשוט נצטרך לדאוג לא לתת לקטן יותר מדי סוכר, ולשלוט על הבחורה השנייה, ונראה לי הכל יסתדר. מה אתה חושב אנחנו הולכים לעשות היום?". היא בדרך כלל לא הייתה כזו דברנית גדולה, אבל אם היא כבר שם אז למה לא.

{קצת אינטרקציה אנשים אני מתה כאן ;_; למה הם לא מדבריםםםם}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 1:08 am

{{תפסיקו לקרוא לקיונג צעיר וקטן! ואני צריכה לחזור למשמרת אז אמשיך בלילה{{
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 4:19 am

{{דאבל פוסט כי סיימתי משמרת וצריכה להמשיך ממקודם. מותר לי.}}

ג'אקיונג, כאמור, כבר היה מוכן ליציאה. "האסופ-נים~ מתי מתחילים להתאמן בריקוד? אני רוצה לרקוד~"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 10:57 pm

"אין לי מושג." מונצ'ול אמר וניסה לחייך בכל זאת. הוא בהחלט לא היה אדם של בוקר, אבל הוא ידע שאסור לתת לזה להשפיע על ההתנהגות שלו כלפי הקבוצה. "אני מקווה שהיום לא באמת יהיה ארוך כמו שהאסופ טוען, אני מפחד שלג'אקיונג תהיה נפילת סוכר. ואני לא בטוח שלנה תשרוד בלי קפה..." הוא מלמל, עוקב אחרי האסופ.

האסופ נעצר לפני מכונית שחורה גדולה, גורם לשאר להיעצר מאחוריו, ופתח את הדלת. "תכנסו, תכנסו." הוא זירז אותם ולאחר מכן נכנס למושב על יד הנהג. הוא הסתובב אליהם ובחן את כולם. "אני אתן לכם לוח זמנים לשבוע הזה כשנהיה במסעדה, עד אז אני לא רוצה לשמוע שאלות." הוא אמר והסתובב חזרה, מפציר בנהג להתחיל ליסוע.

{{ממ אתם מוזמנים להחליט איפה הדמות שלכם יושבת וכאלו ם:
דמיינו טנדר/ג'יפ כזה, שמסודר במקומות של שניים, שניים ובסוף שלוש. אני לא יודעת להסביר טוב מזה. תזרמו. ._.}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeMon Mar 07, 2011 11:08 pm

לנה התיישבה במושבות האחרונים- ליד החלון בצד השמאלי.
היא חגרה את עצמה ונשענה על החלון מביטה על הנוף בשלווה, עד כמה שרצתה לפתח שיחה עם מי שישב מסביבה היא לא ידעה מה לומר.
לא משנה כמו חברתית היא(ולנה מאוד חברתית למרבה הפלא), היא פשוט לא ידעה מה לומר למרות שבסופו של דבר היא כן תצטרך להתחיל להכיר ולהסתדר עם חברה לקבוצה.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 1:08 am

"אני רוצה לשבת ליד היונגנים~" ג'אקיונג הכריז ומשך את ידו של מונצ'ול, דוחף אותו לצמד המושבים הראשון, זה שהיה בדיוק מאחורי האסופ והנהג. הוא נחגר, עדיין מלקק את הסוכריה הענקית שלו. "האסופנים, איפה אנחנו הולכים לאכול? יהיה שם גלידה? אני רוצה גלידה. ושוקו. אני רוצה שוקו עם גלידה~" הוא דיבר מהר מאוד יחסית למישהו שהיה ער חצי לילה.

{{אוי, ג'א, למה אתה כזה היונגהור?!}}
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 1:33 am

יון נאנחה, נדה בראשה למראה ג'אקינוג המקפץ, ונכנסה גם כן למכונית, יושבת בשורה האמצעית מצד ימין, ליד החלון. היא כבר ידעה שהיום הזה הולך להיות ארוך, ללא כל קשר לאימונים מפרכים שהם יעברו. רק לשרוד את חברי הקבוצה ידרוש ממנה מאמץ אדיר.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 4:52 pm

"אני לא יודע." האסופ רטן. "מי נתן לו סוכר?"

{{חברים מתנחלים אצלי אז, אה, אני לא יכולה באמת להגיב היום ;_; סליח אנשים}}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeTue Mar 08, 2011 5:01 pm

ג'אקיונג צחקק, מתעלם משאלתו של האסופ. "בואו נשים מוזיקה~ אני רוצה לרקוד~" הוא רכן לכיוון הנהג ודחף לידו דיסק עם שירים קופצניים למדי.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 1:55 am

"יא, ג'אקיונג" מונצ'ול משך את ג'אקיונג למקומו. "אל תפריע לנהג, אנחנו לא רוצים לעבור תאונת דרכים."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 2:18 am

לנה שישבה במושבים האחרונים הנהנה כמו מטומטמת כשהיא מסכימה עם מונצ'ול.
"ג'א אנחנו כבר מגיעים, אז תשב בשקט עד שנחנה ותקשיב להיונג שלך." היא לא באמת חשבה שזה יוסיף משהו- זה לא שג'א באמת מקשיב לה, אבל היא כל כך לא סבלה את השקט המטריד הזה שתקף את האוטו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeThu Mar 10, 2011 4:14 am

אלא שג'אקיונג כבר לא הקשיב להם. ברגע שנהנג הואיל בטובו לשים את הדיסק הוא התחיל לרקוד במקומו. "דו איו דו איט צ'ווווווו"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 8:04 pm

{{מיניטייםסקיפ כי, אה, כן.
בואו נחליט שהנסיעה עברה בשלום ושהם הגיעו למסעדה הרצוייה... שזו מסעדה פשוטה שמוכרת מאכלים הקשורים באורז, קימצ'י וסוגים שונים של אוכל צלוי, קיי?): (אוכל צלוי=בולגוגי וכאלו, אגב) אם איןלכם מושג על מה אני מדברת אז פשוט..... תחפשו באינטרנט?}}

מונצ'ול היה ראשון לצאת, לא יכול להישאר עוד רגע במכונית. לא היה לו שום דבר נגד נסיעה במוכניות, אבל הוא חשב שאם הוא יצטרך לשבת עוד רגע אחד ליד ג'אקיונג היפראקטיבי הוא פשוט לא ישרוד. הוא התמתח מעט והרגיש את הרעב תופס אותו, מה שגרם לו לחפש את האסופ במהרה. "אוכלים עכשיו, נכון? אתה לא תכריח אותנו ללכת עכשיו ברגל, נכון?"

האסופ בקושי הגיב לשאלותיו של מונצ'ול ופשוט התחיל ללכת לכיוון מסעדה קטנה, "הגענו, הגענו."

{{לא, עטר, אין כאן שוקו לגלידה. ):}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 9:15 pm

"הא הא, יופי" דונג שו מלמל כשיצא מהמכונית, יד אחת טופחת לרגע על בטנו כשחיוך עלה על שפתיו. הגיע הזמן- אולי אחרי שיאכלו כולם גם, על הדרך, יהפכו למעצבנים פחות. בטח אחרי הנסיעה הזאת....
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 10:02 pm

"תדה לאל" מילמלה לנה, עד כמה שהיא מעריכה את סופר ג'וניור היא לעולם לא רוצה לשמוע שירים שלהם שוב, לאחר הנסיעה הזאתי.

{(יאי זה זזD: )}
חזרה למעלה Go down
Mich
Nagiri

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 10:40 pm

יון נאנחה, והפליקה לג'אקיונג במצח, "אי פעם יצא לך להשאר דקה באותו מקום בלי לזוז? אני מציעה לך, זה מאוד מרגיע ובריא. במיוחד לשפיות שלי", ועם זה, גם היא יצאה מהמכונית, פונה לעבר האסופ ומחכה לשמוע את תשובתו לשאלה של מונצ'ול.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSat Mar 12, 2011 11:15 pm

ג'אקיונג העמיד פנים לרגע שהוא חושב, ואז הניד בראשו בהפגנתיות, מחייך. "לא, אני די בטוח שזה בלתי אפשרי~" הוא גיחך וספק רץ ספק דילג בעקבות האסופ לתוך המסעדה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 8 I_icon_minitimeSun Mar 13, 2011 8:12 pm

האסופ נכנס ראשון אל המסעדה, ותוך שניות של דיבור עם אחד המלצרים הם הובלו אל שולחן גדול יחסית. האסופ התיישב בראש השולחן. "תתיישבו מהר, יש לנו לוח זמנים לעקוב אחריו." הוא זירז את השאר.

{{שוב, כמו במכונית, מקומות ייבחרו באופן עצמאי O:}}

מונצ'ול התיישב לימינו של האסופ, תוהה ממתי למבוגר בכלל אכפת מזמנים אבל לא אומר על כך מילה. הוא היה רעב והדבר האחרון שהוא היה צריך זה שהאסופ יכעס עליו וימנע ממנו אוכל.
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 8 מתוך 40לך לעמוד : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next