Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Marshel School of Art

Go down 
+3
B2uty
Apocalypse
PASKO40056
7 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
מחברהודעה
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

מספר הודעות : 15

Marshel School of Art - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeFri Apr 29, 2011 6:54 pm

אי אפשר לישון כאן בשקט הא ? אני שונא ימים ראשונים .
סיימון קם ממיטתו והתיישב עליה כשגבו כפוף כלפי מטה כשהוא מלטף את זיפיו ומסדר את קוקו שערו.
"אני יודע מה? " פנה סיימון לעבר בנג'מין באי-הבנה והרמת גבה.
חזרה למעלה Go down
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeFri Apr 29, 2011 8:24 pm

אנה ירדה מהמונית וראתה בניינים גדולים סגורים בחומה גדולה. היא שילמה לנהג, ומיהרה להוציא את המזוודות שלה ולרוץ אל תוך מה שכנראה עומד להיות בית הספר שלה לשנתיים הקרובות. היא אף פעם לא ראתה בית ספר כל כך גדול. מהנקודה שבה עמדה, היא ראתה לפחות 5 בניינים עם רחבות דשא עצומות שכנראה שייכים לבית הספר, כי הם בתוך החומה שהייתה מסביב. בבית הספר הקודם שלה, היו רק שלושה בניינים וחצר קטנה ולא כל כך מטופחת. בנוסף לכך, אנה הבחינה באולם ענק ונזכרה באולם הקטנצ'יק שהיה לה בבית הספר הקודם. "וואו"..היא מילמלה. מה עוד אפשר להגיד כשאתה רואה מקום כל כך ענק בפעם הראשונה? ואז היא התעשתה ומיהרה להוציא את הפתק עם מספר הבניין והחדר שלה והתחילה לחפש אותו בשביל שתוכל לשים את המזוודות ולהתחיל להכיר את המקום. לקח לה שעה וחצי למצוא את החדר שלה! היא ממש לא הייתה רגילה לבית ספר בגודל הזה..ואז, היא סוף סוף מצאה את החדר. היא פתחה את הדלת לאט, בידיעה שאם לקח לה כל כך הרבה זמן למצוא אותו בטח כבר יש שם מישהי, אבל להפתעתה מצאה חדר ריק. היא מיהרה לשים את המזוודות על המיטה שרצתה ויצאה החוצה להסתובב בבית הספר.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeFri Apr 29, 2011 10:13 pm

"הוו!" הוא צייץ, עיניו מתרחבות בהפתעה. הוא אהב את אליס בארץ הפלאות, וזה היה דומה טיפה לשם שלו, אז הוא בחן בשם הזה. אבלא הוא לא חשב שיתקל כל כך מהר במישהי עם שם זהה. אולי בכל זאת הייתי צריך לבחור במרלין..... "ב-באמת?" הוא מלמל, מסגל לקולו גוון של הפתעה (שבהחלט היה אמיתי בחלקו). רגע אחריי זה חייך, מוחא פעם אחת כף בידיו. "אז את שותפת שם שלי! מגניב!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeFri Apr 29, 2011 11:26 pm

{{אני לגמרי חושבת על מרלין מ.... טוב, הסדרה מרלין.
ואמפג "שותפת שם". ייל גיי, נכון?}}

"לגמרי!" כשאליס הראתה שמץ של התלהבות, אליסיה לא יכלה אלא לשמוח פי כמה וכמה. "אוי את כל כך מתוקה" היא חבקה אותה שוב, "אני חייבת להכיר אותך לחברים שלי בהמשך השנה. הם לא יאמינו לי~" היא מלמלה לעצמה לפני שהתחילה להירגע מעט. "מה מספר החדר שלך?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeFri Apr 29, 2011 11:34 pm

[טוטאלי גיי. הבחור לובש לוליטה ונהנה מזה]

"אה...האמ תשאני לא ישנה במעונות" הוא אמר, מחייך חיוך נבוך מעט. "אה...יש לי דירה קטנה שני רחובות מכאן פחות או יותר... כי....." כי אני לא באמת בחורה וזה עלול להיות בעייתי בשבילי להיות עם כמה בנות אחרות בחדר. "כי ההורים שלי פוחדים שיקרה לי משהו בלילה פה במעונות! עם בנים וזה...."
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeSun May 01, 2011 5:23 pm

"אתה יודע מתי טקס הפתיחה מתחיל?" ליאם היסס לשאול, לעומת בנג'מין השותף השני קצת...מאיים? זה לא גופו המגודל שאיים אותו(אחרי הכל- הוא התמודד נגד כאלה בזירת הקרח) אך מבטו היה מפחיד, ממבט ראשון הוא בהחלט משהוא שאסור להתעסק איתו.
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeSun May 01, 2011 6:59 pm

סיימון חיטט בתוך תיקו, הוציא מאפרה ושם על השידה, הניח קופסת סיגריות ליד ופתח את החלון.
סיימון הביט לשנייה בקופסה, "דווקא נאקסט דימטרי..." הוא מלמל.
הוא הדליק את הסיגריה והביט בשניהם "זה לא מפריע לכם נכון? פשוט אני רגיל מהשותפים הקודמים כבר ואני תמיד מעשן בחדר כשבא לי".
הוא לקח שחטה חלקה והוציא את העשן כעיגולים והגיב לשאלה, "הטקס מתקיים כמו כול שנה בשעה שש בערב, באולם הגדול. אתם בסוף תתרגלו לנהלים חדשים".
הוא נשכב על מיטתו בנינוחות ואיפר במאפרה, כשהוא ממשיך לעשן לו את אותה סיגריה מסריחה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 1:10 am

{{AKA עטר קוראת יותר מידי משחקי הכס ם: }}

הם פוחדים שהבנים בבית הספר יעשו לך משהו אבל הם נותנים לך דירה משלך?" היא התפלאה, זה נשמע לה קצת לא הגיוני אבל היא העדיפה לא להתעכב על זה. "אבל לא בודד לך שם? כל הכיף זה המעונות כאן! להכיר אנשים חדשים!"

{{איןלי מה להגיב עם בנג' SO FAR. סליח ;;}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 1:42 am

"אה....אני מניחה" הוא מלמל, מעדיף להתעלם מהחור העלילתי המסויים שבסיפור הכיסוי שלו. בתקווה, לא ישימו לב לזה יותר מידי. ואם כן- הוא יגיד שדוד שלו משגיח עליו. "אני פשוט אכיר אותם בהפסקות ואחר הצהריים באימונים ובכל זמן אחר חוץ מבלילה!" הוא אמר לבסוף, החיוך הגדול חוזר לפניו.

[[או, סוף סוף הבאתי את עצמי לקנות תספר הזה O:]]
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 4:16 am

{{אין דבר כזה -יותר מדי- משחקי הכס. זה הספר הכי מושלם שנוצר בעולם הזה, ברור שאני מכורה ;; לול סתם. אבל נו גיק עם פטיש לחרבות זה סקסי~}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 11:35 am

{ אני מסכימה עם אור! ועטר את נוראית!>: את צריכה להיות בחדר עם אלכס של סתו>:! }
{תעשי זהוא טעה בחדר לולוז}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 6:33 pm

hotmess906 כתב:
אלכס תהה לעצמו למה הוא לא מתרגש לקראת היום הראשון. אחרי הכל, הוא לא הכיר שם אף אחד, הוא רחוק מהבית, והוא נכנס לעולם אחר לגמרי ממה שהוא רגיל אליו. הוא בהה בתלמידים הפזורים על רחבי שטח בית הספר, חלקם בתלבושות המגוכחות האלו. לעזאזל, אם היה משהו שהוא שנא, זה חוסר יכולת לבטא את עצמך, ומבחינתו בגדים נכללו בהגדרה הזאת.
'זה שווה את זה', חשב לעצמו בעידוד, אחרי הכל, אם יסיים ללמוד כאן יפתחו בפניו כל כך הרבה דלתות למקצועות שהם יוכל לנגן בגיטרה.
שקוע במחשבות, הוא הוביל את עצמו לבניין שנראה כמו חדר מעונות. בניין B. איכשהו הוא מצא את החדר שלו, ונכנס בהקלה כששם לב שהוא הראשון.
הוא זרק את המזוודה הבודדה למרגלות המיטה הראשונה שראה, ונמרח עליה בהקלה. כל ההליכה הזאת הייתה מעייפת. הוא קיווה לאיזו שעה שיוכל להיות בה לבד, לנוח ולהתרגל למקום. אולי לצאת להסתובב בקמפוס אחר כך.
לאחר כמה דקות של בטלה, הוא סגר את הדלת, סגר כמעט עד הסוף את התריסים בחלון כדי שהאור יהיה מעומעם, והתחיל לנגן בשקט.

ג'ון היה עייף עדיין מהטיסה. הוא ידע מראש שיתחרט על ההחלטה לטוס לניו יורק באותו יום שבו אמור להתייצב בבית הספר, אבל העדיף לנצל כל רגע שיש לו בלונדון עם אימו לפני שהוא עוזב אותה. הוא נכנס לבית הספר בחשש מה. הוא היה גדול- עצום אפילו- אך לא לקח לו הרבה יותר מדי זמן למצוא את חדרו. כשנכנס, לא ראה כלום. הוא הניח שהוא הראשון שהגיע ולכן האורות כבויים, אבל לא. מישהו ניגן שם. ג'ון כחכך בגרונו וסגר את הדלת. "אה, היי." הוא השתעל שוב- המבטא שלו היע כבד למדיי, ולרגע הוא לא היה בטוח בעצמו. "אני מניח שאתה השותף שלי לחדר." הוא מלמל, עדיין עומד בכניסה לחדר ומחכה שהנער השני יגיב. זה לא היה מנומס סתם ככה להתפרץ לחדר שיש בו מישהו, בעיקר אם הוא מנגן. ג'ון קיווה בכל ליבו שהנער יהיה נחמד כמו הכישרון שלו בנגינה.
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 9:00 pm

אלכס הרים את מבטו לכיוון הדלת, וצמצם את עיניו לאור הפתאומי, אך לא הפסיק לנגן.
הוא חייך חיוך עייף לכיוון הנער- "כנראה שכן. מה אתה עומד בדלת? תיכנס." הפציר בו, עייף מכדי לטרוח להסתיר את המבטא.
דווקא השותף החדש שלו נראה נחמד, אולי קצת ביישן מידי.
אולי הוא יוכל להשתעשע איתו קצת.
"איך קוראים לך?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeMon May 02, 2011 10:24 pm

{{ רגע גם אלכס בריטי? לול זה גיי}}

ג'ון חייך ונכנס, סוגר אחריו את הדלת. "ג'ון מידלטון. ואתה?"
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 1:19 am

{{ תקראי את הפרופיל שלו חכמה XD }}

"אלכס. מה אתה לומד כאן?" שאל, והמשיך לנגן.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 4:22 am

{{ קראתי ברפרוף לול אבל לא זוכרת פרטים ;;}}

ג'ון חייך. "מוזיקה, כמוך. אבל פסנתר."
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 11:06 am

"זה בהחלט נראה ככה," גיחך והביט באצבעותיו הארוכות.
"אז, שנה ראשונה כאן?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 4:28 pm

ג'ון הנהן והלך להתיישב על המיטה הפנויה, מניח את מזוודתו ומתחיל לפרוק אותה. "אמא שלי החליטה שהגיע הזמן שאקבל חינוך טוב יותר במוסיקה. מה איתך?" הוא הוציא בזהירות את החרב שלו והביט בה. הוא תהה מה אלכס יחשוב על העובדה שהוא מוציא חרב גבוהה סתם ככה מתיקו, אך הגיע למסקנה שלא באמת אכפת לו.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 5:40 pm

"זה בסדר, אני מניח" זה דיי הגיוני שהטקס יהיה בערב יותר כדי לתת לחדשים יותר זמן להתארגן ולהגיע, למרות שליאם לא אוהב שמעשנים באמת שלא היה לו אכפת.
"מה אתה לומד" פנה לסיימון, מנחש לעצמו שהוא בטח איזה מוזיקאי בלהקת רוק או משהוא.
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 9:58 pm

"אני פשוט אוהב לנגן על הגיטרה, אז חשבתי שזה יהי בית ספר טוב בהשוואה אל הקודם," אמר בחולמניות, נועץ מבט בחרב שצצה משום מקום.
"אממ... הסבר?" צחק, והפסיק לנגן, מחווה בידו אל עבר החרב.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 10:55 pm

ג'ון משך בכתפיו והוציא אבן משחזת. הלהב התחיל להקהות, והיה עליו להשחיז אותה כראוי. "זו החרב האהובה עלי. אמא שלי הכריחה אותי לקחת רק אחת כי היא טענה שזה עלול להפחיד אנשים."
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeTue May 03, 2011 11:30 pm

"לא התכוונתי לזה, כלומר, למה יש לך חרב?" שאל, עדיין צוחק, בוחר להסתיר את השוק.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 4:38 am

ג'ון משך בכתפיו. איך הוא יסביר לבן אדם לא מוכר לחלוטין את אהבתו לחרבות? "כי אני אוהב אותה." הוא השתעל קלות.

האנה נכנסה לבית הספר עם שלושה תיקים מפוצצים בדברים. היא הייתה לבושה במכנסי עור שחורים צמודים וחולצה ארוכה רחבה שהייתה תלויה מכתפה, חושפת אותה. היא הביטה מסביבה בנסיון למצוא קורבנות דשים, מחייכת לעצמה. היא תהתה איפה נמצא חדרה, אך לא טרחה לשאול. היא המשיכה להסתובב ברחבי בית הספר בחוסר מעש, גוררת את תיקיה אחריע.
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 4:31 pm

סיימון, גיחך לו לסתם ככה לשנייה, מין גיחוך מפחיד כזה, כי זו הנוכחות שהוא נתן.
הוא המשיך לשכב במיטה לקח לו את השחטה האחרונה וכיבה את הסיגריה במאפרה.
הוא שלח את מבטו לליאם וענה: "בלט" בשיא הקלילות , "במה אתם לומדים?".
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 2 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 6:32 pm

"טוב נו, אני מניח שיש לי הרבה זמן לשמוע על זה אחר כך. אגב, אתה יודע אם אנחנו אמורים להיות באיזה שהו... טקס?"
חזרה למעלה Go down

Marshel School of Art
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 5לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next