Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+7
raz_love_asia
Mich
SuperUkeChan
PASKO40056
Apocalypse
hotmess906
B2uty
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
מחברהודעה
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

מספר הודעות : 418

Hallyu Wave - Page 3 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 5:14 am

"אני לא הרסתי כלום יקירתי זה לא שאת בלונדינית טבעית" הוא אמר, מניד בראשו. אחר כך חזר להביט בה, מהדק את שפתיו עד לקו צר ומשרבב אותן קדימה שנייה אחריי- מה שהעיד עליו שהוא חושב איך לענות לה מכאן. "תחשבי על זה כעל חופשה מהבלונד, ככה כשתחזרי אליו אחר כך זה יהיה הרבה יותר 'ואוו'." הוא עצר עוד רגע, מרים את מבטו לתקרה ומשרבב את שפתיו שוב לפני שהתקרב מספיק כך שיכל ללחוש אל תוך אוזנה, בצורה שאף אחר אחר לא שמע.
"אם תפסיקי לעשות כזאת מהומה על זה ותהיי סבלנית אני אארגן לך את הבגדים הכי יפים להופעות הראשונות. עשינו עסק?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 6:20 pm

{{טוב, באישור של אור אני מצרפת דמות חדשה. פרופיל מלא ביום חמישי כשאגיע הביתה, אבל בינתיים פרטים כלליים-
קוראים לה מידורי (שם משפחה יוחלט בהמשך), היא יפנית חנונית רצח (גיימרית, אוהבת אנימה ומנגה, אוהבת רולפלייז). בתור תלמידה בתיכון היא לא ממש התחברה עם אנשים בכיתה שלה, ולאט לאט התחברה יותר לאנשים דרך האינטרנט. בעיקר אנשים מקוריאה. ממש לפני שסיימה את התיכון, החבר הכי טוב שלה.מקוריאה (אהמ מונצ'ול) אמר לה שהוא יכול לעזור לה להתקבל להיות טרייני ב- HWE והיא החליטה ללכת על זה. היא כוסית אש 3: היא קצת אוקוורד עם אנשים בפעם הראשונה שהיא מכירה אותם פנים אל פנים, אבל ברגע שהיא מכירה אנשים לעומק היא הכי חמודה בעולם. היא הולכת להיות הראפרית בלהקה. היא בת 22, גיל קוריאני}}

שלא כמו מרבית הקבוצה, מידורי כן שמה לב לסיטואציה בה מונצ'ול וג'אקיונג היו. היא תהתה אם מונצ'ול מסמיק כל כך בגלל שהוא עדיין הרגיש לא בנוח עם הילד, או שיש סיבה אחרת. היא ציינה לעצמה לשאול אןתו לגבי זה אחר כך.
היא החליטה לעזוב את העניין כרגע והביטה בעצה במראה שוב, מנסה לקלוט לעומק מה היא רואה.
השיער שלה היה בצבע סגול מטאלי, חלק לגמרי ומדורג כך שהחלק הקצר ביותר מקדימה הגיע לה לסנטר והחלק הארוך ביותר הגיע לה לאמצע הגב. היא מעולם לא צבעה את שיערה קודם- גם ככה כולם כבר חשבו שהיא מוזרה- והיא ממש אהבה את השינוי.
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:11 pm

מאריסה רצתה להרביץ לאוליבר כשזה פיקפק בבלונדיניות שלה- אבל כשהוא דיבר על הבגדים היא נרגעה קצת. "הכי יפים?" היא שאלה בחשדנות. "אני לא יודעת אם לסמוך עליך בנוגע לזה אחרי שצבעת לי את השיער לחום."

{{היא תפקפק בו לנצח}}

"אנחנו במקום ציבורי." הוא ציין את הברור מאליו, משחרר מעט את אחיזתו בתקווה שג'אקיונג יבין את הרמז.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:24 pm

"יואו כפרה תנמיכי קול..." אלירן פתח את עיניו בעדינות וישר את גבו על גב הכיסא, הרים את ידו ומתח אותם, משמיע קולות מלמולים תוך כדי.
הוא כ"כ עייף, אפילו בצבא לא הטישו אותו ככה. הוא ניסה לקום אך צנח בחזרה לכיסא הרח 'אני מזדקן פה מיום ליום...' חשב.
אלירן התיישב זקוף והרים את ראשו, ככה הוא גילה את המראה שמולו וחייך לשבריר שניה. השער שלו שארך בזמן האימונים חזר לקודמו, כן כן , לאותו תסרוקת מוהק-ערסים-קוצים מוזר שאהב כ"כ! ולפי הצעקות הוא היחידי שאוהב את התסרוקת.

'ש...ש..שער קצר?" לנה בהתה במראה, שער קצר ולא סתם קצר...קארה!? זה היה בסדר אילו זה היה רק קארה אך לא...זה לא נגמר שם.
שערה נוצץ במין ברק מוזר, בין סגול לכחול כשערה צבוע כולו בשחור, כאשר היא טוב ציפתה לאחרת. אה נכון היא שחכה מהפוני לרגע, הפוני בובה המקסים שלה הפך לפוני צד שדוקר את עיינה השמאלית מאט, וכאשר היא זזה מתיימר להיות פוני בובה נורא...איך היא תופיע ככה!?
אך מה שהכי עצבן אותה בכל הסיטואציה הם הצרחות של מאריסה, למרות שהם התחילו בקושי להסתדר היא כרגע עוברת משבר ומאריסה גורמת לה לבתעצבן עוד יותר.
"יא מאריס-" ברגע שהיא סובבה את מבטה למאריסה האומללה כל הדאגות שלה נעלמו, היא החלה לאהוב את שערה החדש וגיחוך קל יצא מפיה.
"הו היי מאריסה, את...האמ לא בלונדיני"
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

מספר הודעות : 133

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:35 pm

{{ וחזרתיייייייי. ואזמה אם אנלא קשורה בשיט לכלום. >: }}

זה היה יום נחמד. זה הרגיש כמו יום המהפך ב'אמריקס נקסט טופ מודל'. הוא היה הדוגמנית שממש אהבה את השיער החדשה שלה ומאריסה הייתה הביצ'ית שלא תפסיק לבכות על השיער שלה במשך כל העונה. הוא אהב את התספורת החדשה של והוא עוד יותר אהב את הסטייליסט שהסכים להשאיר אותה דומה לכפי שהייתה. השיער שלו היה קצר יותר, עד חצי העורף אך עדיין שחור כפחם. מה שייחד אותו היה הפסים הכחולים הבהירים שעיטרו אותו והקצוות שנצבעו בטורקיז יפייפה.
"יא, לנה, אל תזכירי לה. ככל שהיא תשכח מזה יותר מהר ככה יהיה יותר טוב לכולנו." אמר צ'ין-הא ונאבק להחניק חיוך כשפרע את שיערו מול המראה בניסיון להיראות קצת יותר... טוב... פרוע. הוא גם ראה בזוות העין דרך המראה את מונצ'ול וג'אקיונג. הוא קיווה לתפוס את עיניו של מונצ'ול לרגע ולקרוץ לו. הוא אהב להלחיץ אנשים ככה.
איזה זוג חמוד, חשב לעצמו.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:37 pm

"מבטיח" הוא אמר, מחייך. לעומת זאת, אם היא תעשה לו צרות, הוא עלול לא להחזיר לה את השער לבלונד בחיים. אבל הוא לא היה רע, הוא לא יעשה את זה.... בכל זאת, האופציה נותרה שמורה בזכרונו.

"היי, לא יפה. חוץ מזה שצ'ין הא צודק בקטע הזה" דונגשו נשען על גב הכיסא של לנה, מביט בה מלמעלה. רק זה היה חסר לו, שהן יתחילו לריב שוב. הוא הביט בה רגע ארוך לפני שגיחך מעט. "את כל כך דומה לי עכשיו שכמעט אפשר להתבלבל".
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:43 pm

{{חלדיגשכחשידגכךחל שכחנו להגיד שהקבוצה עוד לא יודעת על צ'ולקיונג ;;
צ'ולקיונג בעצמם עוד לא החליטו שהם צ'ולקיונג T___T}}

מאריסה זרקה ללנה מבט כועס, מוכנה לצעוק עליה חזרה בכל רגע, אבל העדיפה קודם כל לוודא הכל עם אוליבר. "אם לא אני אלך לצבוע את השיער שלי חזרה לבלונד בלי אישור שלך." היא אמרה בלי להסס.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 8:57 pm

"מאריסה זאת היית מחמאה, ברצינות שזה יפה" חייכה לעברה, מנס לתקן את המצב.
"את נראת כמו...אמ...Laetitia Casta בימי החום כהה שלה" חיוכה גדל, היא לא רצתה להוסיף אש למדורה היא ממש אהבה את התסרוקת של מאריסה אליה.
"תאומים?" היא הרימה את מבטה לדונגשו, רואה את הדמיון בין התסרוקות ומגחכת "כן הא, מעניין אותי מה האסופ חושב על זה. ממש מתאים לך אגב" העירה, היא הביטה מסביבה על חלק מהתסרוקות 'ואוו אוליבר ממש הלך עד הסוף הא?' לנה נתקלה במבטו של שיאנג, עד כמה שזה קשה להאמין הבלונד הזה ממש מתאים לבחור הזה.
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:02 pm

"אה, זה בסדר" הוא מלמל, מושך בכתפיו. "אני נראה יותר מידי כמו הילדים הטובים האלה של הלהקות פופ. אבל....נסתדר"

"היי היי, לא יפה לעקוף את הסטייליסט שלך" אוליבר אמר, מחייך חיוך משועשע מעט כששרבב את שפתיו קדימה. הוא התיישר אחריי רגע, מעביר את מבטו על החדר.
"כן, אתם נראים הרבה יותר טוב עכשיו"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:07 pm

ג'אקיונג הסמיק והתרחק ממנו. "מצטער, לא חשבתי שזה יפריע לך." הוא מלמל. זה לא כאילו זו הייתה הפעם הראשונה שהוא חיבק את מונצ'ול לפני שאר הקבוצה... אבל כנראה שמשהו באמת השתנה ביניהם.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:16 pm

"ברגע שתפתח את הפה על הבמה המראה של הילד טוב יעלם" מגחכת לעברו, "בכל מקרה זה מראה זמני, זה לא יהיה חלק אחרי מקלחת וזה יארך...מי יודע אולי פעם הבאה יעשו לך רסטות?"
חזרה למעלה Go down
B2uty
Kimchi Chigae
B2uty

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:39 pm

"אוי, לא. לא באמת" הוא הרים את פניו מעלה, מנסה לדמיין את זה לפני שהניד בראשו בחוזקה. "אני אראה כמו הומלס. בכל מקרה, עזבי את זה. יש דברים יותר חשובים מהשער שלנו"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeTue Aug 16, 2011 9:53 pm

{{/שבורת לב}}

"לא, לא, זה לא מפריע-" מונצ'ול מיהר לענות אבל נעצר, לא יודע איך להמשיך. הוא לא יכל להגיד לג'אקיונג שמאז הנשיקה כל מה שהוא יכול לחשוב עליו זה השפתיים שלו, ושהעובדה שהם כל כך קרובים ושהוא לא יכול לעשות כלום בנוגע לזה משגעת אותו... לפחות הוא לא יכל להגיד את זה בלי למות מבושה. ובטח לא כשהם מוקפים בשאר חברי הקבוצה ובכמה ספרים אקראיים. "אני... אני מצטער, אוקיי?" הוא מלמל לפני שהסיט את מבטו מהצעיר ואל הדרמה שכבר התחילה להישכח. הוא בהה במאריסה כמה רגעים לפני שהבין משהו. "את... ממש דומה לאמא שלי עכשיו."

"להשוות אותי לדומגניות שאני יודעתש אני יפה מהן לא יעזור כאן, לנה." מאריסה אמרה בטון משועמם, מיד מוסיפה: "את נראית כמו קליאופטרה," חיוך מתפשט על פניה. למרות שהיא הייתה מחוייבת להודות שהסתפורת החדשה התאימה לה. אבל היא לא תודה בזה בקול, וכנראה שלעולם לא כי כל זה נשכח ממנה ברגע ששמעה מה מונצ'ול אמר. "באמת?" היא נעמדה ממקומה, כמעט מרביצה לאוליבר בטעות בפרץ ההתלהבות שלה. "באמת, באמת?" היא התקרבה למונצ'ול, מחבקת אותו. "זה הדבר הכי נחמד שאמרו לי כל השבוע!"

{{רוצה לנצל הזדמנות זו כדי להזכיר שאמא של מונצ'ול דוגמנית לשעבר שומאריסה היא המעריצה הכי גדולה שלה EVER}}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 17, 2011 12:31 am

"קליאופטרה?" לנה עיקמה את אפה, "אני לא נראת ככה...רגע אנחנו לא צריכים ללכת לאימונים?"

"וואלה כפרה" הוא מניח את זרועו סביב צווארה ומחייך לעבר,"מונצ'ול צודק מותק, את נראת מהממת כמו ה...דוגמנית ההיא, חיימשלי זה שאת עכשיו ברונטית לא משנה את העובדה שהבלונד שלך נזל למוח ממזמן!"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 17, 2011 8:00 pm

מאריסה המשיכה לחבק את מונצ'ול והסתכלה על אלירן מזווית העין שלה, השמחה בפניה מפנה מקום להזעפת הפנים הרגילה. "הדוגמנית ההיא?" היא מלמלה לפני שהמשיכה בקול רם יותר, "ושלא תעז להגיד שום דבר רע על הבלונד שלי! הוא היה חלק ממני." היא אמרה בדרמטיות האופיינית לה, מהדקת את אחיזתה על מונצ'ול.

מונצ'ול כבר התרגל לעובדה שמאריסה נדבקת אליו כל הזמן מאז שהיא גלתה מי אמא שלו, אבל זה לא אמר שהוא אהב את זה. הוא נאנח והכניס את ידיו לכיסיו בזמן שמאריסה סרבה לשחרר אותו, מסתכל לכיוונה של לנה. "האסופ אמר שנחכה לו." הוא ענה לפני שהחזיר את מבטו למאריסה. "יא, סו-דאם-נונה," הוא הדגיש את הסיומת, "את מוכנה לשחרר אותי?"
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeWed Aug 17, 2011 11:55 pm

מידורי השתעממה מהר למדי מהשיחה על השיער של מאריסה. זה לא שהיא הייתה אנטיפטית, פשוט היא לא הבינה איך אפשר להעביר כל כך הרבה זמן בדיבורים על משהו כל כך לא חשוב. לכן היא העדיפה להוציא את הפיאספי שלה ולחזור למשחק החדש שקנתה אתמול.
שיאנג ניסה לעקוב אחר השיחה, ללא הצלחה. הוא התקרב אל ג'אקיונג, מחבק אותו מאחור. "אל תהיה עצוב בגלל מונצ'ול." הוא מלמל בשקט, רוכן לכיוונו. "הוא פשוט ככה."
ג'אקיונג הסמיק וחייך, מסתובב לחבק את.שיאנג בחזרה. "אני יודע. אני לא עצוב!"
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 3:07 am

{{ ניסיון עלוב להתחיל שיחה T____T ועטר נגיד שהוא מכיר את המשחק >: }}

"היי! אני מכיר את המשחק הזה!" צהל צ'ין-הא לעבר הבחורה החדשה. מידורי אם הוא זכר את השם נכון.
"סיימתי אותו כל כך הרבה פעמים. הוא מעולה," הוסיף בחיוך.

{{ אגב אני עדיין לא מבינה איך הקשרים בינהם XD כאילו הם מכירים כבר טוב או שזה עדיין רישמי יותר? :$ }}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 3:20 am

{{איןלי כוח לחשוב על תגובה בשביל מאריסה/מונצ'ול אז אני פשוט אסביר לך
יון עזבה מתישהו בחמישה חודשים האלו, במקומה הביאו את מידורי. הם כולם כבר מכירים טוב וBFFים כזה ביניהם או לפחות לא שונאים אחד את השני רצח. |:
חוץ מבפעמים בהם מאריסה עולה לכולם על העצבים אבל הם אמורים כבר להיות רגילים לזה ם:
אם את צריכה עוד הסברים בשביל זה נפתח הOOC (טוב האמת הוא נפתח להתפקדות אבל הוא עבר שינוי לOOC) ושם אני יכולה לחפור לך הרבה יותר XD
או שתשלחי הודעה במסנ' P: }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 4:57 am

"אני יודעת." מידורי חייכה אל צ'ין-הא מבלי להרים את עיניע מהמשחק. "רק אתמול קניתי אותו ואני כבר מכורה לחלוטין."
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 6:03 am

{{ קיי אני קשת קליטה אז נדבר במסן מתישהו XD }}

צ'ין הא נעמד על יד כיסאה של מידורי ובחן את מהלכיה מקרוב.
"את יכולה להשתמש בנשק שקיבלת בשלב הקודם, הוא יותר יעיל," הציע בטון חולמני. הוא התרכז יותר במשחק מאשר במה שאמר.
"או זה היה מהלך טוב!"

{גיימר טוק. הו יאעה (H) }}

חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeThu Aug 18, 2011 10:11 am

{{חמודים 3>}}

מידורי צחקקה בזמן ששיחקה, משועשעת מדבריו של צ'ין-הא. משחקים, למשל, היו משהו שהיא יכלה לדבר עליו שעות, בניגוד לבגדים או איפור או שיער. "אני תוהה. אתה חושב שכדאינלי לבשתמש בנשק הזה עכשיו, או לשמור אותו? הוא יכול להעביר אותי לשלב הבא כבר עכשיו, אבל מצד שני אני מפחדת לבזבז אותו כי בטוח אצטרך אותו יותר מאוחר."
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 19, 2011 12:59 am

"את תצטרכי אותו מאוחר יותר. פשוט תהיי סבלנית עד לשלב הבא, ואז יהיה לך אותו. הוא הכי יעיל שם." ענה ברוב חשיבות. הוא אהב לדבר עם מידורי. היא תמיד הזכירה לו איך הוא היה משחק כשהיה ילד קטן. בנוסף היא היחידה שאהבה משחקים חוץ ממונצ'ול. כלומר. מונצ'ול גם אהב משחקים, והיו להם כמה דיונים סוערים ומעניינים לגבי משחקים שונים, אבל הוא תמיד נראה מרוחק קצת, במיוחד בתקופה האחרונה.
"את יודעת, שמעתי על משחק חדש שייצא אתמול. הוא קיבל ביקורות מעולות עד עכשיו. רוצה לשכנע את האסופ שיתן לנו לקנות אותו?" שאל בחיוך שובב. "אני בטוח שמונצ'ול יצטרף לתחנונים."
'זאת הסחת דעת טיפשית ומיותרת' חיקה את קולו של האסופ בראשו.
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 19, 2011 3:33 am

"מי אמר שצריך.לשאול אותו?" מידורי חייכה בערמומיות. "אני לר אתנגד למשחק חדש, אף פעם.*
חזרה למעלה Go down
hotmess906
Sashimi
hotmess906

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 19, 2011 6:24 am

רוצה ללכת מחר אחרי האימון?" שאל בהתלהבות.

{{ אממ. ירשו להם או משהו? XD }}
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 3 I_icon_minitimeFri Aug 19, 2011 6:18 pm

"ברור~ בשנייה שיהיה לנו זמן פנוי נעשה את זה." היא חייכה אליו. "It's a date~"

{{כל עוד הם עושים את זה בזמן הפנוי שלהם ולא על זמן חזרות... אני לא רואה סיבה שלא~}}
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 3 מתוך 9לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hallyu Wave