Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+7
raz_love_asia
Mich
SuperUkeChan
PASKO40056
Apocalypse
hotmess906
B2uty
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
מחברהודעה
shayshay1997
Vegetable

מספר הודעות : 11

Hallyu Wave - Page 5 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 2:11 am

הא ג'י הלכה במסדרון ושמעה רעשים מהחדר שאליו הייתה אמורה להיכנס, היא חששה ואמרה לעצמה
"קדימה הא ג'י, זה מה שרצית לא? הם לא יכולים להיות אנשים רעים...או שכן? לא לא לא!! הם לא! תוציאי את זה מהראש שלך..פשוט תפתחי את הדלת ו..
הא ג'י פתחה את הדלת לאט לאט בחששות ואמרה שלום?

{{ כתבתי בסדר?? DD: }}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 2:51 am

{{כןכן, בסדר גמור, רק להבא תצבעי את כל המשפט בצבע- אני כותבת בשחור כי יש לי 3 דמויות ודמות אחת היא בשחור}}

מונצ'ול מיד הסתכל לכיוון הדלת כשזו נפתחה, קצת מופתע שהם כבר התחילו להגיע- "אה, שלום," הוא מיד קד, וכשהתיישר הוא העלה על פניו את החיוך הכי גדול שיכל. "אני קאנג מונצ'ול," הוא הציג את עצמו, "ואת?"

מאריסה עקמה את אפה כשמישהי חדשה נכנסה לחדר. היא נראתה צעירה, צעירה מידי. ההנהלה בטח רצתה להוריד את ממוצע הגילאים שלהם, והכל בגלל. זו לא אשמתה שלקח להם כל כך הרבה זמן למצוא לה קבוצה, היא יכלה גם לצאת בקריירת סולו מצליחה לפני שנים ואז לא היה צורך בזה בכלל- אבל מונצ'ול כנראה לא חשב כמוהה כי הוא מיד התנהג בנימוס וחייך אליה, ואם מונצ'ול נחמד אליה- אז גם היא חייבת.

{{מאריסה והקראש ;_; }}
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

מספר הודעות : 29

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:00 am

הייאון התחילה אחר חיפוש חדר האימונים שלהם בזמן מחשבות על כך שהקבוצה מגובשת, ואיך היא הולכת להכנס אליה שהיא כבר מגובשת?
"טוב הייאון תחזיקי את עצמך בידיים! את יכולה לעשות אתזה!"היא חשבה לעצמה כשהיא הייתה בפתח הדלת.

הייאון דפקה על הדלת, ופתחה אותה וראתה שהיא לא הראשנה שהגיעה.

"אממ שלוםD: אני הייאון נעים להכיר!" היא אמרה בנימוס וניסתה להשמע כמה שפחות ילדותית.

[מקווה שזה בסדר~]
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:03 am

{{אה אוקיי ^^ }}
הא ג'י שמעה שמדברים אליה, היא החליטה לנסות לא להיות ביישנית שם , היא הייתה ככה כל החיים והיא רוצה להשתנות כדי להגיע לפסגה!
"שלום!" הא ג'י קדה חזרה למונצ'ול שקד אליה "אני באן הא ג'י! נעים להכיר!" הא ג'י אמרה בצעקה קלה כי לא הייתה רגילה להציג את עצמה אף פעם,
הא ג'י חשבה לעצמה "כניראה שהם לא רעים, יש להם נימוסים..עכשיו רק לעבור על כולם, ולשרוד..עד כמה קשה זה יכול להיות!"
מיד הא ג'י קלטה עוד מישהי בחדר וקדה גם לכיוונה ואמרה עוד פעם "שלום! נעים להכיר! אני באן הא ג'י!"
בנתיים נכנסה עוד מישהי לחדר, הא ג'י שמה לב שהיא גם נראת צעירה, בערך בגילה.. היא מיד לקחה צעד אחורה קדה אליה ואמרה "שלום, נעים להכיר! אני באן הא ג'י" הפעם הא ג'י אמרה זאת עם קצת פחות חשש משתי הפעמים הקודמות
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:08 am

'אל אלוהים,' מאריסה חשבה לעצמה, 'יש לנו עוד בנות. הן כולן בנות. והן כולן צעירות. מה האסופ חשב אפילו כשהוא הסכים לזה.' היא נסתה לא להראות את הפאניקה שלה וחייכה חיוך גדול, "היי, ברוכות הבאות, אני סו-דאם," היא הציגה את עצמה, קדה בקושי.

"נעים להכיר אתכן, האג'י, הייאון," מונצ'ול אמר וקד שוב, "אני קאנג מונצ'ול, הלידר," הוא המשיך לחייך, למרות שהוא התחיל להילחץ מזה שהן כולן בנות. הוא כבר התרגל לעובדה שהיה רוב של בנים בקבוצה, רוב שהופר כרגע.

{{SO, אמ, אנשים חדשים- הקבוצה כבר פרצה אז הם עלולים להכיר אותם מתוכניות מוזיקה וזה}}
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:16 am

"אוה שלום! אני קים הייאון! נעים להכיר!" אה כנראה גם היא חדשה...?
"אמ הא ג'י סונבא[למקרה ו..] את גם חדשה פה?"
נחמד לדעת שאני לא החדשה היחידה,הייאון חשבה לעצמה.

"ושלום סו-דאם סונבא, מונצ'ול סונבא, נעים להכיר אתכם!"
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:19 am

הא ג'י קדה גם לסו-דאם שנכנסה לחדר, ואמרה לכולם מי שנמצא בחדר "אני מבטיחה לעשות את ההכי טוב שלי ויותר מזה! בבקשה תשמרו עליי!"

הא ג'י שמעה שקוראים לה סונבא היא הייתה כל כך מאושרת ברגע הזה והיא באה והחזירה תשובה עם פרצוץ מלא באגיו "כן~~"
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:25 am

"חחח נעים להכיר!" הייאון שמחה לדעת שהא ג'י גם חדשה וגם נחמדה~
"מקווה שנסתדר!" היא אמרה לה, והוסיפה "בהצלחה לנו בקבוצה החדשה!" עם חיוך למרות שהייתה מאוד לחוצה.
הייאון הסתובבה לפני כולם ואמרה "תשמרו גם עליי בבקשה, אני מבטיחה לא לאכזב!" אמרה בלחץ לשאר חברי הלהקה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:30 am

הנה זה, מה שהיא פחדה מכול - החדשים.
2 בנות צעירות, מאוד צעירות נכנסו לחדר אימונים ונעמדו בביישנות. היא לא תשקר העובדה היא שאלו 2 נקבות ולא עוד זוג זכרים שמחה אותה, אבל הם מתרבים...13!? מה עבר להם בראש?
"היי" אמרה בקול רם והתיישבה בעייפות, "אני לנה" חייה והרימה את ידה כ'שלום'.

אלירן, המשועשע מכול המצב הביט לעבר מאריסה הלחוצה.
הוא הקים את עצמו מהרצפה הקרה והתחיל עשות מסאג' לכתפיה של מאריסה, "אהלן או סאלן בננות, שמי אלירן וזאתי כוסית. יואו תפסיקו להיות כאלו לחוצות" הוא גילגל את עיניו.

לנה צקצקה עם לשונה ונעמדה ליד הבנות " אל תשימו לב אליו" חייכה , "אז מאיפה אתם?"

(שיואו חן, תאמיני לי שלקח לי שנים.)
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:37 am

"הא ג'י מייד הנהנה בראשה בתור תשובה להייאון ואז הסתכלה על כולם במבט מפוחד וחשבה לעצמה "אני באמת שייכת לפה? אף פעם לא הייתי או התחייבתי להיות עם כל כך הרבה אנשים..וגם..וגם..אלה לא כולם! .. אבל אני חייבת להישאר חזקה ולהמשיך! " ומייד הפכה את המבט המפוחד למין חיוך נבוך
הא ג'י שמעה עוד אנשים.. היא שמעה שעוד אנשים פונים אלייה ואל הנערה הנוספת, הייאון ואמרה "שלום, אני בן הא ג'י, נעים להכיר" היא גם שמה לב לעוד אחד שעמד שם ואמרה גם לו "שלום קוראים לי באן הא ג'י, נעים להכיר אותך" היא נסתה להגיד זאת בלי לחץ בגלל שהוא אמר שהן לחוצות.. היא כל כך רצתה למצוא חן בעייני הסונבאנים שלה היא החליטה לעשות מה שהיא יכולה כדי להצליח ולהתחבר על כולם אבל היא לא יכלה להסתיר את החיוך הנבוך שלה
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:41 am

"כן, קוראים לך באן הא ג'י. הבנתי את זה" לנה גיחכה והביטה בה בחייך, "שאלתי מאיפה את"
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:54 am

הייאון צחקקה בגלל התגובות של לנה ואלירן ואמרה: "נעים להכיר, לנה סונבא, אלירן סונבא!" אמרה בעליזות והמשיכה "אני מהעיר בוסאן, ואתם?"
הייאון שמה לב לחיוך הנבוך של הא ג'י, אז היא ניסתה לעודד אותה, היא חייכה ולחשה לה "יהיה בסדר, את תעברי אתזה" היא קוותה שזה יעודד אותה, למרות הידיעה שגם היא בטח נראת לחוצה.

{בוסאן= העיר שטאנדר(מאמבלק) בא ממנה.. מזל שיש ויקיפדיהO.ם}
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:58 am

"אה! כן! אני מצטערת שלא עניתי! אני מפה מסיאול, מקוריאה בגיל חצי שנה עברתי לקוריאה!" הא ג'י אמרה זאת בלחץ.
הא ג'י שמעה את מה שהייאון אמרה לה והרגישה שיש באמת עוד מישהי במצב שלה, בדיקו באותו המצב שלה, והחזירה לה תשובה "בואי נעבור את זה ביחד! נגיע לפסגה ביחד, שתינו חדשות פה ושתינו מפוחדות, בואי נהיה ביחד בזה" הא ג'י התחילה הלרגיש כאילו היא יכולה להיפתח לפני הייאון
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:00 am

{{אוקיי מצטערת על חוסר ההיענות, אבל רגע אחד אני בקמלחת ורגע אחרי הפורום מתחרפן- אני בודקת סיבות, למרות שהפורום לא כזה גמיש כדי לאפשר לי זאת באמת, אבל הניחוש הכי טוב שלי כרגע הוא שעברנו כמות הודעות מותרת לנושא והוא פיצל אותם באופן עצמאי O:
מאוחר יותר היום/מחר אני אבדוק את זה, אבל נכון לעכשיו אני לא מתכוונת לנסות לאחד את הנושאים כי אני מתה מפחד שהפורום יקרוס D:}}
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:05 am

הייאון שמחה עלזה שיש לה על מי לסמוך בכל הבלאגן שנוצר. "יאפ! בהצלחה לנו!" וסימנה להא ג'י לתת לה כיף.
"אה! ומאיפה עברת לקוריאה??" אמרה כמו ילדה קטנה שמצאה לה חברה חדשה בגן. ההתנהגות הילדותית שלהייאון התחילה לצוץ כי הרגישה יותר בטוחה עם הא ג'י, וכשהיא שמה לב לזה, חזרה להתנהגות היותר בוגרת שלה.

{אוקיי(: }
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:06 am

"הו ואוו יש לנו 2 קוריאניות מלאות מבוסאן וסיאול" לנה ציחקקה, "2 ערים גדולות באתם, אני הגעתי מניו-יורק אז עם אחת משנייכם סיימה מבית ספר תיכון דובר אנגלית אתם יותר ממוזמנות לדבר איתי אך ורק באנגלית" אמרה באנחה כואבת.

(קחו בחשבון הם לא יודעת כלום אחת על השניה, היא לא יודעת את הגילאים ועם הייתה קוריאנית נורמאלית היא הייתה שואלת ישר אבל טוב זאת לנה O:
לוללל, הפורום מתחרפן D: )
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:10 am

{{ועכשיו LE COMMENT! עד שכזה, יהיה לי כוח ללכת לתקן את הפורום}}

"כוסית?" מאריסה שמטה את כתפיה כדי שאלירן יעזוב אותם, "אני מבוגרת ממך, תפגין קצת כבוד." היא הסתכלה עליו בכעס.

מונצ'ול עיקם את אפו כששמע את שתי הבנות פונות אליהם, "אתן... לא חייבות לקרוא לנו סונבא, באמת. אנחנו נהיה יחד בקבוצה, זה סתם יהיה מביך." הוא אמר, מגרד את עורפו במבוכה.

"מה מביך?" מאריסה כיוונה את המבט הכועס שלה אל מונצ'ול, "לפחות למישהו כאן יש כבוד למבוגרים ממנו"
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:12 am

אלירן הביט במאריסה כנפגע לאחר ששמע את דבריה, "אני לא מפגין כבוד?" שאל וקיווץ את גבותיו באי הבנה.
"אני מבגין כבוד! כוסית זאת מילת כבוד בארץ שלי!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:17 am

"חן אמרה שלא," היא זרקה לו מבט מלוכלך והלכה להיעמד ליד מונצ'ול, "מונצ'ול-אה, אמרת שנהיה 13... זה אומר שיש עוד?"

מונצ'ול הנהן, "האסופ אמר שנהיה 13- אני לא יודע איפה השאר... השתיים האלו לא מספיקות לך בינתיים? זה עדיף על הכאוס שיהיה כשכולם יהיו כאן."
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:21 am

"חחח לנה סונבא אני חצי יפנית" אמרה הייאון, "אבא שלי יפני~" עצרה לרגע ואז המשיכה:
"ומצטערת אני לא יודעת אנלית, אני יודעת יפנית וקוריאנית, ועוד מעט אני מסיימת ללמוד סינית" אמרה בתקווה שלא אכזבה את לנה...
"אה! אלירן סונבא מאיפה אתה?" חייכה בנימוס, וענתה למונצ'ול:"מצטערת מונצ'ול סונבא... אני לא חושבת שאני יוכל להוריד את הסונבא... אני ינסה שלא להוסיף את הסונבא יותר... ומאריסה סונבא תודה על המחמאה"אמרה הייסון בנימוס עם חייוך, והוסיפה בלחש"אני חושבת..."

"רגע יש עוד חות מאיתנו?? כמה אנחנו עכשיו? אמרה הייאון בשוק אחר יששמעה שיש עוד חדשים.
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:23 am

הא ג'י נתנה כיף להייאון ואמרה "עברתי לקוריאה מיפן" בחיוך
הא ג'י גם הוסיפה ואמרה ללנה "את האמת..אני בכלל לא קוראנית*במבוכה* אני חצי טיוואנית וחצי יפנית"
הא ג'י גם אמרה למונצ'ול "אוקי אז לקרוא לך אופה? ואני לא יודעת אנגלית" אמרה במבוכה ללנה
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:27 am

"יאאיי עוד חצי יפנית!!" ענתה בהתלהבות אחרי שקבלה את הכיף~
"והא ג'י את יודעת טיוואנית?! אחרי שאני מסיימת ללמוד סינית אני רוצה ללמוד טיוואנית! אני רק מקווה שיהיה לי זמן...."
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:33 am

"את האמת שלא, עברתי לקוריאה בגיל חצי שנה אז אני יודעת רק קוראנית אבל תמיד רציתי ללמוד!" אמרה בהתלהבות להייאון
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:35 am

"אה, אופה- אופה זה בסדר, אני מניח" הוא חייך במבוכה, עוד לא רגיל לזה למרות כל המעריצות.

{{קשה לי בלי עטר, איפה ג'אקיונג שיתפאנגירל איתן :'D הן בנות גילו}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 5 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:38 am

"רגע רגע רגע" היא הביטה בשניהם בגבה מורמת ומבולבלת.
"את חצי" מצביעה על הייאון, "ואת חצי טיוואנית וחצי יפנית?...ושנייכם עדיין לומדות, רגע בנות כמה אתם" אמרה והביטה במונצ'ול במבט אומלל.
"זה בסדר" פנתה להייאון במנדרינית עם מבטא חזק קוריאני, "ננסה לדבר במנדרינית עם ככה".

{;=; }
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 5 מתוך 9לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hallyu Wave