Asia
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

התחברהרשםLatest imagesחיפושאינדקס

Hallyu Wave

Go down 
+7
raz_love_asia
Mich
SuperUkeChan
PASKO40056
Apocalypse
hotmess906
B2uty
11 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
מחברהודעה
shayshay1997
Vegetable

מספר הודעות : 11

Hallyu Wave - Page 6 Empty
הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:41 am

"אוקי, אז מעכשיו אני אקרא לך אופה, אופה!" הא ג'י אמרה למונצ'ול עם חיוך כי היא הרגישה שהיא עזרה לו ושמחה אותו
"אני בת 16" הא ג'י ענתה ללנה
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

מספר הודעות : 29

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:46 am

"בואי נלמד ביחד!! אם יהיה לנו זמן.. מתישהו..." הייאון צחקקה כשאמרה להא ג'י. הייאון ממש רצתה להכיר את הא ג'י, הרי היא הייתה החברה הראשונה שלה בכל הבלאגן העצום הזה. לאחר מכן היא אמרה ללנה "ואו את יודעת סינית? ",כמובן שאמרה את זה בסינית, והוסיפה בקוריאנית, "ואני גם בת 16" אמרה עם אותו חיוך שלא ירד לה מהפנים מתחילת השיחה.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

מספר הודעות : 279

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:47 am

"הו" הרגישה הקלה, היא לא ידעה בנות כמה הבנות או איך לפנות אליהם למרות שנראות צעירות.
"לומדת" גחלכה באילוץ והביטה בשיאנג "בזכותו"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

מספר הודעות : 897

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:52 am

"הקבוצה שלנו די מוכשרת," מונצ'ול גם אמר במנדרינית שוטפת, מוסיף מיד אחר כך "אנחנו יודעים הרבה שפות" ביפנית. "שיאנג דובר מנדרינית וקוריאנית, לנה אנגלית, קוריאנית ומנדרינית, סו-דאם דוברת צרפתית, אנגלית וקוריאנית," הוא התחיל למנות בקוריאנית, "מידורי יודעת יפנית, קוריאנית, ואנגלית ולומדת כרגע גם סינית וצרפתית, אלירן יודע עברית וקוריאנית, אני יודע אנגלית, מנדרינית, יפנית וקוריאנית..."

"אתה גם לומד צרפתית!" מאריסה הוסיפה בגאווה, "אני מלמדת אותך צרפתית"

"היא מתעקשת ללמד אותי צרפתית" מונצ'ול תיקן.

{{מקווה שלא שכחתי אף אחד O__ם }}
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:57 am

"יא!" אלירן צרח, "גבר תן כבוד, עשיתי גם בגרות בערבית!"

"כשחושבים על זה אנחנו באמת דיי טובים בשפות" לנה הנהנה לדבריו של מונצ'ול.
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:01 am

"זה בטח הרעיון של הלייבל, כדי שלא יצטרכו להוציא עלינו עוד כסף כשנקדם בחו"ל" מונצ'ול מלמל
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:03 am

הייאון צחקה לדברי לנה, ושאלה את לנה "מי זה? זה שאת יודעת בזכותו סינית אני מתכוונת" במבט מתעניין, כי לא יצא לה לראות אנשים שיודעים סינית.

אחרי שהיא שמעה את דברי מונצ'ול היא הייתה בשוק שהאנשים בקבוצה שלהם יודעים כלכך הרבה שפות, וזה גרם לה לרצות להכיר אותם יותר לעומק:"ואו, עברית... זה בטח קשה..." אמרה לאלירן, ואחר כך פנתה למונצ'ול: "מונצ'ל סונ-... מונצ'ול אופה אתה יודע ממש הרבה שפות!!" אמרה הייאון בהתלהבות.

הייאון צחקקה לדברי מונצ'ול ואמרה:"לא נורא, זה אחד מהדברים שהופכים אותנו לקבוצה מיוחדת" אמרה עם החיוך שלה אבל שהפעם הוא היה יותר מבוייש מאשר הקודמים.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:16 am

"שיאנג" ענתה לנה עם חיוך מתוק, "הוא סיני, אחד מהבנים בקבוצה"
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:17 am

{{והוא של עטר שלא נמצאת כאן ולכן הוא לא מדבר ם:

איןלי מה להגיב, לילהטובבבבבבבבב נמשיך מחר}}

חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

מספר הודעות : 761

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 6:14 am

שיאנג הסמיק למשמע שמו. הוא עדיין היה חסר ביטחון כשדה הגיע לשפה, ולשמוע כל כך הרבה אנשים מדברים בשפות שונות בלבל אותו עוד יותר. "להגיד שאני מדבר קוריאנית זו הגזמה..." הוא מלמל למונצ'ול במנדרינית, מובך מהעובדה שהצטרפו עוד אנשים חדשים לקבוצה. אנשים שלא הכירו את ההיסטוריה שלו. הוא חשב שזה יהפוך להיות יותר קל בשלב מסויים, אבל זה לא. הוא עדיין שנא לדבר על זה ועל כל מה שקשור לזה. ועוד בקוריאנית.
[color=blue]["היונגנים, שכחת אותי!" ג'אקיונג קפץ על מונצ'ול, נתלה מכתפו. "אני גם יודע יפנית!"/color]
"אתה לא באמת יודע יפנית, ילד." מידורי אמרה במרמור קל. "זה שאתה מעוות מילים של שירים וממציא את השפה מחדש לא אומר שאתה באמת מבין מה אתה אומר."
ג'אקיונג הוציא למידורי לשון ואז ניגש אל הבנות החדשות. "נונה~" הוא אמר בקול הכי מתוק שלו, פונה לשתיהן בקידה. "אולי בשביל לחגוג את ההצטרפות שלכן לקבוצה נלך לקנות לי גלידה?" הוא חייך את החיוך הכי מלאכי שלו, זה שאפילו מונצ'ול כמעט לא היה יכול לעמוד בפניו. כמעט.

{{כי זה לא ג'אקיונג אם הוא לא ידרוק ממישהו לקנות לו גלידה לפחות חמש פעמים ביום}}
חזרה למעלה Go down
https://asia.forumisrael.net
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 1:22 pm

"אהה... נחמד~" אמרה הייאון ללנה כשגלתה שיש להם סיני בקבוצה.

כשהייאון שמעה שקראו לה נונה היא הסמיקה קלות. היא לא הייתה רגילה לצומת הלב הזאתי, או לכך שקראו לה נונה~
הייאון חשבה לעצמה שהחיוך שלו ממש מתוק!.
הייאון קדה בחזרה ואמרה:"גלידה הא? בשמחה!" והחזירה חיוך מתוק, אבל הוסיפה במבוכה:"אמ... רק... מה השם שלך?"

חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 2:05 pm

"ג'אקיונג. קים ג'אקיונג." חיוכו רק גדל כשהיא אמרה שתקנה לו גלידה, והוא זרק מבט חצי תמים חצי מרושע לעברו של מונצ'ול. אם כל החדשים יתנו לו גלידה, הוא בסדר איתם. הוא בכל מקרה היה בסדר איתם כי הוא אוהב להכיר אנשים חדשים, אבל אם הם יקנו לו גלידה זה אפילו יותר טוב.
"את יכולה לקרוא לו ילד מציק. זה מה שהוא." מידורי גלגלה את עיניה. "ולעולם אל תקנו לו גלידה. אי פעם. אלא אם כן אתן רוצות שהאסופ- או מונצ'ול-" היא חייכה אליו בזחיחות, " יהרגו אתכן בדם קר. אני מידורי, אגב. נעים להכיר אתכן." למען האמת היא לא אהבה את הרעיון של חברים חדשים בקבוצה, אבל זה בגלל שהיא שנאה אנשים חדשים באופן כללי. מצד שני, עד רגע לפני הדביוט שלהם גם היא הייתה חדשה בקבוצה, ולכן היא עשתה מאמץ עילאי מצידה להיות נחמדה עד כמה שהציניות והסוציומטיות שלה איפשרו לה.

{{אגבבבבבבבב אור~~~ באיזו תקופת שיער הם? כאילו הם עדיין איך שהם נראו בדביוט (שיאנג בלונדי וזה) או שהם כבר עשו את המייקאובר?}}
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 2:23 pm

"ג'אקיונג הובא נעים להכיר~" היא חייכה אליו לפני שהסתכלה על מידורי במבט שואל ואמרה:"הא? למה לא לקנות לו גלידה? זה טעים... ונעים להכיר מידורי סונבא!" היא חייכה וקדה אליה.

{הובא (HUBAE) מוסיפים למשהו שקטן ממך (לא רוצה לשאיר אי הבנות וכל זה>.<) }
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 3:16 pm

"אל תקשיבו לה." ג'אקיונג מלמל. "אין שום בעיה עם לקנות לי גלידה."

{{טוב אני אפסיק להגיב עכשיו ואחכה שאור תידחף עם מונצ'ול והשנאה שלו לגלידה לול}}
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:26 pm

{{עטר XDDD
אם תקופת שיער לפני מייקאבור אחרי דביוט- אז שיער דביוט כזה אבל עם חופש לשנות אותו? ם: אני לא יודעת להסביר OTL הם מחליפים צבעי שיער גם כשהם לא מקדמים אוקיי XD

ו, אה, הובא זה בתעשייה כשמישהו יש לו פחות ניסיון ממך. ג'אקיונג, טכנית, הוא הסונבא שלהן ם: הובא וסונבא לא עובדים כמו דונגסאנג ואופה/היונג/נונה/אוני}}

"יא," מונצ'ול חסם את פיו של ג'אקיוג, "אסור לקנות לו גלידה, אסור" הוא הדגיש שוב, "בעיקר כי אם תקנו לו גלידה אחת הוא יזכור את זה לנצח וידרוש שוב ושוב ושוב-" הוא זרק מבט עוין לצעיר.
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:38 pm

{אוה.... לא ידעתי ~ תודה על המידע~ ותחשבו שרשמתי סונבא לול....XD}

הייאון צחקה לדברי מונצ'ול ואמרה:"אינלי בעיה עם זה~ אני חושבת..." ואז הוסיפה בצחקוק "תן לי לנחש הוא עדיין מבקש ממך לקנות לו גלידה, הא מונצ'ול סונ-אופה?" ואז פנתה לג'אקיונג "ג'אקיונג סונבא, אתה מוזמן לבקש ממני גלידה, רק לא בזמן שאני עסוקה בלימודים" אמרה עם חיוך "ואל תזלול הרבה, זה יעשה לך כאבי בטן!" הוסיפה בדאגה כאילו כבר הכירה אותו, אך כשקלטה את זה היא היסתכלה ברצפה במבט מבוייש, לא יודעת איך הם יגיבו...
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 4:59 pm

הא ג'י צחקקה מכל השיחה שהייתה שם עכשיו, ושאלה "אולי במקום גלידה אז נכין משהו טעים לאכול?" עם חיוך
חזרה למעלה Go down
SuperUkeChan
Kami-Sama
SuperUkeChan

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:31 pm

ג'אקיונג נשך את ידו של מונצ'ול, צוחק כשזה נרתע ממנו. "גלידה זה טעים." הוא אמר כאילו זה מובן מאליו. "אני רוצה גלידה."
"אתה תמיד רוצה גלידה.." שיאנג מלמל בתסכול.

{{סתם כי התחשק לי להכניס אותו. מאמי שלי <3}}
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:41 pm

"אני בצד של ג'אקיונג, גלידה זה טעים. והא ג'י את יודעת לבשל??" אמרה בידיעה שאם היא תבשל המטבח לא הולך להישאר שלם.
"בואו נאכל משהו מתוק, השיחה הזאתי על גלידה עשתה אותי רעבה... וג'אקיונג, אל תדאג אתה תקבל את הגלידה שלך ממני~" הוסיפה עם חיוך מצחקק.

הייאון שמעה את דברי שיאנג, צחקקה ואמרה לו שלום בסינית:" שלום שיאנג סונבא, מקווה שנסתדר!" אמרה עם חיוך אחרי שקדה לו.
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:45 pm

הא ג'י לא חשבה שהיא תגיע למצב שהיא תצתרך לענות אם היא יודעת לבשל.. כי היא לא! היא יודעת להכין רק קצת דברים אבל גם הם לא יוצאים טוב... ואז ענתה להייאון "אממ..במחשבה שניה הגלידה זה באמת רעיון טוב!" בציחקוק תמים
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 5:55 pm

הייאון צחקקה ומלמלה לעצמה" טוב לדעת שאני לא היחידה שלא יודעת לבשל פה.."
חזרה למעלה Go down
Apocalypse
Kami-Sama
Apocalypse

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 8:02 pm

{{יש לצ'ול וקיונג מערכת יחסים כזו אלימה}}

מונצ'ול נאנח בתבוסה, "לא אוכלים גלידה, אוקיי? האסופ אסר על גלידה, וג'אקיונג יודע את זה אז אל תתנו לו לעבוד עליכם" הוא ניגב את ידו את השיער של הצעיר, משתמש ביותר כוח ממה שהוא כנראה היה צריך.
חזרה למעלה Go down
PASKO40056
Kimbap
PASKO40056

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 8:05 pm

"יא! גם לכם אסור גלידה, עם האסופ שי יגלה על זה שאפילו חשבתם לקנות גלידה הלך אלייכם!" לנה נזפה בבנות ונאנחה בשילוב ידים.
היא אף פעם לא אהבה להיות הבוגר האחראי והורס המסיבות, אך מספר הצעירים גדל וכנראה שמונצ'ול לבדו לא יספיק.
היא התיישבה בעייפות לצד שיאנג והניחה את שני ידיה על ראשה בעייפות.

אלירן הזעיף פנים לעבר מאריסה, "מעולם לא כיבדו את חן, היא לא יודעת את הכיבוד במילה כוסית יפה שלי" אלירן חייך לעבר מאריסה ועכשיו פינה את עצמו לשאר הלהקה.
" בנות בנות, גלידה זה רע ומשמין לעומת זאת חומוס זה טוב לנשמה ולגוף." חייך לעבר, מנסה למכור להם ערכים טובים.
חזרה למעלה Go down
FantasticBaby
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 8:16 pm

"אז אין גלידה..." אמרה ללנה ומונצ'ול, "טוב נו אני חושבת שאפשר להסתדר בלי גלידה.... אבל דברים מתוקים אחרים מותר, נכון?? כמו סוכריות וכזה?"
הייאון ידעה שהיא יכולה להסתדר בלי גלידה אבל לפי מה שהיא ראתה היא לא חשבה שג'אקיונג יכול להסתדר בלי זה...

"חומוס?..." הייאון עשתה פרצוף מתעניין, "מה זה?"
חזרה למעלה Go down
shayshay1997
Vegetable

הודעהנושא: Re: Hallyu Wave   Hallyu Wave - Page 6 I_icon_minitimeWed Mar 28, 2012 8:18 pm

הא ג'י אמרה "אז לא גלידה, בואו נמצא משהו אחר" והוסיפה לשאלתה של הייאון "חומוס?"
חזרה למעלה Go down

Hallyu Wave
חזרה למעלה 
עמוד 6 מתוך 9לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Hallyu Wave