Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Marshel School of Art

Go down 
+3
B2uty
Apocalypse
PASKO40056
7 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
מחברהודעה
raz_love_asia
Nagiri
raz_love_asia

מספר הודעות : 69

Marshel School of Art - Page 3 Empty
הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 7:54 pm

אנה הסתובבה בכל בית הספר, אבל לא מצאה אף אחד שעניין אותה כרגע, לא מהבנים ולא מהבנות, אז היא החליטה לחזור לחדר שלה ולראות אם יש כבר מישהי בחדר שלה. להפתעתה, עוד לא הייתה אף אחת בחדר, והיא ניצלה את זה כדי לעשות לעצמה שיעור פיתוח קול מאולתר.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 9:28 pm

אליסיה הנהנה, מעדיפה לא להתעכב על זה. "אז, אפשר להציע לך סיור בבית הספר?" היא לא ציינה שאולי הן יפגשו חברות נוספות שלה ושהיא תוכל להתלהב בפניהן שהן חולקות את אותו השם.

{{אליס/אליס זה לולזי ואלמלא ייל היה גיי הייתי דורשת אליס/אליס}}

"אני גם רוקד" בנג'מין אמר עם חיוך, "אבל היפהופ. לא בלט. למדתי קצת בלט, רק את הבסיס." הוא מלמל לפני שהשתעל קצת. "זה ממש יפה. וקשה. לא הייתי טוב בזה כשלמדתי"
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

מספר הודעות : 15

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 10:03 pm

"חה! חה! אני יודע שבא לך להתפרץ בצחוק אמ.." הוא ניסה להיזכר בשם שלא שמע.
"זה משהו תורשתי במשפחה או בלט או פסנטר והחוש המוזיקאלי שלי לא מי יודע מה . תכלס כול הגברים בבלט גדולים ושרירים ויש הרבה בנות אז זה בונס".
"יש לך חברה בחורצ'יק?" הוא פנה לבנג'מין.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 10:05 pm

ג'ון משך בכתפיו. "אני מניח שיש טקס. תמיד יש טקס. השאלה היא מתי הוא והאם אנחנו נדרשים צהגיע בלבוש רשמי או לא."
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeWed May 04, 2011 10:18 pm

[אליס\אליס פוראבאאאאאאאאאאאאא]

"אני אשמח!" הוא אמר, מחייך חיוך רחב ומהנהן. "עוד לא יצא לי להסתובב כרגע, אז אין לי מושג איך ואיפה...גם החוש כיוון שלי לא מדהים"
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 1:23 am

{{ אני מריחה עוד רולפליי לקריאת הכלל? P: }}

"לבוש רשמי?" הרים אלכס גבה. לא היה בבעלותו לבוש רשמי, על מה לעזאזל ג'ון מדבר?
"בכל מקרה, אתה רוצה ללכת לשאול? שמעתי כמה בנים בחדר ליד."

{{יאללה שיתחילו להכיררר DDDD: }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 1:42 am

ג'ון הנהן. "כן, אתה יודע, חליפה ועניבה." הוא משך בכתפיו. "ואני חושב שללכת.לשאול אנשים זה רעיון נהדר. אני בטוח שהם יידעו להגיד לנו."

}}אני גם בעד~ ואם יש אנשים שמסתובבים בחוץ, אשמח אם תיתקלו בהאנה לול אין לי ממש מה לעשות איתה כרגע}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 1:43 am

[[לול מה פתאום ייל גיי XD מה גם שבמקרה הזה אין להם עבר משותף P:
ועטר, תביאי את האנה אלינו O:]]
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 1:53 am

אלכס קם מהמיטה, עדיין במגפיו ויצא מן החדר, נעמד מול הפתח של החדר הסמוך.
הוא כיחכח בגרונו, מקווה שג'ון הלך בעקבותיו- "יש לכם מושג על איזה שהו טקס?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 1:56 am

{{לול קיי}}

בסופו של דבר נמאס להאנה להסתובב בחוסר מעש. היא נעצרה ליד שתי בנות, סוקרת אותן בחיוך. אחת מהן הייתה לבושה בשמלה מתוקה-יתר-על-המידה, והאנה לא יכלה שלא לחשוב על כמה נחמד יהיה להוריד את השמלה הזאת ממנה. היא חייכה לעצמה וניגשה אל הבנות. "יא, אתן יודעות איפה מגורי בנות?" היא שאלה, המבטא שלה כבד למדיי.

{{לא הייתי בטוחה איפה הן ככה שאם הן במגורי בנות אתן מוזמנות להמשיך בכל מקרה לולז כי האנה קצת חסרת היגיון לפעמים. לולז.
וכן אני הולכת לדבר על ייל בנקבה כי אין לי כוח להחליף מינים כשאני כותבת פפ גם ככה זה מספיק קשה מהפלא~}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 2:20 am

{{האמת כולם צריכים להתייחס אל ייל כנקבה עד שיגלו שהוא בחור אז זה בסדר גמור ס3 ס;; והן סתם עומדות בראנדומליות בחוץ}}

אליסיה העבירה את מבטה במהירות לבחורה שדיברה(צעקה?) אליהן, מיד שמה לב למבטא שלה אבל לא העירה על כך כיוון שהמבט שלה נעצר על הבגדים שלה שהיו מנוגדים לחלוטין לאלו של אליס. היא ניערה את ראשה מעט, "כן, הם שם~" היא הצביעה לעבר הבניין הגדול באופק, מיד מוסיפה "צריכה עזרה עם הדברים? אני גם ככה בדיוק הצעתי לה," היא הצביעה על אליס, "סיור בבית הספר." היא סיימה עם חיוך.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 2:27 am

{{לא נו, התכוונתי שאני אמרתי הן לול לא מה שהאנה חושבת.}}

האנה הנהנה ודחפה את תיקיה לידי שתי הבנות והוציאה מכיסה פתק. "חדר זה." היא אמרה, מחייכת.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 2:48 am

"ווא-" ייל מלמל כשהתיקים נתחבו לידיו, מניח אותם על הקרקע לרגע ומנפח את לחייו. עקרונית אם הוא היה עצמו עכשיו לא היה אכפת לו לעזור, אבל הוא לא בדיוק עצמו ולסחוב תיקים ככה זה קצת לא...אה....נשי כמו שהוא סיגל לעצמו? בערך? לא נורא, אם כבר אז כבר. לפחות הוא מכיר עוד אנשים שונים. זה היה נחמד!
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 2:56 am

האנה חייכה. "אז, שמות שלכן?"

{{וואי אני ממש חייבת להפסיק לעשות דמויות שלא יודעות לדבר.}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 6:19 pm

{{היא דברה בסדר גמור המשפט הראשון כךלשדחגכשךלדחכשדךלח עטר את מוזרה}}

"אני אליסיה!" היא חייכה שוב, הפעם מרימה את אחד התיקים, מעט מופתעת מהכובד שלו- מניחה שאם היו לה שלושה הם לא היו צריכים להיות כל כך כבדים. "אבל את יכולה לקרוא לי אליס, הרוב קוראים לי אליס."

"א-אין לי חברה..." הוא מלמל, מגרד את עורפו בביישנות. "צעיר מידי" הוא הוסיף כתירוץ.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 6:25 pm

"גם אני, אליס, זאת אומרת" הוא אמר, מחייך מעט שוב. הוא יתרגל לזה בסוופ של דבר, ככל הנראה, הוא יהיה חייב להתרגל לזה.
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 7:38 pm

"אין חברה? טוב נו קורה, לפחות היו...אני חושב ולך ליאם?" שאל סיימון , הוא היה רגיל לדיבור יותר זורם עם שותפיו הקודמים, לכן הוא החליט להקפיץ נושא.
"אתם ממש שקטים... בואו אני יספר לכם על השותפים הקודמים שלי: אחד עף מבצפר על עישון סמים והשני עבר חדר כי פיצצתי אותו במכות. שתדעו לכם להיות ילדים טובים זה ממש טוב בהתחלה המורים פה פשוט מתים על זה. אז... איך קוראים לכם? אני מדבר המון נכון?"

[תוקן בשביל אור. את יכולה להעיר לי אם את לא מבינה, אני לא נושכת]

נערך לאחרונה על-ידי HeroOrGod בתאריך Fri May 06, 2011 12:15 am, סך-הכל נערך 2 פעמים
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeThu May 05, 2011 8:34 pm

האנה בהתה בהן, ממצמצת. שתי בנות שקוראים להן באותו שם? היא ניערה את ראשה, מושכת בכתפיה. זה לא כאילו היא לא הכירה לפחות שלושה אנשים בעלי אותו שם בדיוק, כולל שם משפחה. "אני האנה." היא אמרה בחיוך. "כמה לומדות פה? זמן, כלומר. כמה זמן." האנה נופפה בידיה תוך כשי דיבור, מדלגת תוך כדי הליכה. כיוון שדחפה את תיקיה לידי הבנות האחרות, היא הייתה חופשיה לנוע כרצונה.

{{כיגןדלחגיכםג כל כך הרבה פחות כיף.לכתוב אותה ככה;; אני ממש חייבת לגרום לה להיות יותר... היא;;}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 12:15 am

ליאם הביט בסיימון בהרמת גבה(שהאמתי, זה מה שהוא הכי הרבה עשה בחצי שעה שהוא נימצא בבית הספר הזה), והשתדל שלא לצחוק,
"בלט!?" ליאם התפוצץ מצחוק, הוא בדרך כלל לא כזה אך הרשה לעצמו- בלט זה לא דבר שחיבב במיוחד... והוא במיוחד לא מצא את זה גברי.
"אני? משחק" הוא נרגע והחזיק בביטנו, הוא צחק כל כך הרבה שהיא כבר כואבת.
"טוב המטרה שלי זה לשרוד בבית הספר הזה..." מלמל,"אני מנייח שאני לא יעשה צרות" אמר והחל לחשוב לעצמו מקווה שישאר בדרך זו ולא ידרדר.
"אז...אתם עוסקים בספורט?" מביט בשניהם.
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 12:18 am

"ידעתי שתצחק. בתיכון הקודם שלי באוקראינה שיחקתי פוטבול והאבקות בנוסף לבלט. שמע אחי בנוגע לעשות צרות, זה אף פעם לא משתלם פה, אבל עדיף שיהיה לך איזה שם שידעו שזה אתה, כי ילדים פה יכולים להיות ממש סנובים ומניאקים תאמין לי מניסיון" .
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 12:48 am

"פוטבול אני לא אוהב, זה סתם לפגוע בעצמך בשביל לרדוף אחרי כדור מטומטם" ליאם אמר בכנות, "שיחקת פעם הוקי?" העלה חיוך, "עזוב הוקי, ריצה והחלקה על הקרח- עם אתה בעניין אני ישמח אני חייב יריב."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 1:02 am

"אני בנג'מין" הוא ניסה לעקוב אחרי השיחה המהירה אבל די וויתר כשהם עברו לדבר על ספורט. ריקוד הוא אהב, זה היה כל חייו- אבל ספורט... לא עניין אותו באמת.

{{סליח פשוט ממש ברחתן כשהכנסתי את הפרופיל של המורה לול}}

"זו השנה השלישית שלי כאן~" אליסיה אמרה באושר, מתחילה ללכת לכיוון המעונות עם שניים מהתיקים בידייה. היא לא רצתה להשאיר לאליס תיק לסחוב, אבל לא היו לה מספיק ידיים כדי לסחוב את כל השלושה. הם היו ממש כבדים. "אני מניחה שזו הפעם הראשונה שלך כאן?" היא הניחה כי אחרת האנה הייתה יודעת למצוא את דרכה למעונות לבדה.
חזרה למעלה Go down
HeroOrGod
Vegetable
HeroOrGod

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 1:48 am

"אני יקרא לך בנג'י ? סבבה? סבבה. במה אתה מתעניין?" סיימון ניסה להכניס אותו לשיחה, כיווןן שרצה להיות במערכת יחסים טובה עם שותפיו, בהשוואה לקודמים.

(הבנתוס! )
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 1:58 am

האנה הנהנה. "פעם ראשונה באמריקה."

{{כוכחנככחןכ כלכך.התאפקתי לא לגרום לה להגיד יוסה. לולזפוראבר 3>}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Marshel School of Art    Marshel School of Art - Page 3 I_icon_minitimeFri May 06, 2011 2:10 am

"בנג'מין" פנה אליו לאחר שקשקש מאט עם סיימון על ספורט.
"אתה עוסק בספורט?"
חזרה למעלה Go down

Marshel School of Art
חזרה למעלה 
עמוד 3 מתוך 5לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next