Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
מחברהודעה
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 Empty
הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 5:14 am

{{יואו תקשיבי, אני מתה XD הוא ממש עצוב}}

"כן, והוא כזה מתוק!" היג'ין לא נתנה להאסופ הזדמנות לענות. "הוא נראה כמו האסופ צעיר, ממש שתי טיפות מים." היא חייכה, "רק שהוא פחות רציני מהאסופ."

וכמו בסימן, האסופ התחיל לדבר ברצינות האופיינית לו. "אנחנו דומים כמו שני פתיתי שלג, אוקיי? אנחנו לא דומים בכלל." הוא נאנח והסתכל על היגי'ן. "את חייבת להפסיק להגיד את זה לכולם"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 5:19 am

"ה-הוו..." מין סא מלמל, לא בטוח איך לענות לכל זה. "ט-טוב לדעת...."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 5:26 am

"הוא היה בן 14 כשהפסקנו לדבר," האסופ התחיל, "אף אחד לא שאל אותו על הנטיות מיניות שלו... וכשנפגשנו שוב חשבתי שלהגיד לך ש'לא דיברנו כמה שנים, אבל יש לי בן דוד הומו' לא תהיה דרך חכמה להתחיל שיחה."

"אבל הוא לגמרי התלהב לראות אותך בחתונה." היג'ין נסתה לכוון את השיחה למקום מיובי יותר. "הוא רצה לבקש חתימה אבל ממש התביייש," היא חייכה, "הוא אמר שאפילו שהוא לומד אסטרונומיה לראות כוכב כמוך מקרוב זה הישג גדול בשבילו." היא הוסיפה, מתחילה לצחוק אחרי זה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 5:40 am

"הוו..." הוא מלמל, לא יכל שלא לחייך מעט. היה נחמד לשמוע על זה, אפילו קצת משעשע. לומד אסטרונומיה מה....? אז הוא לא היחיד עם אהבה לכוכבים. "אם תתן לי את הכתובת שלו אני אשלח לו דיסק חתום....או משהו כזה"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 6:23 am

{{טייםסקיפ ווט ווט כגדשיכלךשחכשדג
I PRESENT YOU GAY COUSIN LEE SONYONG!
שצעיר ממיןסא ב...שלוש שנים?
ככה שבמחינת גילאים הם אמורים להיות כזה
סופ- 28
מיני- 23
סוניונג- 20
אני חושבת. נכון שני?
לילה מידי כשדגחל}}

"אתה מוכן למהר, מיני?" האסופ נאנח ומשך את הצעיר אחריו. "הבנתי שמעולם לא יצאת לדייט נורמלי, אבל תן לי להגיד לך שלאחר לדייט ראשון לא משאיר רושם חיובי על השני"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 6:26 am

[[לול כן, כן. את בסדר כפרע.
ומינייייייי 3> ]]

"אני יודע" מין סא מלמל, נאנח ומגלגל את עיניו (שהיו מכוסות בערך מבעד למשקפי ראיה מזוייפות). "בחייך, בכל זאת... זו לא ממש אשמתי, יש...אילוצים, וכאלה" בכל זאת, זה לא שהוא יכול לצאת לדייט נורמאלי, לא באמת- אפילו לא עכשיו. "גם זה לא ממש דייט נורמאלי!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:10 pm

"הוא נורמלי מספיק בשבילך." הוא האט קצת כשהם התקרבו לאזור בו הם היו אמורים לפגוש את סוניונג. "גם אני פגשתי את היג'ין דרך בליינד דייט, זה הסתדר מצויין." הוא מלמל והוסיף כמעט מיד אחרי, "אם תפגע בו או משהו אני אהרוג אותך"

{{סופ דואג לבנדוד אוקיי ;___;
אני אוהבת את הבנדוד, אוקיי ;;;;;;; }}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:15 pm

[אוקיי, אוקיי XD]

"אני-..." מין סא מלמל, נעצר כדי להביט בו במבט משתומם מעט לפני שהעביר את ידו בשערו וגיחך מעט. "אני כמעט מקווה שאמרת אותו דבר גם לו. או שאני היחיד שמקבל איומים?"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:20 pm

"אתה היחיד." האסופ משך בכתפיו. "הוא תמים מידי. אל תהרוס אותו" הוא זרק לו מבט כועס לפני שהסיט את מבטו ממין-סא לחלוטין. "הוא אמור להיות כאן כבר"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:23 pm

"...." זה רק הוא או שהשתמע מזה שהוא לא היה תמים.....? מין סא לא יכל שלא להיות משועשע, בהתחשב בעובדה שהנחה הגיונית אמרה שלבן דוד יש יותר ניסיון ממנו. אבל בסדר, הוא יזרום עם זה. "אני לא, אל תדאג" הוא אמר, מחייך מעט כשהביט סביבו, למרות שלא ידע אפילו את מי הוא מחפש.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 12:05 am

{{צקצק מיני תמים |:}}

"האסופ סאשון~" האסופ מיד הסתובב לכיוון ממנו הוא חשב שהגיעה הצעקה, ועד מהרה הוא כבר מצא את סוניונג, מושך את מין-סא אחריו.

סוניונג קיווה שהוא לא נראה מתרגש ונבוך כמו שהוא הרגיש. כשהאסופ אמר לו שמין-סא הסכים לצאת לדייט איתו, אפילו לפני שהם נפגשו בכלל, הוא הרגיש כל כך מאושר ושמח(וגם קצת מופתע בהתחשב בנסיבות)- אבל עכשיו הוא היה לחוץ, פחד להרוס את זה או משהו. הוא התקדם לעבר השניים, מנסה להכריח את הלב שלו להירגע עם כל צעד.

האסופ המשיך להחזיק את ידו של מין-סא ומשך אותו אחריו, משחרר רק כשהגיעו אל מול סוניונג. "סונגיונג-אה!" הוא משך אותו לחיבוק. למרות שהם דיברו לעיתים קרובות בטלפון, הם לא נפגשו הרבה זמן, ואפילו כשמין-סא היה שם הוא לא התכוון לתת לזה להרוס את הפגישה המחודשת עם בן הדוד (היחיד ו)האהוב עליו. הוא ניתק את החיבוק והסתכל עליו לכמה רגעים. "יא, אתה ממש רזה. הלימודים קשים מידי? אתה לא אוכל מספיק? אתה ישן מספיק?" הוא המשיך לשאול, לא נותן לסוניונג זמן לענות.

סוניונג שחרר צחוק קצר, כמעו מופתע מהמהירות בה הוא נרגע כשהאסופ התחיל לשאול שאלות. "אני בסדר, סופ-סאשון. אתה לא צריך לדאוג." הוא חייך לפני שהעביר את מבטו למין-סא, מיד קד קידה של 90 מעלות. "זה... זה כבוד לפגוש אותך, פארק מין-סא-שי." הוא אמר כשהתיישר, מקווה מאוד שהוא לא מסמיק כמו בחורה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 12:14 am

[הוא עצוב! ): ממש עצובבבבבבב]

"שש-!" הוא מלמל כמעט מיד, מצמיק אצבע אחת לשפתיו. אחריי רגע עלה בדעתו שלהשתיק את השייט שלך במשפט הראשון שהוא אומר לך זה לא ממש חכם. "אני מתכוון, אני לא רוצה למשוך תשומת לב...יהיה עדיף אם אף אחד לא יזהה אותי וזהו. אה...מצטער". הוא חייך מעט אחריי שדיבר. "אני מתכוון- נעים להכיר גם אותך, לי סוניונג שי"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 1:35 am

{{את החלטת שהוא יהיה עצוב XD מצידי הוא היה יכול לזיין כמה טרייני'ס}}

סוניונג חייך במוכה וגירד את עורפו. "אה, מצטער... לא חשבתי על זה..." הוא מלמל, לא יכול אלא להרגיש שהדייט אפילו לא התחיל והוא כבר מפשל.

"יא, די להצטער שניכם." האסופ אמר, נאנח מיד אחרי. "אם ככה אתם הולכים להתנהג--" הוא לא הספיק לסייםא ת המשפט, נקטע באכזריות על ידי צלצול הטלפון הנייד שלו. הוא ענה מיד, לא מסתכל אפילו ממי השיחה, ואחרי כמה משפטים ניתק. "אני חייב ללכת, העבודה קוראת לי. אני יכול לסמוך על שניכם לבד?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 1:44 am

"כן, אני חושב שעדיף שתאיר אותנו לבד" מין סא אמר, ממרפק את השני בשעשוע. "בהצלחה בעבודה. אני מקווה שהטרייניז שלך לא פישלו יותר מידי גם הפעם"
הוא פנה אחריי רגע אל ה-ובכן-דייט שלו, מחייך מעט. "בוא נלך"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 1:57 am

"אומר מי שהבריז שבוע מהאימונים..." האסופ מלמל. "תשמור עליו, טוב?" הוא אמר למין-סא לפני שפנה לסוניונג. "ואתה, אל תיתן לו להשחיט אותך! הוא לא תמים כמו שהוא נראה" הוא לא חיכה לתגובה מהשניים וכבר התחיל ללכת, מנסה לא לדאוג יותר מידי.

סוניונג צחק שוב, מסתכל על האסופ שהתרחק מהם יותר ויותר. "אתם באמת חברי ילדות, הא" הוא מלמל לעצמו לפני שהחזיר את מבטו למין-סא, לא יודע מה להגיד
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 2:02 am

"כן..." הוא מלמל, מחייך מעט לפני שמשך בכתפיו. להתחיל מהאסופ לא היה נושא השיחה האידיאלי, ככה לפחות נראה לו. "אז...אני חייב להודות שאין לי מושג לאן אנחנו הולכים ומה אנחנו אמורים לעשות"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:51 pm

{{או גאד לא מאמינה שסיימנו סאגת מיןסופ CAN I CRY PLEASE}}

"אה..." סוניונג הסתכל מסביבם לכמה רגעים. "אפשר ללכת לאכול. אני מכיר מקום טוב באזור" הוא אמר, לא מאמין שהם לא חשבו על מה לעזאזל הם יעשו בדייט לפני כן.

{{אגב:

L O L L I D E L L A אומר/ת:
טוב אז בואי נחזור לשמות
שם למקסברנר הקוריאני
שבינתיים הכי טוב שיש לי זה לעשות משחק מילים מתוחכם עם האותיות המתחלפות
|:
[בבקשה לא XD]
¬Paranoid Doll¬ אומר/ת:
XDDDDDDDDDDDDDD
חבל באתי לומר שאני בעד XD
L O L L I D E L L A אומר/ת:
אני יודעת בגלל זה הוספתי שלא
XD
¬Paranoid Doll¬ ומר/ת:
תקראי לזה שוקולד קפה בקוריאנית או משו
L O L L I D E L L A אומר/ת:
למה את מניחה שלקוריאנים יש מילים אחרות לשווקלד קפה?
O__ם
¬Paranoid Doll¬ אומר/ת:
לא יודעת
אז תקראי לזה שוקולד קפה וזהו
XD
אני אומרת שאת בחרת את השם של המקום XD כדי שאנשים שקוראים את זה לא יחשבו שאני מטומטמת להחריד XD
¬Paranoid Doll¬ אומר/ת:
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
"לשני לא היה כוח אז היא זרקה את שילוב המילים הראשון שנראה לי הגיוני"
יכולתי באותה מידע להציע ספארקל
את מעדיפה ספארקל?
XD
שוקולדקפה עובד XD

שני מפגינה חוכמת יתר ביומולדת שלה.}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:53 pm

"הוו, אפשר" מין סא מלמל, מחייך ומהנהן. זה נשמע בסדר. "תוביל את הדרך" הוא הוסיף אחריי רגע, תוחב את ידיו לכיסי הג'ינס שלבש כשהביט בו עוד רגע.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:04 pm

סוניונג יכל להרגיש את לחיו מאדימות כשמין-סא בוהה בו, והוא רק הנהן לפני שהתחיל ללכת לכיוון המסעדה. הוא קיווה שמין-סא עוקב אחריו, אבל לא יכל להביא את עצמו לבדוק. עכיוש כשהאסופ לא היה איתם הסיטואציה הרגישה לו הרבה, הרבה יותר מביכה
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:08 pm

הוא הלך אחריי השני, מטה מעט את ראשו לצד אחד ואז לצד שני כשהלך מעט לצידו ומעט מאחוריו. "אז...." הוא מלמל אחריי רגע, מכשהחליט שהוא לא יכול לסבול את כל השקט הזה. "שמעתי שאתה לומד אסטרונומיה"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:57 pm

סוניונג נעצר לרגע כששמע את השני מדבר, אבל המשיך ללכת מיד אחר כך. הוא לא ידע כמה האסופ סיפר לו עליו, אבל הפתיע אותו שהוא דווקא התעניין בלימודים שלו. "כ-כן..." הוא מלמל, "עוד מעט מתחיל את השנה השלישית..." הוא ניסה לחשוב על המשך לשיחה שהוא לא 'אתה שואל כי זה מעניין אותך או כי אין לך על מה לדבר?', אבל למזלו הם הגיעו למקום די מהר אחרי כן. הוא נעצר כמה צעדים לפני הכניסה והסתובב כדי להסתכל על מין-סא, מקווה מאוד שהוא לא ירצה לברוח משם
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeSun Jul 10, 2011 10:05 pm

"הוו..." הוא מלמל, כשהביט בשלט הצבעוני שבכניסה לחנות. זה.... לא נשמע כמו מקום שיהיה לו מה לאכול בו. דיאטה וכל אלה, מה לעשות שהוא איידול. מצד שני, הבוא חשב שלברוח עוד לפני שהם נכנסו זה לא רעיון טוב. הוא באמת קיווה שיש להם משהו שהוא יכול לאכול שם בפנים. "בוא ניכנס"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeMon Jul 11, 2011 11:55 pm

{{לול עוד משהו שאפשר להוסיף לרשימת הפאקים של סוניונג: מכור לשוקולד
נשבעת לך הוא נעשה יותר ווטפ עם כל הודעה

ולא בהכרח הודעות בפורום OTL}}

סוניונג באמת חשב שמין-סא יצחק עליו וילך, או אפילו יצעק עליו- אבל הוא הציע שהם ייכנסו ואבן ירדה מהלב שלו. כנראה שהדייט היה ממש חשוב למין-סא.
הם נכנסו ולמזלם המקום התגלה כריק למדי, ואלוש כן היו שם לא שמו לב למין-סא(או לפחות לא הראו ששמו לב לכך). הם התיישבו במקום שהיה די חבוי מהשאר, וכשהמלצרית הלכה הם נשארו לבד בשקט מביך.

{{אומג קצת רייטר בלוק I CAN DIE למה עכשיווווווו}}
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeTue Jul 12, 2011 12:12 am

[הוא עבר רשמית את גבול הווטפ ברגע שנהיה לו פטיש לגברים בלוליטה, יקירתי XD]

מין סא שתק, מעביר את מבטו על המקום ועל השני לפני שהושיט יד ופתח את התפריט לפניו. הוא קרא אותו פעם אחת. ואז עוד פעם. ואז פעם שלישית מהסוף להתחלה. ורק כשהיה בטוח לחלוטין ובמה אחוז שהוא בדק כל פריט שכתוב בתפריט האובר צבעוני וחמדמד הזה, הוא הרים את מבטו חזרה אל סוניונג. "....אני לא יכול לאכול כלום ממש שיש כאן".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):   האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ): - Page 11 I_icon_minitimeTue Jul 12, 2011 12:15 am

{{I BLAME YOU וכו'
די לשלוח לי לוליטה ולטעון שמין-סא ילבש את זה

אני חשובת על המקום מהזה לוליטה עכשיו אוף איתך}}

סוניונג הרים גבה על מה שמין-סא אמר. "למה לא?"

{{רייטר בלוק פור ריל או גאד}}
חזרה למעלה Go down

האסופ/מיןסא - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):
חזרה למעלה 
עמוד 11 מתוך 22לך לעמוד : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 16 ... 22  Next
 Similar topics
-
» צ'ולקיונג - לקריאת הכלל אבל תגיבו ותמותו. ):