Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 Empty
הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:07 pm

סוניונג נתן למינסא למשוך אותו אל מחוץ לאולם הקולנוע, נהנה מהרגעים האחרונים של החושך ומחבק אותו מאחור.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:34 pm

"אה-" הוא מלמל, נעצר כשידו של השני נכרכו סביבו וחיוך נעים עולה על פניו. עבר רגע ארוך לפני שהתנער מהחיבוק כדי שיוכלו להמשיך ללכת. "בוא כבר".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:39 pm

"אז לאן הולכים?" סוניונג שאל ברגע שהם היו שוב ברחוב. בדרך כלל הם יכלו לצאת רק בשעות הלילה המאוחרות כששום מקום לא היה פתוח, אז עכשיו הייתה הזדמנות מיוחדת מבחינתם.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:48 pm

"אהה... אני...לא יודע" הוא מלמל אחרי רגע, ממצמץ בתהיה. זה לא שרוב הזמן היה לו פנאי לצאת, אז הוא לא פיתח יותר מידי מקומות קבועים ללכת אליהם, או דברים כאלה. "לאן שתרצה".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:50 pm

סוניונג משך בכתפיו. "מקום עם מיזוג אוויר," הוא מלמל, מחייך, "אני חושב שתתבשל אחרת."

{{בואי נדבר דוגרי, לשתינו אין מושג. בגלל זה דפקנו אותם בסרט}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:54 pm

"יש לי רעיון!" מין סא קרא, מצמיד את ידיו זו לזו כשהביט במבט משועשע בשני. "למה שלא...פשוט תדחוף אותי למקרר תעשייתי וזהו".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 10:56 pm

"למה שלא תוריד כמה שכבות וזהו?" סוניונג שאל חזרה
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:02 pm

"אמרתי לך, אני לא יכול" הוא אמר, מנפח את לחייו כשקולו ירד כמעט ללחישה. "מה אם יזהו אותי? אתה יודע מה יכול לקרות אז..."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:04 pm

"זה לא כאילו אנחנו מתנשקים הפעם, היונג." סוניונג נאנח. "אנשים יחשבו שאנחנו סתם חברים, באמת. אף אחד כבר לא זוכר אותי."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:13 pm

"באמת?" הוא אמר, משלב ידיים ומביט בשני במבט מלא תוכחה. "אתה רוצה שאני אביא לך רשימה של פאנפיקים עם השם שלך בהם?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:25 pm

{{בתוך תוכי אני בוכה כרגע}}

"... יש עלינו פאנפיקים?" סוניונג לא יכל להסתיר את ההפתעה שלו. "וקראת אותם?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSat Dec 10, 2011 11:35 pm

[לול INDEED]

"לא אני לא טורח לקרוא אותם" הוא קרא כמעט מיד, אחריי רגע מסיט את מבטו כשגירד את עורפו. "אולי מרפרף על חלק...לעיתים רחוקות... אני צריך להיות מודע לדברים האלה, אתה יודע...."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:32 am

"אז אתה קורא אותם," סוניונג קבע בהחלטיות, "והסתרת את זה ממני עד עכשיו?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:37 am

"א-אבל... אני לא!" הוא קרא, לחייו מאדימות מעט כשהחזיר מבט מבוהל לשני. "חוץ מזה, לא חשבתי שמשהו כזה צריך לענייך אותך".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:40 am

"אה-הא." הוא הנהן בספק. "אני לא מפורסם, ברור שאם כותבים עלי משהו זה אמור לעניין אותי."
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:42 am

"לא...פשוט..." הוא מלמל, מרכין את מבטו במבוכה גוברת. "אתה יודע איך זה פאנפיקים..."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:46 am

"אני לא יודע, אני לא קורא פאנפיקים." סוניונג משך בכתפיו, "תספר לי?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 12:56 am

[רק לציין שעכשיו אני מתה מבפנים והכל בגללך]

"סקס. סוניונג" הוא ירה, חצי בולע את המילים כשקבר את מבטו בקרקע עמוק יותר אפילו מקודם. אלוהים, למה הוא העלה את הנושא בכלל?
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 1:15 am

{{¬Paranoid Doll¬ אומר/ת:
....הצורך שהוא יגיד לסוניונג שאנשים כותבים פורנו שלהם

מאשימה אותי לשווא}}

"אה." סוניונג מלמל לפני שחיוך עלה על פניו. "קראת אותם בשלושה חודשים שלא היינו ביחד?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 1:35 am

[                  L O L L I D E L L A                     אומר/ת (19:44):
*מה הוא בטוח מתוסכל מינית וקורא את כל הNC17 שהוא מוצא על עצמו
           ¬Paranoid Doll¬        אומר/ת (19:44):
*....הצורך שהוא יגיד לסוניונג שאנשים כותבים פורנו שלהם

אבל את לא מצטטת תתמונה המלאהההההההההההה]

"א-מה- לא!" הוא קרא, מרים את מבטו שוב ומסיט אותו אחרי רגע, המבוכה עליהן רק גדלה עם כל רגע שעובר. "אני- מה זה משנה".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 2:26 am

{{כי לא האשמתי את עצמי בכלום לשווא}}

"זה אומר שכן?" סוניונג ישקר אם הוא יגיד שהוא לא משועשע מכל העניין, אבל כשהוא הסתכל סביבם הוא ראה שאנשים מתחילים להסתכל עליהם מוזר. "יא, היונג. אולי כדאי שנחזור לדירה שלך כבר." הוא תפס את אחת מידיו של השני ומשך אותו אחריו בלי לחכות לתגובה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 2:33 am

הוא לא מחא, ההפך- עמוק בפנים מין סא הודה על השינוי בנושא השיחה ועל קטיעת השיחה הקודמת. הוא רק קיווה שהעניין לא יעלה יותר. לעולם. אז הוא הלך בשקט עד שהגיעו לדירה.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 3:16 am

"אתה מוכן להוריד כמה בגדים עכשיו? אנחנו באוגוסט." היה הדבר הראשון שסוניונג אמר ברגע שהם נכנסו לדירה של מינסא.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:00 am

"כן, כן, קרצייה" הוא אמר, מגחך מעט כשהוריד מעליו את כל השכבות, עד שנשאר רק עם ג'ינס ארוך וגופייה. "הנה, מרוצה?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 18 I_icon_minitimeSun Dec 11, 2011 4:08 am

"לא," סוניונג מלמל, מחבק את מינסא ומשעין את סנטרו על הכתף שלו, בו זמנית מגניב את אחת מידיו מתחת לגופייה של השני. "תספר לי עוד על הפאנפיקים."

{{הנושא עושה קאמבק כי גם סוניונג מתוסכל מינית ולו לא היו פאנפיקים!}}
חזרה למעלה Go down

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):
חזרה למעלה 
עמוד 18 מתוך 22לך לעמוד : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):