Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
מחברהודעה
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 Empty
הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:05 am

מין סא התנשף מעט, מרי יד כדי לנגב את הזיעה ממצחו כששלח יד שנייה לכבות את המערכת שניגנה מוזיקה בחוזקה. הוא החליט לנצל את העובדה שההורים היו בטיול לסוף השבוע כדי להפוך את הסלון לזירת אימונים קטנה. אחרי הכל, לא נורא לו עוד הרבה זמן עד שיסיים את לימודיו וילך להיבחן.
ומישהו דפק בדלת. מי לעזאזל....
אחרי רגע הוא שמע את ה"יא" וגופו קפא במקום, שפתיו מתהדקות זו כנגז זו.
למה הוא כאן? למה הוא כאן עכשיו? במין סא עייף ומזיע ולבוש מכנסי פורט וגופייה וממש לא מוכן לזה שהוא פשוט יופיע ככה בדלת. הוא בלע את רוקו, נאנח לפני שפנה אל הדלת ופתח אותה, מנסה לשחק אותה כאילו הכל התנהל כרגיל.
"יא, למה כל הרעש?! אתה-"
ואז הוא שם לב שהאסופ לא נראה כמו עצמו, וכשחושבים על זה הוא לא התנהג כמו עצמו. "....אתה שיכור?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:18 am

"...אולי." הוא אמר עם חיוך שיכור על הפנים שלו שבהחלט הרג את כל הספקות. "אני לא מרגיש טוב." הוא מלמל, מחבק את מין-סא ונשען עליו, מצחקק קצת.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:28 am

"ווא..." מין סא מלמל, לרגע נשען מעט אחורה מכובד משקלו של השני. הוא הסריח מאלכוהול, זה היה נכון. אבל הגוף שלו היה כל ךכ קרוב וזה גרם לו לחשוב שאולי זה לא היה כל כך נורא. ידיו התחככו מעט כזרועותיו של השני כשייצב אותו והשעין אותו עליו, גורר אותו אל תוך הבית ומניח אותו על הספה.
"ח-חכה.....אני אביא לך מים, או קפה, או אמ...."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:35 am

האסופ מיד תפס שת ידו של מין-סא, מושך אותו אליו(ועליו!) ומחבק אותוק רוב. "היא זרקה אותי והלכה..." הוא מלמל. "אל תלך לי גם."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:39 am

"אה-!" הוא קרא בהפתעה כשנפל לחיקו של השני, נשימתו נעתקת במבוכה כשזה קרה. גם אם איפשהו בלב הוא היה שמח שהם נפדו סוף סוף- הוא שנא לראות את האסופ ככה. "א-אני לא עוזב...." הוא מלמל, "אני רק רוצה לטפל בך"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 3:49 am

"אז תשאר" הוא הידק את החיבוק שלו, קובר את הפנים שלו בצוואר של השני. "אל תעזוב אותי, מיני..." הוא מלמל בקושי.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:00 am

"א-אני לא אעזוב אותך....." הוא מלמל, קולו הופך חלש ושברירי מעט כשהרכין את מבטו. ידו התהדקה סביב זרועו של השני, לוחץ עלייה ומלטפת אותה מעט. זה לא בסדר.... הוא נזף בעצמו, הוא שיכור.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:02 am

האסופ נשאר שקט לכמה דקות לפני שצחקוק יצא מפיו שוב. "אתה יודע משהו, מיני?" הוא דחף את ראשו, שהיה כבד משזכור לו, למעלה, ככה שהפה שלו היה ממוקם על הלחי של מין-סא. "אני אוהב אותך. המון." הוא צחקק שוב לפני שנישק את הלחי שלו. "המון... המון." הוא אמר שוב.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:10 am

"אל תגיד את זה" מן-סא הניד בראשו, רעד קל עובר בגבו כששפתיו של האסופ נגעו בלחיו. המילים האלה....הן העבירו בו רעד. "אתה שיכור. אל תגיד כאלה דברים"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:16 am

"אבל אני באמת אוהב אותך." הוא המשיך לנשק את הלחי שלו כמה פעמים עד שהפסיק בבת אחת. "אתה לא אוהב אותי?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:25 am

"א-אני אוהב אותך...." הוא מלמל, נושך כת שפתו התחתונה כשאמר זאת. הוא ידע שהאסופ ממש לא התכוון לזה, ושהוא היה שיכור, אבל....היה כל כך משחרר לומר את זה פעם אחת. "אני אוהב אותך, באמת. הכי בעולם"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:32 am

האסופ חייך כנגד הלחי של מין-סא, נותן לשפתיו לנדוד עד שהם הגיעו לשפתיו של הצעיר. "אני שמח..." הוא מלמל, שובר את החיבוק שהיו שרויים בו כדי להחזיק את פניו של מין-סא עם יד אחת, מלטף את הלחי שלו מעט.

{{-לב נשבר לגמרי- אומייגוד איך זה כלכך אנגסטטטטטטטטטטט}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:43 am

[[אני יודעתתתתתתת *בוכה*]]

"ממ..." הוא מלמל, עיניו נפערות בהפתעה כשהשני עשה את זה. הוא התרחק אחורה לרגע, משתהה רחוק מהשני בהפתעה לפני שהושיט לו יד מעט רועדת. "ב-בוא...." הוא לא חיכה אפילו לתגובה ברורה לפני שלקח את ידו והוביל אותו בזהירות ליכוון החדר שלו. הנער הצעיר ישב איתו זה לצד זה על המיטה מכשהצליחו להגיע לשם. הוא התחרט על זה...הוא ידע כבר עכשיו שהוא הולך להתחרט על זה כל כל....אבל הוא הרים יד אחת שלו וליטף את לחיו של האסופ כשנשק לשפתיו בחזרה. ללא ספק עם יותר כוונה ותשוקה ממה שהשני עשה קודם לכן.

נערך לאחרונה על-ידי B2uty בתאריך Sun Apr 24, 2011 6:17 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 4:56 am

האסופ החזיר את הנשיקה באופן מיידי, מושך את מין-סא לכיוונו. איפשהו בתת המודע שלו הוא ידע כמה זה לא בסדר ושהם צריכים להפסיק, אבל המוח שלו היה מעורפל מידי כדי שהוא יבין את זה כרגע, וכל שהוא עשה היה רק להעמיק את הנשיקה.

{{-בדיקבדיק שזה בלתי נראה?-}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 5:04 am

"מ-ממ...." מין סא עצם את עיניו, אצבעותיו מלטפות את לחייו של השני ונאחזו מעט בשערותיו כשהתקרב אליו, כמעט נצמד אליו שוב. אולי אם קצת מזל האסופ כל כך שיכור שמחר הוא לא יזכור כלום, ומין סא יוכל להמשיך בחייו ופשוט לשמור את הלילה הזה כמעין זיכרון מתוק?
הוא ידע שאין מצב שדבר כזה יקרה ושזו פשוט הזייה. והיוא בכל זאת המשיך. זה היה מצחיק, כמעט.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 5:12 am

האסופ הרים את מין-סא ומשך אותו כך שהוא ישב עליו שוב, מנצל את הקרבה כדי לשבור את הנשיקה ולהשעין את ראשו על הכתף של מין-סא, לוקח נשימה עמוקה ומלאה בריח שלו. "החולצה שלך..." הוא התחיל למלמל, נעצר לרגע כדי לחשוב על ההמשיך. "היא רטובה"

{{מזיעה. איכס. ): שיוריד אותה! -רמזרמז-}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 5:20 am

"כן....רקדתי" הוא מלמל, שם לב רק אחריי שדיבר שהוא מתנשף מעט. "מצטער...א-אני מתאמן ו-" אוי, מה הוא אומר בכלל?! הוא קטע את עצמו באמצע, מנער מעט את ראשו לפני שהסיר את חולצתו בתנועה מעט מרושלת והפיל אותה על הרצפה לידם.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 7:05 pm

האסופ צחק שוב, מניד את ראשו מעט. "כל כך חמוד..." הוא מלמל ונישק את מין-סא, הפעם גם דוחף אותו קצת אחורנית על המיטה.

{{מעולם לא הייתי עצובה יותר כשחשבתי על יאוי. מעולם.
WHY SO HEARTBREAKING WHYYYYYYYY }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 7:19 pm

[כי הדמות שלך סטרייט חסר תקנה, זה למה ):]

מין סא נפל להישען לאחור על מרפקיו על המיטה. הוא תהה איפהשהו בינו לבין עצמו אזה נפלא זה יכל היה להיות אם האסופ לא היה שיכור ובאמת התכון למה שהוא אמר. הבעיה הייתה ש...טוב, אין מצב בתכלס. לא? אבל הוא יכול, בינו לבין עצמו, לפחות הלילה, לחשוב ככה. הוא הרים יד אחת אל חזהו של השני, אצבעותיו מתחפרות בין קפלי החולצה שלו כשליטפו את חזהו.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 7:53 pm

{{אך ורק אשמתך כי רצית שהם יהיו ביחד למרות שהוא סטרייט ):!!}}

האסופ נישק את מין-סא שוב והשתדל להחזיק את עצמו שלא יפול עליו, אבל זה נעשה קשה יותר עם כל רגע שחלף. הוא היה עייף וקצת מבולבל ולא היה לו מושג מה הוא עושה, אבל המבט על פניו של מין-סא גרם לו לרצות להשתדל יותר.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 8:03 pm

"ח-חכה" מין סא קרא, לשבריר שנייה נדמה היה שאולי התחרט והחליט לעצור אותו. "החולצה שלך, היא מסריחה מאלכוהול ומברים....א-אם אני הורדתי את שלי כי היא היית רטובה אתה צריך לעשות אותו דבר". היד שהיית על חולצתו של השני רעדה מעט, כאילו היה מוריד אות בעצמו אם לא היה כל כך נבוך.

[[אני מאשימה אותך על הרעיונות בראש ):]]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 8:09 pm

{{תקשיבי, זה שהמוח שלי עובד על רעיון ה"אומייגוד יש דמויות->יש פלוט" זה לא אשמתי.
את הכנת את הרעיון הזה לראש שלי}}

האסופ הנהן והתיישב-בערך. הוא הסתכלה על החולצה שלו לכמה שניות, כאילו שכח איך מורידים אותה, אבל אז ניגש למלאכה. לקח לו יותר זמן ממה שבדרך כלל לקח לו, אבל בדרך כלל הוא גם לא שיכור, וכשסוף סוף הצליח הפיל אותה על הרצפה ליד החולצה של מין-סא. הוא נשאר במקומו ומצמץ כמה פעמים, לא יודע מה לעשות עכשיו.

{{כעקרון כבר עכשיו אני ממליצה לאנשים מתחת לגיל 17 להפסיק לקרוא, אבל. אה. ם: את החלקים הממש NC17 אנחנו כבר נדאג להסתיר ): }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 8:19 pm

"ממ..." מין סא מלמל, מחייך חיוך נבוך מעט כשדחף את עצמו חזרה לישיבה. הוא הרים את שתי ידיו לפני של השני לפני שנשק לו שוב. ידיו החליקו אט אט מטה עד שמצאו את ידיו של האסופ ואחזו בהן, ובעדינו הוא הרים אותן מעלה, מניח אותן על צווארו שלו עצמו לפני שהחליק אותן מטה אל גופו במבוכה קלה. הוא חשב...כלומר...שכככה זה צריך ללכת, פחות או יותר.

[[אני בחיים לא אדע מתי כבר בסדר להסתיר ):]]
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 9:21 pm

{{אייש, עטר. יש אנשים, תתלפאי, שלא רוצים לקרוא NC17. אני לא רואה סיבה לזרוק להם את זה בפנים.
זה שאני קוראת את זה מגיל 11 לא אומר שכולם אוהבים לקרוא, אוקיי? אז סליחה שאני רוצה לדאוג להזהיר אנשים לפני כי אכפת לי מהם ._. }}

האסופ נתן למין-סא להדריך את ידיו כרצונו, וברגע שהוא עזב אותן הוא התחיל להעביר אותן על גופו של מין-סא באופן עצמאי. הוא נעצר כששתי ידיו הגיעו לקו של המכנסיים של הצעיר, אצבעות נכנסות מתחת ומגרות את העור מעט. הוא ניתק את הנשיקה ומצמץ שוב, לרגע מרגיש צלול למדי, לרגע קולט מה הוא עושה... אבל הרגע הזה לא נמשך יותר מידי זמן והוא נישק את מין-סא שוב, מושך את מכנסיו למטה.

{{-שיעול- שני, להחביא ); }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 3 I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 9:34 pm

לשנייה שם נראה היה שזה ייגמר לפני שיהיה מאוחר מידי. או שבעצם, במצב שבו הם נמצאים, כבר עכשיו היה מאוחר מידי. אבל כל התהיות האלה הפכו לא רלווונטיות כשמכנסיו הופשלו ממנו.ידיו חזרו להחליק על חזהו של השני כשנענה לנשיקה שלו. מחר ירגיש נורא עם עצמו על שגרם לו לעשות את זה, כרגע הוא הרגיש טוב.

[אומגגגג אנחנו בלתי נראותתתת]
חזרה למעלה Go down

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):
חזרה למעלה 
עמוד 3 מתוך 22לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4 ... 12 ... 22  Next
 Similar topics
-
» צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):